EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Ústřední sociální pojišťovna, Praha 1932.
Velmi dobrý stav, jedna tabulka na konci je zohýbaná.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Převazba, rozměry: 16 x 23 cm, stran 241 + dobová reklama.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená, na hřbetu nálepka. Vyřazený knihovní exemplář.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Praha, Sborník Kostka 1942, s. 56.
Dobrý stav (viz obr.).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 128.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Sfinx, Bohumil Janda, Praha 1934.
Desky odřené, uvnitř dobrý stav.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Nástin dějin myšlení od roku 1895 do roku 1937. Vydal S.V.U.Mánes, Praha 1937. Třicátý svazek Knih M..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Převazba, rozměry: 15 x 22,5 cm, stran 168
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Měkká vazba, rozměry: 15 x 21 cm, stran 128, vydání první.
Stav velmi dobrý, okraje obálky a hřbet jsou zažloutlé, v horní části obálky čísla psaná tužkou.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Převazba - pův. obálka je vevázána. Stran 51. Rozměry: 13 x 18 cm. II. vydání.
Stav velmi dobrý. Vyřazený knihovní exemplář. Na hřbetu je nálepka.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brno, Nakl. J. Jícha 1944, s. 46.
Dobrý stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha 1984.
Dobrý stav, obálka lehce odřená.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Management Press 2013. Edice Knihovna světového managementu, sv. 36. Stran 239, vydání první, pevná vazba s přebalem, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
145Kč
Bez daně: 145Kč
Bez daně: 145Kč
Převazba - pův. obálka je vevázána, 336 stran, rozměry: 14 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, vyřazený knihovní exemplář
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Hodnoty hospodářských statků. Praha, 1938. Původní brož, 8°, 98 stran. Nerozřezáno, obálka lehce pot..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Sešit, rozměry: 14,5 x 20 cm, 39 stran.
Velmi dobrý stav, podpis autora
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Brožovaná, rozměry: 17,5 x 25,5 cm, 63 stran, přílohy vzorů.
Stav horší, obálka je zažloutlá, otřepená a utržená od hřbetu. Hřbet je potrhaný se ztrátou. Stránky lehce zažloutlé, uvnitř je stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zákazníci sk



![Zvláštní daň výdělková (edice: Knihovna Sborníku "Kostka", sv. 9) [daně, účetnictví, protektorát] Zvláštní daň výdělková (edice: Knihovna Sborníku "Kostka", sv. 9) [daně, účetnictví, protektorát]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_121392_1-1024x1024.jpg)











