KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Na stromě, suchá jehla, Karel Vysušil (1926)
Karel Vysušil (1926)
Suchá jehla, 21/50; 1991 - podepsáno. Rozměry: 134 x 98. ..
 
600Kč
Bez daně: 600Kč
Kytička k osmdesátinám T. G. Masaryka (podpis Adolf Veselý)
Adolf Veselý (podpis)
Měkká vazba s původní obálkou, stran 37, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Romeo a Julie (podpis překladatele Zdeněk Urbánek)
William Shakespeare
Celoplátěná vazba. Rozměry: 12 x 17 cm, stran 132
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka. Věnování a podpis Zdeněk Urbánek
99Kč
Bez daně: 99Kč
Struny mé země (podpis Jiří Strnad)
Jiří Strnad (podpis)
Brožovaná s původní obálkou, 31 stran, rozměry: 14 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, autorské věnování s podpisem psané tužkou.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Ten druhý jsem já (podpis Jiří Kamen)
Jiří Kamen (podpis)
Paseka, Praha 1995. Brožovaná, stran 211, rozměry: 13 x 20,5 cm
Stav velmi dobrý. Autorské věnování s podpisem
90Kč
Bez daně: 90Kč
Soupis prvotisků z fondů Universitní knihovny v Brně (Brno, podpis Vladislav Dokoupil)
Vladislav Dokoupil (podpis)
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 17 x 24 cm, stran 407, vyd. první.
Stav velmi dobrý, autorské věnování.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Svatvečer (poezie, bibliofilie; ilustrace Richard Brun; vložená novoročenka a podpis Zdeněk Spilka)
Zdeněk Spilka
Kresby Richard Brun. Brno, 1947. Volné archy v původní obálce, malá 4°, cca 20 stran. Obálka lehce z..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Cyril Bouda (1901 - 1984) Recitátor Litografie, 1967 exlibris Friedl
Cyril Bouda (1901 - 1984)
Litografie, 1967 - podepsáno. Rozměry: 140 x 66. ..
 
600Kč
Bez daně: 600Kč
Netopýr (lept, Olga Vychodilová)
Olga Vychodilová (podpis)
Volný list. Rozměr tiskové plochy: 108 x 130 mm. Signováno. Číslováno 55/200.
Stav perfektní.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Vzpomínky z mládí (podpis Jaroslav Durych) - vazba  kůže - polokožená
Jaroslav Durych (podpis)
Polokožená vazba, rozměry: 11,5 x 18 cm, stran 175
Stav velmi dobrý, podpis autora
299Kč
Bez daně: 299Kč
Vrba v parku na Karlově náměstí, lept, Jan Malý
Jan Malý
Lept, 1923 - podepsáno. Rozměry: 212 x 214. ..
 
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Milostné písně arabské
Josef Heyduk (uspořádal, podpis)
Složky jsou volně vložené do obálky, stran 34, rozměry: 9 x 15 cm.
Velmi dobrý stav.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Černošedé oči (podpis A. J. Alex)
A. J. Alex (podpis)
Pevná vazba, rozměry: 15,5 x 22 cm, 156 stran.
Velmi dobrý stav, autorské věnování s podpisem. Na přídeští je nalepena polepka s ex libris.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Hledání ztracené generace (podpis Helena Kosková)
Helena Kosková (podpis)
H a H, 1996. Brožovaná, rozměry: 19 x 20,5 cm, 223 stran.
Stav velmi dobrý. Autorské věnování s podpisem.
199Kč
Bez daně: 199Kč
 
Valentinská © 2021