EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Hospodářské dějiny (Economic History), sv. 10. (1982)
Vyd. Ústav čsl. a světových dějin ČSAV, Praha 1982.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
"Definitiv" Základ organisace podniku
Frant. Mareš
Původní sešit - brožura, stran 10. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Pozemková reforma, ročník XVIII., číslo 5-6/1937 (1. republika, noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 32 cm, stránkováno průběžně 66-96
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Účetnictví pro kupecké školy pokračovací a ústavy příbuzné (účetnictví, daně, učebnice)
F. Trmal, J. Menec
Vydání páté přepracované, měkká vazba, rozměry: 15 x 22 cm, stran 175.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Účetnictví americké a propisovací (podvojné účetnictví, učebnice, první republika)
Bednář - Hampl - Lutovský
Praha, Administrace Domácího učení [1933], s. 95.
Dobrý stav (viz obr.).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bible pro manažery
C. N. Parkinson, M. K. Rusnomji
Vydala TOP Agency, Praha, 1992. Pevná vazba, stran 86. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Krise pokroku - Nástin dějin myšlení od roku 1895 do roku 1937
Georges Friedmann
Brožovaná, stran 430, rozměry: 13,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá a v dolní části mírně odřená. Rozřezáno pouze do strany 144 - dále nerozřezáno.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pozemková reforma, ročník XII., číslo 9/1931 (1. republika, noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 32 cm, stránkováno průběžně 174-196
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Vyplněné vzory přihlášek a přiznání k majetkovým dávkám (daňové přiznání, majetek, vzor - formulář)
Oldřich Choděra - Josef Krásný
[Praha], [nakladatel není známý], [1946], s. 62.
Velmi slušný stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Slovenský priemysel roku 1930 (Slovenský průmysl) - Slovensko
Měkká vazba, rozměry: 16 x 23,5 cm, stran 164 + dobová reklama.
Stav velmi dobrý, na obálce jsou hnědé skvrnky a čísla, vyřazený knihovní exemplář.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Dvacet let Československa. Politický a hospodářský přehled I. Republiky
V. K. Barvínek
Dvojlist, rozměry: 37,5 x 48.
Stav dobrý, dvojlist je odřený, lehce ušpiněný, otřepený a přehnutý - v místech přehybů je lehce prodřený. V zadní části je s mírnou ztrátou.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Nová svoboda, ročník 10, číslo 10/1933. List pro informaci hospodářskou, kulturní a politickou (noviny, časopis)
V. Patzak
Noviny, stránkováno průběžně 109-120. Rozměry: 22,5 x 33 cm.
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Obchod s Čínou bez rizika a se ziskem
Jan Hebnar a kol.
Vydala Mladá fronta, Praha 2016. Pevná vazba, rozměry: 14 x 21 cm, vydání první, 224 stran.
Pěkný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021