DETEKTIVKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pan Books, 1964.
Stav dobrý, nepatrně odřená obálka.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Olympia, Praha 1993. Původní brož, rozměry: 13 x 20 cm, 267 stran. Vydání první.
Pěkný stav (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Knižní klub, 2001. Pevná vazba, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, 508 stran
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Pan Books, 1971.
Stav dobrý, nepatrně odřená a zašpiněná obálka.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Olympia, Praha 1993. První vydání, 274 stran, rozměry: 13 × 20 cm. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Saga 1996. Pevná vazba, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, 421 stran
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydala Euromedia Group - Ikar, Praha 2008. Vydání první, stran 424. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakl. Slovart, Bratislava 2009. Pevná vazba s obálkou, stran 326. Rozměry: 13,5 x 20,5 cm.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Nakl. Melantrich, Praha 1988. Edice Gong. Původní brož, měkká vazba, 152 stran, vydání první, rozměry: 13 x 20 cm.
Desky mírně zašpiněny. Stav jinak pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 220, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakl. Jota, Brno 2008. Vydání 1. Původní pevná vazba s přebalem, rozměr: 15 x 22 cm, 496 stran.
Velmi pěkný stav (viz foto)!
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Vydala Euromedia Group - Ikar, Praha 2005. Vydání první, stran 416. Původní pevná vazba s přebalem.
Pěkný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakl. Vyšehrad, Praha, 1982. Původní brož, měkká vazba, 165 stran, první vydání, rozměry: 15 x 20,5 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 189, rozměry: 11 x 16,5 cm.
Stav dobrý, hřbet je odřený a v dolní části lehce natržený. Na první straně je razítko.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Slovart, Bratislava 2012. Pevná vazba s obálkou, stran 300, rozměry: 14 x 22 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Práce, Praha 1974. Vydání první, stran 160. Původní brož, 15 x 22 cm, 160 stran.
Dobrý stav, zažloutlé stránky, obálka odřená a zašpiněná.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Zákazníci sk
















![Sloni mají paměť [Agatha Christie - detektivka - Hercule Poirot] Sloni mají paměť [Agatha Christie - detektivka - Hercule Poirot]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/614848-sloni-maji-pamet-16384627211-1024x1024.jpg)