EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha, VŠE 1991, s. 509.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Management Press, Praha 2002. 2. přepracované vydání. Původní vazba, 4°, 874 stran.
..
výborný stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Celoplátěná vazba se zlacením; rozměry: 12,5 x 16,5 cm; 174 stran.
Stav dobrý, desky lehce ušpiněné, hřbet mírně vyšisovaný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Knižní blok je volně ložený do obálky, stránkováno průběžně 737-752. Rozměry: 20 x 27,5cm.
Stav velmi dobrý. Obálka je zažloutlá, lehce ušpiněná a horní roh je přehnutý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
SNTL, Praha 1975. Původní celoplátěná vazba s přebalem, větší 8°, 278 stran.
..
Dobrý stav (viz foto)!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Spolek posluchačů komerčního inženýrství 1939, s. 49.
Dobrý stav (viz obr.)!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Orbis, Praha 1943. Brožovaná, rozměry: 15 x 21,5 cm, 240 stran
Dobrý stav, obálka lehce pomačkaná. Uvnitř je stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal: Orbis, Praha 1943
Velmi slušný stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, průběžné stránkování, strany 165-200, rozměry: 21 x 28 cm.
Stav dobrý, lehce ušpiněná a mírně otřepená obálka s lehkou ztárou
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
SNTL, Praha 1953.
Dobrý stav, desky zašpiněné(viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Knižní blok - bez obálky, stran 16. Rozměry: 20 x 27,5cm.
Stav velmi dobrý. Obálka chybí
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Ministerstvo zemědělství a stát. statků, Praha, nedatováno. Původní brož, 8°, 79 stran. Obálka nepat..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pevná vazba, rozměry: 15,5 x 22cm, stran 140.
Stav dobrý, desky a hřet jsou odřené a ušpinněé. Vyřazený knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha, Mladá fronta 1987. Celoplátěná vazba s obálkou, stran 296, 40 stran přílohy, rozměry: 14 x 20,5 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je v horní části lehce natržená.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Edice: Řada spisů právnických a hospodářských, 3. svazek
Vydalo: nakl. Melantrich, Praha 1936
..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, průběžné stránkování, strany 165-194, rozměry: 21 x 28 cm.
Stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk







![Tajné fondy III. sekce [Z archivů ministerstva zahraničí Republiky česko-slovenské, propaganda, protektorát] Tajné fondy III. sekce [Z archivů ministerstva zahraničí Republiky česko-slovenské, propaganda, protektorát]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/741223-tajne-fondy-iii-sekce-z-a-17440969131-1024x1024.jpg)







![Všeobecné a československé účetnictví státní (edice: Řada spisů právnických a hospodářských, sv. 3) [Účetnictví, první republika] Všeobecné a československé účetnictví státní (edice: Řada spisů právnických a hospodářských, sv. 3) [Účetnictví, první republika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2020-07-29-13-13-46-01-1024x1024.jpg)
