KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
... táborského v naději boží. Původní volné archy v původní obálce, 4°, se dvěma kolorovanými dřevor..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Grafický list.
Stav pěkný.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Nakl. Ježek, 2000. Vydání 1. Původní brož s přebalem, 8°, 263 stran. Kniha s podpisem autora.
Přebal odřený a po okrajích natržený. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Pevná vazba se zlacením, stran 175, rozměry: 15 x 22 cm.
Dobrý stav, desky jsou odřené.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydal Orbis, Praha 1960. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, 348 stran, první vydání.
Velmi dobrý stav. Lehce odřený přebal. Autorské věnování s podpisem
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, 46 stran, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav pěkný. Autorské věnování.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Původní kartonová vazba se zlacením, 4°, 115.stran.
Pěkný stav (viz foto)!
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 9 x 14,5 cm, stran 25
Velmi dobrý stav. Podpis autorky.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Kniha vydaná k 65. výročí narození brněnského marxistického estetika a teoretika Bedřicha Václavka (..
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Stav perfektní.
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Lept; 1918 - signováno. Rozměry: 135 x 87 mm.
..
Velmi dobrý stav.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Grafický list.
Stav dobrý, stopy po složení na polovinu a znova na třetinu.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Pevná vazba, 8 signovaných listů je volně vloženo do desek + 2 strany textu, rozměry: 18 x 26 cm.
Stav velmi dobrý. Věnování a podpis autorky
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Graficky vyzdobila L. Jiřincová linořezem na obálce a původní litografií (signována) (viz. obr.). Pr..
Velmi pěkný stav.
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Pevná vazba, cca 24 stran, rozměry: 15 x 20 cm.
Stav dobrý, hřbet je lehce odřený a vyšisovaný.
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Brožovaná, stran 141, vydání první, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené a zažloutlé, obálka je v horní části mírně natržená, podpis autora. Lehce ušpiněná vazba.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Zákazníci sk



![Osudné iluze - Čeští spisovatelé a komunismus 1917-1918 [Milan Kundera,Ivan Klíma,Jaroslav Hašek,Jaroslav Seifert,Ludvík Vaculík a další] Osudné iluze - Čeští spisovatelé a komunismus 1917-1918 [Milan Kundera,Ivan Klíma,Jaroslav Hašek,Jaroslav Seifert,Ludvík Vaculík a další]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/752155-osudne-iluze-cesti-spisov-17585692531-1024x1024.jpg)

![Václav Kliment Klicpera [monografie - spisovatel a dramatik, divadlo] - podpis Vladimír Justl Václav Kliment Klicpera [monografie - spisovatel a dramatik, divadlo] - podpis Vladimír Justl](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/739773-vaclav-kliment-klicpera-m-17426255371-1024x1024.jpg)



![Bedřich Václavek a vývoj marxistické estetiky [Zdeněk Rossmann obálka a úprava] Bedřich Václavek a vývoj marxistické estetiky [Zdeněk Rossmann obálka a úprava]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_358447_1-1024x1024.jpg)






