EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Ekonomický styl myšlení
Paul Heyne
Vydala Vysoká škola ekonomická, Praha 1991. Vydání první, stran 509. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Vazba ve hřbetě uvolněna, přebal mírně zašpiněný, na přebalu nalepen štítek, na deskách razítko. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Pojistný obzor , roč.IV./1950, časopis
Josef Herout (red.)
Československá pojišťovna, Praha.
Stav uvnitř dobrý, desky odřené a zašpiněné (skvrny). Stránky lehce zažloutlé.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Obrana živnostníků a obchodníků, ročník II., číslo 13/1938 (1. republika, staré noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 32 x 47 cm. Strany 4.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Hliník. Stoletý boj o zázračný kov z hlíny (edice: Věda všem, sv. 16) [průmysl, metalurgie, beletrie, historie]
Alex Büttner, Fred Feez
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 16 x 22 cm, 98 stran.
Dobrý stav, obálka je lehce odřená, mírně pomačkaná a v horní části u hřbet unatržená
99Kč
Bez daně: 99Kč
Nová živnostenská daň. Slevy u všeobecné daně výdělkové
Sešit, stran 47, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Fakturní a platební styk, inkasní příkaz. Znění a výklad nových předpisů (edice: Knižnice finanční a daňová, sv. 7) [účetnictví, účet]
Tomáš Pásek, Karel Pisko
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, rozměry: 15 x 21 cm, 291 stran.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Dějiny nauk národohospodářských, díl II. (národní hospodářství)
Ch. Gide, Ch. Rist
Převazba, rozměry: 15 x 21 cm stran 497.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Hodnota, cena a zisk. 1. a 2. část (2 svazky)
Karel Marx
Sešity, rozměry: 16 x 24 cm, stran celkem 32
Stav dobrý, obálky jsou zažloutlé a otřepené. Sešity jsou lehce pomačkané, místy jsou hnědé skvrnky
450Kč
Bez daně: 450Kč
Management: Teorie a praxe v informační společnosti
Leo Vodáček, Oľga Vodáčková
Brožovaná. Čtvrté rozšířené vydání. Stran 314, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav dobrý, v textu je podtrháváno zvýrazňovacími fixami.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Besedy o národním hospodářství (ekonomie, mj. Výroba, Zisk, Peníze, Úvěr)
N. Karyšev
Převazba, vydání první, rozměry: 10 x 15 cm, stran 160.
Stav velmi dobrý. Stránky lehce zažloutlé.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Obrana živnostníků a obchodníků, ročník II., číslo 13/1938 (1. republika, staré noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 32 x 47 cm. Strany 4.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Banka zločinců. Padělání peněz a revoluce v Maďarsku (biografie, padělatelství, Maďarsko)
Max Faragó
Brno, Nákladem vlastním 1931, s. 133.
Nerozřezáno, obálka lehce zašpiněná a potrhaná ve hřbetu a na okrajích (viz foto). Dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Příručka ke studiu národního hospodářství (ekonomie, podnikání, mj. Lov, Lesní technika, Pozemková reforma ČSR)
Jan Stocký
Praha, Spolek posluchačů Vysoké školy inženýrského stavitelství směru vodohospodářského a kulturního 1930, s. 218.
Dobrý stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Studie a vzpomínky z dějin závodů a odborů v ČSSR 1983 (podnik)
Jiří Richter a kol.
Brožovaná. Rozměry: 14,5 x 20,5 cm, 192 stran.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Peněžní ekonomie a bankovnictví
kolektiv autorů
Původní pevná vazba, rozměry: 17,5 x 24 cm, 634 stran. 3. vydání.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené.
100Kč
Bez daně: 100Kč
 
Valentinská © 2021