EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Evropská unie
P. Fiala, M. Pitrová
Pevná vazba, stran 743, vydání první, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav dobrý.
350Kč
Bez daně: 350Kč
Vkladní knížka (spořitelna, záložna, Vojslavice, první republika)
Původní vkladní knížka Spořitelního a záložního spolku pro Vojslavice a okolí ze 20. let. 11 x 17,5 ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Německo-české poštovní názvosloví  / Deutsch-Böhmische Postterminologie
Převazba, stran 320, rozměry: 14,5 x 20,5 cm
Velmi dobrý stav, desky jsou lehce odřené, hřbet mírně protržený
399Kč
Bez daně: 399Kč
Propisovací účetnictví
Josef Rous
Theodor Mareš, Plzeň 1947.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Obzor národohospodářský, ročník XVIII./1913. Časopis věnovaný otázkám národohospodářským a sociálněpolitickým
Jos. Gruber (red.)
Nákl. J. Otty, Praha. Převazba, rozměry: 16,5 x 23,5 cm, stran 536.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. Vyřazený knihovní exemplář, na zadní části desek je nálepka. Desky jsou v horní části naražené.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Obchod železem ve Velké Britanii (Velká Británie, průmysl, železo, obchod)
Jaroslav Šlemr
Praha, Bursík a Kohout 1912, s. 150.
Ve slušném stavu, původní brož, ve hřbetu rozpadlé na dvě části (viz obr.),
199Kč
Bez daně: 199Kč
Dejiny českého ekonomického myšlení do roku 1948 (Studie Národohospodářského ústavu)
František Vencovský
Brožovaná, rozměry: 17 x 25 cm, 81 stran.
Stav velmi dobrý.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Zprávy ústřední bratrské pokladny pro severozápadní Čechy v Mostě. Ročník X., číslo 3/1902 (most)
kolektiv autorů
Sešit, rozměry: 20 x 28 cm. Stran cca 30 + příloha
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlé, místy zatrženo pastelkou.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Rejestry ekonomiczne miasta Bydgoszczy z lat 1742-1765
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stran 225.
Stav velmi dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Členská knížka (Vojslavice, spořitelna, první republika)
Spořitelní a záložní spolek
Původní členská knížka Spořitelního a záložního spolku pro Vojslavice a okolí ze 20. let. 11 x 17,5 ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Mcdonaldizace společnosti
George Ritzer
Vydala Academia, Praha 1996. Brožovaná, vydání první, rozměry: 16 x 23 cm, 176 stran.
Velmi dobrý stav, místy je v textu zatrženo tužkou.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Pokladnictví a účtování ve státní a veřejné správě (účetnictví)
František Fidrmuc
Tiskárna Českého deníku v Plzni, nedatováno.
Výborný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Družstevník, ročník XVI./1924 (družstvo, družstva)
Emanuel Škatula
Převazba, rozměry: 18 x 27 cm, stran 468.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Na hřbetu i zadních deskách je nálepka, vyřazený knihovní exemplář.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Mzdová agenda (ekonomie, plat, mzda, komunismus)
V. Kroupa
Praha, Vydaly Čs. závody kovodělné a strojírenské, n. p. 1948, s. 27.
Dobrý stav (viz obr.).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Kniha o cenných papírech
D. M. Weiss
Victoria Publishing, Praha 1995. Pevná vazba, stran 313. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý. Desky lehce odřené.
160Kč
Bez daně: 160Kč
Nepotopitelný podnikatel. Jak odvážný Ir uspěl v byznysu i v Praze (biografie, podnikání, mj. i Česká republika)
Enda O´coineen
Jak odvážný Ir uspěl v byznysu i v Praze. Mladá fronta, Praha 2010. Původní vazba, 8°, 280 + 24 stra..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021