DETEKTIVKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Číňan
Henning Mankell
Host, Brno 2011. 1. vyd.
Velmi dobrý stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Pečeť smrti ( Hříšní lidé Království českého)
Vlastimil Vondruška
Vydalo nakl. Moba (Moravská Bastei), Brno 2015. Stran 301. Rozměry: 13 x 20 cm.
Původní pevná vazba, pěkný stav (viz foto).
180Kč
Bez daně: 180Kč
Jeden musí z kola ven (špionážní román, MI, Anglie, sovětský špión)
John Le Carré
Kniha Jeden musí z kola ven, jejímž autorem je John Le Carré, se stala předlohou k filmu s Garym Old..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
The Con Man (detektivka)
Ed McBain
Brožovaná s původní obálkou, stran 165, rozměry: 11,5 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, stránky mírně zažloutlé.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vražda v ambitu (Hříšní lidé Království českého)
Vlastimil Vondruška
MOBA, Brno 2015. Vydání 3.
Výborný stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Vlak z Paddingtonu [Agatha Christie; slečna Marplová]
Agatha Christieová
Nakl. Československý spisovatel, Praha 1982. Edice Spirála. Původní brož, měkká vazba, rozměry: 13 x 20 cm, 256 stran.
Mírně očteno. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Rozruch v Andénách
Boris Vian
Nakl. Volvox Globator, Praha, 1992. Původní brož, 60 stran, první vydání, rozměr: 10 x 14,5 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Hail to the chief (detektivka)
Ed McBain
Brožovaná s původní obálkou, stran 139, rozměry: 11,5 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Šedivý Timothy (detektivka)
Edgar Wallace
Přeložil Jar. Acler. Nakl. Jiří Novák, Praha, nedatováno. Původní celoplátěná vazba se zlacením na h..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Vraždy v ulici Morgue a jiné povídky
Edgar Allan Poe
Vydala Mladá fronta, Praha 1964. Edice Máj, svazek 49. Stran 176 a 4 přílohy. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměr: 13 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, pouze přebal je lehce odřený a mírně otřepený.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Pes baskervillský [Sherlock Holmes]
Arthur Conan Doyle
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze roku 1966 v Klubu mladých čtenářů. Původní celoplátěná vazba s obálkou, 194 stran, rozměr: 14,5 x 21,5 cm.
Přebal po okrajích natržený. Dobrý stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Drsná země
John Sandford
BB/art, 2013. Původní vazba s přebalem, rozměry: 15,5 x 21 cm, 302 stran.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Like Love (detektivka)
Ed McBain
Brožovaná s původní obálkou, stran 173, rozměry: 11,5 x 18 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pen z "Polyanthy" (edice: Nová knihovna světové literatury, sv. 7) (povídky; ražená vazba)
Edgar Wallace
Nová knihovna sv. literatury, roč. I, sv. 7. Vydavatelství Přítel knihy, Praha 1927. Stran 226, celo..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Zapomenutá vražda
Agatha Christieová Christie
Vydal Odeon, Praha 1986. Vydání první, stran 222. Původní brož, měkká vazba, 12 x 19 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
AX (detektivka)
Ed McBain
Brožovaná s původní obálkou, stran 152, rozměry: 11,5 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, hřbet a obálka jsou lehce odřené.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021