ROMÁNY PRO ŽENY A DÍVKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Děvče na ocet
Anne Tylerová
Nakl. Práh, Praha 2016. Pevná vazba, vydání první, stran 186, rozměry: 14 x 22 cm..
Stav velmi dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Předurčení (Vlasta Javořická)
Vlasta Javořická
Český spisovatel, Praha 1994. Pevná vazba, stran 449, rozměry: 14 x 20,5 cm.
Výborný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Úklady královského dvora (série: Susanna Horenboutová a John Parker)
Michelle Diener (Dienerová)
Nakl. Domino, Ostrava, 2012. Pevná vazba, bez přebalu, rozměry: 14 x 21 cm. Stran 231.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Nahý vévoda (série Naked Nobility - Nahá šlechta)
Sally MacKenzie
Ikar, Praha 2009. Pevná vazba, vydání první, rozměry: 13 x 21 cm, stran 277.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Myrtis a Korinna (edice: Knihovna Afrodity, sv. 5) [Řecká mytologie, ilustrace A. de Calbet]
William Ritter
Brožovaná, rozměry: 11 x 19 cm, 77 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná, některé složky jsou uvolněné.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Srdce hladová (Vlasta Javořická)
Vlasta Javořická
Bonus A, Brno, 1996. Pevná vazba s obálkou, stran 156, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Denník malé Ti-Ca (Deník malé Ti-Ca)
Louis Bounat
Jan Kotík, Praha-Smíchov 1919.
Velmi dobrý stav.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Z jednoho hnízda (Vlasta Javořická)
Vlasta Javořická
Lípa, 1991. Brožovaná, stran 117, rozměry: 14,5 x 20 cm.
Pěkný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Nezbeda Béďa. Veselý románek (edice: Knihovna Robinson, sv. 10) (román, ilustrace Walter Trier)
B. Tarkington
Vydalo nakladatelství Jos. Hokr v Praze, nedatováno. Knihovna Robinson, svazek 10. Obálka L. Salače. Stran 203. Původní celoplátěná vazba.
Desky zašpiněny. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Ministr Matěj Knejp
Z. M. Kuděj
Ústřední dělnické knihkupectví a nakl. Ant. Svěcený, Praha 1928. Stran 210. Poloplátěná převazba. Rozměry: 16 x 21,5 cm
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Dopisy mladé hospodyni
Nákladem Času, Praha. 6. číslo Knihovničky Času. Původní brož, 18 stran. Velmi dobrý stav. ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
V nepříznivé půdě (Vlasta Javořická)
Vlasta Javořická
Kamélie 1994. Pevná vazba, stran 200, rozměry: 145 x 20,5 cm.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Ayesha. The Return of "She"
H. Rider Haggard
Měkká vazba, stran 317, rozměry: 11,5 x 16,5 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, hřbet je potrhaný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Za štěstím
Karel Klostermann
Vydalo nakladatelství Melantrich v Praze 1987. Edice Česká próza. Přebal, vazba a typografie Hana Bl..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Deník nastávající maminky (Těhotenství, porod)
Katja Kesslerová
Ikar, Praha 2010. Pevná vazba, rozměry: 22 x 24 ,5 cm, stran 259
Stav výborný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Svéhlavička. Příběh z pensionátu (dívčí román; Ilustrace a obálka J. Goth, secesní vazba)
Eliška Krásnohorská
Praha, Šolc a Šimáček, s. 256.
Nepatrně volnější vazba, dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021