EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Účtování výrobních nákladů podle americké prakse (účetnictví, příručka - první republika)
Jan Lutovský
Praha, Otakar Janáček 1928, s. 56.
Volný hřbet, obálka ve hřbetu lehce natržená, na zadní straně je roh obálky přehnutý. Slušný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Národní hospodářství
Karel Engliš
Brožovaná, stran 313, rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a mírně otřepená, složky jsou uvolněné, jinak je uvnitř stav velmi dobrý. Signaturní razítko.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Dějiny ekonomického myšlení
Robert Holman a kol.
Vydalo nakl. C. H. Beck, Praha 2005. Vydání třetí. Stran textu 539. Brožovaná. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Česko - německý slovník veřejné správy
Praha 1940.
Velmi slušný stav, obálka odřená, stránky lehce zažloutlé.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Jak zákazník vnímá reklamu
Erik du Plessis
Brožovaná, rozměry: 17 x 22 cm, 215 stran, vydání první.
Velmi dobrý stav. Místy je v textu zatrženo tužkou.
130Kč
Bez daně: 130Kč
Daňová příručka (daně, první republika, mj. Daň důchodová, Daň domovní; Daň pozemková, Daň z motorových vozidel)
J. M. Novotný, O. Hanuš
IV. rozmnožené vydání. Poloplátěná slepá převazba, 8°, 250stran.
Velmi dobrý stav (viz foto)!
400Kč
Bez daně: 400Kč
Problém distribuce a distribučních nákladů (edice: Knihovna sociálních problémů, sv. 3) [účetnictví, obchod, první republika]
František Munk
Knihovna sociálních problémů, svazek 3. Praha, 1935. Původní brož, mírně odřená, ve hřbetu nepatrně ..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Sborník pro hospodářské a sociální dějiny, ročník I., sv. 1-2/1946
Brožovaná, rozměry: 15 x 22 cm, stran 128.
Stav velmi dobrý, hřbet je v dolní části lehce natržený, podpis pův. majitele.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Přehled dopravy pošty do ciziny. Letecká pošta (letectví, pošta)
kolektiv autorů
Praha, Ministerstvo pošt 1948, s. 27.
Pěkný stav (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Vybrané statě
Karel Engliš
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20 cm, stran 185.
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Staňte se úspěšným poradcem
William A. Cohen
Brožovaná, stran 284, rozměry: 17 x 22,5 cm.
Stav velmi dobrý, místy je v textu zatrženo a vpisky tužkou.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Kapitalismus a občanské ctnosti
Václav Bělohradský
Vydal Československý spisovatel, Praha 1992. Typo Pavel Hrach.. Vydání první. Stran 143. Původní brož. Rozměry: 13 x 20 cm.
Stav dobrý (viz obr.).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Úvod do zemědělské statistiky (edice: Český čtenář, sv. 6-8) [zemědělství, statistika]
Frant. Kubec
Sbírka poučné a krásné četby české: Český čtenář, kniha 37., roč. IX., sv. 6.-8, 1917. Poloplátěná v..
Dobrý stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Normativní úprava úrokových sazeb (úrokové sazby, ekonomie, první republika)
Vladimír Veselý
V ČSR - a její vliv na rentabilitu a obchodní vedení peněžních ústavů a životních pojišťoven. Nakl. ..
Dobrý stav (viz obr.).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Kupní síla peněz, výše důchodů a úroková míra
Vilibald Mildschuh
Brožovaná. Stran 172. Rozměry: 16,5 x 24 cm.
Stav horší, obálka je otřepená a potrhaná se ztrátou, hřbet lepený. Knižní blok je uvolněný z obálky, složky uvolněné, jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Das Deutsche Illustrierte Flugblatt (ilustrované letáky)
H.Wäsher
Veb Verlag der Kunst, 1956.
Uvnitř dobrý stav, přebal natržený.
190Kč
Bez daně: 190Kč
 
Valentinská © 2021