EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Lidová čítanka Svazu osvětového (literatura, učebnice, mj. Ilias a Odyssea, Středověká lyrika)
J. Horčička, J. V. Klíma
J. Otto, Praha, 1907.
Dobrý stav, desky lehce odřené (viz foto). Stránky zažloutlé.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Pozemková reforma, ročník XVI., číslo 3/1935 (1. republika, noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 32 cm, stránkováno průběžně 26- 44
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Účetnictví pro maloobchod (edice: Economica, sv. 7) [účetnictví, příručka, daně, uzávěrky, inventura]
C. W. Dietsch
Brožovaná, rozměry: 15,5 x 21,5 cm, 43 stran, příloha vzorů tabulek Obchodního deníku a Knihy došlého zboží.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná. V textu je místy podtrháváno paslekou a tužkou.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Producent a konsument (edice: Družstevní knihovna, č. 13) [obchod, spotřeba, první republika]
Robert Nádvorník
Sešit, stran 40, rozměry: 14 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, na obálce jsou čísla psaná tužkou, hřbet je vyšisovaný, knižní blok se začíná vytrhávat z obálky. Titulní list je v horní části s lehkou ztrátou.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Ekonomické reformy a demokratizace - Ota Šik [vyd. exil Index, Köln 1987, exilové vydání]
Ota Šik
Původní brožovaná, rozměry: 11 x 17 cm, 257 stran.
Pěkný stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Obzor národohospodářský, ročník XIV./1909. Časopis věnovaný otázkám národohospodářským a sociálněpolitickým
Jos. Gruber, J. Otto (red.)
Nákl. J. Otty, Praha 1909. Převazba, rozměry: 17 x 24,5 cm, stran 536.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené. Na hřbetu a deskách je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Hansa (Die Deutsche Hanse) (obchodní spolek v Baltu a Severním moři)
Ernst Hering
Vydání první. Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14,5 x 22,5 cm, 242 stran s 22 obrázky a mapou.
Dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené, hřbet je v dolní části lepený. Složky jsou uvolněné. Bývalý knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla, na zadní obálce polepka.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Finanční účetnictví průmyslových podniků (edice: Knižnice podnikového hospodářství, sv. 11) (účetnictví, právo, komunismus)
Viktor Procházka a Josef Pauk
Průmyslové vyd., Praha, 1950. Původní brožovaná, 475 stran, 48 schemat. Třetí, rozšířené vydání. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav dobrý, desky lehce zažloutlé, hřbet v horní části mírně natržený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pozemková reforma, ročník XVIII., číslo 7/1937 (1. republika, noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 32 cm, stránkováno průběžně 98-112
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Účetnictví pro kupecké školy pokračovací (účetnictví, daně, učebnice)
Josef Rous
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 62 stran, přílohy vzorů účetních knih.
Stav velmi dobrý, na obálce jsou čísla psaná tužkou. Na titulním listu je razítko.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Industriální inženýrství v USA
E. V. Neubauer
Čtvrt století zkušeností v americkém průmyslu a životě. Praha, 1947. Původní brož, lehce odřená, 91 ..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Síla profesionálních spotřebitelů
Bill Quain
Vydal InterNET Services Corporation, 2005. Brožovaná, 105 stran. Rozměry: 13 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Nová svoboda, ročník 10, číslo 9/1933. List pro informaci hospodářskou, kulturní a politickou (noviny, časopis)
V. Patzak
Noviny, stránkováno průběžně 97-108. Rozměry: 22,5 x 33 cm.
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Reklama - Jak dělat reklamu
J. Vysekalová, J. Mikeš
Brožovaná, stran 124, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Úvod do národního hospodářství (edice: Svět. Nová řada) (ekonomie, obálka Jaroslav Šváb)
W.A.Orton
Družstevní práce Praha 1941.
Dobrý stav, přebal odřený, lehce natržený a zašpiněný (viz obr.).
50Kč
Bez daně: 50Kč
 
Valentinská © 2021