EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha, Ústav pro vnitřní obchod 1938, s. 50.
Dobrý stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Sfinx, Praha 1927. Knihovna "Merkur", sv. 11. Brožovaná, rozměry: 14 x 20 cm, 441 stran.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka i hřbet, obálka je v horní části mírně natržená
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Brožovaná, rozměry: 16,5 x 24 cm, stran 321.
Stav dobrý, obálka je lehce pomačkaná a z boku otřepená. Na obálce i titulním listu je razítko.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Brožovaná. Stran 136. Rozměry: 16,5 x 24 cm.
Stav dobrý, obálka je otřepená, hřbet lepený. Některé složky uvolněné, jinak je uvnitř stav velmi dobrý. Podpis autora.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Převazba, stran 116. Rozměry: 13,5 x 18 cm.
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Převazba, rozměry: 19,5 x 27,5 cm, stran 479
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Na hřbetu i zadních deskách je nálepka, vyřazený knihovní exemplář.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydala Rada pro mezinárodní vztahy, Praha 1995. Původní brož, vydání první, 426 stran. Rozměry: 13 x 20 cm.
Dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Převazba, rozměry: 16 x 23 cm, stran 89.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, rozměry: 15 x 21 cm, stran 159.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá. Přední část obálky se začíná uvoňovat od vazby.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pevná vazba se zlacením, 445 stran. Rozměry: 13,5 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
Celoplátěná vazba, rozměry: 16 x 24 cm, 681 stran.
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce ušpiněné, hřbet mírně vyšisovaný.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Vydalo nakladatelství Grada, Praha 1992. Původní brožovaná, stran 192, rozměry: 15 x 21 cm.
Dobrý stav, obálka je mírně odřená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vyšehrad, Praha 2009. 1. vyd.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Měkká vazba, rozměry: 15 x 21 cm, 210 stran, přílohy vzorů osnovy účtů, uzávěrkové tabulky.
Stav velmi dobrý. Na titulním listu je podpis původního majitele.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, rozměry: 16,5 x 24,5 cm, stran 176.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a otřepená, v horní části jsou čísla psaná tužkou. Nerozřezáno.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, rozměry: 15,5 x 23 cm, stran 159.
Stav dobrý, obálka je lehce otřepená s mírnou ztrátou. Hřbet je potrhaný se ztrátou a lepený. Uvnitř je stav velmi dobrý, pouze lehce zažloutlé stránky, podpis původního majitele.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zákazníci sk

![Ztráty v obchodu (edice: Knihovna Ústavu pro vnitřní obchod, sv. 7) [obchod, mj. nedostatky zaměstnanců, neúčelné používání reklamy] Ztráty v obchodu (edice: Knihovna Ústavu pro vnitřní obchod, sv. 7) [obchod, mj. nedostatky zaměstnanců, neúčelné používání reklamy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_125257_1-1024x1024.jpg)








![Deset let Národní banky československé [Národní banka - měna, peníze, finance, národní hospodářství aj.] Deset let Národní banky československé [Národní banka - měna, peníze, finance, národní hospodářství aj.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/687231-deset-let-narodni-banky-c-16806745591-1024x1024.jpg)





