ROMÁNY PRO ŽENY A DÍVKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 13 x 18 cm, 173 stran.
Dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce odřené a mírně otřepené. Některé složky jsou uvolněné. Na několik posledních stranách jsou v dolní části skvrnky - nezasahují do textu. Na první straně je signatu
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Přehnuté složky, stran 16, rozměry: 15 x 23,5 cm.
Velmi dobrý stav, časopis je v horní části natržený.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Přeložil František Brábek. Nakladatel J. Otto v Praze, nedatováno. Třetí vydání, stran 485 a 345. Původní celoplátěné vazby.
Velmi dobrý stav. Hřbet u druhého svazku mírně odřený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1971. Edice Jiskřičky. Graficky upravila Olga Pavalová. Druhé vydání, stran 169. Původní pevná vazba.
Zadní strana desek mírně zašpiněna. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Pevná vazba, stran 127 - včetně vyobrazení. Rozměry: 20 x 27 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo: Nakladatelství Zmatlík a Palička, 1946
Velmi slušný stav, mírně zašlá
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Celoplátěná vazba, rozměry: 15 x 20,5 cm, 204 stran.
Stav velmi dobrý, nepatrně zkosený hřbet
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Domino, 2022. Původní pevná vazba s obálkou, 302 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha, Baronet 1998, s. 327.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Jota 2023. Pevná vazba s obálkou, 223 stran, rozměry: 15 x 22 cm.
Výborný stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha, nakl. Jan Svátek 1944, s. 221.
V dobrém stavu
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Převazba, 161 stran, rozměry: 13 x 18 cm.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Jota 2021. Pevná vazba, stran 294, rozměry: 16 x 21 cm
Stav dobrý, lehce odřené desky a hřbet, na deskách je stopa po nálepce. Desky jsou lehce prohnuté, kniha byla zřejmě politá - vše suché, čitelné a neslepené - uvnitř je stav velmi dbrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakl. Romance, Polná 1990. Brožovaná, rozměry: 12 x 16,5 cm, stran 261.
Stav dobrý, lehce odřená obálka i hřbet. Knižní blok je rozlomený, některé stránky uvolněné.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha, Baronet 1998, s. 327.
Jako nová
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, rozměry: 14 x 18,5 cm, stran 154.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a otřepená, hřbet je mírně zkosený a odřený. Složky jsou uvolněné.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Zákazníci sk



![Zlatý muž I. + II. díl [román - komplet dvou svazků - secesní vazba Otto] Zlatý muž I. + II. díl [román - komplet dvou svazků - secesní vazba Otto]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/459692-zlaty-muz-i-ii-dil-14569194041-1024x1024.jpg)










