EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nástin soukromé ekonomiky obchodní průmyslové a zemědělské IV. díl (účetnictví, daně, první republika)
Josef Fuksa
..., průmyslové a zemědělské. Soubor organisačních zásad pro obchodně-technické a právní vedení podn..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Zpravodaj komise pro dějiny závodů v ČSSR, číslo 20/1987 (podnik)
Václav Pubal a kol.
Brožovaná. Rozměry: 14,5 x 20,5 cm, 116 stran.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Černá kniha kapitalistického hospodaření před únorem 1948 (hospodářské dějiny, komunismus, znárodnění, propaganda)
redigovali: Dr. L. Balcárková, E. vyškovský, F. J. Kolár, Z.
Praha, Ministerstvo informací ve spolupráci se všemi hospodářskými institucemi 1948, s. 217. ministerstvy a jinými vrcholnými hospodářskými institucem
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Kniha došlého zboží pro Maloobchod - Wareneingangsbuch fur den Enzelhandel
Formulářová kniha, prázdná, tiskopis. asi 100 stran, 32 cm výšky, sešit. Vytištěna asi za války. Ori..
 
300Kč
Bez daně: 300Kč
Po kapitalizme - ekonomická demokracia (Po kapitalismu - ekonomická demokracie, ekonomie, kapitalismus)
David Achweickart
Vyd. Spolku slovenských spisovateľov, Bratislava 2010. Edice Pohľady za horizont, sv. 9. Původní brožovaná. 208 stran. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Nová svoboda, ročník VI., číslo 6/1929 (1. republika, časopis, noviny)
kolektiv autorů
Knižní blok je volně ložený do obálky, stránkováno průběžně 81-95. Rozměry: 20 x 27,5cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vkladní knížka - Poštovní spořitelna Praha (banka, bankovnictví - první republika)
Vkladní knížka z poloviny třicátých let. Z větší části vyplněná, původní plátěná vazba, 36 stran. De..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Účetnictví pro odborné pokračovací školy pro živnosti obchodní II. díl, pro čtvrtý semestr (účetnictví, učebnice, daně)
Bednář, Hampl
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 58.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, na obálce jsou v horní části poznámky psané tužkou, místy je v textu škrtáno perem.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zpravodaj komise pro dějiny závodů v ČSSR, číslo 16-17/1985 (podnik)
Jaroslav Kupka a kol.
Brožovaná. Rozměry: 14,5 x 20,5 cm, 176 stran.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Ve znamení jistoty. Česká spořitelna - 170 let tradice (banka, bankovnictví, historie)
Ing. Jaroslav Klapal, Ivan Kouba
Praha, nakl. NUGA Praha - Pacov 1995, s. 111.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Člověk - Obrazová encyklopedie lidstva HOL
Robert Winston
Knižní klub, Praha 2005.
Velmi dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Strategie podnikání (inovace, řízení)
Richard Foster
Stran 248. Původní brožovaná, první vydání. Rozměry: 13 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, obálka lehce zažloutlá.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Nová svoboda, ročník VI., číslo 10/1929 (1. republika, časopis, noviny)
kolektiv autorů
Knižní blok je volně ložený do obálky, stránkováno průběžně 145-160. Rozměry: 20 x 27,5cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Organisace ochrany rostlin v Německu (přírodní vědy, rostliny, škůdci)
Fr. Straňák
Zvláštní otisk - Zemědělské zprávy, č. 19.., Praha, nedatováno. Celoplátěná vazba, 8 stran.  ..
Dobrý stav (viz obr.)
80Kč
Bez daně: 80Kč
Peníze. Vývoj peněz [měna]
Joe Cribb
Praha 1993
Stav velmi dobrý viz foto.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021