EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Družstevník, ročník XXI./1929 (družstvo, družstva)
Emanuel Škatula (red.)
Převazba, rozměry: 19,5 x 27,5 cm, stran 468
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Na hřbetu i zadních deskách je nálepka, vyřazený knihovní exemplář. Desky jsou prohnuté.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Koncesovaná doprava nákladů motorovými vozidly (nákladní doprava, průmysl)
Antonín Patočka
Praha, Podnikové hospodářství 1948, s. 84.
Velmi slušný stav (viz obr.).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Hospodářské soustavy
Karel Engliš
Převazba, rozměry: 17 x 24,5 cm, stran 147.
Velmi dobrý stav, místy je v textu podtrženo modrou pastelkou.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Správní a právní organisace Protektorátu Čechy a Morava
Antonín Čech
Brožovaná, stran 78, rozměry: 15.5 x 22 cm
Stav velmi dobrý, podpis pův. majitele, místy je v textu zatrženo pastelkou
199Kč
Bez daně: 199Kč
Úvod do studia mezinárodních vztahů (mezinárodní vztahy)
Alexandr Ort
Vydala Vysoká škola ekonomická v Praze 1994. Brož. Stran 93, vydání první, rozměry: 15 x 20 cm. Stav..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Dějiny vysokého učení technického v Brně 1945-1975, II.
O.Franěk a kol.
Blok, Brno 1975.
Dobrý stav, přebal zašpiněný a odřený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Direct Marketing (edice: Ekonomie) (řízení, strategie, mj. výzkum, testování, výroba, tisk, internetový marketing)
Edward Nash
Computer Press, Praha 2003. Původní vazba, 4°, 604 stran. Velmi dobrý stav (viz foto). ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Tovární kalkulace (výroba, zaměstnanost, první republika)
Vincenc Čihák
Praha, Otakar Janáček 1931, s. 166.
Dobrý stav (viz obr.)
99Kč
Bez daně: 99Kč
Družstevník, ročník XXXIV./1942 (družstvo, družstva) - protektorát
František Täuber (red.)
Převazba, rozměry: 19,5 x 27,5 cm, stran 428.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Na hřbetu je nálepka, vyřazený knihovní exemplář.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Obzor národohospodářský, ročník XVII./1912. Časopis věnovaný otázkám národohospodářským a sociálněpolitickým
Jos. Gruber (red.)
Nákl. J. Otty, Praha. Převazba, rozměry: 16,5 x 23,5 cm, stran 536.
Stav velmi dobrý, na deskách je nálepka, na titulním listu je razítko. Vyřazený knihovní exemplář
199Kč
Bez daně: 199Kč
Mikroekonomie I: sbírka řešených problémů
P. Sirůček, M. Nečadová
Melandrium, 1999. Brožovaná, stran 296, rozměry: 15 x 21 cm.
Dobrý stav, obálka je lehce odřená, hřbet vyšisovaný.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Finance po krizi
Pavel Kohout
Důsledky hospodářské recese a co bude dál. Grada Publishing, Praha 2009. Původní brož, 8°, 218 stran..
 
120Kč
Bez daně: 120Kč
Základy statistiky zvláště pro zemědělce a družstevníky (statistika, družstvo, zemědělství)
Dobroslav Krejčí
...družstevníky. Publikace Min. Zemědělství, roč. I., č. 4. Praha, 1923. Druhé rozmnožené vydání. Pů..
Dobrý stav (viz obr.).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Obzor národohospodářský, ročník XX./1915. Časopis věnovaný otázkám národohospodářským a sociálněpolitickým
Jos. Gruber (red.)
Nákladem J. Otty, Praha. Převazba, rozměry: 17 x 24,5 cm, stran 552.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou nepatrně odřené, na zadních deskách i hřbetu jsou nálepky. Vyřazený knihovní exemplář.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Rozčlenění investic v kovoprůmyslových podnicích (investice, průmysl, hodnota pozemku, stroje)
Vydaly Tiskové podniky Ústředního svazu čs. průmyslu, Praha 1945 v edici Kalkulační a účetní poradna..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021