NEJPRODÁVANĚJŠÍ
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Rozměry: 125 x 71, signováno
..
Velmi dobrý stav.
700Kč
Bez daně: 700Kč
Bez daně: 700Kč
Kniha formátu 21,5 x 23,5 cm, 173 stan, pevná vazba. Vyd. Kant, Praha 2019. Text česk..
Výborný stav, nová kniha, zatavená ve folii.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Academia, Praha 2016, formát A5, 8°, 352 stran, pevná vazba.
Výborný stav, nová kniha
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Academia, Praha 2014, formát A5, 8°, 604 stran, pevná vazba, . Edice Paměť.
Výborný stav, nová kniha
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Ex libris : MUDr. H. Zvolská. . Rozměry leptu: 73 x 118 mm.signovaný lept
Velmi dobrý stav
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydala Univerzita Palackého, Olomouc 2013. Původní brož, měkká vazba, první vydání, stran 719. 23x17 cm.
Stav pěkný.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Arbor vitae, Praha 2013. Původní vazba; 320 stran; 24 × 28 cm. Perfektní stav, nová kniha, zataveno ..
1 199Kč
Bez daně: 1 199Kč
Bez daně: 1 199Kč
Fotografická publikace, obsahuje čb fotografie z života lidí na venkově v okolí Bruntálu v 60. - 80...
1 150Kč
Bez daně: 1 150Kč
Bez daně: 1 150Kč
Litografie, 1958 - signován. Rozměry: 170 x 113.
..
700Kč
Bez daně: 700Kč
Bez daně: 700Kč
Rok vydání: 2014.
Nová kniha.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Vydal Radomír Suchánek, nakladatelství Návrat, Brno 2003. První české vydání. Stran 421. Původní celoplátěná vazba se zdobením.
Stav perfektní.
249Kč
Bez daně: 249Kč
Bez daně: 249Kč
Vydal Peter Kováč - ARS AURO PRIOR, 2015. Edice Stavitelé katedrál sv. 1. Původní vazba s přebalem, 613 stran - obr. přílohy, rozměry: 17 × 24,5 cm. Druhé vydání, rozšířené a přepracované.
Velmi dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Academia, Praha 2009, formát A5, 8°, 308 stran, pevná vazba. Edice GAlileo
Výborný stav, nová kniha
899Kč
Bez daně: 899Kč
Bez daně: 899Kč
Sešit, stran 16 - včetně vyobrazení, rozměry: 21,5 x 20,5 cm.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Ex libris : Pavel Janata. Číslo listu 72/75. Rozměry leptu: 104 x 64 mm.
Velmi dobrý stav (viz foto).
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydalo: nakl. Michael, Svatý Kopeček u Olomouce 2012
Výborný stav, jako nová
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zákazníci sk







![Jindřich Štreit - Village People: 1965-1990 [fotografie z života lidí na venkově na Bruntálsku] Jindřich Štreit - Village People: 1965-1990 [fotografie z života lidí na venkově na Bruntálsku]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/586857-jindrich-streit-village-p-16076055861-1024x1024.jpg)


![Stavitelé katedrál 1: Katedrála v Chartres. Francouzské umění rané a vrcholné gotiky [obsah: gotická architektura a sochařství Francie, kostely, katedrály] Stavitelé katedrál 1: Katedrála v Chartres. Francouzské umění rané a vrcholné gotiky [obsah: gotická architektura a sochařství Francie, kostely, katedrály]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/731249-katedrala-v-chartres-fran-17332954231-1024x1024.jpg)



