DETEKTIVKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Tři případy Stanley Hastingse (Obsahuje příběhy: Smrt za scénou, Vražda pasáka, Vydírání)
Parnell Hall
Vydalo nakladatelství GABI a Oddych, Český Těšín 1994. Původní pevná vazba, rozměry: 14 x 21 cm, 606 stran.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Hadí doupě (Agatha Christie)
Agatha Christie
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha, 2002. Původní pevná vazba, 208 stran, druhé upravené vydání, rozměr: A5.
Pěkný stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Hlídka
Robert Crais
Vydala Metafora v Praze 2011. Vydání první, stran 327. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav perfektní.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Tajemství Chimneys (A. Christie)
Agatha Christie
Nakl. Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2006. Původní pevná vazba, 266 stran, druhé vydání, rozměry: 13 x 21 cm.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Tři případy a Charlie Salter (Obsahuje příběhy: Pípající kreditní karta * Choulostivý případ * Smrt po stupních)
Eric Wright
Nakl. Oddych, Český Těšín, 1999. Původní pevná vazba, rozměr: A5, 416 stran.
Pěkný stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Nultá hodina (edice. Kobra, sv. 17) (detektivka, policista Battle)
Agatha Christie
Nakl. Orbis, Praha 1970. Vydání první. Edice Kobra, svazek 17. Původní brož, měkká vazba, 184 stran, rozměr: 13 x 19 cm.
Dobrý stav, desky a hřbet odřené a zašpiněné (viz obr.), zažloutlé stránky, místy skvrny od polití, očteno.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Brute Force
Andy McNab
Bantam Press, 2008.
Dobrý stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Hra na fanty
Dick Francis
Vydalo nakladatelství Olympia, Praha 1995. Stran 182. Původní brož, vydání druhé, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav pěkný (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Žabí Bratrstvo
Edgar Wallace
Celoplátěná vazba. Rozměry: 14 x 18,5 cm. Stran 340,
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet, hřbet je mírně zkosený, podpis pův. majitele.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Zastírací manévry
David Baldacci
Mladá fronta, Praha 2012. Pevná vazba s obálkou, stran 374, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Třetí dívka (H. Poirot)
Agatha Christieová Christie
Vydal Českosovenský spisovatel, edice Spirála, Praha 1971. Původní měkká vazba, vydání první, 228 stran, rozměry: 12 x 19 cm.
Dobrý stav, ušpiněné, zažloutlé a odřené desky a hřbet(viz foto), zažloutlé stránky, očteno.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Tři případy a Eliot Ness (Obsahuje příběhy: Temné město, Třináct do tuctu, Neprůstřelný)
Max Allan Collins
Vydal Oddych, 1996. Vydání 1. Z anglických originálů. Původní celoplátěná vazba, rozměr 14x21 cm, 500 stran.
Pěkný stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Vražda v sanatoriu (série: Roderick Alleyn)
Ngaio Marshová
Vydalo nakladatelství Brána, Praha 2002. Stran 155, vydání první. Původní pevná vazba. Rozměry: 13 x 21 cm.
Stav pěkný. Pouze okraje stránek jsou lehce zažloutlé.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zapomenutá vražda
Agatha Christieová Christie
Pro edici deníku Lidové noviny vydalo nakladatelství Euromedia Group, Praha 2007. Vydání třetí, stran 232. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Monk's Hood
Ellis Peters
The Futura, 1987.
Dobrý stav, lehce zašpiněná obálka.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Her Every Fear (Každý její strach, román)
Peter Swanson
Faber Fiction, 2017.
Stav velmi dobrý, přebal na zadní straně nepatrně ohnutý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021