NEJPRODÁVANĚJŠÍ
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha, Pendulum 2014,TOGGA, 1. vydání. Brožovaná vazba, 168 stran, 12 x 18 cm (8°).
Kniha je nová.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Přehnuté složky, rozměry: 31 x 44 cm. Stran 16
Velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo: nakl. Ioanes, Příbram 2002
Výborný stav, nová
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Fotopublikace. Brožovaná vazba, 550 stran, s fotografiemi ze sbírky Moravské galerie v Brně, 22 x 23..
960Kč
Bez daně: 960Kč
Bez daně: 960Kč
Akropolis 2014. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 176.
Stav výborný - nová kniha.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Jan V. Pojer, Brno 1947.
Dobrý stav, vazba je částečně rozlepená - obálka se odlepuje od knižního bloku a některé listy jsou volné, nerozřezáno
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakl. Torst, Praha 2009, dotištěný český překlad textů je z roku 2020. 4°, 32 x 24 cm, 295 stran, brožovaná.
Perfektní stav, zcela nová kniha. Kniha v ruštině s vloženým českým překladem.
899Kč
Bez daně: 899Kč
Bez daně: 899Kč
Togga, Praha 2013, 1. vydání, v edici Scholia, vyšlo ve spolupráci s Fakultou humanitních studií Univerzity Karlovy v Praze. Brožovaná vazba, 216 stran, 12 x 19 cm (8°).
Kniha je nová.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Přehnuté složky, rozměry: 31 x 44 cm. Stran 16
Velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Umělecká monografie s množstvím vyobrazení a ilustrací, v pevné celoplátěné vazbě.
Vyd. Arb..
Nová kniha.
1 799Kč
Bez daně: 1 799Kč
Bez daně: 1 799Kč
Arbor Vitae, 2004. 400 stran včetně 72 reprodukcí. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměr 23x25 cm.
Stav výborný ,knih zatavena ve folii.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Vydalo: nakl. Fabula, Hranice 2013
Výborný stav, nová
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Vydalo nakladatelství Academia, Praha 2009. Vydání 21., stran 271. Původní brož, měkká vazba.
..
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Akropolis 2017. Pevná vazba, rozměry: 13 x 15,5 cm, stran 208.
Stav výborný - nová kniha.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vyd. Kant, Praha 2004. Dárková krabička je součástí objednávky.
Perfektní stav. Nová kniha, dosud zatavená ve folii.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
KANT, Praha 2003.
Výborný stav - nová kniha.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Zákazníci sk







![Spiritistická medijní kresba ve Slezsku [spiritismus] Spiritistická medijní kresba ve Slezsku [spiritismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/713553-spiritisticka-medijni-kre-17122368781-1024x1024.jpeg)



![Smutná krajina [Josef Sudek ,obrazová publikace ,Mostecko,] + na míru vyrobená kartonová krabička , dárkové balení Smutná krajina [Josef Sudek ,obrazová publikace ,Mostecko,] + na míru vyrobená kartonová krabička , dárkové balení](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_328849_1-1024x1024.jpg)
