EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nauky obchodní, díl V. – Arithmetika obchodní
Jan Ctibor
Sbor Professorů při obchodní akademii, Chrudim 1890.
Velmi dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Obzor národohospodářský, ročník XXIX./1924 (časopis)
J. Gruber (red.)
Nákladem J.Otty, Praha 1924. Převazba, rozměry: 16 x 23,5 cm, stran 474.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou nepatrně odřené. Na první straně a titulním listu je signaturní razítko.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Správa podniků zemědělsko-průmyslových [Z obsahu: účetnictví a provoz závodů, např. cukrovar, pivovar, škrobárna, pekárna, palírna, lihovar apod.]
Václav Vilikovský
Brožovaná, rozměry: 18 x 25 cm, stran 485.
Velmi dobrý stav, lehce zažloutlá obálka.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Encyklopedie ekonomických a právních pojmů pro školy a veřejnost
Jana Petrželová
Linde Praha, 2007.
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Občan a tržní ekonomika. Příjmy, nerovnost a politické postoje v české společnosti (edice: Ekonomie a společenské vědy) (Česko, životní úroveň)
Jiří Večerník
Nakl. Lidové noviny, Praha 1998. Původní vazba, 327 stran, rozměr: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Siemensův el. sporák Protos: Návod k vaření (Siemens, kuchařka, recepty, mj. Polévky, Předkrmy, Zelenina, Omáčky, Dorty, Masitá jídla)
Původní informační brož firmy Siemens(návod ke sporáku, návod na sestavení, čištění, udržování + rec..
 
250Kč
Bez daně: 250Kč
Učebné listy Družstevní školy v Praze, číslo 1 a 2/1934  (1. republika, staré noviny, časopis)
Emil Syrový
Přehnuté složky, rozměry: cca 24 x 32 cm, celkem 8 stran
Stav velmi dobrý
180Kč
Bez daně: 180Kč
Živnostenské účetnictví s obchodní a směnečnou naukou (obchod, živnost, škola - učebnice, účetnictví, první republika)
Kozák, Hanuš
Praha, Pražská akciová tiskárna 1924, s. 191.
Dobrý stav, na titulní straně jsou razítka z knihovny.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Obzor národohospodářský, ročník XXIV./1919 (časopis)
J. Gruber (red.)
Nákladem J. Otty, Praha. Převazba, rozměry: 16 x 23,5 cm, stran 474.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou nepatrně odřené, hřbet mírně vyšisovaný. Signaturní razítko, mírně zažloutlé stránky.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Dějiny svépomocných záložen českých (záložny)
Josef Schreyer
Novější poloplátěná převazba se zlacením, 378 stran, rozměry: 16,5 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, na deskách jsou v horní části čísla psaná tužkou.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Právo, zákonodárství a svoboda 1. Pravidla a řád
F. A. Hayek
Vydala Academia, Praha 1991. Stran 131. Brožovaná. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav horší, obálka a hřbet jsou zažloutlé se skvrnami. Hřbet je odřený, spodní roh obálky přehnutý. Uvnitř je stav velmi dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Atentát na 26 milionů státních občanů k boji proti daňovému plánu finančního ministra Biliňského
Václav Vacek
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 12 x 18,5 cm, 47 stran.
Stav slušný, obálka a hřbet jsou odřené, ušpiněné a otřepené. Zadní obálka je natržená, hřbet je potrhaný se ztrátou a lepený průhlednou lepící páskou. Stránky zažloutlé, místy je v textu podtrženo tu
300Kč
Bez daně: 300Kč
Dějiny konfiskací v Čechách po r. 1618, II. díl (historie, třicetiletá válka, konfiskace, mj. Albrecht z Valdštejna, Praha, Loket, Cheb, Most, Tábor, Žatec)
Tomáš V. Bílek
Fr. Řivnáč, Praha 1883. Novočeská bibliothéka, sv. XXV. Převazba se zlacením na hřbetu, rozměry: 15 x 22 cm, 672 stran.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet lehce odřené.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Studentská revue, ročník IV., číslo 2./1925 (List socialistického studenstva)
kolektiv autorů
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 19 x 28 cm, strany 17-22
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená, hřbet je mírně natržený.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Amnestie a daň z majetku (daně, právo, protektorát)
Jan Kučera
Olomouc, Hanácká knihtiskárna 1944, s. 24.
Nepatrně pomačkáno, dobrý stav (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
 
Valentinská © 2021