NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pražské kašny a fontány [Z obsahu: Stará Praha a její zásobování vodou]
Antonín Ederer, Jan Uxa
Kniha formátu A5, 8°, pevná vazba, 214 stran, vyd. Libri, Praha 2004. Výborný stav. Nová Kniha...
 
240Kč
Bez daně: 240Kč
Vojtěch Preissig (monografie)
Tomáš Vlček
Vyd. Arbor vitae, Praha 2025, formát 4°, 28 cm, 483 stran, pevná vazba. Výborný st..
 
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Prostředky bez účelu
Giorgio Agamben
SLON, Praha 2003. Brožovaná. První vydání, rozměry: 14 x 20 cm, 112 stran.
Stav velmi dobrý. Na hřbetu je nálepka, vyřazený knihovní exemplář. Mírně zažloutlé stránky.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Keep smiling Petr Poš
Petr Poš
Ručně kolorovaná litografie, 23 x 40 cm, podepsaná autorem, číslovaná.
Výborný stav.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Méně výstav a více umění [Josef Čapek - Výběr z výtvarných referátů - Lidové noviny 1921-1939]
Josef Čapek
Vydala Vysoká škola uměleckoprůmyslová, Praha 1999.
Velmi dobrý stav(viz foto).
180Kč
Bez daně: 180Kč
Dveře do léta (Vladimír Komárek originální lept - signováno)
Vladimír Komárek
Ex libris : Dr. Hana Zvolská. Číslo listu 3/50. Rozměry leptu: 73 x 118 mm.
Velmi dobrý stav (viz foto). Signovaný lept
300Kč
Bez daně: 300Kč
Lenosti-- buď pozdravena! O umění a nutnosti dělat toho v práci co nejméně
Corinne Maierová
Vydalo nakl. Rybka Publishing, Praha 2005. Pevná vazba s přebalem, 133 stran, vydání první, rozměry: 14 x 21 cm. EAN: 9788086182841.
Výborný stav, nová kniha.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Slovník korejské literatury KOREA
Miriam Löwensteinová
Počátky korejské státnosti a svébytné korejské civilizace, která dlouho tvořila jakýsi most mezi Čín..
 
390Kč
Bez daně: 390Kč
Slavní i zapomenutí: Čeští vědci a umělci 19. století v kresbách Maxe Švabinského a Arna Naumana (Max Švabinský)
Vlasta Mádlová, Josef Toměš (eds.)
Academia, Praha 2015. Pevná vazba, rozměry: 21 x 27 cm, vydání první, 167 stran.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Češi v 1. světové válce, 2. díl. Na frontách Velké
Libor Nedorost
Druhý díl projektu je věnován válečným zážitkům českých vojáků na frontách Rakouska-Uherska za 1. sv..
 
260Kč
Bez daně: 260Kč
Castellologica bohemica 9 - 2004 (Sborník pro kastelologii českých zemí, hrady, tvrze, zříceniny Čech, historie a vývoj hradní architektury)
Tomáš Durdík (ed.)
Praha: Archeologický ústav AV ČR 2004, pův. laminovaná brož., 4°, 502 stran
Dobrý stav, nepatrně natržený hřbet.
590Kč
Bez daně: 590Kč
Svorník 5/2007
Praha: Unicornis 2007, pův. brož.
Výborný stav, nová
350Kč
Bez daně: 350Kč
Logika
D. Cryan, S. Shatil, B. Mayblin
Portál, Praha 2003. Stran 184 Brožovaná. Rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář, na hřbetu je nálepka.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Zátiší u Karlova mostu  signovaný lept exlibris Hanza Zvolská Vladimír Komárek
Vladimír Komárek
Významný český malíř, grafik, ilustrátor. Uspořádal přes 200 autorských výstav, je zastoupen ve sbír..
Velmi dobrý stav
300Kč
Bez daně: 300Kč
Irsko Stručná historie států
Jan Frank
Praha Libri 2006
Nová kniha
120Kč
Bez daně: 120Kč
Czech Film Posters of the 20th Century - English - Český filmový plakát 20. století (anglická verze, brožovaná)
Marta Sylvestrová (ed.)
Anglická verze knihy Český filmový plakát 20. století. Reprezentativní publikace, která nabízí ..
 
999Kč
Bez daně: 999Kč
 
Valentinská © 2021