EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Řízení rizik (edice: 	Expert) (rizikový management, příručka)
Vl. Smejkal, K. Rais
Grada Publishing, 2003. Původní vazba, 8°, 270 stran.
Pěkný stav (viz foto)!
70Kč
Bez daně: 70Kč
Nová svoboda, ročník 9., číslo 38/1932. List pro informaci hospodářskou, kulturní a politickou
kolektiv autorů
Sešit, stránkováno průběžně 445-456. Rozměry: 23 x 29 cm.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Zhospodárnění distribuce (edice: Malá edice československého podnikání) [distribuce, zboží; obálka ateliér Kroupa]
Jos. Anthropus
Praha, Tiskařské a vydavatelské družstvo československého obchodnictva 1946, s. 59.
Velmi slušný stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Výroba zvířecí a zemědělsko-průmyslová (účetnictví, zemědělství, zvířata - kráva, ovce; Rakousko Uhersko)
Jos. Munzar
Praha, J. Otto 1899, s. 138.
Obálka lehce zašpiněná a potrhaná na dolním okraji (viz foto), hřbet nepatrně uvolněný. Velmi slušný stav!
150Kč
Bez daně: 150Kč
Finanční věda, díl I. a II. (2 v 1)
J. Kaizl
Převazba, stran 139 a 197, rozměry: 12 x 8 1cm.
Stav dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Na titulních listech jsou podpisy původního majitele, některé složky jsou uvolněné. Mírně zažloutlé stránky.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Slovník bankovnictví, pojišťovnictví a kapitálových trhů
kolektiv autorů
Nakl. Public History, 1998. Původní pevná vazba, rozměry: 15,5 x 21,5 cm, 328 stran.
Stav velmi dobrý. Na přídeští je nalepeno ex libris.
160Kč
Bez daně: 160Kč
Corporate Finance
S.A.Ross, R.W.Westerfield
Times Mirror/Mosby College Publishing, 1988.
Uvnitř velmi dobrý stav, desky zašpiněné.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Signál 5/1948 - 7/1950. Časopis národohospodářských pracovníků (ekonomie, měsíčník, mj. Přednáška Oto Šíka, Banky kdysi a nyní, Několik kapitol o příčinách pádu kapitalismu, Kontrola korunou)
kolektiv autorů
Měsíčník. Klub přátel Dr.Ulrycha, Praha. Redakční kruh: L.Aleš, J.Červený, J.Havlena a další. Poloplátěná pevná vazba, každé číslo cca 40 stran.
Velmi dobrý stav(viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Nová svoboda, ročník VII., číslo 1-26/1930. List pro informaci hospodářskou, kulturní a politickou
kolektiv autorů
Sešity, celkem stran 416 Rozměry: 19 x 28 cm.
Stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Rakouské účetnictví státní
Josef Drachovský
Poloplátěná převazba, 317 stran, druhé vydání, rozměry: 16,5 x 23 cm.
Stav velmi dobrý. Hřbet má stopu po sejmuté signatuře. Titulní list má retušovaná razítka a vyspravené protrhnutí.
700Kč
Bez daně: 700Kč
Všeobecná daň (edice: Knižnice finanční a daňová, sv. 6) [daně, mj. i dřevo, auto, uhlí - komunismus]
Jaroslav Slavíček
Praha, Průmyslové vydavatelství 1950, s. 98.
Dobrý stav (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Úspory a investice (obálka Ladislav Sutnar)
Jaroslav Nebesář
Celoplátěná vazba s obálkou, druhé vydání, 204 stran. Rozměry: 13,5 x 20,5 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná, natržená a mírně odřená.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Management – 50 myšlenek, které musíte znát
Edward Russell-Walling
Slovart, 2012. Pevná vazba s obálkou, stran 208, vydání první, rozměry: 17,5 x 20,5 cm.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Rudý obchod láká (obálka Jos. Hesoun)
H. R. Knickerbocker
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 21 cm. 167 stran.
Stav dobrý, obálka je lehce otřepená a ze spodní části podlepovaná.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Umění managementu
M. K. Rustomji * S. A. Sapre
Nakl. Svoboda-Libertas, Praha 1993, stran 195, rozměry: 13 x 20 cm. Původní brož.
Dobrý stav, desky a hřbet ušpiněné (viz foto), zažloutlé stránky.
70Kč
Bez daně: 70Kč
 
Valentinská © 2021