NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Peru  Stručná historie států
BOHUMÍR ROEDL
Praha Libri 2003
Nová kniha
110Kč
Bez daně: 110Kč
Zelený - litá malba na papíře
autor neurčen
Zapaspartováno.
Stav dobrý, lehce zvlněné a v dolní části mírně otřepené.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Technické památky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku I. díl -- A-G     Hol.
H. Hlušičková a kol.
Vyd. Libri, Praha 2002. Pevná vazba, 622 stran.
Velmi dobrý stav, nepatrně zažloutlé předsádky a ořízka.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Náměsíčný průvodce Prahou
Přemysl Rut
Mladá fronta, Praha 1991. 1. vyd.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Slovník pomístních jmen IV. (Bíg - Bož)
kol.
Vyd. Academia, Praha 2009, formát B5, 220 stran, brožovaná.
Výborný stav, nová kniha.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Okamžik
Søren Kierkegaard
Kalich, Praha 2005. Brožovaná, 246 stran, rozměry: 11,5 x 18 cm.
Stav dobrý. Na hřbetu je nálepka, vyřazený knihovní exemplář.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Kaleidoskop Petr Poš
Petr Poš
Barevná litografie, 53 x 43 cm, podepsaná autorem, číslovaná, s uvedeným názvem.
Výborný stav.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
František Bílek a jeho pražský ateliér  (Bílkova vila )
Martin Krummholz, Larvová
Vydal. Arbor vitae, Galerie hl. města Prahy, 2010 (1. vydání). Původní poloplátěná vazba, formát A4,..
 
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bhútán Stručná historie států č.63
Stanislava Vavroušková
Libri Praha 2009
Nová kniha
140Kč
Bez daně: 140Kč
Encyklopedie českých vesnic III., Západní Čechy
Jan Pešta
Formát A4, 4°, 439 stran, pevná vazba, vyd. Libri, Praha 2005.   Třetí díl pětisvazkového..
 
712Kč
Bez daně: 712Kč
Sborník Společnosti přátel starožitností 4, PhDr. et JUDr. Dobroslavu Líbalovi k významnému životnímu jubileu
Petr Macek ,Jiří Spěváček,
Praha: Společnost přátel starožitností 1996, pův. brož., 215 stran
Výborný stav, nová
250Kč
Bez daně: 250Kč
Gorgias - Platon, Platonovy spisy [dialog o rétorice a etice]
Platón, přeložil František Novotný
Vydalo nakl. Oikoymenh. Praha 2000. Knihovna antické tradice. Brožovaná. Vydání 4. Stran 129. Rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý. Na hřbetu je nálepka, vyřazený knihovní exemplář.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Čtenář Dostojevského  Petr Poš
Petr Poš
Barevná litografie, 44 x 44 cm, podepsaná autorem, číslovaná, s uvedeným názvem.
Výborný stav.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Karlův most (Vladimír Komárek originální lept - signováno)
Vladimír Komárek
Ex libris : V. Fiamoli. Číslo listu 7/50. Rozměry leptu: 118 x 73 mm.
Velmi dobrý stav (viz foto). Signovaný lept
300Kč
Bez daně: 300Kč
Lenosti-- buď pozdravena! O umění a nutnosti dělat toho v práci co nejméně
Corinne Maierová
Vydalo nakl. Rybka Publishing, Praha 2005. Pevná vazba s přebalem, 133 stran, vydání první, rozměry: 14 x 21 cm. EAN: 9788086182841.
Výborný stav, nová kniha.
70Kč
Bez daně: 70Kč
 
Valentinská © 2021