KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná, rozměry: 14 x 20 cm, 159 stran.
Velmi dobrý stav, lehce vyšisovaná obálka i hřbet, věnování a podpis autora
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Plzeň, Omladina 1920, s. 97.
Volný hřbet, obálka lehce zašpiněná, na dolním okraji mírně potrhaná a pomačkaná (viz foto). Slušný stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Celoplátěná vazba, stran 27 + 2 lepty, rozměry: 15,5 x 22,5 cm.
Stav pěkný, podpis autora, na přídeští je nalepeno ex libris.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
2007
Stav výborný
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 34 rozměry: 16 x 21 cm.
Stav velmi dobrý. Celostránkové autorské věnování s podpisem.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Max Forejt, Praha 1933. Celoplátěná vazba, 261 stran s čb. fotografiemi v textu. Rozměry: 16 x 22 cm
Dobrý stav, desky jsou lehce odřené, hřbet je odřený a na několika místech natržený. Uvnitř je stav velmi dobrý. Autorské věnování s podpisem.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, stran 28, rozměry: 12 x 17 cm.
Velmi dobrý stav. Věnování + nalepené ex libris.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Básně. Alois Koníček, Praha 1946. Původní celoplátěná vazba se zlacením, 8°, 76 stran. S věnováním a..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
List. Rozměr tiskové plochy: 80 x 94 mm. Signováno - iniciály.
Stav velmi dobrý, list je lehce zažloutlý, v horní části s mírnou ztrátou.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Kombinovaná technika - podepsáno. Rozměry: 320 x 245.
..
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Nakl. Pavel Mervart, Červený Kostelec, 2011. Edice současné české poezie. Brožovaná, stran 82, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná, stran 154, rozměry: 16 x 21 cm.
Velmi slušný stav, obálka je lehce odřená a utržená od hřbetu. Hřbet je potrhaný se ztrátou. Knižní blok je rozlámaný na části. S podpisem autora. Uvnitř je stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Celoplátěná vazba se zlacením a obálkou, 302 stran, rozměry: 13 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem. Obálka je lehce ušpiněná, odřená a v dolní části natržená.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
2016
Stav výborný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná s původní obálkou stran 41. Rozměry: 11 x 18 cm.
Stav velmi dobrý. Autorské věnování s podpisem, nerozřezáno.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Jonathan Livingston, Praha 2014. Brožovaná, stran 294, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav. Autorské věnování s podpisem.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zákazníci sk


![Sociální demokracie v československé revoluci (edice: Knihovna "Omladiny", sv. 11) [politika, sociální demokracie, vznik Československo; podpis a věnování Jaroslav Koudelka] Sociální demokracie v československé revoluci (edice: Knihovna "Omladiny", sv. 11) [politika, sociální demokracie, vznik Československo; podpis a věnování Jaroslav Koudelka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_134957_1-1024x1024.jpg)



![Rakouský orel padá (podpis Jaroslav Rošický) Jak byla naše revoluce doma připravena a 28. října 1918 provedena vojensky [převrat 1918 vznik Československé republiky] Rakouský orel padá (podpis Jaroslav Rošický) Jak byla naše revoluce doma připravena a 28. října 1918 provedena vojensky [převrat 1918 vznik Československé republiky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/715315-rakousky-orel-pada-podpis-17144562371-1024x1024.jpg)









