ŘEMESLA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná, rozměry: 14 x 18 cm, 72 stran + obr. příloha.
Stav velmi dobrý, v dolní části obálky je razítko, hřbet je zkosený. Obálka je mírně ušpiněná, hřbet lehce odřený.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Uměleckoprůmyslové muzeum, Praha – Moravská galerie, Brno 1987.
Obálka nepatrně odřená, jinak velmi dobrý stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Brno 1983. Původní brož, 8°, 149 stran s obr. přílohami.
Velmi dobrý stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 19 cm, 152 stran. Obsahuje 45 příloh se 140 vyobrazeními.
Stav horší, obálka je utržená od hřbetu, hřbet zcela chybí. Knižní blok je rozlámaný na části, jinak je uvnitř stav velmi dobrý. Podpis pův. majitele
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Sešit stran 19 + 12 listů - vše volně vloženo do obálky, rozměry: 21 x 30 cm.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Archiv pro dějiny průmyslu, obchodu a technické práce, Praha 1947. Původní brož, 111 stran.
Desky zašpiněny, se skvrnou od polití. Dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, 40 - včetně vyobrazení. Rozměry: 21 x 27,5 cm.
Pěkný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakladatelství ČSAV, Praha 1958. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 4°, 174 stran textu a 62 obrazových příloh.
Přebal mírně zašpiněný a po okrajích otřepený. Dobrý stav (viz foto).
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná, rozměry: 14 x 20 cm, 107 stran.
Stav velmi dobrý, lehce odřená a mírně ušpiněná obálka, hřbet je v horní i dolní části lehce natržený. Některé složky jsou uvolněné.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, cca 42 stran textu + obr. příloha 37 stran.
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněná obálka.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 21 x 28,5 cm, stran 80 - včetně vyobrazení.
Pěkný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Uměleckoprůmyslové muzeum Praha.
Dobrý stav, mírně odřená obálka.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Slovenský ústav pamiatkovej starostlivosti a ochrany prírody, Bratislava 1970. Původní celoplátěná v..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stránkováno průběžně 97192- množství černobílých fotografií.
Velmi dobrý stav, obálka je mírně pomačkaná, hřbet v dolní části lehce natržený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Státní pedagogické nakladatelství, Praha 1973. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 205 stran s obr. přílohami, první vydání.
Přebal mírně zažloutlý a potrhaný. Dobrý stav (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Původní poloplátěná vazba - přebal chybí,rozměry: 15 x 25cm, 341 stran; 68 černých příloh na křídě, 4 barevné přílohy.
Stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Zákazníci sk





![Horní města v Československu X. [znaky měst - Mutěnín, Hora sv. Šebestiána, Planá, Jindřichovice, Místo, Most, Velhartice, Chrastava, Kaňk, Rýžoviště, Ostrava-Vítkovice, Štítnik, Nižný Medzev] Civitates montanarum in re publica Bohemoslovaca Horní města v Československu X. [znaky měst - Mutěnín, Hora sv. Šebestiána, Planá, Jindřichovice, Místo, Most, Velhartice, Chrastava, Kaňk, Rýžoviště, Ostrava-Vítkovice, Štítnik, Nižný Medzev] Civitates montanarum in re publica Bohemoslovaca](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/723596-horni-mesta-v-ceskosloven-17247681661-1024x1024.jpg)








![Svět z hlíny [keramika, její historie a postupy výroby] Vyprávění o minulosti a současnosti keramiky. Svět z hlíny [keramika, její historie a postupy výroby] Vyprávění o minulosti a současnosti keramiky.](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/691970-svet-z-hliny-keramika-jej-16856484221-1024x1024.jpg)
