KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Grafický list. Signováno.
Stav pěkný.
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Brožovaná, rozměry: 13,5 x 18 cm, stran 309.
Stav velmi dobrý, věnování a podpis autora
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 28, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydal Spolek českých bibliofilů v nakladatelství Československý spisovatel, Praha 1952, vytiskla tiskárna Orbis.
Velmi dobrý stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Brožovaná, rozměry: 12,5 x 18,5 cm, 224 stran se 44 obrázky. Vydání první.
Stav velmi dobrý. Autorské věnování s podpisem.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
...umění. Acta Universitatis Carolinae. Philosophica et historica monographia XCVI. - 1982. Vydala U..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Originální podpis a věnování Františka Muziky
Prameny sbírka dobrého umění, svazek 58
Vydalo: ..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Čs. spisovatel, Praha 1965. Původní celoplátěná vazba s přebalem, malá 8°, 56 stran. Velmi dobrý sta..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Volný list. Rozměr tiskové plochy: 296 x 210 mm. Číslováno VI/XX.
Stav perfektní.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Suchá jehla - podepsáno. Rozměry: 67 x 50.
..
Velmi dobrý stav.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Grafický list. Signováno.
Stav velmi dobrý, v dolní části je na dvou místech protrženo.
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Měkká vazba, stran 207, rozměry: 13 x 16,5 cm.
Stav dobrý, odřená a lehce ušpiněná obálka i hřbet. Obálka je v dolní části mírně natržená, hřbet lehce zkosený. Podpis a věnování Jakub Deml.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Celoplátěná vazba se zlacením na hřbetu. Stran 96, vydání první, rozměry: 12 x 17,5 cm.
Stav velmi dobrý, věnování a podpis Ludmila Jiřincová.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Český spisovatel, Praha 1995. Brožovaná, rozměry: 13 x 20 cm. Vydání první, stran 356.
Výborný stav, podpis autora
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Sedmá kniha Zlatokvětu, Fr. Borový Praha 1918, úprava V. H. Brunerra. Svázal A. Jelínek.
Uvnitř dobrý stav, desky odřené a zašpiněné.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Složky jsou svázané nití a volně vložené do obálky, stran cca 20. Rozměry: 16 x 23,5 cm.
Stav velmi dobrý. V tiráži je podpis autora.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zákazníci sk




![Stručné dějiny knihtisku. Objevy dneška [knihtisk, historie, tisk knih, Gutenberg apod.] Stručné dějiny knihtisku. Objevy dneška [knihtisk, historie, tisk knih, Gutenberg apod.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/700648-strucne-dejiny-knihtisku--16976125541-1024x1024.jpg)

![František Muzika (edice: Prameny. Sbírka dobrého umění, sv. 58) [malířství, kubismus, mj. Devětsil; podpis a věnování František Muzika] František Muzika (edice: Prameny. Sbírka dobrého umění, sv. 58) [malířství, kubismus, mj. Devětsil; podpis a věnování František Muzika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2019-10-05-11-08-38-01-1024x1024.jpg)








