NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Volba lidskosti. Inspirace, vize, nové výzvy a souvislosti zítřka (edice: Vítr v plachtách) [psychlogie, filozofie] HOL
Veronika Sušová-Salminen, Michal Rusek, Radomil Hradil, Seba
Vydalo: nakl. Časoděj, Ostrava-Poruba 2014
Výborný stav, nová
140Kč
Bez daně: 140Kč
Toulavá kamera 17 [televizní průvodce po Čechách, Moravě a Slezsku: mj. Broumov, Vimperk, Karviná, Javorník, Konice, Litovel, Letohrad, Sedlec-Prčice, Třebíč ad.]
M. Podhorský, I. Toušlová, J. Maršál
Pevná vazba, stran 237 - včetně vyobrazení, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Novoročenka P.F. 1957 grafika Cyril Bouda (1901 - 1984)
Cyril Bouda (1901 - 1984)
Litografie, 1956 - signováno. Rozměry: 102 x 162. ..
Velmi dobrý stav.
700Kč
Bez daně: 700Kč
O zrodu a vývoji individualismu
Shanahan, Daniel
Praha, Togga 2015, 1. vydání, 9. svazek edice Polemos. Brožovaná vazba, 228 stran, 13 x 18 cm.
Kniha je nová.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Svět v obrazech, číslo 28/1938 (Časopis, noviny)
Ervín Kubíček
Přehnuté složky, rozměry: 31 x 44 cm. Stran 12
Velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Stupně lidského života (esoterika, astrologie, filozofie, mj. Rudolf Steiner) HOL
Josef Bartoš
Vydalo: nakl. Ioanes, Příbram 2002
Výborný stav, nová
120Kč
Bez daně: 120Kč
Vévodkyně (ed. Atlantis)
Kasimir Edschmid
V. Pojer, Brno 1931.
Dobrý stav. Vazba se rozlepuje, některé listy jsou volné.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Fikční světy české realistické prózy (literární teorie)
Bohumil Fořt
Akropolis 2015. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 13 x 21 cm, stran 204.
Stav výborný - nová kniha.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kinematografie zapomnění - Počátky normalizace ve Filmovém studiu Barrandov 1968–1973 [filmy, film, herci]
Štěpán Hulík
Nakl. Academia, Praha, 2011. Původní vazba s obálkou, 476 stran, rozměr: 13 × 20 cm.
Zcela nová kniha. Perfektní stav (viz obr.). Zatavená v ochranné fólii
290Kč
Bez daně: 290Kč
Jak vydržet vazbu aneb čtení pro všechny, které tento osud potká
Otakar, Jiří
Praha, Pendulum 2014,TOGGA, 1. vydání. Brožovaná vazba, 168 stran, 12 x 18 cm (8°).
Kniha je nová.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Svět v obrazech, číslo 15/1938 (Časopis, noviny)
Ervín Kubíček
Přehnuté složky, rozměry: 31 x 44 cm. Stran 16
Velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Stupně lidského života (esoterika, astrologie, filozofie, mj. Rudolf Steiner) HOL
Josef Bartoš
Vydalo: nakl. Ioanes, Příbram 2002
Výborný stav, nová
120Kč
Bez daně: 120Kč
V plném spektru
Fotopublikace. Brožovaná vazba, 550 stran, s fotografiemi ze sbírky Moravské galerie v Brně, 22 x 23..
 
960Kč
Bez daně: 960Kč
O popisu (sborník studií z oboru literární teorie, komunikační funkce popisu ad.)
Alice Jedličková (ed.), Zdeněk Hrbata, Jana Hoffmannová ad.
Akropolis 2014. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 176.
Stav výborný - nová kniha.
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021