ŘEMESLA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal: Portál, Praha 2008
Velmi dobrý stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Ekotechnickíé museum v Praze, 1998.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
1960. Třetí vydání. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 72 - včetně vyobrazení.
Velmi dobrý stav
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Ročenka Štencova nakladatelství na rok 1933. Praha : Jan Štenc. Původní brož, 94 stran s množstvím o..
Ohnutý roh obálky, jinak bezvadná
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Přehnuté složky. Stran 8, rozměry: 29 x 42 cm
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněné se skvrnkami
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 191 stran.
Velmi dobrý stav. Lehce zažloutlé stránky.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, 120 stran, 29 obr..
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněná obálka s podpisem pův. majitele. Na titulním listu je podpis původního majitele.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Praha, Slovart 2004, s. 240.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 77, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce ušpiněné a mírně odřené.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Academia, Praha 1980, původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 23,5 x 29,5 cm, 632 stran, 927 fotografií, 485 pérovek v textu, 32 stran barevných příloh.1. vydání.
Velmi dobrý stav, cca 30stran naražený horní roh.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Bez daně: 599Kč
Obrábění kovů, dřeva a plastických materiálů. Průmyslové vydavatelství, Praha 1952. Strojírenství, s..
Velmi dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Měkká vazba, rozměry: 15 x 20,5 cm, 126 stran.
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka, přední část obálky je uvolněná od vazby.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydal: nakl. E. Beaufort, Praha 1935
Velmi slušný stav
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Aurora Art Publishers, Leningrad 1981.
Uvnitř dobrý stav, desky zašpiněné.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Přehnuté složky, 24 stran, rozměry: 19 x 27,5 cm.
Stav velmi dobrý, posl. strana je ušpiněná
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Státní zemědělské nakladatelství, Praha 1971. Původní brož, 8°, 199 stran.
..
Dobrý stav, obálka lehce pomačkaná (viz foto).
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Zákazníci sk


![O historii pražské kanalisace [Se zvláštním zřetelem k čistící stanici v Bubenči - Praha Bubeneč, čistička odpadních vod] O historii pražské kanalisace [Se zvláštním zřetelem k čistící stanici v Bubenči - Praha Bubeneč, čistička odpadních vod]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/550301-o-historii-prazske-kanali-15529380661-1024x1024.jpg)







![Lidová architektura v Československu [Obsah: lidové dřevěné stavitelství, vesnická domy, Čechy, Morava, Slovensko] Lidová architektura v Československu [Obsah: lidové dřevěné stavitelství, vesnická domy, Čechy, Morava, Slovensko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/719981-lidova-architektura-v-ces-17192932261-1024x1024.jpg)

![Pečujme o památky a krásy domova [památková péče, ochrana památek, muzejnictví] Pečujme o památky a krásy domova [památková péče, ochrana památek, muzejnictví]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/685941-pecujeme-o-pamatky-a-kras-16786095111-1024x1024.jpg)


