EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Základy potravinářského zbožíznalství
kolektiv autorů
Měkká vazba, stran 547, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav dobrý, na hřbetu a deskách je stopa po nálepce. Knižní blok je uvolněný z desek. Uvnitř je stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Pojistný obzor , roč.II./1948, časopis
Pojišťovací rada, Praha.
Stav uvnitř dobrý, desky odřené a zašpiněné. Stránky zažloutlé.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Tajné fondy III. sekce [Z archivů ministerstva zahraničí Republiky česko-slovenské, propaganda, protektorát] - pošk.
R. Urban
Vydal Orbis, Praha 1943. Brožovaná, rozměry: 15 x 21,5 cm, 240 stran
Dobrý stav, obálka je natržená a lehce pomačkaná. Uvnitř je stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Strategie firemní komunikace (Reklama, média, Public relations)
I. Horáková, D. Stejskalová, H. Škapová
Původní brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, 233 stran.
Stav velmi dobrý.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Nová svoboda, ročník 8./1931. List pro informaci hospodářskou kulturní a politickou
Václav Patzak (red.)
Plátěná vazba, 540 stran, rozměry: 23 x 30 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené se skvrnkami. Stránky jsou lehce zažloutlé.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
S čím začínáme hospodařit
Vítězslav Záhoř
Brožovaná, rozměry: 11 x 17,5 cm, stran 126.
Stav velmi dobrý, některé stránky jsou uvolněné.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Kurs rozpočetnictví průmyslových podniků (rozpočet, průmysl, komunismus)
Soubor přednášek. Ústřední svaz čs. průmyslu - průmyslová služba, Kalkulační a účetní poradna - svaz..
Dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Slovenský priemysel roku 1937 (Slovenský průmysl, Slovensko)
Měkká vazba, rozměry: 16 x 23,5 cm, stran 143 + dobová reklama.
Stav velmi dobrý, v horní části obálky jsou čísla. Vyřazený knihovní exemplář.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Likvidace nezaměstnanosti
Jaromír Nečas
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm. Stran 80
Stav velmi dobrý, v knize napsáno "věnuje autor" (bez podpisu)
199Kč
Bez daně: 199Kč
Italie a svět
Anton Zischka
Nakladatelství E. Beaufort, Praha 1939 . Poloplátěná vazba. 285 stran, rozměry: 14 x 22 cm.
Desky po okrajích odřeny, hřbet desek natržený. Stav dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Obrana živnostníků a obchodníků, ročník II., číslo 13/1938 (1. republika, staré noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 32 x 47 cm. Strany 4.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Hliník. Stoletý boj o zázračný kov z hlíny (edice: Věda všem, sv. 16) [průmysl, metalurgie, beletrie, historie]
Alex Büttner, Fred Feez
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 16 x 22 cm, 98 stran.
Dobrý stav, obálka je lehce odřená, mírně pomačkaná a v horní části u hřbet unatržená
99Kč
Bez daně: 99Kč
Fakturní a platební styk, inkasní příkaz. Znění a výklad nových předpisů (edice: Knižnice finanční a daňová, sv. 7) [účetnictví, účet]
Tomáš Pásek, Karel Pisko
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, rozměry: 15 x 21 cm, 291 stran.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Lidé a peníze (historie peněz, bankovek a mincí v Čechách od nejstarších dob do současnosti)
F. Vencovský, L. Kopecký a kol.
Brožovaná, vydání první, stran 68. Rozměry: 18 x 26 cm.
Pěkný stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Vyznání muže reklamy
David Ogilvy
Brožovaná, vydání první, rozměry: 15 x 20 cm, stran 140.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021