ROMÁNY PRO ŽENY A DÍVKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nakl. BETA, Praha- Plzeň 2001. Pevná vazba s obálkou, stran 467, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Knižní klub a Ikar, Praha 2000. Pevná vazba, stran 374, vydání první, rozměry: 13 x 21 cm.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Víkend, 2023. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 21 cm, stran 301.
Výborný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství Kruh v Hradci Králové 1977. Obálka a grafická úprava Eva Kleinová. Edice Prost..
Původní celoplátěná vazba s přebalem. Stav pěkný.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Původní poloplátěná vazba, rozměry: 15 x 20 cm, stran 108
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vzpomínky na tři horká odpoledne. Nakl. A. Neubert, Praha, 1931. Celokožená vazba se zlacením a s ob..
Velmi dobrý stav (viz foto).
249Kč
Bez daně: 249Kč
Bez daně: 249Kč
Vydalo nakladatelství Alpress, Frýdek-Místek, v edici Klokan, 2011. Vydání první, stran 366. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Oldag, Ostrava 1997. Vydání první, stran 302. Původní pevná vazba s přebalem.
Přebal mírně odřený. Stav dobrý.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Autorka vzdává hold první ženě Alberta Einsteina, významné matematičce, která nejen žila s Einsteine..
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydal nakladatel Jos. R. Vilímek v Praze, 1947. Počet stran 256. Poloplátěná vazba se zlacením, rozměry: 22 x 17 cm, vydání desáté.
Desky po okrajích mírně odřeny. Stav jinak pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Vydala Euromedia Group - Ikar, Praha 2003. Vydání druhé, stran 256. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Poloplátěná vazba, rozměry: 11 x 18 cm, stran 407
Stav horší, desky a hřbet jsou odřené, hřbet potrhaný. Uvnitř je stav velmi dobrý, místy jsou hnědé skvrnky od stáří. Na titulním listu je podpis pův. majitele a vystřižený obdélník cca 1 x 5 cm
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Nákladem Jana Laichtera v Praze 1919. Stran 144. Původní celoplátěná vazba. Stav pěkný.
..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, stran 128, rozměry: 16 x 22 cm, vyd. první
Stav velmi dobrý
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Akropolis, Praha 1993. Edice Premiéra, sv. 4. Původní brož, 8°, 201 stran
Velmi dobrý stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Nakl. Domino, Ostrava, 2012. Pevná vazba, bez přebalu, rozměry: 14 x 21 cm. Stran 231.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zákazníci sk




![Příběhy milostné i nemilé (edice: Prostor) [povídky; Obálka a grafická úprava Eva Kleinová] Příběhy milostné i nemilé (edice: Prostor) [povídky; Obálka a grafická úprava Eva Kleinová]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_163413_1-1024x1024.jpg)











