EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nové hospodářství. Studie o hospodářské revoluci XX. století (edice: Politická knihovna) [studie, ekonomika, obchod, první republika]
František Munk
Studie o hospodářské revoluci XX. století s předmluvou Václ. Verunáče. Orbis, Praha 1929. Politická ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Kupecké počtářství I.
Hrubý, Václav - Pánek, Jan
pro veřejné školy obchodní a ústavy příbuzné. Vydání sedmé, upravené. Nákladem České grafické unie A..
Dobrý stav (viz obr.).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Slovenský priemysel 1925 (Slovenský průmysl, Slovensko) - pošk.
Měkká vazba, rozměry: 16 x 23,5 cm, stran 256 + dobová reklama.
Stav horší, obálka je utržená od hřbetu, v horní části jsou čísla. Hřbet je potrhaný a rozlámaný na části. Vyřazený knihovní exemplář. Uvnitř je stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Jak pracovat? Přednášky z roku 1898 (edice: Živá věda, sv. 18) [T. G. Masaryk, vzdělání; obálka a vazba František Tichý]
Tomáš G. Masaryk
Praha, Čin 1947, s. 82.
V dobrém stavu, obálka je lehce odřená, na předsádce je tužkou napsané věnování pův. majitele
50Kč
Bez daně: 50Kč
Sedm ztracených tajemství úspěchu - Jak překonat krizi a získat náskok před konkurencí
Joe Vitale
Vydalo Ottovo nakl. 2010. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 15 x 19 cm, 160 stran.
Pěkný stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Rádce živnostníků (obchod, živnost)
Václav Ševčík
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, rozměry: 14 x 19,5 cm, stran 223
Velmi dobrý stav, na obálce jsou skvrnky
199Kč
Bez daně: 199Kč
Nejlepší řešení. Klíčem k vašemu úspěchu je porozumění potřebám zákazníka (podnikový management, řízení)
Arthur Andersen
Vydání první. Stran 222. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměr 15x23 cm.
Stav velmi dobrý.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Nová svoboda, ročník VI., číslo 46/1929 (1. republika, časopis, noviny)
kolektiv autorů
Knižní blok je volně ložený do obálky, stránkováno průběžně 721-736. Rozměry: 20 x 27,5cm.
Stav velmi dobrý. Obálka je zažloutlá
80Kč
Bez daně: 80Kč
Snadno a rychle diety brát (politika, agrární strana, zemědělství)
Z domácnosti agrárních dietářů sebral J. F. Cyrillo-Methodějská knihtiskárna, Praha, nedatováno. Pův..
Obálka lehce zašpiněná (viz foto), v závěru knihy několik drobných chodbiček vytvořených hmyzem. Velmi slušný stav!
99Kč
Bez daně: 99Kč
Všeobecné účetnictví (účetnictví, první republika)
Dr. Drachovský
Pevná vazba, rozměry: 16 x 21 cm, stran 166.
Stav velmi dobrý, stránky jsou lehce zažloutlé.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Jednání sněmu království Českého o zemědělství v letech 1896 až 1901
Brožovaná, rozměry: 11 x 18 cm, stran 30.
Stav velmi dobrý, na obálce jsou skvrnky. nerozřezáno.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Historie a současnost podnikání v Praze, díl IV. (Praha)
Jaroslav Láník
Vydalo nakladatelství a vydavatelství Městské knihy, Žehušice 2005. První vydání. Stran 367 - včetně obr. materiálu. Původní pevná vazba. Rozměry: 15 x 22 cm.
Stav pěkný.
149Kč
Bez daně: 149Kč
Almanach vědomostí (encyklopedie, věda)
Kolektiv autorů
Praha, Readers Digest Výběr 2003, s. 640.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Moderní stát, ročník XI, číslo 5/1938. Revue pro politiku, parlamentarismus a vědy státní (časopis)
Jaroslav Krejčí a kol.
Brožovaná, průběžné stránkování, strany 133-163, rozměry: 21 x 28 cm.
Stav dobrý, lehce ušpiněná obálka, časopis byl zřejmě politý - v dolní části jsou po celém časopise malé skvrnky - vše suché a čitelné
80Kč
Bez daně: 80Kč
Paměti a doklady o staročeských mírách a váhách (1923) [Obsah: míry a váhy, měrné jednotky ve středověku v Čechách]
August Sedláček
Vyd. Česká akademie věd a umění, Praha 1923. Rozpravy ČAVU, číslo 66.. Třída I., 498 stran, brožovaná.
Knižní blok rozpadlý, desky odřeny a po okrajích otřepeny, stránky nerozřezány. Stav dobrý.
1 799Kč
Bez daně: 1 799Kč
Marketing Management. Analýza, plánování, realizace a kontrola (učebnice, strategický marketing, mj. trh, konkurence, obchod)
Philip Kotler
Victoria Publishing, 1997. Třetí, doplněné vydání.
Uvnitř velmi dobrý stav, lehce odřené desky (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021