ROMÁNY PRO ŽENY A DÍVKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Keltská věštba
Meagan McKinneyová
Ikar, Praha 1997. Původní pevná vazba, rozměry: 13 x 20,5 cm, 366 stran.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
S cejchem ďábla - Když na Karlštejně vládla Kateřina Bechyňová z Lažan (vražedkyně)
Oldřiška Ciprová
Alpress, Frýdek-Místek 2018, Pevná vazba s obálkou, stran 152, rozměry: 13 x 21cm.
Velmi dobrý stav, obálka je v horní části lehce natržená, na hřbetu obálky je v dolní části stopa po nálepce, zabělené signaturní razítko.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Riskantní rozhovor (série: Žena, růže, píseň, kost)
Milena Holcová
Nakl. Šalvar, Praha 2016. Brožovaná, stran 270, rozměry: 13 x 18 cm.
Stav výborný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Růže s Kavkazu. Dívčí román (ilustrace Věnceslav Černý; secesní obálka)
L. A. Čarská
Vydal: Jos. R. Vilímek, Praha
Velmi slušný stav, uvolněná vazba, zašlá
50Kč
Bez daně: 50Kč
Zlatá kniha české Ženy, ročník I./1908
Fr. Herites, F. Neumannová
Pevná vazba, stran 314, rozměry: 13,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce ušpiněné, přední desky se uvolňují od vazby
399Kč
Bez daně: 399Kč
Ženy a milenky
Miloš Čtrnáctý
Původní brož s krásnou obálkou, 8°, 173 stran.
Dobrý stav (viz foto)! Na několika listech světlá vodní skvrnka.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Příšerné zlobilky
Martina Drijverová, Markéta Vydrová
Albatros, Praha 2016. Pevná vazba, stran 88, rozměry: 16,5 x 20 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Hořká vůně lásky (edice: Klokan) [román pro ženy]
Elizabeth Adler
Frýdek Místek, Alpress 2009, s. 277.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Gabra a Málinka ve městě
Amálie Kutinová
Původní poloplátěná vazba, rozměry: 15,5 x 21 cm, stran 196.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné. Hřbet je lehce zkosený, přední desky se mírně uvolňují od vazby, jinak je uvnitř stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Mamon (edice: Knihy vášní, sv. 3) (román)
Edmund Edel
Přeložil O. Seifert. Vydalo nakladatelství Fr. Ziegnera, Praha 1925. Knihy Vášní, svazek 3. Stran 210. Původní brož, měkká vazba.
Obálka odřená a po okrajích otřepená, volné stránky. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Zdravím tě, temnoto (Sandra Brown, romány pro ženy)
Sandra Brown
Ikar, Praha 2005. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 13,5 x 21 cm, 416 stran.
Pěkný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Opuštěná. Dívčí románek (román pro ženy, ilustrace Jan Goth)
L. Grossmannová-Brodská
Praha, nakl. Šolc a Šimáček 1931, s. 287.
V dobrém stavu
60Kč
Bez daně: 60Kč
Nádherně tlustá čili Buchty nejsou řešení
Jen Lancasterová
Vydalo nakl. Columbus, Praha 2009. Původní pevná vazba s přebalem, 329 stran, vydání první. Rozměry: 14 x 21 cm.
Pěkný stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vlastní pokoj
Virginia Woolfová
One Woman Press, Marie Chřibková, 1998. Brožovaná, stran 98, vyd. první, rozměry: 11,5 x 20,5 cm
Stav výborný
499Kč
Bez daně: 499Kč
Selská pýcha
Vlasta Pittnerová
Nakl. Romance, Polná 1992. Brožovaná, rozměry: 12 x 16,5 cm, stran 244.
Stav dobrý, obálka i hřbet jsou lehce odřené, knižní blok rozlomený a některé složky jsou uvolněné.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Sophie (historický román, román pro ženy)
Georgette Heyerová
Vydala: Euromedia Group - Ikar, Praha 2007 Stav: výborný Georgette Heyerová ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021