EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pokyny pro organisaci finančního účetnictví jednotných okresních družstev, družstev spotřebních a skladištních (účetnictví, komunismus)
Původní brožovaná, stran 103, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet lehce ušpiněné, na první straně skvrnky od stáří.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Pozemková reforma, ročník XIII., číslo 10/1932 (1. republika, noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 32 cm, stránkováno průběžně 178-192
Stav velmi dobrý. Nerozřezáno
60Kč
Bez daně: 60Kč
Jednoměsíční příklad cvičného kontoru. Továrny "Saponal" akc. svíčkárny a mydlárny v Brně (účetnictví, učebnice, první republika)
Al. H. Šmíd
Košice 1924, s. 71.
Velmi slušný stav (viz foto), obálka lehce odřená, nepatrně natržená
120Kč
Bez daně: 120Kč
Moderní registrační soustavy a jejich praktické použití (registrace, kancelářské práce, první republika)
Ant. Preuss
Vydala Revisní poradna, Praha, nedatováno. Řada Organisační a daňová prakse, svazek 5-6. Původní bro..
Velmi slušný stav (viz obr.).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Slovenský priemysel roku 1931 (Slovenský průmysl, Slovensko)
Měkká vazba, rozměry: 16 x 23,5 cm, stran 136 + dobová reklama.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá, v horní části jsou čísla, vyřazený knihovní exemplář.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Obzor národohospodářský, ročník VIII./1903. Časopis věnovaný otázkám národohospodářským a sociálněpolitickým
Jos. Gruber, J. Otto (red.)
Nákl. J. Otty, Praha 1903. Převazba, rozměry: 17 x 24,5 cm, stran 536.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. Na hřbetu a deskách je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář. Hřbet je mírně zkosený
150Kč
Bez daně: 150Kč
Nová svoboda, ročník 10, číslo 13/1933. List pro informaci hospodářskou, kulturní a politickou (noviny, časopis)
V. Patzak
Noviny, stránkováno průběžně 145-156. Rozměry: 22,5 x 33 cm.
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Nejbližší úkoly socialismu
Miloš Hrušovský
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 11 x 17,5 cm, stran 61.
Stav dobrý, obálka je ušpiněná, v horní části obálky je číslo napsané fixou. Přední část obálky je téměř utržená od hřbetu - hřbet je v horní i dolní části lepený.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Pozitivně řídit (personální management, řízení)
H. M. Herbst
Pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, stran 101.
Stav pěkný.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Písemné kursy. Družstvo elektrárenské (účetnictví, elektrická energie, družstvo Dvořiště)
Václav Adamec
Časopis, věnovaný šíření a zlidovění účetních a obchodních věd. Praha, 1923. Dobová slepá poloplátěn..
Dobrý stav (viz obr.).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Státní rozpočet republiky Československé pro rok 1927
Karel Engliš
Sešit, rozměry: 15 x 22 cm, stran 30.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná a v dolní části mírně otřepená. Zažloutlé stránky, nerozřezáno.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Propisovací účetnictví (účetnictví, evidence; obálka Svatopluk Janke)
Josef Rous
Plzeň, Nakl. Th. Mareš 1947, s. 71.
Dobrý stav (viz obr.).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Slovenský priemysel roku 1936 (Slovenský průmysl, Slovensko)
Měkká vazba, rozměry: 16 x 23,5 cm, stran 122 + dobová reklama.
Stav velmi dobrý, v horní části obálky jsou čísla. Vyřazený knihovní exemplář. Knižní blok je uvolněný z obálky.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Řeknu pravdu (poškozeno)
Bohumil Hulšman
Brožovaná, rozměry: 16 x 22 cm, 119 stran.
Horší stav, obálka a hřbet jsou odřené a mírně otřepené. Kniha byla zřejmě politá - ve spodní část stránek je hnědá skvrna - vše suché a čitelné.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Pojistný obzor , roč.VI./1952, časopis
Josef Herout (red.)
Československá pojišťovna, Praha.
Stav uvnitř dobrý, desky odřené a zašpiněné. Stránky lehce zažloutlé.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Obrana živnostníků a obchodníků, ročník II., číslo 13/1938 (1. republika, staré noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 32 x 47 cm. Strany 4.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021