DETEKTIVKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná, rozměry: 13 x 20 cm, stran 233
Stav velmi dobrý, lehce odřený a v dolní části natržený hřbet
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakl. Motto, Praha, 2000. Vydání první. Původní pevná vazba, 320 stran, rozměr: A5.
Velmi dobrý stav (viz foto)
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Ivo Železný, Praha 2001. Spisy Josefa Škvoreckého, svazek 13. Stran 224. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 13 x 21 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Tamtam, Praha 2005. Pevná vazba s obálkou, vyd. první, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, 135 stran.
Výborný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství Alpress, Frýdek-Místek, v edici Klokan, 2019. Vydání první, stran 295. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha, 2002. Původní pevná vazba, 208 stran, druhé upravené vydání, rozměr: A5.
Pěkný stav (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 154, rozměry: 11,5 x 18 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, kniha je lehce zkosená, stránky mírně zažloutlé. Na první straně je razítko.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Moba (Moravská Bastei), Brno 2013. 2. vyd.
Výborný stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Domino, Ostrava 2001. Původní pevná vazba s přebalem, 453 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Adonai, 2002. Pevná vazba, 560 stran, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav výborný
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 2006. Stran 224. Původní brož, měkká vazba. Rozměry: 13 x 20 cm. Vydání druhé, v MF první.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1995, edice Romány Pavla Kohouta. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 422 stran. Vydání první.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Odeon, Praha 1992. Původní brož, 8°, 156 stran.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 160, rozměry: 11,5 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, stránky mírně zažloutlé.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Host, Brno 2010. Druhé první, stran 608. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný, mírně očteno
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydala Mladá fronta, Praha 1969. Kapka, sv. 107. Brožovaná, 220stran. Rozměry: 11,5 x 19 cm
Stav velmi dobrý, přední část obálky se uvolňuje od vazby, lehce zažloutlé stránky
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zákazníci sk



![Krátké setkání, s vraždou [Josef Škvorecký - Spisy Josefa Škvoreckého, sv. 13] Krátké setkání, s vraždou [Josef Škvorecký - Spisy Josefa Škvoreckého, sv. 13]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/728119-kratke-setkani-s-vrazdou--17296902831-1024x1024.jpg)












