NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Darstellung und Würdigung des katholischen und protestantischen Glaubensprinzips von einem katholischen Geistlichen [zásady katolické víry]
Haag, Stephan van
Aachen: Verlag der Cremerschen Buchhandlung 1842, pův. brož, 197 stran, 8° (11,5 x 19 cm), jazyk: německy
desky se ztrátami odřené a potrhané, razítko na titulní straně, jinak čistá, celkově dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Goethe's sämmtliche Werke in fünfundvierzig Bänden, sv. 9-12 [Faust; Ifigenie na Tauridě; Torquato Tasso; drama]
Goethe, Johann Wolfgang
Leipzig: Philipp Reclam jun. [1850?], váz., 216, 172, 281, 218 s., 12° (11 x 16 cm)
Dobrý stav; plátno na deskách opotřebované a vybledlé, ořízka a stránky zažloutlé.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Die Terrainaufnahme [= Lehrbuch der Terrainlehre, Terraindarstellung und Terrainaufnahme für die k. u. k. Militärakademien und Kadettenschulen; Zweiter Teil][geodézie, vojenské mapování]
Liebhart, Mathias
Wien: Verlag von L. W. Seidel & Sohn 1904.
Dobrý stav. Desky poškrábané, na hranách odřené a hřbet dole otlačený, horní ořízka lehce zaprášená, uvnitř několik stránek podtrháno a opoznámkováno tužkou, jinak v pořádku.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Zur böhmischen Geschichtschreibung. Actenmäßige Aufschlüsse und Worte der Abwehr [spis o českém dějepise, 1. vydání]
Palacky, Franz [František Palacký]
Prag: Verlag von Friedrich Tempsky 1871, pův. brož, [VIII]+216 stran, 4° (15,5 x 23,5 cm), jazyk: německy
přední deska utržená a natržená, hřbet a zadní deska chybí, vazba téměř celá roztržená, poslední strana vyšisovaná, celkově ale ještě dobrý stav, vhodné pro převazbu
780Kč
Bez daně: 780Kč
Tierleben in Wald und Flur. Deutsche Jungedbücherei, Geschenkband ... [dětská literatura, příroda]
Seton-Thompson, Ernst - Ewald, Karl - Löns, Hermann - Floeri
Berlin - Leipzig: Hermann Hillger Verlag, pův. poloplátěná vazba s nalepeným obrázkem na přední desce, 32; 32; 30; 32; 32 stran, 8° (14 x 21 cm)
okraje desek poněkud potlučené, chybí pův. barevná obálka prvního příběhu, stránky průběžně zahnědlé, celkově ale dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Die Kunst der Konzentration. Ein Kursus in Unterrichtsbriefen für Geistesarbeiter, Studierende, Beamte, Kaufleute, für Zerstreute, Nervöse, Gedächtnisschwache. VI. Auflage [soustředění, koncentrace]
Gerling, Reinhard
Prien: Anthropos-Verlag G. m. b. H. [před r. 1924], pův. poloplátěná vazba, 169 stran, 8° (13 x 18,5 cm)
zevně odřená, hřbet částečně odtržený, stránky zahnědlé, jinak čistá, použitelný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Geschichte des Mittelalters [dějiny, středověk]
Rückert, Heinrich
Stuttgart : Franckh'sche Verlagshandlung 1853, poloplátěná vazba s titulem na hřbetu, mramorované desky a ořízka, VI+357 stran, 4° (15,5 x 23 cm)
desky poněkud odřené, titulní list zřejmě chybí, občas hnědé skvrny, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
370Kč
Bez daně: 370Kč
Lenzesstürme. Erzählung für junge Mädchen [Jarní bouře; dívčí romány, literatura pro dívky a ženy]
Beeg, Marie
Stuttgart: Verlag von Richter & Kappler.
Přední desky odřené, plátno trochu zašpiněné, věnování na titulní straně, některé stránky trochu skvrnité, bez obrazové přílohy (zřejmě vytržená), jinak vzhledem ke stáří dobrý stav.
