ROMÁNY PRO ŽENY A DÍVKY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Hlídka pouště (edice: Nové cíle, sv. 378) (dobrodružství)
Jackson Gregory
Přeložil W. F. Waller. Vydalo nakladatelství Sfinx, Bohumil Janda, Praha 1930. Knižnice Nové cíle, s..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Povídky - Zdeněk Svěrák
Zdeněk Svěrák
Vydalo nakladatelství Fragment, Praha 2008. Ilustroval Jaroslav Weigel. Dotisk prvního vydání, stran 106. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Trochu svoji (série: Bedwynovi)
Mary Balogh (Baloghová)
Nakl. Baronet, Praha 2006. Pevná vazba s obálkou, 346 stran, rozměry: 12,5 x 20 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Zámek v lesích (dívčí román)
Gabriel Franay
Dívčí román. Přeložila Pavla Maternová. Nakl. Jos. R. Vilímek, Praha, nedatováno. Zlacená celoplátěn..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Prebudená láskou (série: Blackshear family, text slovensky)
Cecilia Grantová
Vydal Slovenský spisovateľ, Bratislava 2014. Pevná vazba, 272 stran, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Riskantní rozhovor (série: Žena, růže, píseň, kost)
Milena Holcová
Nakl. Šalvar, Praha 2016. Brožovaná, stran 270, rozměry: 13 x 18 cm.
Stav výborný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bára (edice: Klub mladých čtenářů) (román; věnování a podpis Zdeňka Psůtková)
Zdeňka Psůtková - podpis!
Albatros, Praha 1997. Původní brož, 8°, 191 stran. Pěkný stav (viz foto)! Na titulním listu věnování..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
V podzemí Čachtického hradu
Andrej Štiavnický
Přeložil Jan Macháček. Ikar, Praha 2002. Původní pevná vazba, 8°, 357 stran, první vydání. Pěkný sta..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Čítanka české ženy
Anna Koželuhová
Pěvná vazba, stran 280, rozměry: 13 x 19,50 cm.
Velmi dobrý stav. Lehce zažloutlé stránky
99Kč
Bez daně: 99Kč
Padesát odstínů temnoty
E. L. James
Padesát odstínů temnoty je druhý díl erotické trilogie Fifty Shades Darker, která se stala celosvěto..
Dobrý stav, odřené stavy, mírně zkosený hřbet
80Kč
Bez daně: 80Kč
Úklady královského dvora (série: Susanna Horenboutová a John Parker)
Michelle Diener (Dienerová)
Nakl. Domino, Ostrava, 2012. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 21 cm. Stran 231.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Macocha
Petra Hůlová
Vydalo nakladatelství Torst, Praha 2014. Vydání první, stran 167. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Slečna Bezhlavička (beletrie, secesní vazba; ilustrace Karel Šimůnek)
G. du Planty
Volně přeložila M. Hraběšínská. Ilustroval Karel Šimůnek. Nakl. Šolc a Šimáček, Praha, nedatováno. P..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Šťastná hvězda (Dobrodružství poutníka Mikaela v islámských zemích - Mika Waltari) - série: Mikael Karvajalka
Mika Waltari
Vydalo nakladatelství Hejkal, Havlíčkův Brod 2002. Vydání první, stran 832. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 13,5 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Nové povídky
Zdeněk Svěrák
Vydalo nakladatelství Fragment, Praha 2011. Ilustroval Jaroslav Weigel. Vydání první, stran 118. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Katarine a její intriky (série Síla v kordech rodu Wellnsburgů)
Erika P. Hamlet (Hamletová)
Nakl. CPress, Brno 2017. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 15,5 x 21,5 cm. Stran 447.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021