EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Teorie a praxe obchodování s cennými papíry
Oldřich Rejnuš
Vydal Computer Press, Praha 2001. Původní brož, 8°, 257 stran, vydání první.
Mírně očteno. Dobrý stav (viz foto)!
170Kč
Bez daně: 170Kč
Outdoor trénink pro manažery a firemní týmy
V. Svatoš, P. Lebeda
Grada, Praha 2005. Vydání první. Brožovaná, rozměry: 16 x 24 cm, 192 stran + 8 stra bar. přílohy.
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář, na hřbetu je nálepka, uvnitř knihy razítka.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Sbírka ustanovení pro účetní a kontrolní službu, část IV. (účetnictví, právo]
Převazba, rozměry: 17 x 24 cm, 308 stran.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Slovník národohospodářský sociální a politický 1-3 [národní hospodářství, ekonomika, průmysl, politika, zemědělství - naučená encyklopedie]
Emanuel Chalupný
Redakční sbor V. Bouček, Vl. Brdlík, V. Dvorský a další ; hlavní redaktor E. Chalupný. Vyd. Ot. Janáček, Praha 1929-33.
Uvnitř dobrý stav, desky a hřbety lehce opotřebené (viz foto).
600Kč
Bez daně: 600Kč
Poklady panovníkov a slovenskej šľachty
Milan Vároš
Príroda 2015. Pevná vazba, rozměry: 21,5 x 28 cm, stran 352
Stav velmi dobrý
699Kč
Bez daně: 699Kč
Happy Mondays: Putting the pleasure back into work
Richard Reeves
Pearson Education Limited, 2001.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Another One Bites the Grass. Making Sense of International Advertising (Pochopení mezinárodní reklamy, reklama)
S.Anholt
John Wiley & Sons, Inc., 2000.
Výborný stav, nepatrně odřený přebal (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Sociologie žurnalistiky
Brian McNair
Vydalo nakladatelství Portál, Praha 2004. Autor se zabývá hlavními vývojovými tendencemi oboru a poz..
 
130Kč
Bez daně: 130Kč
Podnikové hospodářství. Koncesovaná doprava nákladů motorovými vozidly
Antonín Patočka
Brožovaná, 84 stran, rozměry: 15,5 x 22,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená, hřbet v horní i dolní části natržený, autorské věnování.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Historie a současnost podnikání na Plzeňsku (Plzeň)
kolektiv autorů
Vydalo nakladatelství a vydavatelství Městské knihy, Žehušice 2002. První vydání. Stran 335 - včetně obr. materiálu. Původní pevná vazba. Rozměry: 15 x 22 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Numismatické listy, ročník LXII., číslo 1/2007
kolektiv autorů
Sešit, stran 52, rozměry: 16 x 24 cm.
Pěkný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Socialistická idea
Hendrik de Man
Brožovaná, rozměry: 15,5 x 22,5 cm, stran 276
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná. Některé složky jsou uvolněné, jinak je uvnitř stav velmi dobrý
300Kč
Bez daně: 300Kč
Různé cesty ke konkurenceschopnosti: EU versus USA
E. Klvačová, J. Malý, K. Mráček
Professional Publishing, 2008. První vydání, pevná vazba, stran 235. Rozměry: 17 x 25 cm.
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce odřené.
200Kč
Bez daně: 200Kč
 
Valentinská © 2021