KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Emil Kotrba (1912 - 1983)
Milenci
Litografie, 1964 - podepsáno. Rozměry papíru: 150 x 204. ..
 
250Kč
Bez daně: 250Kč
Cesty oka (podpis Eva Petrová)
Eva Petrová (podpis)
Brožovaná, 39 stran, rozměr: 14,5 x 20,5 cm.
Velmi dobrý stav, autorské věnování s podpisem.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Pomatený svět (podpis Vladislav Trávníček)
Vladislav Trávníček (podpis)
Eko-konzult, 2007. Brožovaná, stran 197, rozměry: 15 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, věnování a podpis autora
99Kč
Bez daně: 99Kč
Umění koštérské (podpis Fr. R. Čebiš)
Fr. R. Čebiš (podpis)
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 15,5 x 21 cm, 116 stran. Vydání první.
Uvnitř dobrý stav, přebal je lehce odřený a v horní části natržený. Autorské věnování s podpisem.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Matylka (podpis Jakub Deml)
Jakub Deml (podpis)
Měkká vazba, stran 37, rozměry: 17,5 x 26 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je ušpiněná. Podpis autora.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Pásmo (soukromý tisk 1979)
Guillaume Apollinaire
Volné archy v původní obálce, rozměry: 15 x 19,5 cm, 21 stran. V tiráži podpisy M. Dyrynka, V. Dyrynkové a P. Kopty!
Stav velmi dobrý.
500Kč
Bez daně: 500Kč
Světlušky na pláži (podpis Marie Jurčáková)
Marie Jurčáková (podpis)
Alfa-Omega, 2018. Pevná vazba, 133 stran, rozměr: 15,5 x 21,5 cm.
Stav výborný. Podpis autorky.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Dílo Václava Rabasa (Václav Rabas, malířství, krajinomalba; graf. úprava Josef Kaplický; grafická příloha a podpis Václav Rabas)
Karel Šourek
Výtvarných odbor Umělecké besedy, Praha 1942. 2. svazek edice Knihy nového umění.
Desky lehce zašpiněné. Dobrý stav (viz foto).
299Kč
Bez daně: 299Kč
Svět jako skleněná duhová kulička (Konfrontace, exil, podpis Vladimír Škutina)
Vladimír Škutina (podpis)
Brožovaná, rozměry: 12 x 19 cm, 200 stran.
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem, signaturní razítko.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Josef Sudek (Výběr fotografií z celoživotního díla (edice Fotografie - Osobnosti - fotograf; podpis Zdeněk Kirschner)
Zdeněk Kirschner - podpis autora
Výběr z fotografií z celoživotního díla. Typografie Oldřich Hlavsa. 3. vydání, Panorama Praha 1990. ..
 
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Vážné radosti (suchá jehla, Jaroslav J. Králík)
Emil Juliš
Složky jsou svázané nití a volně vložené do obálky, cca 16 stran textu + 2 x suchá jehla, rozměry: 21,5 x 28 cm.
Stav výborný.
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Jiří Kubíček (1930)
Zahrada II.
Barevná litografie, 1976; 128/200 - podepsáno. Rozměry: 105 x 105. ..
 
400Kč
Bez daně: 400Kč
Kniha se rodí (gtafika Alois Moravec)
Miloslav Nohejl (podpis)
vydal Kroužek bibliofilů a přátel grafiky, Plzeň 1928 (příležitostný tisk k zájezdu členů SČB do Plzně). Kartonová vazba, rozměry: 14,5 x 20 cm, 14 stran.
Pěkný stav.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Píšeš báseň? (podpis Justyna Bargielska) - poezie
Justyna Bargielska (podpis)
Protimluv, Ostrava 2013. Brožovaná, rozměry: 16,5 x 20 cm, stran 93
Stav výborný, věnování a podpis autorky
150Kč
Bez daně: 150Kč
Spořitelna jako veřejný podnik (banka, bankovnictví; strojopis a podpis Josef Zicha)
Josef Zicha - podpis
Hodonín 1945, s. 90.
Dobrý stav (viz obr.).
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021