EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná, rozměry: 11,5 x 18 cm, stran 90.
Stav velmi dobrý, nerozřezáno. Na titulním listu je propiskou napsané číslo.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo nakladatelství a vydavatelství Městské knihy, Žehušice 2006. První vydání. Stran 207 - včetně obr. materiálu. Původní pevná vazba. Rozměry: 15 x 22 cm.
Stav pěkný
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bez daně: 149Kč
Praha, Ministerstvo informací 1948, s. 206.
V dobrém stavu
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nákladem Zemědělské rady pro král. české, Praha.
Stav uvnitř dobrý, desky odřené, rohy naražené, hřbet na zadní straně lehce poškozený.
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
CP Books, Brno 2005. Původní pevná vazba, rozměry: 18 x 23 cm, 130 stran.
Velmi dobrý stav, v textu podtrháváno propiskou.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Knižní blok je volně ložený do obálky, stránkováno průběžně 769-784. Rozměry: 20 x 27,5cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Grada Publishing, Praha 2008. Původní pevná vazba, menší 4°, 236 stran. Krásný stav (viz foto)!
..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Pevná vazba, rozměry: 16 x 24 cm, 124 stran.
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce ušpiněné, v horní části jsou čísla psaná tužkou. Vyřazený knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Převazba, rozměry: 11 x 16 cm, stran 80.
Stav dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Vyřazený knihovní exemplář. Titulní list a do strany čtyři jsou stránky uvolněné z vazby. Stránky jsou zažloutlé.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo: Družstvo čs. obchodnictva, Praha
Slušný stav, uvolněná vazba, zašpiněná obálka.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Moderní stát, ročník X., číslo 11/1937. Revue pro politiku, parlamentarismus a vědy státní (časopis)
Brožovaná, průběžné stránkování, strany 235-258, rozměry: 21 x 28 cm.
Stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal PROSTOR, Praha 2003 jako 57. svazek edice Střed. Původní pevná vazba, rozměry: 11 x 18 cm, 403 stran.
Velmi dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Nakl. Ekopress, Praha 2003.
Výborný stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Přehnuté složky, strany 78-96. Rozměry: 22,5x 29,5 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Meditations on a Progressive America in Honor of Tony Judt. Současný politický diskurs v USA - a i v..
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Brožovaná, stran 60, rozměry: 17 x 25 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná a v horní části jsou čísla psaná tužkou. Hřbet je v horní i dolní části natržený se ztrátou, na titulním listu je signaturní razítko.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zákazníci sk









![Úspěšný člověk v podnikání (edice: Malá edice československého podnikání) [řízení, příručka] Úspěšný člověk v podnikání (edice: Malá edice československého podnikání) [řízení, příručka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2020-02-26-10-35-21-01-1024x1024.jpg)





