EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
2012
Stav dobrý viz foto.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožované, stran celkem 292, rozměry: 21 x 28 cm.
Stav dobrý. Časopisy byly zřejmě ve vlhku - téměř všechny stránky jsou v dolní části nepatrně zvlněné se skvrnkami - vše suché, čitelné a neslepené. Na obálce I. čísla je nálepka
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Vydalo nakladatelství Ekopress, Praha 1995. Původní brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, 423 stran. První vydání.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo Státní nakladatelství politické literatury, Praha 1954. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 583 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, přebal je lehce odřený
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Nákladem Hornicko-hutnického nakl. Prometheus Praha 1938.
Nepatrně odřené desky, dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Přehnuté složky, strany 382-400. Rozměry: 22,5x 29,5 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Poučte se ze zkušeností významných světových společností. Kniha je užitečná pro lidi pracující v odd..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Karolinum, Praha 2002. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý. Vyřazený knihovní exemplář, na hřbetu je nálepka.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 152 stran, 40 tabulek.
Stav velmi dobrý, obálka je lehe odřená, hřbet je v dolní části mírně natržený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Management Press, Praha 2009. Původní pevná vazba, rozměry: 17 x 24 cm, 326 stran.
Stav velmi dobrý, lehce odřené rohy desek, hřbet je v horní části mírně natržený. Mírně zkosený hřbet.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Převazba, rozměry: 16,5 x 24 cm. Stran 198.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. Stránky mírně zažloutlé. Titulní list a až do strany 6 jsou stránky v dolní části lehce natržené. Na titulním listu je signaturní razítko. Na přídeští jsou
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 22,5 cm, stran 230
Stav dobrý, obálka je lehce otřepená s mírnou ztrátou, hřbet je lepený. Některé složky jsou uvolněné. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Olomouc, 1935.
Slušný stav, vazba uvolněná, kraje stránek otřepené, desky odřené.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Nákladem vlastním, 1942.
Stav velmi slušný, obálka zašpiněná, odřená a natržená.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Přehnuté složky, strany 866-884. Rozměry: 22,5 x 29,5 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Computer Press, Praha 2001. Původní brož, 8°, 257 stran, vydání první.
Mírně očteno. Dobrý stav (viz foto)!
170Kč
Bez daně: 170Kč
Bez daně: 170Kč
Zákazníci sk

![The Armchair Economist. Economics and Everyday Life [ekonomie] The Armchair Economist. Economics and Everyday Life [ekonomie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/kn/698493-the-armchair-economist-ec-16953039191-1024x1024.jpg)













