ROMÁNY PRO ŽENY A DÍVKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vzácná výsada
Adrienne Basso
Oldag, 2024. Pevná vazba s obálkou, stran 309, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav výborný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Když přišlo jaro
Vlasta Javořická
AKcent, Třebíč 1998. Pevná vazba s obálkou. Rozměry: 14 x 20 cm, stran 165.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Irča v hnízdečku (román pro ženy)
Josef Roden
Praha, Zemědělské knihkup. A. Neubert 1926, s. 192.
Velmi dobrý stav, obálka je nalepena na deskách
60Kč
Bez daně: 60Kč
Román o Sisi (Sissi)
André Besson
Ikar, Praha 2007. Pevná vazba s obálkou, první vydání, stran 392, rozměry: 13,5 x 20,5 cm
Pěkný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Předčitatel kněžnin (edice: Sborník ilustrovaných románů, sv. 6) (román, ilustrace G. Penasilico)
Anton Giulio Barrili
Illustroval G. Penasilico. Praha, F. Šimáček, 1892. Původní celoplátěná vazba, 272 stran.
Obrázek na vazbě poškrábán (viz. obr.), vazba nepatrně odřená a zašpiněná. Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Na faře (Vlasta Javořická)
Vlasta Javořická
Nakl. Kolo a drak, Brno 1993. Brožovaná, stran 135, rozměry: 15 x 20,5 cm.
Pěkný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Jako nahá (román pro ženy, Skotsko; Kristina Cook)
Kristina Cooková
Praha, Levné knihy 2008, s. 278.
Jako nová
70Kč
Bez daně: 70Kč
Scottish Girls About Town
Pocket Books, 2003.
Stav velmi dobrý.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Jana Eyrová
Charlotte Brontëová
Vydalo nakladatelství LEDA, Voznice 2018. Vydání první, stran 568. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Dvě růže (Vlasta Javořická)
Vlasta Javořická
Blok, Brno 1994. Brožovaná, stran406, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, lehce zkosený hřbet.
99Kč
Bez daně: 99Kč
V erbu slunce (román pro ženy, Anglie; Arnette Lambová)
Arnette Lamb
Praha, Levné knihy 2011, s. 310.
Jako nová
70Kč
Bez daně: 70Kč
Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti
Dominik Landsman
Ikar, Praha 2014. Pevná vazba, vydání první, 196 stran. Rozměry: 15 x 18,5 cm.
Stav výborný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Petra (Vlasta Javořická)
Vlasta Javořická
Nakl. Lípa, 1992. Pevná vazba s obálkou, stran 287, rozměry: 15 x 22 cm.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Muž s automobilem (ženský román)
Pierre Frondaie
Praha, Adolf Synek 1927, s. 196.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Mezi lesy (Vlasta Javořická)
Vlasta Javořická
Kamélie, Praha 2007. Pevná vazba, stran 190, rozměry: 14 x 20 cm.
Výborný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vášeň a strach. Dvojí obraz. Pohyb v temnotě (román pro ženy)
Nora Roberts
Harper Collins, 2016, s. 351.
Jako nová
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021