EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Boj o duši rozvíjející se mocnosti. Nakladatelství Dita, Praha 1996. Vydání první. Stran 440. Přelož..
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Pragotisk, Peroutka a spol., Praha 1932.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, 126 stran, rozměry: 16 x 23,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je na okrajích zažloutlá a lehce odřená. Hřbet je odřený, v dolní části natržený. U sponek sjou stopy po rzi. Nerozřezáno.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Převazba, stran 338, rozměry: 16,5 x 23 cm.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Paul Aretz Verlag Dresden, nedatováno.
Uvnitř dobrý stav, desky zašpiněné a lehce odřené.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Brožovaná. Rozměry: 16 x 23 cm, průběžné číslování (strany 213-449).
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Knižnice Dějin a současnosti sv. 1. Vydalo nakladatelství Lidové noviny, Praha 1996. Původní brož, 1..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, druhé, rozšířené a doplněné vydání. Rozměry: 21 x 30 cm.
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Převazba, rozměry: 20 x 28,5 cm, stran 384.
Horší stav, desky jsou odřené a špiněné. Na hřbetu je nálepka, vyřazený knihovní exemplář. Přední desky se uvolňují od vazby. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý, titulní listu je uvloněný z vazby - nech
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Poloplátěná vazba s obálkou, rozměry: 15 x 20,5 cm. 113 str. s obr. grafy a statist. tabulkami.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Sešit, stran 18. Rozměry: 15 x 23 cm.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Computer Press, Brno 2007. Brožovaná, stran 419, rozměry: 17 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, hřbet v dolní části lehce natržený.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 32 cm, stránkováno průběžně 106-136
Stav velmi dobrý. Nerozřezáno
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Victoria Publishing, Praha 1995. Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 240 stran. Velmi dobrý stav (vi..
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná, rozměry: 17,5 x 26 cm, 88 stran.
Stav dobrý, obálka je lehce otřepená, v dolní části je razítko, v horní části čísla psaná tužkou. Hřbet je v horní a dolní části natržený, knižní blok je rozlomený na dvě části a uvolněný z obálky.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, 144, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, místy nerozřezáno
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Zákazníci sk







![Sladká Francie [diplomatické, hospodářské a kulturní vztahy mezi Prahou a Paříží od 19. století do roku 1918] (Knižnice Dějin a současnosti NLN) Sladká Francie [diplomatické, hospodářské a kulturní vztahy mezi Prahou a Paříží od 19. století do roku 1918] (Knižnice Dějin a současnosti NLN)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_372043_1-1024x1024.jpg)








