DETEKTIVKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal Pistorius a Olšanská, Příbram 2016. Pevná vazba, rozměry: 14 x 21 cm, stran 264, vydání první.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakladatelství BB/art, Praha 2009. Původní brož, měkká vazba. 423 stran, rozměr: 15 x 21 cm.
Pěkný stav (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 1999. Původní pevná vazba, 224 stran, vydání první, rozměry: 13 x 21 cm. .
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Vydalo: Nakladatelství BB art
Dobrý stav, fleky na ořízce
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Penguin Books, 1994.
Dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Měkká vazba, 103 stran, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2002. Původní pevná vazba, 216 stran, rozměry: 13 x 21 cm, vydání první. EAN: 9788024208596.
Dobrý stav, některé stránky nesou stopy po polití.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo Lidové nakladatelství, Praha 1970. Vydání první, stran 212. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 12,5 x 19,5 cm.
Stav dobrý. Přebal je odřený a potrhaný. Uvnitř je stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha, nakl. Josef Lukasík a spol. 1995, s. 157.
Velmi dobrý stav
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze 1991. Edice Spirála. Ilustroval, obálku navrhl a graficky upravil Zdeněk Ziegler. Vydání první, stran 216. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vrah převlečený za boha, uloupený drahokam a na stopě opět faraonův soudce Amerotke… Další pokračová..
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Původní celoplátěná vazba, rozměry: 14 x 19 cm, stran 190.
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce ušpiněné. Na první straně je razítko.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pevná vazba, rozměry: 14 x 18,5 cm, stran 318.
Stav velmi dobrý, nepatrně zkosený hřbet, na přídeští je nalepeno ex libris. Mírně zažloutlé stránky.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vimperk, Národní správa j. Steinbrener 1947, s. 231.
V dobrém stavu, předsádka je uvolněná, stránky jsou zažloutlé.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Karel Voleský, Praha 1930. Původní celoplátěná vazba, 8°, 302 stran. Dobrý stav (viz foto)!
Vazba ve hřbetě uvolněna, desky odřeny a zašpiněny, některé stránky zašpiněny. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 11 x 17 cm, 315 stran. Vydání první.
Stav velmi dobrý, na první straně jsou poznámky psané tužkou
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Zákazníci sk














