EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha, Nakl. L. K. Žižka 1909, s. 160.
Dobrý stav (viz obr.).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Pevná vazba, rozměry: 13 x 19 cm, stran 176
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Na titulním listu, ořízce a některých stránkách jsou hnědé skvrnky od stáří. Podpis pův. majitele
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Praha, Nákladem Československé akademie zemědělské 1929, s. 159.
Dobrý stav (viz foto).
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Vydalo nakladatelství Management Press, Praha 2003. Vydání třetí, doplněné, stran 548. Původní pevná vazba.
Stav pěkný (viz foto).
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Blueprint, 1992.
Dobrý stav, přebal lehce odřený.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Původní brožovaná, 180 stran, rozměry: 11 x 17 cm.
Pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Celoplátěná vazba, rozměry: 19,5 x 27,5 cm, stran 144
Stav velmi dobrý. Desky a hřbet jsou lehce ušpiněné. Na deskách i hřbetu je nálepka, vyřazený knihovní exemplář. Mírně zažloutlé stránky
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Computer Press, Brno 2006. Původní vazba, 8°, 309 stran. Velmi dobrý stav (viz foto)!
..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Noviny, stránkováno průběžně 97-108. Rozměry: 23 x 29 cm.
Stav velmi dobrý, knižní blok je vytržený ze sponky
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha, Česká společnost národohospodářská 1939, s. 31.
Dobrý stav (viz obr.).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Soubor organisačních zásad pro obchodně-technické a právní vedení podniků. Díl III. Bilanční odpisy ..
Velmi dobrý stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 128.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Jak úspěšně řídit svoji malou firmu. Vydal Talpress, Praha 1995. Původní brož, 174 stran, vydání prv..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Ministerstvo pošt, Praha 1948.
Uvnitř dobrý stav, desky zašpiněné a odřené.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Převazba Rozměry: 16,5 x 23 cm. Stran 288.
Stav velmi dobrý. Vyřazený knihovní exemplář. Nesouvisející věnování, polovina strany 93 je ustřižená - chybí.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Konrad-Adenauer-Stiftung a Evropské hodnoty, Praha 2011. Původní brož, rozměry: 18 x 25 cm, 316 stra..
Dobrý stav, lehce ušpiněné desky (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk



![Občanská nauka pro vyšší zemědělské školy (Učebnice pro zemědělské školy, sv. 10) [učebnice, škola, obecní samospráva, volby aj. - první republika] Občanská nauka pro vyšší zemědělské školy (Učebnice pro zemědělské školy, sv. 10) [učebnice, škola, obecní samospráva, volby aj. - první republika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_121754_1-1024x1024.jpg)












