KNIHY/GRAFIKA S PODPISEM

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Dílo Václava Rabasa 1908-1941 (edice: Knihy nového umění, sv. 2) [Václav Rabas, malířství; grafická příloha a podpis Václav Rabas]
kolektiv autorů
1908-1941. Obsahuje původní grafickou přílohu podepsanou autorem! Soubor obrazů, kreseb a plastik ve..
Velmi dobrý stav (viz obr.).
399Kč
Bez daně: 399Kč
Výlety do politiky (podpis Karel Horký)
Karel Horký (podpis)
Pevná vazba, stran 327, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Budoucnost, dřevořez (Jiří Šindler)
Jiří Šindler
Jiří Šindler 1922-2015
Stav výborný
500Kč
Bez daně: 500Kč
Krásná literatura česká v prvním desetiletí republiky
F. X. Šalda (podpis)
Celoplátěná měkká vazba se zlacením, rozměry: 16 x 21,5 cm, stran 28. Zlacená ořízka.
Stav velmi dobrý, podpis autora.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Teplice v době klasicismu [architektura a kulturně-společenský vývoj lázní Teplic v Čechách, od konce 18. do poloviny 19. st.]
Milada Lejsková-Matyášová (podpis)
Brožovaná, rozměry: 15 x 20,5 cm, stran 117
Stav velmi dobrý, autorské věnování s podpisem.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Píseň písní
Vydal F.J.Müller, Praha 1935.
Uvnitř velmi dobrý stav, obálka lehce zašpiněná (viz foto).
700Kč
Bez daně: 700Kč
Velbloud uchem jehly (podpis František Langer)
František Langer (podpis)
Brožovaná, vyd. páté, rozměry: 13,5 x 21 cm, 94 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá, hřbet v horní části mírně natržený.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Polední příběh (Deja-vu) [poezie, bibliofilie, podpis Jiří Rulf, podpis a ilustrace Josef Häring]
Jiří Rulf
Vydal Jiří Rulf, 1983. Volné listy v papírové obálce, 13 x 19 cm, asi 30 listů.
Velmi dobrý stav, obálka nepatrně zašlá; viz foto.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Vlasti a národu (Kniha veliké lásky) - poezie
M. B. Stýblo (podpis)
Brožovaná, stran 30, rozměry: 15,5 x 23,5 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná. Autorské věnování s podpisem.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Alois Moravec (1889 - 1987)
Ženci
Lept - podepsáno. Rozměry: 120 x 160. ..
 
600Kč
Bez daně: 600Kč
Josef Čapek (Odkazy pokrokových osobností naší minulosti, podpis Jiří Opelík)
Jiří Opelík (podpis)
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 361, rozměry: 13,5 x 21 cm, vydání první.
Velmi dobrý stav. obálka je odřená, autorské věnování s podpisem.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Hoch ve smutku (obálka Karel Chochola) - podpis Jaromír Měšťan
Jaromír Měšťan (podpis)
Měkká vazba s původní obálkou, rozměry: 13 x 21 cm, stran 61.
Stav velmi dobrý. Nesouvisející věnování. Podpis autora.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Jan Konůpek (1883 - 1950), kresba, Tomáš Garrigue Masaryk
Jan Konůpek (1883 - 1950)
Kresba tuší - podepsáno. Rozměry: 250 x 180. ..
 
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Karta, akvarel (Jiří Slíva)
Jiří Slíva
Jiří Slíva, 1947
Stav výborný
2 800Kč
Bez daně: 2 800Kč
Do Poličky a zpět ve třech dnech
Brožovaná s původní obálkou, stran 28 - včetně vyobrazení. Rozměry: 13 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce ušpiněné, podpisy vydavatelů.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Zježení, satiry [avantgardní obálka Ivo Haussmann; poezie]- edice Mladí autoři, sv. 9.(podpis Václav Lacina)
Václav Lacina (podpis)
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14 x 21,5 cm, 46 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená, autorské věnování a podpis V. Lacina
299Kč
Bez daně: 299Kč
 
Valentinská © 2021