NEJPRODÁVANĚJŠÍ
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydává Národní památkový ústav, Praha. Brožovaná, 208 stran. Rozměry: 21 x 29 cm.
Stav výborný, kniha je nová.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
1. vydání, Praha: Unicornis 2003, 119 stran s čb. vyobrazeními, 14,5 x 20,5 cm
Dobrý stav, nepatrně ohnutý pravý horní roh
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Academia Praha 1998, formát A3, celkem 872 stran, 33x24cm, česky, pevné vazby s přebaly,
Velmi dobrý stav.
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Vyd. Libri, Praha 2004. Brožovaná, 144 stran, 8°, výborný stav, nová kniha.
Černohorci bráni..
110Kč
Bez daně: 110Kč
Bez daně: 110Kč
Brožovaná, rozměry: 16,5 x 24,5 cm, stran 119.
Stav velmi dobrý, nerozřezáno.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Ex libris : A. L. Číslo listu 4/50. Rozměry leptu: 74 x 139 mm.
Velmi dobrý stav (viz foto). Signovaný lept
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Vyd. Libri, Praha 2021
Výborný stav, nová kniha
529Kč
Bez daně: 529Kč
Bez daně: 529Kč
V prvním svazku studie o diplomatických vztazích Československa a USA se seznámíme se strukturou, fu..
460Kč
Bez daně: 460Kč
Bez daně: 460Kč
Sešit, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 32.
Výborný stav, nová.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Kniha Obrys doby předkládá soubor vybraných textů předního českého architekta a uměleckého teoretika..
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vyd. Jiří Hořava, Třeboň 2025
Výborný stav - nová kniha.
699Kč
Bez daně: 699Kč
Bez daně: 699Kč
Vyd. Academia, Praha 2013, formát A5, 8°,. 352 stran, pevná vazba. Edice Paměť.
Výborný stav, nová kniha.
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bez daně: 149Kč
Tatran, Bratislava 1980.
Výborný stav.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Academia, Praha 2013, formát A5, 8°, 312 stran, pevná vazba, . Edice Paměť.
Výborný stav, nová kniha
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Pevná vazba, stran 88, rozměry: 15 x 21 cm, vyd. 6. doplněné.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Ex libris : SVKZN Hradec Králové. Rozměry leptu: 60 x 109 mm.
Velmi dobrý stav (viz foto). Signovaný lept
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Zákazníci sk


![Sborník Muzea středního Posázaví v Ratajích nad Sázavou a Archeologické společnosti Západočeské univerzity v Plzni II [Rataje,Sázava ,archeologie] Sborník Muzea středního Posázaví v Ratajích nad Sázavou a Archeologické společnosti Západočeské univerzity v Plzni II [Rataje,Sázava ,archeologie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/499520-sbornik-muzea-stredniho-p-14938030831-1024x1024.jpg)





![Obrys doby [Pavel Janák - texty o architektuře; česká moderní architektura; kubsmus, národní styl, funkcionalismus] Obrys doby [Pavel Janák - texty o architektuře; česká moderní architektura; kubsmus, národní styl, funkcionalismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_208130_1-1024x1024.jpg)
![Malý velký malíř Václav Malý (1874‑1935) [Obsah: malba, obrazy, Chodsko, Domažlicko, folklor, krajinomalba] Malý velký malíř Václav Malý (1874‑1935) [Obsah: malba, obrazy, Chodsko, Domažlicko, folklor, krajinomalba]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/760528-maly-velky-malir-vaclav-m-17696069671-1024x1024.jpg)



