DETEKTIVKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Landslide
Desmond Bagley
Fontana / Collins, 1973.
Stav dobrý, obálka odřená.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Poslední detektiv (série: Elvis Cole a Joe Pike)
Robert Crais
Metafora 2005. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 13 x 20,5 cm, stran 348
Stav výborný
60Kč
Bez daně: 60Kč
Nevina aneb Vražda v Příkré ulici (detektivka, komunismus, exilové vydání)
Helena Nováková
Exilové vydání - Index, Kolín 1985. Původní brož, menší 8°, 152 stran. Velmi dobrý stav (viz foto). ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Dr. Laffin
Edgar Wallace
Celoplátěná vazba, rozměry: 14 x 18,5 cm, 314 stran.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné. Hřbet je v horní i dolní části mírně natržený, přední desky se uvolňují od vazby. Uvitř je stav velmi dobrý, pouze lehce zažloutlé stránky
70Kč
Bez daně: 70Kč
Nemesis (detektivka)
Agatha Christie
Vydala: Euromedia Group, 1995 232 stran Stav: výborný Agatha Christie ..
 
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez krve na rukou
Val McDermidová
Vydalo nakladatelství Jiří Buchal - BB/art, Praha 2008. Vydání první, stran 359. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Štvanice
Patricia Briggs
Vydal Dobrovský, edice Vendeta, Praha 2021. Stran 350. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Syn cirkusu
J. Irving
Nakl. Odeon, Praha 2005.
Výborný stav (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Stín větru
Carlos Ruiz Zafón
Nakl. Dokořán, Praha, 2008. Původní pevná vazba s obálkou, 457 stran, rozměr: 15 x 20,5 cm.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Drsná svatba (detektivka)
Robert B. Parker
Brno, BB art 2009, s. 244.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Dead and Gone (Mrtví odcházejí)
Charlaine Harris
Gollancz, London 2009.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Tři případy a kriminálka Düsseldorf (Obsahuje příběhy: Hořké lahůdky, V opojení, Temné duše)
Horst Eckert
Nakl. Oddych, Český Těšín, 2001. Vydání první. Původní pevná vazba, rozměr: A5, 653 stran.
Pěkný stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Inspektor Vaněk. Detektivní historie policisty (detektivka; obálka a ilustrace Karel Dostál)
Karel Slezák
Detektivní historie policisty. Nakl. Brněnské tiskárny, Brno 1944. Původní brož, 8°, 138 stran. Voln..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Paměti detektiva Sherlocka Holmesa
A.Conan Doyle
Pevná vazba se zlacením na hřbetu, 271 stran, rozměry: 13 x 18cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Liberty Bar * Maigret v noční Paříži
Georges Simenon
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2014. Původní pevná vazba, 240 stran, druhé vydání, rozměry: 13 x 21 cm.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
 
Valentinská © 2021