KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kázání, lept, Alois Pitrman (1911 - 1986)
Alois Pitrman (1911 - 1986)
Lept; 1942 - podepsáno. Rozměry: 224 x 162. ..
 
600Kč
Bez daně: 600Kč
Reminiscence (5x grafika Josef Istler - lept, 5x podpis)
Zdeněk Lorenc
Volné listy v pův. pap. obálce. Rozměry: 22 x 30,5 cm.
Stav výborný.
7 500Kč
Bez daně: 7 500Kč
Barevný lept, Jan Souček (1941 - 2008)
Jan Souček (1941 - 2008)
Barevný lept, 1982 - podepsáno. Rozměry: 184 x 133. ..
 
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Cesta z močálu a jiné prózy
Zdena Bratršovská (podpis), František Hrdlička
Brožovaná, rozměry: 14 x 21 cm, 95 stran.
Velmi dobrý stav, autorské věnování s podpisem.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Odpočinek, kolorovaná litografie (Alois Moravec)
Alois Moravec
Alois Moravec 1899-1987
Stav výborný, na paspartě je malá skvrnka
900Kč
Bez daně: 900Kč
Vyznání
Eva Klenová (podpis)
Složky jsou volně vložené do obálky, stran 37, vydání první, rozměry: 13,5 x 20 cm.
Dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná. autorské věnování s podpisem.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Dies Atri aneb od první do třetí republiky (podpis Vladislav Brož)
Vladislav Brož (podpis)
Pevná vazba. Rozměry: 15 x 21 cm, 98 stran, první vydání.
Výborný stav, podpis autora
120Kč
Bez daně: 120Kč
Pocta manýrismu 1994-1997
Ivan Komárek (podpis s věnováním)
Brožovaná, stran cca 50, rozměry: 23 x 19 cm.
Stav pěkný. Autorské věnování.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Dobyvatelé (podpis Hanuš Sýkora) - Vídeň
Hanuš Sýkora (podpis)
Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stran 413.
Stav horší, obálka je lehce odřená a ušpiněná, na přídeští je nalepeno ex libris. Knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části. Autorské věnování s podpisem. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Vítr z polonin (poezie; podpis Jaroslav Zatloukal; graf. úprava Zdeněk Rossmann)
Jaroslav Zatloukal (podpis!); Z. Rossman
II. vydání. Vydal Klub přátel Podkarpatské Rusi, nákladem Podkarpatského nakl., 1936. Edice Náš vých..
 
499Kč
Bez daně: 499Kč
Cesta krve
Petr Dokládal (podpis)
Sešit, rozměry: 14,5 x 20 cm, stran 31, vydání první.
Velmi dobrý stav, autorské věnování s podpisem.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Vodotrysk, suchá jehla, Arno Nauman (1887-1959)
Arno Nauman (1887-1959)
Suchá jehla - podepsáno. Rozměry: 146 x 185. ..
 
900Kč
Bez daně: 900Kč
HOLLAR - Sborník grafického umění - Ročník XXVI./1954 (přílohy)
Karel Štika (red.)
Sešity, rozměry: 21 x 28,5 cm, 184 stran.
Stav velmi dobrý.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Průpovědi poutníků cherubínských (podpis Otto F. Babler)
Daniel von Czepko
Měkká vazba, rozměry: 14 x 19,5 cm, stran 80
Stav pěkný, podpis Otto F. Babler
399Kč
Bez daně: 399Kč
Josef Istler - grafika (barevný lept + podpis)
Barevný lept, 1998; číslovaný 60/70 - signováno. Rozměry tiskové plochy obrazu: 176 x 116 mm..
 
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
První pražský velkoobchod s pavouky (5x grafika Jaroslav Vodrážka)
Ladislav Stroupežnický
Měkká vazba s původní obálkou, 24 stran, rozměr: 25 x 33 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou vyšisované.
450Kč
Bez daně: 450Kč
 
Valentinská © 2021