EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Jednotný účtový rozvrh průmyslu dřevozpracujícího (účetnictví, daně, investice, mzdy)
Vilém Pithart
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 61 stran.
Stav velmi dobrý. Na obálce jsou čísla psaná tužkou.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Komentáře k prvnímu dílu Marxova Kapitálu (Kapitál, Marx)
David Iochelevič Rozenberg
Původní celoplátěná vazba s obálkou, stran 333, rozměry: 15,5 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, pouze obálka je v horní části lehce odřená, hřbet vyšisovaný.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Co je vidět a co není vidět
Frédéric Bastiat
Vydal Liberální institut, Praha 1998. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 181 stran.
Velmi dobrý stav, ušpiněná obálka.
799Kč
Bez daně: 799Kč
UNRRA, dílo lidskosti
UNRRA v Československu
Měkká vazba - kniha vložena do plátěných desek - ty jsou lehce ušpiněné, rozměry:, 21,5 x 30cm, 177 stran - obsahuje řadu článků, tabulek, černobílých fotografií.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená.
3 800Kč
Bez daně: 3 800Kč
Hospodářské dějiny (Economic History), sv. 3. (1979)
Vyd. Ústav čsl. a světových dějin ČSAV, Praha 1979.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Riziko je nová jistota
Randy Gage
Vydalo nakl. The Vision, Madunice 2013. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 16 x 22 cm, stran 129.
Přebal po okrajích nepatrně otřepený. Velmi dobrý stav.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Theorie kursu směnek cizoměnných (edice: Knihovna českého obchodníka, sv. IX) [banka, kurz, směna]
Josef Vocásek
Brožovaná, rozměry:13,5 x 19 cm. 57 stran.
Stav horšá, obálka je otřepená a utržená od hřbetu, hřbet je potrhaný se ztrátou. Na titulním listu je razítko. Uvnitř je stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Dejiny českého ekonomického myšlení do roku 1948 (Studie Národohospodářského ústavu)
František Vencovský
Brožovaná, rozměry: 17 x 25 cm, 81 stran.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Merkur čili Dvanáctero tuctův arkán obchodu (Stará Říše)
René Lobstein
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 12,5 x 16 cm, 52 stran.
Stav velmi slušný, obálka je otřepená, přední část obálky je uvolněná od hřbetu.
400Kč
Bez daně: 400Kč
"Definitiv" Kontrolní účetnictví
Frant. Mareš
Původní sešit - brožura, stran 19. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý. Na první straně zatrženo v textu červenou pastelkou.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Pozemková reforma, ročník XIV., číslo 2/1933 (1. republika, noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 32 cm, stránkováno průběžně 26- 40
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Přehled, ročník III./1905. Týdenník věnovaný veřejným otázkám
Augustin Žalud (red.)
Poloplátěná vazba se zlacením na hřbetu, 904 stran, rozměry: 21 x 29 cm.
Stav velmi dobrý, titulní list je pomačkaný, v horní části natržený a podlepený. Stránky jsou lehce zažloutlé.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Snadná cesta k životu bez dluhů
Allen Carr
Nakl. Jaro, 2017. Původní pevná vazba, rozměry: 13 x 21 cm, 204 stran.
Stav výborný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
I. výroční zpráva ústřední bratrské pokladny pro severozápadní Čechy v Mostě. 1903 (Most)
kolektiv autorů
Sešit, rozměry: 20 x 29 cm. Stran cca 10 + příloha
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlé, na první straně je v textu zatrženo pastelkou, místy jsou vpisky.
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021