ROMÁNY PRO ŽENY A DÍVKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Veselý trojlístek na prázdninách (beletrie, ilustrace K. Vítek)
A. B. Šťastný
Vydalo nakladatelství Šolc a Šimáček v Praze, nedatováno. Ilustroval K. Vítek. Stran 103. Původní po..
 
45Kč
Bez daně: 45Kč
Keř rozmarýnový, ze stínu do veřejné zahrady přesazen (1830)
Marie Antonie (Josefa Pedálová)
Brožovaná, s původní obálkou, 140 stran. Rozměry: 12,5 x 19 cm. Text sázen lomeným písmem.
Dobrý stav, na obálce jsou malé skvrnky, hřbet je v horní části cca 5 cm natržený, uvnitř je stav výborný.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Hrdá Eleonora (série: Děti revoluce)
Francois Cérésa
Nakl. Baronet, Praha 2006. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 12,5 x 20 cm, stran 458.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pohár života Kniha povídek a novel Michaila Bulgakova (Bulgakov)
I. A. Bunin
Vydal Melantrich, Praha 1990. Edice Panoráma, svazek 81. Přebal a vazbu navrhla Magdaléna Martínková. Vydání první, stran 320. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
stav velmi dobrý
280Kč
Bez daně: 280Kč
Trochu v pokušení (série: Bedwynovi)
Mary Balogh (Baloghová)
Nakl. Baronet, Praha 2007. Pevná vazba s obálkou, 371 stran, rozměry: 12,5 x 20 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Příhody hodného hocha (příběh; barvotiskové ilustrace)
T. G.
Příběh pro mládež, vypravuje T. G. Vydalo nakladatelství Emil Šolc v Praze, nedatováno. Stran 79. Pů..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Dorka dělá neplechu
Eva Marešová
Nakl. Gustav Voleský, Praha, 1940. Původní poloplátěná vazba, 156 stran. Dobrý stav.
Desky mírně odřeny a zašpiněny, vazba uvolněna. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Svadobná stávka (série: Nevesty Blackwaterovcov, text slovensky)
Jane Featherová
Vydal Slovenský spisovateľ, Bratislava 2014. Pevná vazba, 271 stran, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Muž a chlapec
Tony Parsons
Harry Silver má všechno, co si muž může přát: půvabnou manželku, chytré dítě, víc než slušný plat a ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
O trůn a o lásku (série: Normanská trilogie)
Jean Plaidy
Nakl. Baronet, Praha 1996. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 12,5 x 20 cm. Stran 350.
Stav velmi dobrý, přídeští jsou zažloutlá.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Zahrada splněné touhy
Jan Havlasa
Převazba, rozměry: 16 x 22 cm, stran 126
Stav velmi dobrý, poznámka psaná perem.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Malá trpitelka (dívčí román, ilustrace Karel Vítek)
Iška Posnerová
Vydal nakladatel Emil Šolc, Praha, nedatováno, cca 1918. Ilustroval Karel Vítek. Stran 108. Původní ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Lásky a sňatky Habsburků [Habsburkové - Sissi Sisi, korunní princ Rudolf, Marie Louisa, milostné historky atd.]
Gabriele Praschlová-Bichlerov
Nakl. Brána, Praha 2004. Původní pevná vazba, 136 stran + 16 stran přílohy, rozměr: 15 x 21 cm, vyd. druhé.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Má poslední vévodkyně
Daisy Goodwinová
Ikar, Praha 2012. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 21 cm. Stran 461.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Napořád (Nesmrtelní 1)
Alyson Noël
První díl nové knižní řady Nesmrtelní ocení především čtenáři Stephenie Meyerové a její série Stmívá..
 
120Kč
Bez daně: 120Kč
Dáda & spol.
Vojtěch Steklač
Mulet, 2000. Pevná vazba, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, stran 118.
Pěkný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021