EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha, Jednota k povzbuzení průmyslu v Čechách 1948, s. 128.
Velmi slušný stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Převazba, rozměry: 19,5 x 27,5 cm, stran 412.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Na hřbetu je nálepka, vyřazený knihovní exemplář. Mírně zažloutlé stránky.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
... komercialistů ve dnech 23. až 30. března 1926 v Praze. Komerční archiv, svazek 5. Původní brož, ..
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Převazba, rozměry: 17,5 x 24,5 cm, stran 276.
Stav velmi dobrý. Místy jsou vpisky a podtrháváno tužkou a pastelkou. Do knihy je vložen list pro Karla Engliše.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Bez daně: 650Kč
Bayer I. G. Farbenindustrie Aktiengesellschaft, 1938.
Dobrý stav, obálka zašpiněná.
350Kč
Bez daně: 350Kč
Bez daně: 350Kč
Národní důchod a národní výdaj ČSR v letech 1946 a 1947. Nákladem min. financí, Praha 1947. Původní ..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Publikace Min. Zemědělství, č. 86. Praha, 1934. Původní brož, lehce odřená, lehce odřená, ve hřbetu ..
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bez daně: 149Kč
Nákladem J. Otty, Praha. Převazba, rozměry: 16,5 x 23,5 cm, stran 820.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou nepatrně odřené, na zadních deskách je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Pevná vazba se zlacením, rozměry: 18 x 25 cm, 417 stran.
Stav velmi dobrý, na titulním listu je podpis původního majitele.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Národní technické muzeum v Praze 1977. Brožovaná s přebalem, rozměry: 15,5 x 23 cm, 429 stran.
Velmi dobrý stav, přebal je lehce odřený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Nakl. Libri, Praha 2002. Původní brož, měkká vazba, rozměry: 15 x 21 cm, stran 327, vydání první.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 99, rozměry: 14 x 19 cm.
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Předvídání úspěchu vedoucích pracovníků. Melvin Sorcher, 1992. Původní vazba, 8°, 305 stran. Dobrý s..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Chrudim, Knihtiskárna S. Pospíšil 1890-1893, s. 240
Velmi pěkný stav (viz obr.).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Nákl. J. Otty, Praha. Převazba, rozměry: 17 x 24,5 cm, stran 536.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. Na zadních deskách je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Národohospodářská theorie, díl II. (národohospodářství, ekonomie, nabídka poptávka, první republika)
Praha, Všehrd 1931
Volný hřbet, knižní blok rozlámán na části, z nichž některé nedrží ve hřbetu. Slušný stav!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk






![Správa podniků zemědělsko-průmyslových [Z obsahu: účetnictví a provoz závodů, např. cukrovar, pivovar, škrobárna, pekárna, palírna, lihovar apod.] Správa podniků zemědělsko-průmyslových [Z obsahu: účetnictví a provoz závodů, např. cukrovar, pivovar, škrobárna, pekárna, palírna, lihovar apod.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_124786_1-1024x1024.jpg)








