EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Základy obchodních nauk
O. F. Heyd
Celoplátěná vazba, rozměry: 13,5 x 19 cm, stran 559.
Stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Sbírka nálezů Správního soudního dvora
František Čapek (red.)
Sešit, rozměry: 13 x 20 cm, 24 stran.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce ušpiněné.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Malá logika. Věda o myšlenkovém řádu (logická sémantika, mj. Podstata logiky, Zásada hospodárnosti)
Karel Engliš
Celoplátěná vazba, rozměry: 16 x 22 cm, 511 stran, vydání první.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Obrana živnostníků a obchodníků, ročník II., číslo 13/1938 (1. republika, staré noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 32 x 47 cm. Strany 4.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Legitimace Jednota Dělnický dům Vihohrady
Dvě členské knížky 1910, 1911 s razítky, 12° bez fotek či nálepek. ..
 
90Kč
Bez daně: 90Kč
Ztráty v průmyslové výrobě a jak jim čeliti (hospodářství, finance, ekonomie)
Herbert Hoover (ed.)
Brožovaná, rozměry: 16 x 24 cm, 421 stran
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a v horí části natržená. Hřbet je v horní i dolní části natržený, stránky jsou zažloutlé a nerozřezané. Na titulním listu je razítko.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Studie a vzpomínky z dějin závodů a odborů v ČSSR 1985 (podnik)
Jiří Richter a kol.
Brožovaná. Rozměry: 14,5 x 20,5 cm, 164 stran.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Historie a současnost podnikání na Ostravsku (Ostrava, průmysl)
Stran 207 - včetně obr. Původní pevná vazba, vydání druhé, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav velmi pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Obrana živnostníků a obchodníků, ročník I., číslo 3/1937 (1. republika, staré noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 32 x 47 cm. Stran 6
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Ústřední sociální pojišťovna - legitimace (pojištění, první republika)
Legitimace Ústřední sociální pojišťovny ze 30. let. Celoplátěná vazba, malá 8°, nestránkováno, částe..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Průkazné účetnictví pro obchodníky (účetnictví, protektorát, obchod)
Josef Stehlík
Praha, Organisační společnost pro Čechy a Moravu 1940, s. 123.
Velmi slušný stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zpravodaj komise pro dějiny závodů v ČSSR, číslo 22/1988 (podnik)
Jiří Netík a kol.
Brožovaná. Rozměry: 14,5 x 20,5 cm, 124 stran.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Národní a sociální stát
Viktor Felber
Brožovaná, vyd. první, stran 161. Rozměry: 15 x 21cm
Stav dobrý, lehce zažloutlá a otřepená obálka se ztrátou. Hřbet je odřený a potrhaný, zadní obálka je od hřbetu utržená. Uvnitř je stav velmi dobrý, pouze okraje stránek jsou mírně zažloutlé
199Kč
Bez daně: 199Kč
Ekonomické myšlení dvacátého století
Claudio Napoleoni
Celoplátěná vazba s obálkou, vydání první, 192 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka je odřená a potrhaná. Stránky jsou mírně zažloutlé.
95Kč
Bez daně: 95Kč
 
Valentinská © 2021