NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Stuttgart: Franckh'sche Verlagshandlung [po 1893], váz., 251+247+240 s., 12° (12 x 15,5 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, rohy desek trochu odřené, ořízka zažloutlá, stránky jen mírně zažloutlé, na přídeští je malá číslice psaná perem.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Leipzig: Verlag von Dr. Werner Klinkhardt 1910.
Desky zahnědlé a hřbet naprasklý, předsádky na okrajích vybledlé, uvnitř velmi pěkně zachovalá, celkově vzhledem ke stáří dobrý stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Brožovaná, rozměry: 16 x 23 cm, stran 153.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zürich: Phaidon-Verlag 1933, celoplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, pův. obálka, 652 stran s četnými ilustracemi, velké 8° (16 x 22 cm)
obálka poněkud ušpiněná a se ztrátami potrhaná, věnování na předsádce, nepatrně zahnědlé stránky, jinak čistá, celkově dobrý stav
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Berlin - Wien - Leipzig: Otto Elsner [1938], pův. brož, 51 stran + skládané tabulky, 8° (15 x 20,5 cm)
stará signatura na přední desce, razítko majitele na titulu, vyšisované okraje stránek, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Berlin: Büreau für Literatur und Kunst 1854, pův. brož., 256 stran, 8° (12 x 18,5 cm)
přední desky chybí, zevně ušpiněná, vazva rozvolněná, stránky zahnědlé a s hnědými skvrnami, celkově ještě použitelný stav
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Wildpark-Potsdam Akademische Verlagsgesellschaft Athenaion, 1924.
Velmi dobrý stav,
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
München: Vera Gross Verlag 1994, brožovaná, 75 s., 8° (14,5 x 21 cm)
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha (Prague): Jan Parik 2000. 1. vydání. Koncepce výstavy a text Jan Parik, fotografie Jan Parik, předmluva Josef Čermák, překlad do angličtiny Robert Russell.
Kniha zcela v pořádku, přebal trochu zašpiněný a dole na přední straně lehce otlačený, celkově velmi dobrý stav.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Brünn – Wien – Leipzig: Verlag Rudolf M. Rohrer 1940. Herausgegeben im Auftrage es Vereins für Geschichte der Deutschen in den Sudetenländern von Univ.-Prof. Ddr. Wilhelm Wostry unter Mithilfe von Do
Desky na okrajích zaprášené, uvnitř pěkně zachovalá, celkově velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Berlin: Dietrich Reimer - Andrews & Steiner 1942, poloplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, 194 stran s četnými vyobrazeními a mapami, velké 4° (21,5 x 30,5 cm)
desky poněkud ušpiněné a odřené, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Stuttgart - Berlin - Leipzig: Union Deutsche Verlagsgesellschaft, celoplátěná vazba se zdobenou přední deskou a hřbetem, VIII+797 stran s četnými ilustracemi a přílohami, 4° (17 x 24 cm)
desky nepatrně odřené, razítko majitele na titulu, titul natržený, průběžně stará vodní skvrna, stránky zvlněné, celkově ale použitelný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Königgraz: Johann Host. Pospissil 1850, polokožená vazba se zlatou ražbou na hřbetu, mramorované desky, 512 stran + [38] stran indexu, četné skládané tabulky, 2° (22 x 32,5 cm), jazyk: německy
desky poněkud odřené, občas poznámky inkoustem, celkově velmi dobrý stav
4 900Kč
Bez daně: 4 900Kč
Bez daně: 4 900Kč
Prag [Praha]: Bei Casper Widtmann 1807, váz., [2]+160+[14] s., 8° (12,5 x 20,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky opotřebované, na kůži je pár malých prasklin, předsádky zažloutlé, cca 20 listů má drobné žluté skvrnky od staří, jinak stránky jen zažloutlé.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Berlin: Dietz Verlag 1985, váz., 1233 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, s pár bílými šmouhami, na ořízkách jsou stopy prachu, na několika stranách je razítko knihovny.
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Prag: J. G. Calve'sche k. u. k. Hof- und Universitäts-Buchhandlung (Josef Koch) 1903, váz., [8]+162+[2] s., 8° (14 x 20 cm)
Desky mírně opotřebované a vybledlé, s dvěma vybledlými, nevýraznými skvrnami, ořízka, předsádky a stránky mírně zažloutlé, knižní blok mírně naražený; dobrý stav.
