ROMÁNY PRO ŽENY A DÍVKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Domino, 2022. Původní pevná vazba s obálkou, 302 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha, Baronet 1998, s. 327.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Jota 2023. Pevná vazba s obálkou, 223 stran, rozměry: 15 x 22 cm.
Výborný stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha, nakl. Jan Svátek 1944, s. 221.
V dobrém stavu
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Převazba, 161 stran, rozměry: 13 x 18 cm.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Jota 2021. Pevná vazba, stran 294, rozměry: 16 x 21 cm
Stav dobrý, lehce odřené desky a hřbet, na deskách je stopa po nálepce. Desky jsou lehce prohnuté, kniha byla zřejmě politá - vše suché, čitelné a neslepené - uvnitř je stav velmi dbrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakl. Romance, Polná 1990. Brožovaná, rozměry: 12 x 16,5 cm, stran 261.
Stav dobrý, lehce odřená obálka i hřbet. Knižní blok je rozlomený, některé stránky uvolněné.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha, Baronet 1998, s. 327.
Jako nová
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, rozměry: 14 x 18,5 cm, stran 154.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a otřepená, hřbet je mírně zkosený a odřený. Složky jsou uvolněné.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Ikar, Praha 2008. Pevná vazba s obálkou, stran 463, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha, Levné knihy 2007, s. 333.
Jako nová
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Oldag, 2025. Pevná vazba s obálkou, stran 367, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav výborný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Lípa, Vizovice 1993. Pevné vazby, stran 271 a 294, rozměry: 13,5 x 20,5 cm.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Bonus A, 1995. Pevná vazba s obálkou. Rozměry: 15,5 x 22 cm, stran 184.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha, Gustav Voleský 1935, s. 264.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
BARRISTER & PRINCIPAL, Brno 1995. Původní vazba s přebalem, rozměry: 12,5 x 19 cm, 95 stran.
Velmi dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Zákazníci sk













![Světluška. Světluščina dívčí léta (edice: pod vlajkou mládí, sv. II.) [dívčí román] Světluška. Světluščina dívčí léta (edice: pod vlajkou mládí, sv. II.) [dívčí román]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2018-04-17-14-20-30-01-1024x1024.jpg)
![Cesta k jednoduchosti [Milena Jesenská - eseje určené především ženám, nejen o lásce, manželství, módě a emancipaci, ale i o kráse, radosti ze života, o ženách a jejich pohledu na svět] Cesta k jednoduchosti [Milena Jesenská - eseje určené především ženám, nejen o lásce, manželství, módě a emancipaci, ale i o kráse, radosti ze života, o ženách a jejich pohledu na svět]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/728610-cesta-k-jednoduchosti-17304709971-1024x1024.jpg)