KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Litografie - podepsáno. Podpis obtížně čitelný. Rozměry: 330 x 232.
..
7 000Kč
Bez daně: 7 000Kč
Bez daně: 7 000Kč
List. Rozměry leptu: 105 x 130 mm. Signováno. Číslováno 4/15.
Stav pěkný.
700Kč
Bez daně: 700Kč
Bez daně: 700Kč
Měkká vazba, rozměry: 14 x 20 cm, stran 87.
Stav velmi dobrý, věnování a podpis autora
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Materiálový tisk (strukturální grafika), 1962 - podepsáno. Rozměry: 574 x 474.
..
List je natržený (mimo obrazovou plochu).
9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
Měkká vazba, rozměry: 15 x 21 cm, 100 stran.
Stav velmi dobrý, hřbet je mírně odřený. Podpis autora.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Jiří Šindler 1922-2015
Stav výborný
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Převazba, rozměry: 13,5 x 19 cm, stran 67
Velmi dobrý stav, autorské věnování s podpisem
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Václav Pour, Praha 1949 v Pourově edici jako její 29. svazek.
Uvnitř dobrý stav, obálka zašpiněná (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Celoplátěná vazba, rozměry: 21,5 x 29 cm, stran 255 + obr. příloha.
Stav velmi dobrý, desky jsou mírně ušpiněné, hřbet v horní části odřený. Podpis autora. Místy jsou v textu vpisky tužkou.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Románová příloha 1936. Poloplátěná slepá převazba, 8°, 108 stran. Na titulním listu podpis autora! V..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo: nakl. Novinář, Praha 1970
Velmi slušný stav, natržená obálka.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Barevná litografie; 1943 - podepsáno. Rozměry: 356 x 260.
..
2 600Kč
Bez daně: 2 600Kč
Bez daně: 2 600Kč
List. Rozměry leptu: 125 x 172 mm. Signováno.
Stav pěkný.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Materiálový tisk (strukturální grafika), 1963 - podepsáno. Rozměry: 830 x 530.
..
9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 20, rozměry: 13 19 cm.
Stav velmi dobrý, okraje obálky jsou lehce vyšisované, na titulním listu je věnování s podpisem.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Jiří Šindler 1922-2015
Stav výborný
3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Zákazníci sk








![Listy nevěstě a ženě Natalii Nikolajevně (edice: Pourova edice, sv. 29) (bibliofilie, biografie, A. S. Puškin, Natalia Puškina; překlad, věnování [Bedřich Fučík] a podpis Emanuel Frynta) Listy nevěstě a ženě Natalii Nikolajevně (edice: Pourova edice, sv. 29) (bibliofilie, biografie, A. S. Puškin, Natalia Puškina; překlad, věnování [Bedřich Fučík] a podpis Emanuel Frynta)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/493899-listy-neveste-a-zene-nata-14889000711-1024x1024.jpg)






