NEJPRODÁVANĚJŠÍ
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Ex libris : Dr. A. J. Bartošovi, PF 1980. Rozměry leptu: 74 x 115 mm.
Velmi dobrý stav (viz foto). Signovaný lept
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Libri, Praha 2009, 126 stran, brožovaná, formát 8°.
Výborný stav, nová kniha.
140Kč
Bez daně: 140Kč
Bez daně: 140Kč
Sešit, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 24.
Výborný stav, nová, barva obálky je pouze ilustrativní.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakladatel: Arbor vitae
ISBN: 978-80-87164-84-6, EAN: 9788087164846
Nová.
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Petit - J. Kolíš, Praha 2021.
Výborný stav - nová kniha.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vyd. Academia, Praha 2012, formát A5, 8°,. 448 stran, pevná vazba. Edice Paměť.
Výborný stav, nová kniha.
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bez daně: 149Kč
Vydala Academia, Praha 2009. Původní pevná vazba, 8°, 820 stran. Pevná vazba.
VELICE DOBRÝ STAV, ODŘENÝ HŘBET KNIHY
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná, rozměry: 21,5 x 30 cm, stran 1066 + volně ložená příloha, vyd. první,
Stav velmi dobrý.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Ex libris : F. Heidenreich. Číslo listu 25/50. Rozměry leptu: 71 x 90 mm.
Velmi dobrý stav (viz foto). Signovaný lept
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Libri Praha 2010
Nová kniha ,brož ,287 stran ,německé resume
230Kč
Bez daně: 230Kč
Bez daně: 230Kč
Sešit, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 35.
Výborný stav, nová.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Jan Autengruber (25. 4. 1887 Pacov - 15. 7. 1920 Praha) studoval na Vysoké škole uměleckoprůmyslové ..
630Kč
Bez daně: 630Kč
Bez daně: 630Kč
Academia, Praha 2014, formát A5, 8°, 352 stran, pevná vazba, . Edice 21. století
Výborný stav, nová kniha
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stran 123.
Stav velmi dobrý.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
The definitive publication on the Czech Cubist movement. This baeutifully designed, scholarly volume..
1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Bez daně: 1 499Kč
Sešit, stran 44, rozměry: 20,5 x 25 cm.
Velmi dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Zákazníci sk





![Povídky israelského vyznání [židovské, o Židech z maloměsta] Povídky israelského vyznání [židovské, o Židech z maloměsta]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/760489-povidky-israelskeho-vyzna-17695290971-1024x1024.jpg)
![Život novináře [Karel Pacner edice Paměť - Academia; start letu na měsíc - Apollo 11, kosmonautika] Život novináře [Karel Pacner edice Paměť - Academia; start letu na měsíc - Apollo 11, kosmonautika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/499636-zivot-novinare-14938919111-1024x1024.jpg)
![Berní rula 11 - Kraj Čáslavský II. [Čáslav, Kutná Hora aj. - katastr, soupis obyvatel, majetku, pozemků apod.] Berní rula 11 - Kraj Čáslavský II. [Čáslav, Kutná Hora aj. - katastr, soupis obyvatel, majetku, pozemků apod.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/683804-berni-rula-11-kraj-caslav-16764544241-1024x1024.jpg)

![Liechtensteinové mezi konfiskací a vyvlastněním -příspěvek k poválečným zásahům do pozemkového vlastnictví [šlechta ,pozemková reforma ,Benešovy dekrety] Liechtensteinové mezi konfiskací a vyvlastněním -příspěvek k poválečným zásahům do pozemkového vlastnictví [šlechta ,pozemková reforma ,Benešovy dekrety]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_362809_1-1024x1024.jpg)



![Teorie městských památkových rezervací (1900-1975) [městské památkové rezervace, města, domy, stavby, památky, urbanismus] Teorie městských památkových rezervací (1900-1975) [městské památkové rezervace, města, domy, stavby, památky, urbanismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/699856-teorie-mestskych-pamatkov-16967947151-1024x1024.jpg)
![Czech Cubism 1909-1925 [Český kubismus anglicky; architektura malba užité umění sochařství / painting, architecture, sculpture: Gočár Špála Josef Čapek Zrzavý Gutfreund Janák Feuerstein Králíček Kubišta Filla Antonín Procházka Vincenc Beneš Artěl] Czech Cubism 1909-1925 [Český kubismus anglicky; architektura malba užité umění sochařství / painting, architecture, sculpture: Gočár Špála Josef Čapek Zrzavý Gutfreund Janák Feuerstein Králíček Kubišta Filla Antonín Procházka Vincenc Beneš Artěl]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/369873-czech-cubism-1909-1925-14878613771-1024x1024.jpg)
