EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kapitál I. díl (2. část)
Karel Marx
Brožovaní, strany 271-318 + poznámky k vybraným kapitolám, strany 65-124, rozměry: 21 x 29,5 cm.
Stav velmi dobrý, hřbet je v dolní části mírně natržený.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Fordovy ideály (Ford)
Henry Ford
Brožovaná, rozměry: 13,5 x 17,5 cm, 268 stran
Velmi dobrý stav. Podpis pův. majitele. Obálka je u hřbetu natržená, některé složky uvolěné
399Kč
Bez daně: 399Kč
Ekonomie dobra a zla
Tomáš Sedláček
Vydalo nakladatelství 65. pole, Praha 2009. Vydání první, stran 270. Původní brož, měkká vazba.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Hospodářské zprávy, číslo 5/1945
B. Sehnal
Noviny. Rozměry ve složeném stavu: 32 x 23 cm. Stran 6.
Stav horší, noviny jsou zažloutlé a otřepené, v přehybech lehce potrhané, horní roh je se ztrátou.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Katolická sociální nauka a sociální tržní hospodářství (edice: Vita socialis) (Křesťanství)
Manfred Spieker
Vydala Česká křesťanská akademie, Praha 1996. Vydání první. Stran 85. Brožovaná. Rozměry: 13 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý, na několika místech podtrženo v textu tužkou.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Základy obchodní nauky (obchod, mj. Druhy obchodu, Obchodní personál, Firmy kupecké, Peníze, Míry a váhy, Účty a faktury, Akcie)
Albin Hausmann
Nákladem Českého obchodního musea, Praha 1906. Poloplátěná slepá převazba, 8°, 332 stran. Bývalý kni..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Učebné listy Družstevní školy v Praze, číslo 1-12/1931  (1. republika, staré noviny, časopis)
Emil Syrový
Složky sešité sponkou, rozměry: 24 x 31 cm, stran 48
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Směnkářství v souvislých příkladech (směnky, převod, učebnice, účetnictví, Rakousko-Uhersko; secesní vazba)
Josef Havlíček
Jaroměř, A. Šmahel 1913, s. 143.
Knižní blok částečně rozlepen na dvě části, jinak dobrý stav (viz foto).
190Kč
Bez daně: 190Kč
Řád živnostenský, díl II. (Komentované zákony Československé republiky) - právo
B. Štědrý, R. Buchtela (eds.)
Československý kompas, Praha 1933. Pevná vazba se zlacením, rozměry: 12 x 17,5 cm, stran 1320.
Velmi dobrý stav. Signaturní razítko.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Národohospodářská politika. Výtah pro účely studia, část I. a II. (2 v 1)
V. Mildschuh
Dobová poloplátěná převazba, stran 169 a 272, rozměry: 16,5 x 24 cm.
Velmi dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Úvod do teorie statistiky
G. Udny Yule
Pevná vazba, rozměry: 17,5 x 24 cm, stran 489.
Stav velmi dobrý, na titulním listu je podpis původního majitele.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Příběh o tom, jak udělat milionáře z domova
Bryan James
Vydal ISi, Praha 2007. Brožovaná, stran 120, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka ahřbet jsou lehce odřené. V předmluvě je podtrháváno propiskou. Na první straně je signatruní razítko.
100Kč
Bez daně: 100Kč
 
Valentinská © 2021