EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Příručka kupecké arithmetiky (účetnictví, aritmetika, obchod, míry, kurzy měn)
Josef Ježek
Praha, Nákladem vlastním 1925, s. 180.
Dobrý stav (viz obr.), lehce odřená, ve hřbetu mírně natržená
60Kč
Bez daně: 60Kč
Zákonné předpisy o československé měně a cedulové bance
Pevná vazba se zlacením, 111 stran. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Psychologie pro ekonomy a manažery
D. Pauknerová a kol.
Vydalo nakladatelství Grada Publishing, Praha 2006. Vydání třetí aktualizované. Stran 259. Původní brožovaná. Rozměry: 17x24 cm.
Stav velmi dobrý, v textu je podtrháváno zvýrazňovací fixou.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Jak investovat aneb anatomie burzovních lží - bez CD.
Martin Svoboda
Vydal Computer Press, Brno 2004. Brož, stran 188, rozměry: 17 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, desky lehce odřené (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Příspěvek k výzkumu výrobních a odbytových poměrů mléka a drůbeže v některých krajích Slezska (Slezsko, zemědělství, mj. Ostrava, Opava, mléko, drůbež)
František Lom
Sborník ČAZ, oddíl A. číslo 121. Ročník IX. Praha, 1934. Původní brož, lehce odřená, ve hřbetu natrž..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Finanční účetnictví pro zemědělské podniky (edice: Sbírka příruček Rádce zemědělce, sv. 111) [účetnictví, daně, zemědělství]
Václav Zimák, Josef Pokorný
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, rozměry: 15 x 21 cm, stran 217.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a mírně pomačkaná.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Vědecké řízení práce
Th. Pistorius
Převazba, rozměry: 11 x 17 cm; 85 stran.
Velmi dobrý stav, vyřazený knihovní exemplář, mírně zažloutlé stránky.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Jak jsem dělal reklamu
Claude C. Hopkins
Nákladem "Tisku", Zlín 1937. Edice Organisátor, sv. 2. Celoplátěná vazba se zlacením, 8°, 217 stran.
Stav pěkný.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Co dokáže reklama
Miroslav Sutnar
Měkká vazba s obálkou, stran 72, rozměry: 12 x 16 cm.
Stav velmi dobrý.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Řízení lidských zdrojů
P.Žák a kol.
Newton College, nedatováno.
Stav velmi dobrý, obálka lehce zašpiněná.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Nová svoboda, ročník XI., čísla 1, 4, 10, 16, 18-20, 24, 26-33 a 43/1934. List pro informaci hospodářskou, kulturní a politickou (noviny, časopis, 1. republika)
kolektiv autorů
Sešity, stránkováno průběžně - stran celkem 512 (kromě chybějících čísel). Rozměry: 23 x 30 cm.
Stav velmi dobrý.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Dějiny 20. století. Encyklopedie politického, ekonomického a kulturního dění (Evropské dějiny, historie, mj. Berlín, Bitva u Stalingradu, Gaullismus, Japonsko, Indie, Pražské jaro)
Vydalo nakl. Mladá fronta, Praha 1994. Vydání první, 424 stran. Původní pevná vazba. Rozměry: 14 x 21 cm.
Dobrý stav, lehce odřené desky (viz obr.).
50Kč
Bez daně: 50Kč
Učebnice účetnictví pro Obchodní akademie I. díl (účetnictví, příručka, daně, pokladna aj.)
Josef Fiala
Brožovaná, rozměry: 15,5 x 21,5 cm,124 stran. Druhé, přepracované vydání. 1 barevná pčíloha.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Moderní lístkové soustavy. Pomůcky ku zařízení a přehlednému vedení moderních kartoték (evidence, daně, účetnictví)
Antonín Preuss
Brožovaná, stran 75, rozměry: 15,5 x 22,5 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce zažloutlá, v horí části jsou poznámky psané tužkou. Hřbet je lehce odřený a pothaný se ztrátou. Složky jsou uvolněné. Nerozřezáno.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Dějiny řemesel a obchodu v Čechách v XIV. a v XV. století
Zikmund Winter
Měkká vazba, 976 stran, rozměry: 15,5 x 24 cm.
Stav dobrý, obálka je otřepená, hřbet v horní části natržený, knižní blok rozlomený. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Pojednání o podstatě a původu bohatství národů, sv. II
Adam Smith
Vydalo SNPL, Praha 1958. Obálku a vazbu navrhl M. Hegar. Vydání první. Stran 572. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 16 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a v dolní části mírně natržená. Signaturní razítko
600Kč
Bez daně: 600Kč
 
Valentinská © 2021