EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Ideologie českého anarchismu
Václav Tomek
Academia, Praha 1988. Brožovaná. Rozměry: 15 x 21 cm, stran 247.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná se skvrnou, spodní roh nese stopu po přehnutí.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Moderní stát, ročník IV, číslo 1-10/1931. Revue pro politiku, parlamentarismus a vědy státní
Jaroslav Krejčí a kol.
Brožované, stran celkem 324, rozměry: 21 x 28 cm.
Stav dobrý. Časopisy byly zřejmě ve vlhku - téměř všechny stránky jsou v dolní části nepatrně zvlněné se skvrnkami - vše suché, čitelné a neslepené. Na každé obálce je razítko, na obálce I. je nálepka
399Kč
Bez daně: 399Kč
Československý slovník zboží [zbožíznalství, suroviny, výrobní postupy, drogistické zboží]
Jaroslav Petr (red.)
Praha 1936.
Uvnitř dobrý stav, desky odřené a zašpiněné. Stránky zažloutlé.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Kapitoly o výzkumu trhu se zvláštním zřetelem k průmyslovému podniku (marketingový výzkum, průmysl)
S.Šula
Tiskové podniky Ústředního svazu čs.průmyslu, Praha 1946.
Stav velmi slušný, obálka zašpiněná, odřená a natržená.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Nové finanční nástroje (edice: Editio Q) [finance, finanční trhy, ekonomie, příručka]
Eric Delattre
HZ Editio, Praha 2000. Původní brož, 8°, 111 stran. Pěkný stav (viz foto)! ..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Vznik národního hospodářství (národní hospodářství)
Karel Bücher
Pevná vazba se zlacením na hřbetu, rozměry: 14,5 x 21,5 cm, 245 stran.
Velmi dobrý stav, lehce odřené desky a hřbet.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Historie a současnost podnikání na Olomoucku (Olomouc)
Miloslav Čermák, Jaroslav Spišák
Vydalo nakladatelství a vydavatelství Městské knihy, Žehušice 2004.. Pevná vazba. Stran 293 - včetně obr., rozměry: 15 x 21,5 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
České listy hospodářské, VII. a VIII. - 2 ročníky v 1 svazku
Praha 1899 a 1900.
Uvnitř dobrý stav, desky odřené a lehce zašpiněné. Stránky zažloutlé.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Jak se zbavit dluhů - Místo dluhů získejte dobrý kredit   AUTOR BOHATÝ TÁTA.....
Carrett Sutton, Robert T. Kiyosaki
Pragma, Praha 2010. Pevná vazba, stran 237, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav perfektní - nová kniha.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Zprávy Spolku funkcionářů českoslovanského peněžnictví, roč. I., číslo 2./1912
Měkká vazba, rozměry: 15,5 x 23 cm, stran 148.
Stav velmi dobrý, obálka má v horní části napsaná čísla tužkou.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Germania - od porážky k sjednocení
Josef Soukup
Nakladatelství Riopress, Praha 2002. Vydání první, stran 365. Původní pevná vazba. Rozměry: 15 x 21 cm. EAN: 9788086221564.
Stav pěkný ( viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Ekonomický rozvoj a růst
František Varadzin a kol.
Brožovaná, vydání první, 329 stran, rozměry: 16 x 21 cm.
Stav velmi dobrý. Na titulním listu je razítko Ministerstva pro místní rozvoj
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021