EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
The Return of Depression Economics
Paul Krugman
W.W.Norton & Company, 2000.
Stav velmi dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Mezinárodní obchod a marketing (encyklopedie, finance, internet, euro, přeprava, obchodní politika)
H. Machková, A. Sato, M. Zamykalová a kol.
GRADA Publishing, Praha 2002. Původní pevná vazba, rozměry: 17 x 23 cm, vydání první, 268 stran.
Stav velmi dobrý, lehce odřený spodní roh knihy.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Sociální demokracie v globalizovaném světě
Práce pro globalizaci ve prospěch celku
Kodaň, 2002. Původní vazba, 298 stran, rozměr: 14,5 × 21 cm.
Velmi dobrý stav (viz obr.).
95Kč
Bez daně: 95Kč
Počtářství kupecké (účetnictví, učebnice, matematika)
Josef Smolík
Poloplátěná převazba se zlacením na hřbetu, rozměry: 15 x 23 cm, stran 287.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou odřené, na deskách je nálepka. Vyřazekný knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla. Stránky jsou lehce zažloutlé.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Zaměstnávání cizinců na území České republiky
kolektiv autorů
Anag, 2018. Brožovaná, 375 stran, rozměry: 14,5 x 20 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Moderní stát, ročník III, číslo 1-10/1930. Revue pro politiku, parlamentarismus a vědy státní
Jaroslav Krejčí a kol.
Brožované, stran celkem 329, rozměry: 21 x 28 cm.
Stav dobrý. Časopisy byly zřejmě ve vlhku - téměř všechny stránky jsou v dolní části nepatrně zvlněné se skvrnkami - vše suché, čitelné a neslepené
399Kč
Bez daně: 399Kč
Pole, továrny a dílny
Petr Kropotkin
Převazba, 336 stran, rozměry: 14 x 19 cm.
Stav velmi dobrý
799Kč
Bez daně: 799Kč
Nejlepší řešení. Klíčem k vašemu úspěchu je porozumění potřebám zákazníka (podnikový management, řízení)
Arthur Andersen
Vydala Pragma, Praha 1998. Překlad z anglického originálu. Vydání první. Stran 222. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 15 x 23 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Počtářství kupecké (účetnictví, učebnice, matematika)
Josef Smolík
Českoslovanská akademie obchodní, nákladem knihkupectví Dr. Grégra a F. Dattla, 1874. Poloplátěná sl..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Mzdová hladina v Brně za dobu od r. 1919 do května 1930 ve srovnání s r. 1914 a 1923 (Brno, živnostníci, odbory, statistika)
Převazba, rozměry: 19 x 27 cm, stran 132
Velmi velmi dobrý, na deskách jsou nálepky, vyřazený knihovní exemplář.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Nástin soukromé ekonomiky obchodní, průmyslové a zemědělské, díl VII. (účetnictví, obchod, daně)
Josef Fuksa
Celoplátěná vazba se zlacením, 174 stran, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
The Armchair Economist. Economics and Everyday Life [ekonomie]
Steven E. Landsburg
2012
Stav dobrý viz foto.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Moderní stát, ročník V, číslo 1-10/1932. Revue pro politiku, parlamentarismus a vědy státní
Jaroslav Krejčí a kol.
Brožované, stran celkem 292, rozměry: 21 x 28 cm.
Stav dobrý. Časopisy byly zřejmě ve vlhku - téměř všechny stránky jsou v dolní části nepatrně zvlněné se skvrnkami - vše suché, čitelné a neslepené. Na obálce I. čísla je nálepka
399Kč
Bez daně: 399Kč
Management bank a bankovních obchodů
Vojtěch Polidar
Vydalo nakladatelství Ekopress, Praha 1995. Původní brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, 423 stran. První vydání.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021