EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Dokonalá organizace v malé firmě: optimální sebeřízení, organizace času a administrativa
Christine Öttlová, Gitte Hästerová
Management Press, Praha 2003. Brožovaná, stran 175, rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Velmi dobrý stav, na hřbetu je nálepka. Začmáraná zřejmě adresa původního majitele, na několika prvních stranách je v textu zatrženo propiskou.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Soustavná nauka o obchodu pro vyšší školy obchodní, díl II.
Fr. Zachoval
Poloplátěná převazba, stran 120, rozměry: 15,5 x 22 cm.
Stav velmi dobrý, stránky jsou lehce zažloutlé, na titulním listu je razítko knihovny.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Stenografický zápis Prvního sjezdu slovan. řemeslníků a živnostníků  v soustátí rakouském
František Kutnar
Měkká vazba, rozměry: 14 x 20 cm, 124 stran.
Horší stav, lehce ušpiněná obálka se ztrátou. Hřbet je potrhaný, knižní blok rozvolněný. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý, pouze lehce zažloutlé stránky
199Kč
Bez daně: 199Kč
Aspen Review - 2/2013. Central Europe (Kreativní města, časopis, politika, mj. Ruský nacionalismus, Deset klíčových slov k Orbánistánu)
kolektiv autorů
Vydává Aspen Institute Prague, 2013. Brožovaná, stran 117. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Dílo národů. Příprava na kapitalismus 21. století (ekonomie, hospodářská politika, mj. Hospodářský národ, Globální síť, Vzestup symbolického analytika)
Robert B. Reich
Příprava na kapitalismus 21. století. Dílo národů Roberta B. Reicha, profesora Harvardovy univerzity..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Obchodní komora, ročník X, číslo 1-28/1928. Věstník ústředny československých obchodních a živnostenských komor v Praze... (1. republika, staré noviny)
Jan Drtina, Vratislav Horák
Sešit, rozměry: cca 23 x 31 cm. Stran celkem 630 - staré inzeráty
Stav velmi dobrý, obálky jsou lehce otřepené. Na obálce 1. čísla jsou skvrny, obálka 2. čísla je s lehkou ztrátou
999Kč
Bez daně: 999Kč
Problém distribuce a distribučních nákladů
František Munk
Sociální problémy – Melantrich, Praha 1935. 2. vyd.
Obálka po okrajích lehce odřená, jinak velmi dobrý stav.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Dvě studie k sociálně ekonomickému vývoji klášterního velkostatku v předhusitských Čechách (Sborník Národního muzea v Praze)
Jaroslav Čechura
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, rozměry: 17,5 x 24 cm, stran 71, vydání první.
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Řízené hospodářství válečné
Vladimír Moravec
Brožovaná rozměry: 13 x 21 cm, stran 186
Stav dobrý, obálka je ušpiněná, otřepená a v horní části s lehkou ztrátou. Některé složky jsou uvolněné, jinak je uvnitř stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Manažerské účetnictví
Bohumil Král a kol.
Pevná vazba, rozměry: 17 x 24 cm, stran 547.
Stav velmi dobrý, na hřbetu je nálepka.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Soustavná nauka o obchodu pro vyšší školy obchodní, díl I.
Fr. Zachoval
Poloplátěná převazba, stran 170, rozměry: 16 x 22 cm.
Stav velmi dobrý, stránky jsou lehce zažloutlé, na titulním listu jsou razítka knihovny.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Finanční účetnictví průmyslových podniků (edice: Knižnice podnikového hospodářství, sv. 11) (účetnictví, právo, komunismus)
Viktor Procházka, Josef Pauk
Měkká vazba, stran 449, vydání druhé rozšířené, rozměry: 15,5 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka lehce otřepená a v dolní části u hřbetu mírně natržená. Hřbet v horní části natržený. Volnější hřbet. Místy v textu podtrženo tužkou. Signaturní razítko a podpis původního majitele.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Ottova naučná knihovna (Vývoj hospodářsko-politických ideí v 19. století; Dějiny potoka; Chemie v denním životě)
(hospodářsko-politický vývoj, chemie, hydrologie)
Obsahuje tituly: 1/ Eugen von Philippovich: Vývoj hospodářsko-politických ideí v 19. století. Ottova..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Speciální kurs pro funkcionáře a zaměstnance družstev stavebních, díl I. a II.
Emil Syrový, Josef Fukar
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 31 cm, stran 26 a 12 + Družstevní rádce, stran 8
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Příručka pro spořitelní úředníky, díl III.
František Frič
Nákladem vlastním [1948?].
Nerozřezané stránky, velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Obzor národohospodářský, ročník XXIX./1924 (časopis)
J. Gruber (red.)
Nákladem J.Otty, Praha 1924. Převazba, rozměry: 16 x 23,5 cm, stran 474.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou nepatrně odřené. Na první straně a titulním listu je signaturní razítko.
199Kč
Bez daně: 199Kč
 
Valentinská © 2021