140Kč
Bez daně: 140Kč
A-I-Z. Die Arbeiter-Illustrierte Zeitung aller Länder, roč. 6, 1927, č. 51 [časopis; fotografie; komunismus; AIZ]
Münzenberg, Willi (ed.)
Berlin: Neuer Deutscher Verlag, Willi Münzenberg 1927, brož., 16 s., 2° (29 x 42 cm)
Dobrý stav; stránky ořezány (výtisk byl svázán, poté ze svazku oddělen), jinak jen mírné opotřebení.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Berkeley's Abhandlung über die Principien der menschlichen Erkenntniss. ... [filozofie, poznání, vazba kůže]
Berkeley, George
Berlin: Verlag von L. Heimann 1869, polokožená vazba se zlacenou ražbou na hřbetu, mramorovaná ořízka, XIV+149 stran, 8° (12,5 x 18,5 cm)
desky na hřbetu poněkud odřené, podpis majitele na titulu, stránky zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
480Kč
Bez daně: 480Kč
Heilige Anklänge. Gebete für katholische Christen ... [modlitební kniha, náboženství]
Albach, J. S.
Pesth: Franklinverlag 1874, celokožená zdobená vazba, zlacená ořízka, 460 stran s 6 oceloryty na tabulích, 12° (12 x 17 cm)
desky poněkud odřené, uvnitř občas větší hnědé skvrny, jinak čistá, celkově dobrý stav
390Kč
Bez daně: 390Kč
Schleichhandel und Großhandel. Eine grundsätzliche Untersuchung über die Vorzüge des freien Handels [= Der Großhandel und die deutsche Volkswirtschaft; Heft 9-10] [černý trh, velkoobchod]
Heiß, Cl.
Berlin: Verlag von Reimar Hobbing 1918, pův. brož, 60 stran, 8° (14,5 x 21,5 cm)
desky poněkud ušpiněné, částečně utržené, stránky zahnědlé, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Jurek Beckers Neuigkeiten an Manfred Krug & Otti [německá literatura 2. poloviny 20. století, NDR / DDR - disent, Jurek Becker - korespondence]
Becker, Jurek - Krug, Manfred (ed.)
Düsseldorf: ECON Verlag 1997. Herausgegben und kommentiert von Manfred Krug.
Pěkný stav. Horní roh předních desek jen zcela nepatrně otlačený, jinak v pořádku.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Das Werk Ernst Ludwig Kirchners. Malerei, Grafik, Plastik, Zeichnung [E. L. Kirchner, expresionismus, umění]
Campione d'Italia: Roman Norbert Ketterer 1980. Katalog zu den Ausstellungen in der Galerie Wolfgang Ketterer München, 6. 2.-2. 3. 1980, und in der Galerie Roman Norbert Ketterer, Campione d'Italia be
Horní roh desek a prvních stránek lehce ohnutý, jinak bez poškození, pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Grundsätze und Ziele neuzeitlicher Landwirtschaft. Ein Gang durch die Wirtschaft. Vierte, neubearbeitete Auflage [zemědělství]
Wölfer, Theodor
Berlin: Paul Verlagsbuchhandlung Paul Parey 1914, celoplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, mramorovaná ořízka, zdobené předsádky, VIII+609 stran, velké 8° (15,5 x 22,5 cm)
knihovní exemplář se štítkem na hřbetu, razítky a signaturami, desky ušpiněné, jinak celkem čistá, celkově ještě dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Lehrbuch der Hindustani-Sprache [= Otto Harrassowitz Sprachbücher] [učebnice, hindustánština]
Spies, Otto - Bannerth, Ernst
Leipzig - Wien: Otto Harrassowitz 1945, pův. brož., X+203 stran, 8° (14,5 x 22 cm)
zevně poněkud ušpiněná, vyšisované okraje stránek, jinak čistá, celkově dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021