ŘEMESLA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Ročenka československých knihtiskařů XVI./1933
Celoplátěná vazba. 243 stran + část insertní cca 80 stran. Rozměry: 15x19,5 cm.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Již opět z věže zaznívá. Čtrnáct hornických písní (Hornická Příbram - hornictví)
Hornická Příbram
Vydala Symposium Hornická Příbram ve vědě a technice, 1981.
Hřbet mírně odřený. Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Okrasné rostliny pro příjemný domov (květiny, pěstování, dekorace)
Paul Williams
Praha, Knižní klub 2006, s. 192.
Výborný.
140Kč
Bez daně: 140Kč
Řezání skla
Herbert Fitz
Původní brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 93 stran.
Stav velmi dobrý.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Slovník slavianskych umelcov
Ján Kollár
Vydalo Slovenské vydavatelstvo krasnej literatury, Bratislava 1957. 182 stran a 12 stran obrazové př..
Pěkný stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Technický obzor, ročník II., čísla 1-30/1913. Odborná příloha časopisu Zájmy Kovodělníků
Vojtěch Dundr (red.)
Převazba, rozměry: 18,5 x 26 cm, stran celkem 96
Velmi dobrý stav, vyřazený knihovní exemplář, na zadních deskách je nálepka. T
199Kč
Bez daně: 199Kč
Elektrická žehlička s thermostatem!
Trojlist. Rozměry: 10,5 x 15 cm. Poslední strana sloužila jako záruční list.
Stav velmi dobrý, lehce odřeno.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kovohutnictví I. a II. (2 svazky)
Josef Hummel, A.Glazunov
Převazby. 272 a 432 stran, čb. obrázky v textu. Rozměry: 17,5 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, na titulních listech jsou razítka.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Pražské cechovní truhlice a korouhve (Cech, Cechy, užité umění, Praha)
Antonín Novotný
Praha, Pražské nakladatelství V. Poláčka 1948, s. 30+obr. 52.
Velmi slušný stav,
80Kč
Bez daně: 80Kč
Painted Furniture
Lyna Farkas
Lark Books, 2004.
Dobrý stav.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Kozuby a kachlové pece [krby a kachlová kamna -slovensky]
P. Havaš, V. Institoris
Brožovaná, 144 stran, 180 obrázků, 3 tabulky, rozměry: 21 x 29 cm. Vydání první.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Dějiny stavitelství (architektura, historie, mj. i Starý Egypt, Indie, antika, gotika, renesance, baroko, rokoko)
Bedřich Mach
Brožovaná, rozměry: 18 x 25 cm. Druhé vydání, stran 284 stran textu s množstvím ilustrací + rozsáhlá foto příloha.
Stav horší, obálkaje zažloutlý a otřepená. Hřbet je potrhaný se ztrátou. První strana je natržená. Některé složky jsou uvolněné. Uvnitř je stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Základy zpracování kovů (kovy)
Jiří Borský
Pevná vazba, rozměry: 16 x 22 cm, 222 stran - včetně vyobrazení v textu
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Výrobní značky zlatnických, stříbrnických a ozdobnických mistrů v Čechách v letech 1806-1860 - Acta UPM XIV. (D. Supplementa 3)
Josef Hráský
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, 174 stran.
Velmi dobrý stav, v dolní části obálky a na hřbetu je malá skvrnka.
1 400Kč
Bez daně: 1 400Kč
Vliv vlhkosti důlních děl na teplotu vzduchu (hornictví)
Bořivoj Černík
Měkká vazba, rozměry: 14 x 20,5 cm, stran 43 + příloha.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Vzorkovnica výšiviek (Výšivka, vzor)
Alžběta Lichnerová
Bratislava, Práca 1984, s. 127.
Výborný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021