ŘEMESLA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Dějiny řemesel a obchodu v Čechách v XIV. a v XV. století
Zikmund Winter
Poloplátěn vazba, 976 stran, rozměry: 15,5 x 24 cm.
Stav velmi dobrý. Desky a hřbet jsou lehce ušpiněné a mírně odřené. Rohy desek jsou lehce odřené.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Měření v průmyslu. Vybrané stati z důležitých měřicích oborů (edice: Nová technika, sv. 2) (fyzika, měření tlaku, měření síly)
Václav Šindelář
Práce, Praha 1962. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, vydání první, stran 220 a 348 obr.
Stav dobrý. Obálka a hřbet lehce odřené. Hřbet v dolní části mírně natržený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Truhlářství
Antonín Málek, Karel Lukeš
SNTL, Praha 1970. Brožovaná, rozměry: 20,5 x 29,5 cm, stran 140
Stav dobrý, pouze obálka je odřená a v horní části se ztrátou. Uvnitř je stav velmi dobrý
250Kč
Bez daně: 250Kč
Výrobní technika papíru a její vývoj
Fr. Zuman; Ladislav Sutnar
Vydal Archiv pro dějiny průmyslu, obchodu a technické práce, Praha 1937. Původní brož, 8°, 75 stran.
Obálka mírně zašpiněna. Stav jinak pěkný (viz foto).
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Händlerrufe aus europäischen Städten (trhy, trhovci) Hol
Massin
Heimeran, München 1978.
Uvnitř velmi dobrý stav, přebal lehce zažloutlý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Graniton. Umělecká a užitková keramika 1907-1928 (Svijany, Artěl)
Jiří Hořava
Vyd. Jiří Hořava a nakl. Měsíc ve dne, České Budějovice, 2017.
Výborný stav, nová kniha.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Třebechovický betlém [Třebechovice pod Orebem, řezbářství, dřevořezba]
Vladimír Vaclík
Městské muzeum Třebechovice pod Orebem, 1986. Původní celoplátěná vazba s přebalem; rozměry: 20,5 x 20,5 cm; 81 stran - množství vyobrazení.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Historické klavíry v Čechách a na Moravě II = Historical Keyboard Instruments in Bohemia and Moravia II   ( Klavír a jeho historie hudba )
Čížek, Bohuslav
Praha, Togga 2015, 1. vydání. Pevná laminovaná vazba s přebalem, 180 stran s množstvím vyobrazení, 24 x 30,5 cm (4°); text souběžně česky a anglicky. = Hardcover with dust jacket, 180 pp with numerous
Kniha je nová. = Book is new.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Kroucení rámových průvlaků
F. Čížek
Pevná vazba, rozměry: 17,5 x 25,5 cm, stran 295 - 124 obr. v textu
Dobrý stav, zadní roh obálky je s lehkou ztrátou, jinak je stav velmi dobrý
120Kč
Bez daně: 120Kč
Československo, ročník I./1946, číslo 4. (měsíčník, časopis)
Miloš Vlček (redaktor)
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, stran 72 - včetně vyobrazení + dobová reklama, rozměry: 21 x 30 cm.
Stav velmi dobrý. U sponek jsou stopy po rzi.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Jaroslav Urbánek. Sochy
Vydala Rabasova galerie Rakovník, 2004.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Firma Macho a Turek - Plzeň (katalog)
kolektiv autorů
Pevná vazba, rozměry: 17 x 25 cm, stran 217 - množství vyobrazení
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené
800Kč
Bez daně: 800Kč
Pět století českého knihtisku
František Horák
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 20 x 20 cm, 250 stran a množstvím vyobrazení, první vydání.
Stav velmi dobrý, pouze přebal je ušpiněný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Uhelný pluh, díl I. a II. (2 v 1) - hornictví
Josef Hlisnikovský
Vědecko-technické nakl. Praha. Převazba, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Pozemní stavitelství II.
Václav Hájek a kol.
Původní pevná vazba, rozměry: 16 x 24 cm, 152 stran, 208 obr., 1 tabulka.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Padesát let léčiv Bayer 1888-1938
Bayer I. G. Farbenindustrie Aktiengesellschaft, 1938.
Dobrý stav, obálka zašpiněná.
350Kč
Bez daně: 350Kč
 
Valentinská © 2021