EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Moderní stát, ročník X., číslo 12/1937. Revue pro politiku, parlamentarismus a vědy státní (časopis)
Brožovaná, průběžné stránkování, strany 259-296, rozměry: 21 x 28 cm.
Stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Chema, Praha 1956. Knižnice odbytových základen Chema, sv.1.
Velmi slušný stav, obálka odřená a zašpiněná, v krajích otřepená, hřbet natržený.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Přehnuté složky, strany 46 - 60. Rozměry: 22,5x 29,5 cm.
Stav velmi dobrý. Lehce zažloutlé
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Časopis, vydávaný od roku 2004 jako ročenka Semináře nejnovějších dějin Ústavem světových dějin FF U..
Velmi dobrý stav (viz obr.).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Sešit, rozměry: 16 x 24 cm, stránkováno průběžně 212- 220.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá a mírně odřená, v horní části jsou čísla psaná tužkou.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Cyril Vaněk 1934, s. 23.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Pevná vazba, rozměry: 11 x 17 cm, stran 6
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky, na hřbetu je malá skvrnka, vyplněno jméno pův. majitele a jeden řádek
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Ústřední Jednota čes. dílovedoucích strojnických a příbuz. závodů, Praha.
Dobrý stav, desky nepatrně odřené.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Blue Vision, Praha 2013. Vydání první. Brožovaná, stran 164, rozměry: 18 x 25 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Přehnuté složky, strany 110-128. Rozměry: 22,5x 29,5 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Management Press, Praha 2003, 5. vydání. Původní brož, 8°, 142 stran.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, 4. rozšířené a změněné vydání, rozměry: 10,5 x 17 cm, 143 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá, hřbet v hrní části natržený. Na obálce je adresa původního majitele a v horní části čísla psaná tužkou.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo: Družstvo československého obchodnictva, Praha 1947
Velmi slušný stav, mírně zašlá, uvolněná vazba
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožované, stran celkem 293, rozměry: 21 x 28 cm.
Stav dobrý, obálka I. čísla je ušpiněná a otřepená. Na všech obálkách je razítko. Časopisy byly zřejmě ve vlhku - téměř všechny stránky jsou v dolní části nepatrně zvolněné se skvrnkami - vše suché, č
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
W.W.Norton & Company, 2000.
Stav velmi dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
II.vydání. Nákladem vlastním. Brno 1928.
Uvnitř dobrý stav, desky zašpiněné a odřené.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Zákazníci sk





![Reforma techniky sdělávání pasečných konsignací (časopis: Lesnická práce, roč. XVIII. 1939) [účetnictví, průmysl, dřevařský závod, pila] Reforma techniky sdělávání pasečných konsignací (časopis: Lesnická práce, roč. XVIII. 1939) [účetnictví, průmysl, dřevařský závod, pila]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/122933-reforma-techniky-sdelavan-16103496581-1024x1024.jpg)
![Syndikát práce a konec nezaměstnanosti (zvláštní otisk z časopisu Stavitelský přehled) [právo, pracovní doba] Syndikát práce a konec nezaměstnanosti (zvláštní otisk z časopisu Stavitelský přehled) [právo, pracovní doba]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2020-08-03-10-00-43-01-1024x1024.jpg)








