EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pragma, Praha 2010. Pevná vazba, stran 237, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav perfektní - nová kniha.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
VŠE, Praha 1996.
Uvnitř dobrý stav, obálka zašpiněná (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Celoplátěná vazba, rozměry: 19,5 x 27,5 cm, stran 132.
Stav velmi dobrý. Na deskách i hřbetu je nálepka, vyřazený knihovní exemplář.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Knižnice Dějin a současnosti sv. 1. Vydalo nakladatelství Lidové noviny, Praha 1996. Původní brož, 1..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha, E. Weinfurter 1913, s. 112.
Velmi slušný stav (viz obr.), mírně odřená, utržené růžky obálky (vepředu i vzadu).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Sešit, rozměry: 10 x 12 cm, stran 30.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná, rozměry: 17,5 x 26 cm, stran 88.
Stav dobrý, obálka je lehce pomačkaná, hřbet v horní i dolní části natržený. Některé složky uvolněné. Na titulním listu je podpis původního majitele.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Business Plus, 2010.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, stran 80, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Převazba, rozměry: 19,5 x 27,5 cm, stran 244
Stav velmi dobrý. Na zadních deskách je nálepka, vyřazený knihovní exemplář. Mírně zažloutlé stránky. přední desky se lehce uvolňují od vazby
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Řada spisů právnických a hospodářských, sv. 3. Melantrich, Praha 1936. Původní celoplátěná vazba se ..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Noviny, stránkováno průběžně 37-48. Rozměry: 23 x 29 cm.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha, Ústřední svaz československých družstev 1934, s. 70.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Julius Maier, ve Štuttgartě, nedatováno. Dobová poloplátěná převazba se zlacením na hřbetu, le..
Dobrý stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Orbis 1958, s. 238+skládaná příloha
Dobrý stav (viz obr.).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství a vydavatelství Městské knihy, Žehušice 2006. První vydání. Stran 339 - včetně obr. materiálu. Původní pevná vazba. Rozměry: 15 x 22 cm.
Stav pěkný.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Zákazníci sk




![Sladká Francie [diplomatické, hospodářské a kulturní vztahy mezi Prahou a Paříží od 19. století do roku 1918] (Knižnice Dějin a současnosti NLN) Sladká Francie [diplomatické, hospodářské a kulturní vztahy mezi Prahou a Paříží od 19. století do roku 1918] (Knižnice Dějin a současnosti NLN)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_427899_1-1024x1024.jpg)


![Nejjednodušší praktické účetnictví podvojné (podle soustavy americké) [účetnictví, mj. i úroky, hypotéka, inventura, uzávěrky] Nejjednodušší praktické účetnictví podvojné (podle soustavy americké) [účetnictví, mj. i úroky, hypotéka, inventura, uzávěrky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/121756-nejjednodussi-prakticke-u-16098343721-1024x1024.jpg)








