DETEKTIVKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Trio pro tupé předměty (3x detektivní román)
Rex Stout
Vydal ODDYCH, Český Těšín, 2000. První vydání. Původní pevná vazba, 316 stran, rozměr: 14 x 20,5 cm
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Sherlock Holmes. Die besten Geschichten. Best of Sherlock Holmes (text německy)
A. C. Doyle
Brožovaná, stran 320. Rozměry: 12.5 x 19 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Dáma v jezeře
Raymond Chandler
Albatros, Praha 2005. Brožovaná, rozměry: 13 x 20 cm, stran 254
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Čest a sláva. Gypsová dáma
Karel Michal
Vydala Mladá fronta, Praha 1994. Původní brož, měkká vazba s přebalem, 8°, 183 stran.
Pěkný stav (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
The Case of the Terrified Typist (detektivka)
Erle Stanley Gardner
Brožovaná s původní obálkou, stran 186, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Tři případy z Floridy
James Wilson Hall
Kniha obsahuje případy Totálně na dně, Tropická zmrzlina a Pod pláštíkem dne. Nakl. Oddych, Český Tě..
 
70Kč
Bez daně: 70Kč
Sherlock Holmes a Obří krysa ze Sumatry (Příběhy Sherlocka Holmese 17.)
Alan Vanneman
Vydalo nakladatelství JOTA, Brno 2006. Vydání první - dotisk, stran 304. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Živý nebo mrtvý
Tom Clancy, Grant Blackwood
Vydalo nakladatelství BB/art, Praha 2011. 1. vydání. Původní pevná vazba s přebalem, 16 x 23,5 cm, 284 stran.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Tři případy a David Nairn (Obsahuje příběhy: Dolů mezi vyhaslé, Sedm stupňů ke zradě, Třetí zrada)
Michael Hartland
Nakl. Oddych, Český Těšín, 2000. Původní pevná vazba, rozměr: A5, 450 stran.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Oznamuje se vražda
Agatha Christie
Nakladatelství Knižní klub, Praha 1996. Původní pevná vazba, 256 stran, rozměry: 13 x 21 cm.
Pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Dead Centre
Andy McNab
Corgi Books, 2012.
Dobrý stav, lehce zašpiněná obálka.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Tři případy a Matthew Scudder (Obsahuje příběhy: Hříchy otců, Čas vraždit a tvořit, Uprostřed smrti)
Lawrence Block
Nakl. Oddych, Český Těšín, 1996. Původní pevná vazba, rozměr: A5, 365 stran.
Pěkný stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Hordubal (obálka František Muzika)
Karel Čapek
Brožovaná. Třetí vydání, 195 stran. Rozměry: 12 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Polícia (text slovensky)
Jo Nesbø
Nakl. Ikar, Bratislava 2014. Pevná vazba s obálkou, 525 stran, rozměry: 13 × 20 cm.
Pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Dům u kanálu (Tommy a Pentlička)
Agatha Christie
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2001. Původní pevná vazba, 224 stran, rozměry: 13 x 21 cm, vydání první.
Pěkný stav (viz foto)
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021