EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Rakouský řád živnostenský a jiné důležité zákony, nařízení a předpisy, vztahující se ku provozování živností, k poměru pracovnímu a učňovskému a ku zřízení společenstevnímu
Vít Pavlík, Bohumil Bělík
Převazba, rozměry: 13,5 x 20 cm, stran 304
Stav velmi dobrý, lehce odřené a mírně vyšisované desky
650Kč
Bez daně: 650Kč
Teorie národního hospodářství (národní hospodářství, ekonomie, mj. poptávka, struktura trhu, státní rozpočet)
Jan Urban
ASPI, Praha 2006. Původní pevná vazba. Druhé, doplněné a rozšířené vydání, rozměry: 14 x 21 cm, 516 stran.
Stav velmi dobrý, v textu podtrháváno zvýrazňovacími fixami a vpisky propiskou.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Jak úspěšně řídit firmu
Brian Tracy
Nakladatelství Computer Press, Brno 2004.
Stav dobrý ( viz obr.), rohy knihy mírně ohnuté.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Praktický příklad jednoduchého účetnictví pro zemědělce
Svépomoc, Praha 1948. 3., pozměněné a doplněné vyd.
Dobrý stav, na obálce a titulní straně razítko (viz náhled), lehounce odřený hřbet.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Sladká Francie [diplomatické, hospodářské a kulturní vztahy mezi Prahou a Paříží od 19. století do roku 1918] (Knižnice Dějin a současnosti NLN)
Pavla Horská
Knižnice Dějin a současnosti. Vydalo nakladatelství Lidové noviny, Praha 1996. Brožovaná, 155 stran. Rozměry: 12 x 19 cm.
Pěkný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Daňová podniková revise
Eduard Pavlík
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 50.
Stav dobrý, obálka je v dolní části natržená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Plánování podnikatelských strategií (Marketing, podnikaní, řízení)
S. Vyakarnan, J. W. Leppard
Grada, Praha 1998. Brožovaná, stran 208, vydání první, rozměry: 17 x 23 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Šéfem ze dne na den (management, řízení, psychologie)
Harvey Robbins * Michael Finley
Co dělat, když musíme nečekaně převzít odpovědnost za lidi a výsledky. Praktická pomůcka "první pomo..
 
70Kč
Bez daně: 70Kč
Sociální věstník, ročník II., číslo 6/1940 (levicová literatura, protektorát)
Josef Karlík (red.)
Sešit, rozměry: 19 x 27 cm, strany 130-148
Stav velmi dobrý. Lehce zažloutlá obálka
60Kč
Bez daně: 60Kč
Obchodní korespondence pro obchodní akademie, díl II.
Josef Říha
K. Ausobský, České Budějovice 1922.
Velmi dobrý stav. Na titulní straně razítka.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Pád komunismu [příčiny krize a rozpadu SSSR a komunistických režimů ve střední a východní Evropě - Rusko, Sovětský svaz, komunismus]
David Pryce-Jones
Nakl. Dialog, Liberec 1996. Původní pevná vazba, 416 stran, vydání první, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav. Signaturní razítko. V textu je zhusta podtrháváno tužkou, poslední stránka je popsána tužkou.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Marketing - to nejlepší z praxe
Alison Alsbury, Ros Jay
Computer Press, Praha 2002. Brožovaná, stran 280, vydání první, rozměry: 17 x 22,5 cm.
Stav velmi dobrý, na hřbetu je nálepka.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Najmanův kalendář obchodnictva 1935
Ludvík Kohout (usp.)
Původní pevná vazba, 135 stran + kalendář + volné listy, rozměr 10 × 15 cm.
Velmi dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Aspen Review - podzim 2012. Central Europe (Jsme v bezpečí?, časopis, politika, mj. Putinovy nové šaty, Válka v Sýrii, Orbánův systém, Ukrajina po volbách)
kolektiv autorů
Vydává Aspen Institute Prague, 2012. Brožovaná, stran 112. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Cesta k zisku. Tajemství, která si Japonci osvojili a Američané zapomněli (studie, ekonomie, zisk)
Arnold J. Olenick
Tajemství, která si Japonci osvojili a Američané zapomněli. Grada, Praha 2003. Původní brož, 8°, 297..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Obchodní komora, ročník II, číslo 1 a 2/1920. Věstník obchodní a živnostenské komory v Plzni (1. republika, staré noviny)
Jan Drtina
Sešity, rozměry: cca 24 x 32 cm. Stran celkem 28
Stav dobrý, obálky jsou otřepení se ztrátou a utržené od hřbetu, uvnitř je stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021