1 040Kč
Bez daně: 1 040Kč
Bez daně: 1 040Kč
Zobrazeny položky 3505 až 3520 z 4112 (257 stránek)
Zákazníci sk

![Germanistica Pragensia XVII. [Acta Universitatis Carolinae, philologica 2/2001] Germanistica Pragensia XVII. [Acta Universitatis Carolinae, philologica 2/2001]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/583946-germanistica-pragensia-xv-16039671101-1024x1024.jpg)
![Kulturgeschichte Afrikas. Prolegomena zu einer historischen Gestaltlehre. Mit einem Bilderanhang [Afrika, kulturní dějiny] Kulturgeschichte Afrikas. Prolegomena zu einer historischen Gestaltlehre. Mit einem Bilderanhang [Afrika, kulturní dějiny]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/686346-kulturgeschichte-afrikas--16795014091-1024x1024.jpg)
![Buchführungslinien für mittlere Betriebe im Beherbergungsgewerbe [= Betriebswirtschaft des Gaststättengewerbes; Heft 2] [účetnictví, středně velké podniky] Buchführungslinien für mittlere Betriebe im Beherbergungsgewerbe [= Betriebswirtschaft des Gaststättengewerbes; Heft 2] [účetnictví, středně velké podniky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/727721-buchfuhrungslinien-fur-mi-17291661251-1024x1024.jpg)
![Zum Studium Pentateuchs in seiner Ursprache. ... [Starý zákon, Pentateuch, hebraistika] Zum Studium Pentateuchs in seiner Ursprache. ... [Starý zákon, Pentateuch, hebraistika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/761456-zum-studium-pentateuchs-i-17708971991-1024x1024.jpg)
![Tschechen und Deutsche Gestern und Heute ["Češi a Němci včera a dnes"; historie; Československo; Sudety] Tschechen und Deutsche Gestern und Heute ["Češi a Němci včera a dnes"; historie; Československo; Sudety]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/680484-tschechen-und-deutsche-ge-16826784911-1024x1024.jpg)
![Zeitschrift für sudetendeutsche Geschichte, Dritter Jahrgang, Viertes Heft, 30. April 1940 [Časopis pro sudetoněmecké dějiny, Sudetští Němci, čeští Němci, historie] Zeitschrift für sudetendeutsche Geschichte, Dritter Jahrgang, Viertes Heft, 30. April 1940 [Časopis pro sudetoněmecké dějiny, Sudetští Němci, čeští Němci, historie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/755908-zeitschrift-fur-sudetende-17629355481-1024x1024.jpg)
![Beiträge zur Kolonialforschung; Band I. Mit 79 Abbildungen im Text und auf 37 Tafeln, sowie mit 2 Deckblättern und 5 Karten [etnografie, kolonie] Beiträge zur Kolonialforschung; Band I. Mit 79 Abbildungen im Text und auf 37 Tafeln, sowie mit 2 Deckblättern und 5 Karten [etnografie, kolonie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/713145-beitrage-zur-kolonialfors-17114632091-1024x1024.jpg)
![Emil Naumanns Illustrierte Musikgeschichte. Vollständig neubearbeitet und bis auf die Gegenwart fortgeführt von Eugen Schmitz ... [dějiny hudby, hudba] Emil Naumanns Illustrierte Musikgeschichte. Vollständig neubearbeitet und bis auf die Gegenwart fortgeführt von Eugen Schmitz ... [dějiny hudby, hudba]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/750052-emil-naumanns-illustriert-17563750781-1024x1024.jpg)
![Konsistorial-Kurrenden für die Königgrazer bischöfliche Diöcesan-Geistlichkeit. Enthält die Currenden vom Jahre 1843 bis inclus. 1850. Zweiter Band [konsistoriální kurendy, Hradec Králové, diecése] Konsistorial-Kurrenden für die Königgrazer bischöfliche Diöcesan-Geistlichkeit. Enthält die Currenden vom Jahre 1843 bis inclus. 1850. Zweiter Band [konsistoriální kurendy, Hradec Králové, diecése]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/620126-konsistorial-kurrenden-fu-16438950991-1024x1024.jpg)
![Emaus. Kurzgefasste Geschichte und Beschreibung der Kirche und des Klosters Unserer L. Frau von Montserrat zu Emaus in Prag [Emauzy; Emauzský klášter; Na Slovanech; benediktini; dějiny; historie; Praha] Emaus. Kurzgefasste Geschichte und Beschreibung der Kirche und des Klosters Unserer L. Frau von Montserrat zu Emaus in Prag [Emauzy; Emauzský klášter; Na Slovanech; benediktini; dějiny; historie; Praha]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/600407-emaus-kurzgefasste-geschi-16242706801-1024x1024.jpg)