NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Gold deposits in Bohemia - Zásoby zlata v Čechách (zlato, geologie, mj. Jílové, Mokrsko, Petráčkova hora, Kašperské Hory)
Morávek Petr
Kniha v angličtině, pevná vazba, formát 8°, 96 stran, vyd. Česká geologická společnost, Praha 1996. ..
 
299Kč
Bez daně: 299Kč
Úcta ke světlu - O filmu a lidech [Ingmar Bergman, Woody Allen, Andrej Tarkovskij a další ve vzpomínkách  švédského kameramana. ,film ]
Sven Nykvist
Vydalo nakladatelství Ladislav Horáček - Paseka v Praze a Litomyšli 1999. Vydání první, stran 209. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Zrcadlo (Vladimír Komárek originální dřevoryt - signováno)
Vladimír Komárek
Signovaný dřevoryt
Velmi dobrý stav (viz foto).
250Kč
Bez daně: 250Kč
Mysterium zmrtvýchvstání ve světle Anthroposofie (Ježíš Kristus) [Rudolf Steiner] HOL
Rudolf Steiner a Sergej O. Prokofjev
Vydalo: nakl. Michael, Svatý Kopeček u Olomouce 2011
Výborný stav, nová
250Kč
Bez daně: 250Kč
Ladislav Zívr --sochař monografie
Jaromír Typlt
KANT, Praha 2013. Původní vazba; 24,5 × 28,8 cm; 408 stran. Perfektní stav - nová kniha zatavená do ..
 
1 595Kč
Bez daně: 1 595Kč
Volarsko (Zmizelé Čechy) okolí města Volary, Šumava, Lenora, Stožec, Soumarský most, Třístoličník)
Roman Kozák
Paseka, Praha a Litomyšl 2006. Pevná vazba s přebalem, vydání první, rozměry: 15 x 21 cm, 72 stran textu, 122 čb. fotografií.
Výborný stav, nová kniha, zatavená ve fólii.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Ex-libris
Ludmila Jiřincová (1912 - 1994)
Litografie - signováno. Rozměry: 90 x 60. ..
Velmi dobrý stav.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Císařovna Alžběta a její dcery (Sisi, Sissi)
Martha Schadová
Ikar, Praha 2006. Pevná vazba s obálkou, první vydání, stran 152, rozměry: 13,5 x 20,5 cm
Pěkný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Jaromír Funke - Between Construction and Emotion
Dufek, Antonín
Prague: KANT 2014. Original linen, 240 pp with numerous photos, 4°, text in English. / Původní celoplátěná vazba, 240 stran s mnoštvím fotografií, 4°(24 x 29,5 cm), text je v angličtině.
Kniha je nová. / Book is new.
1 799Kč
Bez daně: 1 799Kč
Kinští. Bůh, čest, vlast [Kinsky, rod Kinských; řada Šlechtické rody, šlechta, aristokracie]
Pavel Juřík
Euromedia Group, Praha 2019. Edice Universum. Stran 168, vydání první. Původní pevná vazba s obálkou, rozměry: 18 x 24 cm.
Velmi dobrý stav.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Váza s portrétem (Vladimír Komárek originální dřevoryt - signováno)
Vladimír Komárek
Signovaný dřevoryt
Velmi dobrý stav (viz foto).
350Kč
Bez daně: 350Kč
Stavební kameny pro pochopení mystéria Golgoty (Ježíš Kristus) [Rudolf Steiner] HOL
Rudolf Steiner
Vydalo: nakl. Michael, Svatý Kopeček u Olomouce 2010
Výborný stav, nová
250Kč
Bez daně: 250Kč
Kanada - Stručná historie států
Magdalena Fiřtová
Libri Praha 2014
Nová kniha
150Kč
Bez daně: 150Kč
Oko
Ludmila Jiřincová (1912 - 1994)
Litografie; 1965 - podepsáno. Rozměry papíru: 95 x 80. ..
Velmi dobrý stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Alžběta - Císařovna rakouská (Sisi, Sissi)
Karl Tschuppik
Vitalis 2020. Brožovaná, první vydání, stran 104 - množství vyobrazení, rozměry: 15 x 21 cm
Pěkný stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021