ŘEMESLA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pevná vazba, rozměry: 11,5 x 17,5 cm, 381 stran.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou odřené a ušpiněné
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Pevná vazba, rozměry: 16 x 21 cm, stran 164, 263 obr., 7tabulek. Vyd. druhé.
Stav dobrý, desky a rohy desek jsou odřené, hřbet je v horní i dolní části natržený, vyřazený knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Uměleckoprůmyslové muzeu v Praze, 1973.
Dobrý stav (viz foto). Obálka mírně odřená.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Převazba, rozměry: 13,5 x 18,5 cm, stran 195 s vyobrazeními v textu
Velmi slušný stav
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Praha 1909
Stav dobrý, razítko na titulní straně.286 stran ,přivázán +Architektonický obzor roč.1909 -cca 180 stran
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Státní grafická škola v Praze 1937
Rohy desek nepatrně otlačené, prasklá vazba mezi fotografiemi k látkám č. 16-17, jinak pěkný stav.
1 560Kč
Bez daně: 1 560Kč
Bez daně: 1 560Kč
Brožovaná, stran 24 - tištěno jednostranně, rozměr: 21 x 29 cm.
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydala Práce, Praha 1978. První vydání. Edice Delfín. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 407 stran s fotopřílohami.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Národní technické muzeum, Praha 1986. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 541 stran s černobílými vyobrazeními v textu, 4°.
Přebal mírně zašpiněný a po okrajích natržený. Velmi dobrý stav (viz foto).
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1983. Původní celoplátěná vazba se zlacením na hřbetu a přebalem, 336 stran, první vydání.
Velmi dobrý dtav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Technicko-vědecké vyd., 1951. Brožovaná, stran 236, obr. 146. Rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Měkká vazba, rozměry: 15,5 x 24 cm, 749 stran
Dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná a otřepená. Hřbet je natržený, knižní blok lehce rozvolněný, jinak je uvnitř stav velmi dobrý
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, rozměry: 19 x 14 cm, 95 stran.
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka i hřbet.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Berlin 1999.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Computer Press, 2006. Pevná vazba, 38 stran- včetně vyobrazení, rozměry: 18 x 25 cm, vydání první.
Pěkný stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Pevná vazba, rozměry: 17,5 x 24,5 cm, 343 stran.
Velmi dobrý stav.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Zákazníci sk




![Moderní byt - výklady, rady a pokyny k jeho zařízení a úpravě [bytový design, bytová architektura, interiér] Moderní byt - výklady, rady a pokyny k jeho zařízení a úpravě [bytový design, bytová architektura, interiér]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/730953-moderni-byt-vyklady-rady--17328665861-1024x1024.jpg)








