EKONOMIE, FINANCE, OBCHOD
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
John Wiley&Sons, 1964.
Dobrý stav, lehce odřené desky.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Grada, Praha 2006. Brožovaná, 132 stran, vydání první, rozměry: 16 x 22 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 32 cm, stránkováno průběžně 40-70
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
S předmluvou Václava Klause. Fragment, Praha 2011. Původní vazba s přebalem, 8°, 160 stran. Přebal l..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Sešit, rozměry: 17,5 x 24 cm, 51 stran.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou odřené a vyšisované, v horní části obálky jsou čísla psaná tukou. Hřbet je potrhaný. Stránky jsou zažloutlé.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná, rozměry: 18,5 x 25,5 cm,159 stran.
Stav dobr, obálka je lehce odřená, hřbet v horní i dolní části natržený. Na hřbet je nalepen název knihy.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Převazba, rozměry: 15,5 x 23,5 cm, 148 stran.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, volnější vazba, jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Vydala Grada, Praha 1998. Brožovaná, 128 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, 154 stran, rozměry: 13 x 18 cm.
Stav velmi dobrý. Nerozřezáno.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo nakladatelství 65. pole, Praha 2009. Vydání první, stran 270. Původní brož, měkká vazba.
Obálka mírně zašpiněna. Dobrý stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Původní vkladní knížka Spořitelního a záložního spolku pro Vojslavice a okolí ze 20. let. 11 x 17,5 ..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Česká grafická unie a. s., Praha 1926. 8., přeprac. vyd.
Dobrý stav, desky poškrábány. Uvnitř tu a tam podtrháván text perem a vepsány poznámky obyč. tužkou.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Zprávy Ústavu zemědělské ekonomiky Vysoké školy zemědělské v Brně. Zvláštní otisk ze Sborníku ČA Zem..
Dobrý stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydavatelství Praktických příruček, Praha 1934. Brožovaná, rozměry: 14 x 19 cm, 327 stran.
Horší stav, obálka je zažloutlá, pomačkaná, v horní části u hřbetu natržená a ze spodní části podlepovaná. Hřbet je potrhaný se ztrátou, titulní list je v horním rohu utržený, knižní blok je zpět vlep
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nový Jičín 2012. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 145 stran.
Pěkný stav.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Původní vkladní knížka Spořitelního a záložního spolku pro Vojslavice a okolí ze 20. let. 11 x 17,5 ..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk













![Vztah mezi produktivitou a katastrálními výnosy na Moravě (Zprávy Ústavu zemědělské ekonomiky) [Morava, katastr] Vztah mezi produktivitou a katastrálními výnosy na Moravě (Zprávy Ústavu zemědělské ekonomiky) [Morava, katastr]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_121343_1-1024x1024.jpg)


