NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vrstvy / Stratigraphie [architekt Ivan Koleček]
Ivan Koleček - Petr Kratochvíl
Dle slov úspěšného českého architekta Ivana Kolečka (1943) - žijícího a pracujícího od roku 1969 na ..
 
335Kč
Bez daně: 335Kč
Cesta pozpátku do Anglie a Skotska (nakladatelství NÁVRAT, Jules Verne - Spisy sv. 73.)
Jules Verne
Vydal Radomír Suchánek, nakladatelství Návrat, Brno 2004. První české vydání. Stran 241. Původní celoplátěná vazba se zdobením.
Stav perfektní.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Modely a systémy -   (epistemologie - kognitivní modely -umělá inteligence )
Jaromír Křemen
Academia, Praha 2007. Brožovaná, 8°, A5, 97 stran.
Výborný stav. Nová kniha.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Čísla. Vztahy, vhledy a věčné inspirace
P. Klán
Academia, Praha 2014, formát A5, 8°, 248 stran, pevná vazba, . Edice Galileo
Výborný stav, nová kniha
190Kč
Bez daně: 190Kč
Arnošt Paderlík - Akty
Brožovaná, rozměry: 23,5 x 27 cm.
Stav perfektní, kniha je zatavena do původní ochranné folie.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Pohled do zahrady (Vladimír Komárek originální lept - signováno)
Vladimír Komárek
Ex libris : V.M. Rozměry leptu: 50 x 70 mm.
Velmi dobrý stav (viz foto). Signovaný lept
300Kč
Bez daně: 300Kč
Estonsko - Stručná historie států
Petra Hebedová a Lucie Hofírková
Libri, Praha 2012, 131 stran, brožovaná, formát 8°.
Výborný stav, nová kniha.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Kniha o plném a správném životě (autor Hovory s Bohem)
Neale Donald Walsch
Vydalo nakl. Pragma, Praha 2000. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 13 x 19 cm, 95 stran.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Skupina 42 - Věci umění, věci doby  (Gross, Hák, Hudeček, Matal, Kotík, Lhoták, Smetana, Souček, Zívr atd . )
Marie Klimešová
Kniha vycházející ke stejnojmenné výstavě v Západočeské galerii v Plzni vystavující rozsáhlou soukro..
Zcela nová kniha, Perfektní stav.
649Kč
Bez daně: 649Kč
Jiří Šigut Práce/Works 1985-2018
Jiří Šigut
Kniha formátu A4, 4°, 28 cm, 512 stan, pevná vazba s přebalem, četná vyobrazení. Vyd. Kant, Praha 20..
Výborný stav, nová kniha, zatavená ve folii.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Archipel v plamenech (nakladatelství NÁVRAT, Jules Verne - Spisy sv. 5.)
Jules Verne
Vydal Radomír Suchánek, nakladatelství Návrat, Brno 1994. Nezkrácené vydání. Stran 179. Původní celoplátěná vazba se zdobením.
Stav perfektní.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Sochy aneb Nemocná zahrada
Michel de Ghelderode
Vydalo nakl. ANNO, Praha 1998. Původní pevná vazba s přebalem, 217 stran, vydání první. Rozměry: 16 x 21 cm.
Výborný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Pojednání o politice
Nezámolmolk
Academia, Praha 2011, formát A5, 8°, 340 stran, pevná vazba, . Edice Orient.
Výborný stav, nová kniha
240Kč
Bez daně: 240Kč
Stromořadí za plotem (Vladimír Komárek originální lept - signováno)
Vladimír Komárek
Ex libris : Dr. K. Samšinák. Číslo listu 38/60. Rozměry leptu: 74 x 118 mm.
Velmi dobrý stav (viz foto). Signovaný lept
300Kč
Bez daně: 300Kč
Osm smrtelnic posedlých
Tennessee Williams
Nakl. Český spisovatel, Praha 1994. První vydání. Původní brož s přebalem, 12 x 19 cm, 112 stran.
Dobrý stav. Přebal lehce odřený.
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021