ROMÁNY PRO ŽENY A DÍVKY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Ikar, Praha 2001. Pevná vazba, stran 301, vydání první, rozměry: 13 x 21 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Český spisovatel, Praha 1993. Pevná vazba, stran 131, rozměry: 14 x 20,5 cm.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Mladá fronta, Praha 2017. Stran 344. Vydání první. Původní pevná vazba. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Nakl. Šolc a Šimáček, Praha, nedatováno, rozměry: 15 x 21 cm. Celoplátěná vazba se zlacením, 238 stran.
Stav velmi dobrý, na přídeští je nalepeno ex libris.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Nakl. Šolc a Šimáček, Praha. Původní poloplátěná vazba, mírně zašpiněná(viz. obr.), 135 stran.
Dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Lípa, 1996. Pevná vazba, stran 259, rozměry: 15 x 21 cm.
Výborný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství Argo, Praha 1997. Přebal s použitím ilustrací Pavla Reisenauera a grafickou úpravu navrhl Libor Batrla. Vydání první, stran 372. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Baronet, Praha 1998. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 12,5 x 20 cm, stran 323.
Pěkný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Původní poloplátěná vazba s přebalem, 198 stran, rozměry: 14,5 x 21 cm.
Stav dobrý, přebal je odřený, otřepený a potrhaný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Kamélie, 1990. Brožovaná, stran 222, rozměry: 13,5 x 20 cm.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Původní nakladatelská celoplátěná zdobená vazba, rozměry: 15,5 x 21 cm, stran 227, čtvrté vydání
Stav velmi dobrý, na deskách je skvrna
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Poloplátěná vazba se zlatou ražbou a s obálkou, 159 stran s ilustracemi, rozměry: 15,5 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka je odřená, potrhaná a ve spodní části na hřbetu lepená.Uvnitř je stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Blok, 2005. Pevná vazba s obálkou, stran 58, rozměry: 13,5 x 20 cm.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Baronet, Praha 2000. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 13 x 20 cm. Stran 242.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Celokožená vazba se zlacením. Rozměry: 13 x 20 cm, stran 238, čtvrté vydání.
Stav velmi dobrý, hřbet je nepatrně odřený.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Vydalo nakladatelství Host, Brno 2005. Vydání první, stran 200. Přeložila Alena Morávková. Původní brož, měkká vazba. Podpis překladatelky.
Stav pěkný (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Zákazníci sk















![Panenství [vazba kůže - celokožená] Panenství [vazba kůže - celokožená]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/583957-panenstvi-vazba-kuze-16039734611-1024x1024.jpg)
