ŘEMESLA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Moravská lidová keramika [fajáns, porcelán, národopis, Morava]
Černohorský, Karel
Poloplátěná vazba, Praha 1941, J. Otto, 284 stran, obsáhlá fotografická příloha, 4°. Dobrý stav , de..
 
599Kč
Bez daně: 599Kč
Novinky v zemědělské výstavbě
Čermák, Karásek, Kočí, Pytel
Brožovaná, stran 126, rozměry: 15 x 21 cm
Dobrý stav. Lehce odřená obálka i hřbet. Na obálce je nálepka, vyřazený knihovní exemplář, na přídeští je nálepka. Roh obsahu je s lehkou ztrátou.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Berlínský porcelán (katalog výstavy)
Josef Flejšar
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, cca 42 stran textu + obr. příloha 37 stran.
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněná obálka.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Umění a řemesla, ročník 42., číslo 3/2000 (časopis)
kolektiv autorů
Brožovaná, rozměry: 21 x 28,5 cm, stran 80 - včetně vyobrazení.
Pěkný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Mistrovská díla sklářství ve Francii od 19. století po dnešek [sklo a jeho desig, francie]
Uměleckoprůmyslové muzeum Praha.
Dobrý stav, mírně odřená obálka.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bezpečnost při práci
Ladislav Cígler, Jiří Wagner
Práce, Praha 1951. Původní brož, 8°, 145 stran.
Lehce zašpiněno, dobrý stav (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Rukavičkářské listy, ročník XXX, číslo 2-9/1926. Časopis dělnictva průmyslu rukavičkářského) - staré noviny (není kompletní)
Václav Typl (red)
Přehnuté složky, rozměry: 23,5 x 325 cm, každý 4 strany.
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Svět z hlíny [keramika, její historie a postupy výroby] Vyprávění o minulosti a současnosti keramiky.
Otto Batala
Vydalo Státní pedagogické nakladatelství, Praha 1973. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 205 stran s obr. přílohami, první vydání.
Přebal mírně zažloutlý a potrhaný. Dobrý stav (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Lidové hrnčířství a džbánkářství
Heřman Landsfeld
Původní poloplátěná vazba - přebal chybí,rozměry: 15 x 25cm, 341 stran; 68 černých příloh na křídě, 4 barevné přílohy.
Stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Výstava umělecké remeslá na Slovensku (text slovensky, řemeslo)
kolektiv autorů
Sešit, 24 stran - včetně vyobrazení, rozměry: 21 x 21 cm.
Dobrý stav, obálka je odřená. Knižní blok se začíná z obálky uvolňovat.
80Kč
Bez daně: 80Kč
O počátcích erbů pražských cechů (Praha, cechy, heraldika, sfragistika, pomocné vědy historické)
Vlad. J. Sedlák
Svaz přátel rodopisu, Praha 1945. Původní brož; 25 x 18 cm; 56 stran.Obálka zašpiněná a lehce natrže..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Marie Borková - keramika, loutky (katalog výstavy)
Ivan Látal (usp.)
Brožovaná, rozměry: 21 x 27 cm; 36 stran - množství vyobrazení
Výborný stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Vodní mlýny v Čechách VIII. Ústecko, Teplicko, Děčínsko, Chomutovsko, Lounsko, Žatecko, Litoměřicko, Roudnicko
Josef Klempera
Libri, Praha 2003. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 193 stran. První vydání.
Výborný stav.
220Kč
Bez daně: 220Kč
Stredoveká knižná malba na Slovensku [knižní iluminace, středověk, Slovensko]
Alžběta Güntherová, Ján Mišianik
Stredoveká knižná malba na Slovensku / Alžběta Güntherová, Ján Mišianik, Bratislava : Slovenské vyda..
Přebal mírně odřený a po okrajích natržený. Velmi dobrý stav (viz foto).
450Kč
Bez daně: 450Kč
Gzhel Ceramics. 18th - 19th Centuries Ceramics. 20th Century (keramika)
Moscow 1989 Planeta
Dobrý stav. Na titulní straně věnování, přebal je v horším stavu (několikrát natržen).
400Kč
Bez daně: 400Kč
Čarujeme s papírem
Taylor Hagertyová
Ikar, Praha 2011. Pevná vazba, stran 128 - včetně vyobrazení, vydání první, rozměry: 22 x 26 cm.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021