KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Volné archy v původní obálce, rozměry: 15 x 23 cm, 34 stran.
Výborný stav.
4 900Kč
Bez daně: 4 900Kč
Bez daně: 4 900Kč
Vydal Jiří Rulf, 1983. Volné listy v papírové obálce, 13 x 19 cm, asi 30 listů.
Velmi dobrý stav, obálka nepatrně zašlá; viz foto.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Brožovaná, rozměry: 11 x 18 cm, stran 235.
Horší stav. Přední část obálky zcela chybí. Knižní blok je včetně hřbetu rozlámaný na čáti. Autorské věnování s podpisem. Uvnitř je stav velmi dobrý, pouze lehce zažloutlé stránky.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Lept - podepsáno.
Rozměry: 120 x 160.
..
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, stran 12, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá. Podpis autora.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Kresba tuší - podepsáno. Rozměry: 250 x 180.
..
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 12,5 x 17 cm, stran 59.
Stav dobrý, obálka na zažloulá a z boku natržená se ztrátou. Autorské věnování s podpisem.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Miloslav Pečinka 1924-2013
Stav výborný
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 28 - včetně vyobrazení. Rozměry: 13 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce ušpiněné, podpisy vydavatelů.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Družstvo Moravského kola spisovatelů, Brno 1948.
Stav uvnitř dobrý, obálka zašpiněná a odřená(viz obr.).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, stran 58, rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná, podpis autora.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Španělský román. II. vydání. Jos. R. Vilímek, Praha, nedatováno. Na předsádku vlepen vlastnoruční po..
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Bonaventura, Praha 2002. Měkká vazba, stran 71. Rozměry: 15,5 x 21 cm.
Stav pěkný. Nesouvisející věnování psané tužkou.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Suchá jehla, 1962 - podepsáno.
Rozměry: 253 x 206.
..
1 400Kč
Bez daně: 1 400Kč
Bez daně: 1 400Kč
Měkká vazba s obálkou, stran 145, rozměry: 15,5 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená, autorské věnování s podpisem.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Otto F. Babler, Olomouc 1929. Měkká vazba, rozměry: 14,5 x 21 cm8 stran.
Stav pěkný, podpis Otto. F. Babler
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Zákazníci sk


![Polední příběh (Deja-vu) [poezie, bibliofilie, podpis Jiří Rulf, podpis a ilustrace Josef Häring] Polední příběh (Deja-vu) [poezie, bibliofilie, podpis Jiří Rulf, podpis a ilustrace Josef Häring]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_395135_1-1024x1024.jpg)












![Klatovy [edice Umělecké památky - město, stavební dějiny, architektura města, pozdější městská památková rezervace] PODPIS Václav Wagner Klatovy [edice Umělecké památky - město, stavební dějiny, architektura města, pozdější městská památková rezervace] PODPIS Václav Wagner](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/603630-klatovy-16268712171-1024x1024.jpg)
