NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Luční kvítí
Ludmila Jiřincová (1912 - 1994)
Litografie; 1964 - podepsáno. Rozměry: 78 x 61. ..
Velmi dobrý stav.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Lev Tolstoj - Vypravěč a vizionář TOLSTÝ
Miloslav Jehlička
Brožovaná s původní obálkou, stran 222, rozměry: 14 x 20 cm. Vydání první.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Já, Sisi - Poslední plavba Alžběty, císařovny rakouské (Sisi, Sissi)
Agnés Michaux
Brána 2000. Pevná vazba, první vydání, stran 117, rozměry: 14 x 21 cm
Pěkný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Petr Brandl 1+2. Velká monografie  Jaromír Neumann , Andrea Steckerová (ed.)
Jaromír Neumann ; Andrea Steckerová (ed.)
Vyd. Národní galerie, Praha 2017, formát větší než A4, 4°, 31 cm, 917 stran, 2x pevná vazba, uvnitř řada kvalitních barevných vyobrazení.
Perfektní stav, nová kniha, zatavená ve folii.
2 499Kč
Bez daně: 2 499Kč
Šternberkové. Panský rod v Čechách a na Moravě
Pavel Juřík
Euromedia Group, Praha 2013. Edice Universum. Stran 208, vydání první. Původní pevná vazba s obálkou, rozměry: 18 x 24 cm.
Velmi dobrý stav.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Košík s holoubátky (Vladimír Komárek originální dřevoryt - signováno)
Vladimír Komárek
Signovaný dřevoryt
Velmi dobrý stav (viz foto).
400Kč
Bez daně: 400Kč
Okultní hnutí v 19. století a jeho vztah ke světové kultuře (filozofie) [Rudolf Steiner] HOL
Rudolf Steiner
Vydalo: nakl. Michael, Svatý Kopeček u Olomouce 2016
Výborný stav, nová
200Kč
Bez daně: 200Kč
Castellologica bohemica 4 - 1994 (Sborník pro kastelologii českých zemí, hrady, tvrze, zříceniny Čech, historie a vývoj hradní architektury)
Tomáš Durdík (ed.)
Vydává archeologický ústav AV ČR, Praha 1994. Původní brož, 4°, 398 stran. Velmi dobrý stav (viz fot..
 
599Kč
Bez daně: 599Kč
Káčko
Ludmila Jiřincová (1912 - 1994)
Lept - podepsáno. Rozměry papíru: 100 x 80. ..
Velmi dobrý stav.
500Kč
Bez daně: 500Kč
Tváře osvícenství
Ivo Cerman, Michal Konečný
Národní památkový ústav, 2021. Měkká vazba, první vydání, stran 287 - množství, rozměry: 15 x 21 cm
Velmi dobrý stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Náhrobek olomouckého biskupa Leopolda Egkha z chrámu sv. Mořice v Kroměříži. Restaurování 2001-2004 (Kostel sv. Mořice, baroko, sochařství, František O. Hirnle)
H. Zápalková (red.)
Restaurování 2001-2004. Publikace představuje restaurované sousoší náhrobku olomouckého biskupa Leo..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Slavatovský palác: Projekty hraběte Jana Jáchyma Slavaty z let 1673–1689
Martin Mádl (ed.), Radka Heisslerová (ed.), Tadeáš Kadlec (e
Ústav dějin umění Akademie věd 2024, formát A4, pevná vazba, 439 stran.
Výborný stav - nová kniha
599Kč
Bez daně: 599Kč
Jméno - objev a zmizení věci
Antonín Mokrejš
Academia, Praha 2013. Brožovaná, 8°, 180 stran. Edice Společnost.
Výborný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Odpočívající housle na stolku (Vladimír Komárek originální dřevoryt - signováno)
Vladimír Komárek
Významný český malíř, grafik, ilustrátor. Uspořádal přes 200 autorských výstav, je zastoupen ve sbír..
Velmi dobrý stav (viz foto).
400Kč
Bez daně: 400Kč
Před branou duchovní vědy. Theosofie, anthroposofie [Rudolf Steiner] HOL
Rudolf Steiner
Vydalo: nakl. Michael, Svatý Kopeček u Olomouce 2006
Výborný stav, jako nová.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Architektonické dílo - Architectural Work
Lubomír Šlapeta - Čestmír Šlapeta
Lubomír Šlapeta - Čestmír Šlapeta. Architektonické dílo / Architectural Work Výpravný katalog ke ..
 
1 400Kč
Bez daně: 1 400Kč
 
Valentinská © 2021