KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Bratru Janu Žižkovi z Kalichu, zprávci lidu táborského (Jan Žižka, husitství; ilustrace a podpis Alois Moravec)
dřevoryty Alois Moravec
... táborského v naději boží. Původní volné archy v původní obálce, 4°, se dvěma kolorovanými dřevor..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Les Halles (kombinovaná technika) Hucik podpis
Josef Hučík
Grafický list.
Stav pěkný.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Víno (podpis Rudolf Medek) - 3x lept František Pavelka (podpis)
Rudolf Medek (podpis)
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 14 x 20 cm, stran 19
Stav pěkný
450Kč
Bez daně: 450Kč
Motýli - Kouzlo tance
Jaromír John (podpis)
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 15,5 x 22 cm, 12 stran.
Velmi dobrý stav, část obálky a hřbet jsou vyšisované.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Mýtus domova: (Bohumír Četyna) - podpis Drahomír Šajtar
Drahomír Šajtar (podpis)
Gramma, 1993. Brožovaná, rozměry: 12 x 21 cm, vyd. první, 90 stran.
Stav pěkný. Věnování a podpis Drahomír Šajtar
150Kč
Bez daně: 150Kč
Hořký dech (Básně 1921)
Zdeněk Bár (podpis)
Brožovaná, 46 stran, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav pěkný. Autorské věnování.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Poznané budiž sděleno [novinář, filmař, film, pedagog FAMU, Alan František Šulc - vzpomínky na něj]
Kateřina Šulcová (podpis)
Vyd. Český filmový a televizní svaz, 1999. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 196 stran.
Stav pěkný, autorské věnování s podpisem.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Krajní osamělost
Pavel Vilikovský; Karel Teissig
Původní kartonová vazba se zlacením, 4°, 115.stran.
Pěkný stav (viz foto)!
800Kč
Bez daně: 800Kč
Daleko stín, daleko sad (poezie, podpis Michal Černík )
Michal Černík (podpis)
Československý spisovatel, Praha 1979. Pevná vazba, rozměry: 12 x 19,5 cm, 64 stran.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet jsou lehce odřené, desky v horní části mírně natžené. Autorské věnování s podpisem.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bedřich Václavek a vývoj marxistické estetiky [Zdeněk Rossmann obálka a úprava]
Květoslav Chvatík
Kniha vydaná k 65. výročí narození brněnského marxistického estetika a teoretika Bedřicha Václavka (..
 
450Kč
Bez daně: 450Kč
Jaro v městě (2x grafika Miloslav Disman, podpis, dřevoryt)
Stanislav K. Neumann
Složky jsou svázané nití a volně vložené do obálky, stran 13, rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Stav perfektní.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Georg Jilovsky (1884-1958) Ex-libris Oskar Levschner
Georg Jilovsky
Lept; 1918 - signováno. Rozměry: 135 x 87 mm. ..
Velmi dobrý stav.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Tancovačka (barevný lept) podpis 1982
neurčen
Grafický list.
Stav velmi dobrý, okraje listu lehce zažloutlé a mírně ušpiněné.
1 400Kč
Bez daně: 1 400Kč
Villon očima Ludmily Jiřincové
Pavel Režný
Graficky vyzdobila L. Jiřincová linořezem na obálce a původní litografií (signována) (viz. obr.). Pr..
Velmi pěkný stav.
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
S Prahou v očích (podpis Václav Daněk)
Václav Daněk (podpis)
Brožovaná s původní obálkou, stran 45, rozměry: 15 x 23 cm.
Stav pěkný, na titulním listu je autorské věnování s podpisem.
250Kč
Bez daně: 250Kč
V kradeném čase. Výběr ze studií, článků a úvah z let 1973 - 1993 (podpis Vilém Prečan)
Vilém Prečan (podpis)
Nakladatelství Doplněk Brno, 1994. Ústav pro soudobé dějiny AV ČR Praha. Vydání první. 620 stran. Rozměr: 16x22 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka. Věnování s podpisem autora.
199Kč
Bez daně: 199Kč
 
Valentinská © 2021