ROMÁNY PRO ŽENY A DÍVKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Časopis Eva, číslo 10., ročník XI./1939. Časopis vzdělané ženy
Jarmila Nováková (red.)
Sešit, rozměry: 24,5 x 34 cm, stran 28 - velké množství vyobrazení a fotografií.
Velmi dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Nečekaná láska (Série Bridgertonovi - 6. díl:)
Julia Quinn (Quinnová)
Ikar, Praha 2007. Pevná vazba, rozměry: 13 x 21 cm, stran 296.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Tajemství dní plodných a neplodných u zdravé ženy
Josef Navrátil
Brožovaná, rozměry: 13 x 19,5 cm, stran 95
Velmi dobrý stav, horní roh obálky je s lehkou ztrátou. Na několika místech je zatrženo tužkou
60Kč
Bez daně: 60Kč
Ohnivá lilie. Povídka pro dívky (dívčí román; secesní vazba)
Fr. Schanzová
Povídka pro dívky. Přeložila Pavla Moudrá. Vydalo nakladatelství I. L. Kober v Praze, nedatováno. St..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Dáša, pražská studentka
Jaromíra Hüttlová
Vydal Ivo Železný, nakladatelství a vydavatelství, spol. s r.o., v Praze 1992. Typografie Dana Doubravová. Vydání třetí, stran 186. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Nahý hrabě
Sally MacKenzie
Ikar, Praha 2010. Pevná vazba, vydání první, rozměry: 13 x 21 cm, stran 312.
Stav pěkný.
220Kč
Bez daně: 220Kč
Černovlásek
Kudrna Tik
Vydal nakladatel Fr. Jiroušek, knihkupec na Král. Vinohradech, nedatováno. Stran 83. Původní brož, měkká vazba.
Obálka odřená a po okrajích natržená, stránky po okrajích otřepeny. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kletba miliónů (Vlasta Javořická)
Vlasta Javořická
Český spisovatel, Praha 1993. Pevná vazba, stran 354, rozměry: 13,5 x 20,5 cm.
Pěkný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Hanička a její družky Dívčí románek.
Otakar Haering
 Vydalo nakladatelství František Saska, Suchdol u Prahy 1946. Ilustroval Bohumír Čermák. Vydání..
 
120Kč
Bez daně: 120Kč
Esence ženství. Zdraví a plodnost ženy v klasických čínských textech
Elizabeth Rochat de la Vallé
Pragma, Praha 2005. Brožovaná, stran 125, rozměry: 12,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Travička Kateřina (Kateřina Medicejská)
Jean Plaidy
Vydalo nakl. Baronet, Praha 2012. Původní pevná vazba s obálkou, rozměry: 13 x 21 cm, stran 314, vydání druhé.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Jak chutná vášeň
Emma Marlowe
Nakl. Moba, Brno 2008. Pevná vazba, rozměry: 13 x 20 cm, stran 239.
Stav pěkný.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Tygře, tygře
Margaux Fragoso
Jota, 2011. Pevná vazba s obálkou, stran 349, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zápas s láskou. Román mladého srdce (edice: Modrá knihovna) (román pro ženy)
Amalie Kožmínová
Román mladého srdce. Druhé vydání, stran 212. Vydala Novina v Praze 1934. Původní celoplátěná vazba ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Sisi - Osamělá císařovna
Allison Pataki
Vydalo nakladatelství Alpress, Frýdek-Místek, v edici Klokan 2016. Původní pevná vazba s obálkou, 439 stran, první vydání, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Pěkný stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Trochu hříšní (série: Bedwynovi)
Mary Balogh (Baloghová)
Nakl. Baronet, Praha 2005. Pevná vazba s obálkou, 347 stran, rozměry: 12,5 x 20 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
 
Valentinská © 2021