KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Někdy (podpis Marek Stašek) - poezie
Marek Stašek (podpis)
Pavel Mervart, 2015. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 72 stran.
Výborný stav, autorské věnování s podpisem
99Kč
Bez daně: 99Kč
Tak jako...
Darča Outratová (podpis)
Měkká vazba, rozměry: 15,5 x 23 cm, 69 stran.
Stav velmi dobrý, obálka lehce ušpiněná a mírně vyšisovaná. Hřbet v horní i dolní části mírně natržený a lehce vyšisovaný. Podpisy.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Horám a lidem (poezie, podpis Fr. Kubíček)
Fr. Kubíček (podpis)
Měkká vazba, stran 68, rozměr: 15 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce otřepená a u hřbetu natržená obálka, autorské věnování s podpisem.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Větévka mimosy (1x grafika František Kobliha)
Michal Sedloň - podpis
Volné archy v původní obálce, 8°, 27 stran.
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bozkouský a nejen bozkouský přitrefuňky (povídky, podkrkonoší; podpis autora)
Karel Čermák, Stanislav Hlava
Vydalo: vyd. Gentiana 2013
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Samochodci víry (román; věnování a podpis Pavel Rejchrt)
Pavel Rejchrt (podpis!)
Podpis autora! Románová alegorie a svědectví o našich životech, o jejich smysluplnosti. Nakl. Stefan..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Praha pod křídly války (litografie, 1945, Josef Liesler)
Josef Liesler (podpis)
Volný list. Rozměr tiskové plochy: 156 x 208 mm. Signováno.
Stav perfektní.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Ladění (podpis František Halas)
František Halas (podpis)
Vydal Fr. Borový, Praha 1947. Brožovaná, stran 134, druhé vydání, rozměry: 14 x 22 cm.
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Dívka v modrém
Jan Bauch (1898 - 1995)
Kolorovaný linoryt - podepsáno. Rozměry: 155 x 98. ..
Velmi dobrý stav.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Rýzmberk u Kdyně hrad  (suchá jehla, podpis Alois Moravec)
Alois Moravec
Grafický list.
Stav pěkný.
600Kč
Bez daně: 600Kč
David Rath - nejen o sobě, medicíně a politice (podpis David Rath)
Václav Budinský; David Rath - podpis
Nakl. Lucie, Vimperk, 2006. Původní pevná vazba, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, 195 stran + obr. přílohy.
Stav pěkný. S podpisem Davida Ratha
80Kč
Bez daně: 80Kč
Košík smrkových šišek (4 x grafika Jaroslav Šerých) - Lyra Pragensis
Konstantin Paustovskij
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 15,5 x 22 cm, 27 stran.
Stav výborný.
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Poslete bez nebes
Karel Konrád (podpis)
Celoplátěná vazba s přebalem, stran 196, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, podpis a dedikace autora.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Průvodce dějinami evropské filosofie
Josef Tvrdý (podpis)
Převazba, druhé vydání, rozměry: 15,5 x 21 cm, 495 stran.
Stav velmi dobrý. Autorské věnování s podpisem, na přídeští je nalepeno ex libris.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Motýli - Kouzlo tance
Jaromír John - podpis!
Původní brož, 8°, 12 stran.
Dobrý stav, nepatrně pomačkáno v rozích (viz foto)!
200Kč
Bez daně: 200Kč
Jiří Altmann - Dva dědci (dřevořez)
Jiří Altmann (podpis)
Dřevořez / ruční papír. Rozměry tisku: 14 x 9 cm. Volný list. Signováno tužkou.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021