ROMÁNY PRO ŽENY A DÍVKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
U Ctiborů [Vlasta Javořická]
Vlasta Javořická
Blok, Brno 1995. Brožovaná, stran 94, rozměry: 13 x 19,5 cm.
Stav pěkný.
91Kč
Bez daně: 91Kč
Komtesa (historický román, Itálie)
Carey Wallaceová
Praha, Leda 2010, s. 206.
Jako nová
70Kč
Bez daně: 70Kč
List ve větru (Vlasta Javořická)
Vlasta Javořická
Books, Brno 1998. Pevná vazba s obálkou, stran 200, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zorka v pensionátě (edice: Lotos) [dívčí román]
Jiřina Petráková
Praha, Lotos 1934, s. 71.
V dobrém stavu, bez obálky, desky jsou poškrábané a zašpiněné.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Domeček pod lipami (Vlasta Javořická)
Vlasta Javořická
Blok, Brno 1996. Brožovaná, stran 149, rozměry: 12,5 x 19,5 cm.
Výborný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Dům vzpomínek (román pro ženy)
Barbara Woodová
Praha, Ikar 2005, s. 263.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Kalendář paní a dívek českých na rok 1896, ročník IX.
Pevná vazba se zlacením, rozměry: 18,5 x 26 cm, 162 stran, dobová inzerce.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Prstýnek (Vlasta Javořická)
Vlasta Javořická
Nakl. Akcent, Třebíč 2005. Pevná vazba s obálkou, stran 134, rozměry: 14 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Láskobraní (román pro ženy)
Blanka Hošková
Vydala: Jota, Brno 2014
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Do života. Poučení o vedení domácnosti, o domácím léčení s dodatkem o sebevýchově (Knihovna LADY)
Gusta Sedláčková
Brožovaná, rozměry: 14 x 19,5 cm, stran 149 se 34 vyobrazeními
Stav dobrý, obálka i hřbet jsou lehce odřené a otřepené, hřbet je potrhaný, některé složky uvolněné.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Nezhyne rod (Vlasta Javořická)
Vlasta Javořická
Lípa, Vizovice 1995. Pevná vazba, stran 356, rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Výborný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Palačinky s pepřem (román pro ženy)
Jarmila Pospíšilová
Vydala: Moravská Bastei, Brno 2010 218 sran     ..
Velmi dobrý stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Obrácení (Vlasta Javořická)
Vlasta Javořická
Blok, Brno, 1994. Brožovaná, stran 103, vyd. první, rozměry: 135 x 19 cm.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kašmírový šál (edice: Fortuna Litera) [Indie, román pro ženy]
Rosie Thomas
Praha, nakl. Fortuna Libri 2013, s. 423.
Velmi dobrý stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Čas žen (román, Rusko)
Jelena Čižovová
Vydalo nakl. Host, Brno 2016. Původní pevná vazba s přebalem, stran 239, vydání první. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Dvojí jaro (Vlasta Javořická)
Vlasta Javořická
Bonus A. Brno 1997. Pevná vazba s obálkou, stran 233, rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021