NEJPRODÁVANĚJŠÍ
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Ars Auro Prior, 2013. Původní vazba s přebalem; 544 stran; 17 × 24,5 cm.
Výborný stav.
1 299Kč
Bez daně: 1 299Kč
Bez daně: 1 299Kč
Academia, Praha 2013, formát A5, 8°, 540 stran, pevná vazba, . Edice Paměť.
Výborný stav, nová kniha
249Kč
Bez daně: 249Kč
Bez daně: 249Kč
Ex libris : MUDr. H. Zvolská. Číslo listu 5/50. Rozměry leptu: 73 x 118 mm.
Velmi dobrý stav (viz foto). Signovaný lept
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Nakl. Tomáše Janečka, Brno 2003. 1. vyd. Celoplátěná vazba s přebalem, 292 stran, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav pěkný.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Odeon, Praha, 1978.
Velmi dobrý stav. Přebal lehce zažloutlý a odřený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vyd. Academia, Praha 2008, formát B5, 220 stran. Původní brož, měkká vazba.
Stav perfektní.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Litografie, 1958 - signováno. Rozměry: 170 x 113.
..
Velmi dobrý stav.
700Kč
Bez daně: 700Kč
Bez daně: 700Kč
Akropolis, Praha 2014.
nová kniha
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Radomír Suchánek, nakladatelství Návrat, Brno 2003. První, nezkrácené vydání. Stran 248. Původní celoplátěná vazba se zdobením.
Stav perfektní.
799Kč
Bez daně: 799Kč
Bez daně: 799Kč
Ars Auro Prior, 2010. Stavitelé katedrál, sv. 3. Původní vazba s přebalem, rozměry: 17 x 24 cm, 463 stran s množstvím fotografií!
Výborný stav.
1 299Kč
Bez daně: 1 299Kč
Bez daně: 1 299Kč
Academia, Praha 2010, formát A4, 4°, 984 stran, brožovaná.
Výborný stav, nová kniha
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
Ex libris : P. F. 1977 F. Jelínek. Číslo listu 49/50. Rozměry leptu: 74 x 104 mm. Signovaný lept.
Velmi dobrý stav (viz foto).
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydalo: nakl. Michael, Svatý Kopeček u Olomouce 2012
Výborný stav, jako nová
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydala Academia v Praze 2007
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Academia, Praha 2013, formát A5, 8°, 312 stran, pevná vazba, . Edice Paměť.
Výborný stav, nová kniha
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Mědirytina - signováno. Rozměry: 60 x 38.
..
Velmi dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Zákazníci sk

![Stavitelé katedrál 4. Zrození génia - Giovanni Pisano a Toskánsko mezi gotikou a renesancí [obsahuje: architektura a sochařství Itálie, gotika a renesance, středověk; Siena - katedrála; sienské sochařství a malířství] Stavitelé katedrál 4. Zrození génia - Giovanni Pisano a Toskánsko mezi gotikou a renesancí [obsahuje: architektura a sochařství Itálie, gotika a renesance, středověk; Siena - katedrála; sienské sochařství a malířství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/731659-stavitele-katedral-4-zroz-17337613921-1024x1024.jpg)








![Stavitelé katedrál 3: Úsvit renesance. Dvorské umění císaře Fridricha II. Bamberský a Magdeburský jezdec [Z obsahu: středověká architektura a sochařství Německa a Itálie; Fridrich Štaufský; Magdeburg, Bamberg, Castel del Monte] Stavitelé katedrál 3: Úsvit renesance. Dvorské umění císaře Fridricha II. Bamberský a Magdeburský jezdec [Z obsahu: středověká architektura a sochařství Německa a Itálie; Fridrich Štaufský; Magdeburg, Bamberg, Castel del Monte]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/466148-usvit-renesance-3-dvorske-14663367131-1024x1024.jpg)



![DĚJINY ČESKÉHO VÝTVARNÉHO UMĚNÍ VI/1,2 (1958-2000) [bruselský styl, Expo 58 Brusel informel art brut, umění v exilu, architektura malba sochařství kresba scénografie užité umění Mikuláš Medek Boudník Lhoták Šimotová Zoubek Jiří Kolář ad.] DĚJINY ČESKÉHO VÝTVARNÉHO UMĚNÍ VI/1,2 (1958-2000) [bruselský styl, Expo 58 Brusel informel art brut, umění v exilu, architektura malba sochařství kresba scénografie užité umění Mikuláš Medek Boudník Lhoták Šimotová Zoubek Jiří Kolář ad.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/369800-dejiny-ceskeho-vytvarneho-14963192831-1024x1024.jpg)

