ŘEMESLA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Původní kartonová vazba, 8°, 86 stran.
Velmi dobrý stav (viz foto)!
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 18 x 24,5 cm, 128 stran.
Velmi dobrý stav, lehce odřená a mírně otřepená obálka.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydalo SNTL, 1991. Vydání první. 216 stran, 183 obrázků, 12 tabulek. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, stran 182.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, stran 277, rozměry: 21 x 30 cm.
Stav pěkný.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Kruh, Hradec Králové 1983. Vydání první, stran 144. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Fotografický materiál. Rozměr 20x14 cm.
Stav uvnitř dobrý, přebal lehce zašpiněný(viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
SPN, Praha 1952. Původní brož, 8°, 97 stran.
Uvnitř dobrý stav, obálka zašpiněná a odřená (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 15 x 22 cm, stran 208, 158 obr. a 16 tabulek
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Volné archy v původní obálce, rozměry: 17,5 x 24 cm, 61 stran.
Velmi dobrý stav, spodní roh obálky je mírně pomačkaný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Celoplátěná vazba. 315 stran + část insertní cca 80 stran. Rozměry: 15,5 x 19,5 cm.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydala Česká akademie pro vědy, slovesnost a umění, Praha 1898. Formát 4°, 26 x 19 cm, 146 stran, dobová poloplátěná převazba.
Velmi dobrý stav.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Polytechnická knižnice. Vydalo: SNTL, Praha 1985, pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, stran 182.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 23 x 25,5 cm, 188 stran s množstvím obrazového materiálu.
Přebal odřený, na přední straně roztržený, se ztrátou. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 12,5 x 18,5 cm, 224 stran se 44 obrázky. Vydání první.
Stav velmi dobrý. Autorské věnování s podpisem.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20 cm, stran 493.
Dobrý stav, obálka je lehce odřená, hřbet lepený - mírně se odlepuje, stránky jsou lehce zažloutlé. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydal Jan Štenc, Praha 1934. Původní kartonová vazba, 217 stran textu (časté obrázky v textu) +160 fotografií na křídovém papíře.
Desky nepatrně odřeny. Stav jinak pěkný, nesouvisející věnování.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Zákazníci sk

![Z dějin českého knihtiskařství [Z obsahu: knihtisk, prvotisk, historie knihtisku v Čechách, staré tisky, dějiny knihy, knižní tvorba, typografie] Z dějin českého knihtiskařství [Z obsahu: knihtisk, prvotisk, historie knihtisku v Čechách, staré tisky, dějiny knihy, knižní tvorba, typografie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/457619-z-dejin-ceskeho-knihtiska-14543391251-1024x1024.jpg)

![Porcelán kolem nás [značky porcelánu , technika výroby ,technologie ] Porcelán kolem nás [značky porcelánu , technika výroby ,technologie ]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/729067-porcelan-kolem-nas-17309246521-1024x1024.jpg)
![Řezbářství [ed. Polytechnická knižnice - dřevořez, dřevořezba, technika] Řezbářství [ed. Polytechnická knižnice - dřevořez, dřevořezba, technika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/699485-rezbarstvi-ed-polytechnic-16964854221-1024x1024.jpg)



![Hlubinné vrtání I. [hornictví, hornická geologie] Hlubinné vrtání I. [hornictví, hornická geologie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/754661-hlubinne-vrtani-i-hornict-17611439531-1024x1024.jpg)


![Soupis památek historických a uměleckých (Milevsko) v okresu milevském - okres milevský [zámky, kostely, stavby, křesťanské církevní umění, starožitnosti, obrazy] Soupis památek historických a uměleckých (Milevsko) v okresu milevském - okres milevský [zámky, kostely, stavby, křesťanské církevní umění, starožitnosti, obrazy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/464237-soupis-pamatek-milevsko-o-14634145041-1024x1024.jpg)

![Stručné dějiny knihtisku. Objevy dneška [knihtisk, historie, tisk knih, Gutenberg apod.] Stručné dějiny knihtisku. Objevy dneška [knihtisk, historie, tisk knih, Gutenberg apod.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/700648-strucne-dejiny-knihtisku--16976125541-1024x1024.jpg)

