EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Původní brožovaná, stran 70, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav dobrý. Lehce zažloutlá horní část desek.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Podpisy obou autorů! Pro první ročník OA. Praha, 1931. Poloplátěná vazba, nepatrně odřená, 139 stran..
Dobrý stav (viz obr.).
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Praha, Ústřední rada družstev 1949, s. 111.
Dobrý stav (viz obr.).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 25 cm, 81 stran.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 12,5 x 16 cm, 52 stran.
Stav velmi slušný, obálka je otřepená, přední část obálky je uvolněná od hřbetu.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Stran 108. Původní brožovaná, vydání první. Rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 32 cm, stránkováno průběžně 26- 40
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Časopis, věnovaný šíření a zlidovění účetních a obchodních věd. Praha, 1923. Dobová slepá poloplátěn..
Dobrý stav (viz obr.).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Základy vědecké soustavy. Praha, 1930. Původní brož, 45 stran.
..
Dobrý stav (viz obr.).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Nakl. Jaro, 2017. Původní pevná vazba, rozměry: 13 x 21 cm, 204 stran.
Stav výborný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Sešit, rozměry: 20 x 29 cm. Stran cca 10 + příloha
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlé, na první straně je v textu zatrženo pastelkou, místy jsou vpisky.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vzor A, malý formát. Původní sešit, 22x15 cm.
..
Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 32 cm, stránkováno průběžně 124-148
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Opravené vydání. Nakl. St. Pospíšil Zeť, Chrudim, 1910. Dobová slepá převazba, lehce odřená, 216 str..
Dobrý stav (viz obr.).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Poloplátěná vazba, rozměry: 12,5 x 20 cm, stran 56.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou zažloutlé a lehce odřené, v horní části desek jsou poznámky psané tužkou. Volnější vazba, stránky zažloutlé. Signaturní razítka.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Měkká vazba, rozměry: 16 x 23,5 cm, stran 239 + dobová reklama.
Stav horší, obálka a hřbet zcela chybí. Knižní blok je rozlomený. Vyřazený knihovní exemplář. Na titulním listu je číslo, je mírně ušpiněný a v dolní části lehce natržený.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Zákazníci sk
















