NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
O sobě-EDICE PAMĚŤ Mann
Thomas Mann
Academia, Praha 2013, formát A5, 8°, 540 stran, pevná vazba, . Edice Paměť.
Výborný stav, nová kniha
249Kč
Bez daně: 249Kč
Stromy za zábradlím (Vladimír Komárek originální lept - signováno)
Vladimír Komárek
Ex libris : MUDr. H. Zvolská. Číslo listu 5/50. Rozměry leptu: 73 x 118 mm.
Velmi dobrý stav (viz foto). Signovaný lept
300Kč
Bez daně: 300Kč
Aion - Příspěvky k symbolice bytostného Já (Carl Gustav Jung - Sebrané spisy 9/II)
Carl Gustav Jung
Nakl. Tomáše Janečka, Brno 2003. 1. vyd. Celoplátěná vazba s přebalem, 292 stran, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav pěkný.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Luční harfa * Strom noci
Truman Capote
Odeon, Praha, 1978.
Velmi dobrý stav. Přebal lehce zažloutlý a odřený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Slovník pomístních jmen IV. (Bíg - Bož)
Sestavil kolektiv autorů...
Vyd. Academia, Praha 2008, formát B5, 220 stran. Původní brož, měkká vazba.
Stav perfektní.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Novoročenka P.f.
Cyril Bouda (1901 - 1984)
Litografie, 1958 - signováno. Rozměry: 170 x 113. ..
Velmi dobrý stav.
700Kč
Bez daně: 700Kč
Almanach na rok 1914
JOSEF ČAPEK KAREL ČAPEK VÁCLAV ŠPÁLA STANISLAV KOSTKA NEUMAN
Akropolis, Praha 2014.
nová kniha
150Kč
Bez daně: 150Kč
Nové cesty (nakladatelství NÁVRAT, Jules Verne - Spisy sv. 62.)
Jules Verne
Vydal Radomír Suchánek, nakladatelství Návrat, Brno 2003. První, nezkrácené vydání. Stran 248. Původní celoplátěná vazba se zdobením.
Stav perfektní.
799Kč
Bez daně: 799Kč
Stavitelé katedrál 3: Úsvit renesance. Dvorské umění císaře Fridricha II. Bamberský a Magdeburský jezdec [Z obsahu: středověká architektura a sochařství Německa a Itálie; Fridrich Štaufský; Magdeburg, Bamberg, Castel del Monte]
Peter Kováč
Ars Auro Prior, 2010. Stavitelé katedrál, sv. 3. Původní vazba s přebalem, rozměry: 17 x 24 cm, 463 stran s množstvím fotografií!
Výborný stav.
1 299Kč
Bez daně: 1 299Kč
Retrospektivní přehled územních jednotek a územních celků od roku 1850 do současnosti
Štěpán Mleziva
Academia, Praha 2010, formát A4, 4°, 984 stran, brožovaná.
Výborný stav, nová kniha
480Kč
Bez daně: 480Kč
Dveře a kaktusy (Vladimír Komárek originální lept - signováno)
Vladimír Komárek
Ex libris : P. F. 1977 F. Jelínek. Číslo listu 49/50. Rozměry leptu: 74 x 104 mm. Signovaný lept.
Velmi dobrý stav (viz foto).
300Kč
Bez daně: 300Kč
Soumrak a naděje civilizace. Jak si vládnout sami bez tzv. zástupců lidu (politologie, občanská společnost) HOL
Zdeněk Mojmír Pospíšil
Vydalo: nakl. Michael, Svatý Kopeček u Olomouce 2012
Výborný stav, jako nová
250Kč
Bez daně: 250Kč
Pozdrav ze Schlossbergu. Paměti Josefa Rudolpha z Wartburgu, syna hradního inspektora (Pražský hrad)  (Edice Paměť - Academia)
Martin Halata, Dagmar Lieblová (eds.)
Academia, Praha 2013, formát A5, 8°, 312 stran, pevná vazba, . Edice Paměť.
Výborný stav, nová kniha
99Kč
Bez daně: 99Kč
Ex-libris R. Truxa
Cyril Bouda (1901 - 1984)
Mědirytina - signováno. Rozměry: 60 x 38. ..
Velmi dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
 
Valentinská © 2021