ROMÁNY PRO ŽENY A DÍVKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Umění provdati se
Paolo Mantegazza
Převazba, 161 stran, rozměry: 13 x 18 cm.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Odhodlaný Chase (série: Texas)
Sandra Brown
Ikar, Praha 2012. Pevná vazba s obálkou, stran 231, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Stav výborný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Prokletí osudem (román pro ženy)
Kristina Cooková
Praha, Levné knihy 2008, s. 301.
Jako nová
70Kč
Bez daně: 70Kč
Jarní píseň
Růžena Jesenská
Brožovaná s původní obálkou, stran 103, rozměry: 13,5 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Román krásné květinářky
Herczeg Ferencz
A. Neubert, Praha 1917. Pestré květy, sv. 1. Brožovaná, 119 stran, rozměry: 12,5 x 17,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená, hřbet v dolní části natržený, složky uvolněné.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kytka bílého bezu
Vlasta Javořická
Akcent, 2021. Pevná vazba. Rozměry: 14 x 20 cm, stran 128.
Stav výborný (kniha je zatavena do ochranné folie).
180Kč
Bez daně: 180Kč
Spolužačky z páté třídy (dívčí román, škola; ilustrace Emil Posledník)
Jaromíra Hüttlová
Praha, Gustav Voleský 1940, s. 186.
V dobrém stavu, v knize je napsáno věnování pův. majitele.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Loďka v peřejích [Vlasta Javořická]
Vlasta Javořická
Akcent, Třebíč 2017. Pevná vazba s obálkou. Rozměry: 14 x 20 cm, stran 150.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Rodinné tajemství (román pro ženy, Argentina)
Santa Montefiore
Praha, Ikar-Euromedia group 2004, s. 461.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Primáni a primánky
Jaromíra Hüttlová
Vydalo nakladatelství A. Storch syn v Praze, nedatováno. Stran 212. Původní celoplátěná vazba.
Desky zašpiněny. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Sisi - Rakouská císařovna (Sisi, Sissi)
Elisabeth Reynaudová
Brána 2011. Pevná vazba, první vydání, stran 200 + 8 stran přílohy, rozměry: 14,5 x 21 cm
Pěkný stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Pohádka o štěstí (Vlasta Javořická)
Vlasta Javořická
Nakl. Kolo a drak, Brno 1993. Brožovaná, stran 99, rozměry: 15 x 20,5 cm.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Podlehnutí (román pro ženy, Anglie; Shirlee Busbee)
Shirlee Busbeeová
Praha, Levné knihy 2011, s. 357.
Jako nová
70Kč
Bez daně: 70Kč
Pro peníze (Vlasta Javořická)
Vlasta Javořická
Nakl. Kamélie, 1992. Pevná vazba s obálkou, stran 124, rozměry: 14 x 20,5 cm.
Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy jsou signaturní razítka a adresa pův. majitele.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Nespoutaná (román pro ženy; Kristina Cook)
Kristina Cooková
Praha, Levné knihy 2008, s. 309.
Jako nová
70Kč
Bez daně: 70Kč
Tygr a Brouček. Příhody ze života malých děvčátek (příběh, román pro dívky; ilustrace Josef Čejka)
J. Habberton
Přeložila M.Janská. Vydalo nakladatelství Šolc a Šimáček v Praze, nedatováno. Počet stran 179. Původní poloplátěná vazba.
Desky mírně odřeny, hřbet desek natržený. Stav dobrý.
50Kč
Bez daně: 50Kč
 
Valentinská © 2021