NEJPRODÁVANĚJŠÍ
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Academia, Praha 2014, formát B5, velká 8°, 732 stran, pevná vazba s přebalem. Edice Šťastné zítřky.
Výborný stav, nová kniha
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Brožovaná s obálkou, rozměry: 21,5 x 26 cm, 195 stran.
Velmi dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Academia, Praha 2013, formát A5, 8°, 312 stran, pevná vazba, . Edice Paměť.
Výborný stav, nová kniha
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo Státní pedagogické nakladatelství Praha 1985. Vydání první. Stran 479. Původní pevná vazba. Rozměry: 17 x 25 cm.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Ex libris : SVKZN Hradec Králové. Rozměry leptu: 60 x 109 mm.
Velmi dobrý stav (viz foto). Signovaný lept
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Barevná litografie. Rozměry litografie: 164 x 119 mm.
Pěkný stav - nesignováno.
290Kč
Bez daně: 290Kč
Bez daně: 290Kč
Libri Praha 2010
Nová kniha
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Sešit, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 36.
Výborný stav, nová.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
David Cajthaml (1959) je malíř, scénograf, grafik, hudebník (punková kapela Energie G) a spisovatel...
170Kč
Bez daně: 170Kč
Bez daně: 170Kč
Academia, Praha 2015, formát 8°, 688 stran, brožovaná. Edice Europa.
Výborný stav, nová kniha
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bez daně: 149Kč
Brožovaná, rozměry: 18 x 27,5 cm, stran 98 - množství fotografií, křídový papír. Vydání první
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydala Academia, Praha 2008. Původní pevná vazba, 8°, 248 stran. Pevná vazba.
Výborný stav, nová kniha.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Sešit, stran 44, rozměry: 20,5 x 25 cm.
Velmi dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Ex libris : Irena Staňková. Číslo listu 2/50. Rozměry leptu: 75 x 104 mm.
Velmi dobrý stav (viz foto). Signovaný lept
350Kč
Bez daně: 350Kč
Bez daně: 350Kč
Vydalo nakl. Pragma, Praha 2007. Původní brožovaná, rozměry: 14 x 20 cm, 175 stran.
Stav perfektní.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Libri Praha 2010
Nová kniha
140Kč
Bez daně: 140Kč
Bez daně: 140Kč
Zákazníci sk


![Emil Filla - Z holandských zápisníků [Holandský zápisník I-IV] Emil Filla - Z holandských zápisníků [Holandský zápisník I-IV]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/690094-emil-filla-z-holandskych--16839638931-1024x1024.jpg)







![Doktor Faustus [Thomas Mann - román; Život německého hudebního skladatele Adriana Leverkühna, vyprávěný jeho přítelem] Doktor Faustus [Thomas Mann - román; Život německého hudebního skladatele Adriana Leverkühna, vyprávěný jeho přítelem]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/499656-doktor-faustus-14939015671-1024x1024.jpg)





