NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Leipzig: Kommissionsverlag von H. G. Wallmann 1910, barevná celoplátěná vazba, 283 stran s četnými ilustracemi a mapou, 4° (16,5 x 24 cm)
desky poněkud ztemnělé vymataná razítka na předsádce a titulu, zahnědlé stránky, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Prag: Verlag der Archaeologischen Kommission bei der Böhmischen Kaiser-Franz-Josef-Akademie für Wissenschaften, Literatur und Kunst 1916, brož., 4+191 s., 4° (18,5 x 27 cm)
Obálka opotřebovaná, vybledlá a mírně zažloutlá, s drobnými ztrátami a natrženími, některé stránky mírně zažloutlé, vybledlé, příp. s drobnými hnědými skvrnkami, první a poslední list silněji zažloutl
650Kč
Bez daně: 650Kč
Bez daně: 650Kč
Ausstellung der Preussischen Akademie der Künste zum 175 jährigen Bestehen der Staatlichen Porzellan-Manufaktur Berlin. Berlin: Preußische Druckerei- und Verlags-Aktiengesellschaft 1938.
Desky vzhledem ke stáří zašpiněné a zaprášené, uvnitř pěkná, bez poškození, velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Berlin: Internationaler Arbeiterverlag [1930?], brož., 56 s., 8° (15 x 22 cm)
Vynikající stav; obálka jen mírně opotřebovaná a vybledlá, stránky trochu zažloutlé.
620Kč
Bez daně: 620Kč
Bez daně: 620Kč
Prag: Im Selbstverlage des Vereines für Geschichte der Deutschen in Böhmen, gedruck von Emil Böhme, Gablon a.N. 1926.
Dobrý stav. Obálka na okrajích mírně otlačená, hřbet na okrajích potrhaný, papír vzhledem ke stáří trochu zahnědlý, stránky dosud nerozřezány.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Frankfurt a. M. - Mainz am Rhein: Römisch-Germanische Kommission des Deutschen Archäologischen Instituts – Verlag Philipp von Zabern 2005.
Velmi pěkný stav, pouze hřbet nahoře nepatrně odřený.
75Kč
Bez daně: 75Kč
Bez daně: 75Kč
Jena: Verlag von Gustav Fischer 1921, celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, XXVI+873 stran s četnými ilustracemi, 4° (18 x 25 cm)
desky u hřbetu natržené, uvnitř průběžně zahnědlá a vyšisované okraje, jinak čistá, celkově ale dobrý stav
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Berlin: 1922, váz., [24]+520 s., 4° (21 x 28 cm)
Dobrý stav; zadní deska s nalepeným papírovým štítkem, přední předsádka s malými razítky a pár poznámkami psanými propiskou, několik stran s malým razítkem knihovny.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Wien: Anton Pichler 1827, polokožená vazba se zlatou ražbou na hřbetu, mramorované desky, VI+296 stran, 8° (13 x 20,5 cm), jazyk: německy
kůže u hřbetu natržená, mírně ohmataná, uvnitř perfektní, celkově velmi dobrý stav
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Halle: In der Rengerschen Buchhandlung 1828, váz., [10]+206 s., 7 tabulí, 8° (13 x 20 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované a odřené, hřbetník odřený, s drobnými ztrátami, na přední předsádce starý podpis majitele, na předsádkách i stránkách jsou žluté skvrnky od stáří.
375Kč
Bez daně: 375Kč
Bez daně: 375Kč
Dresden: Zeiss Ikon AG 1938, pův. sešit, strany 145-168 s četnými čb. ilustracemi, 8° (16 x 23 cm)
zevně poněkud odřený, trochu vyšisované okraje stránek, jinak čistý, celkově dobrý stav
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bez daně: 160Kč
Breslau: J. U. Kern's Verlag (Max Müller), s. a. [cca 1910]
Desky opotřebované a poněkud vybledlé, předsádky a stránky většinou jen mírně zažloutlé; dobrý stav.
1 040Kč
Bez daně: 1 040Kč
Bez daně: 1 040Kč
Kempten - München: Verlag Jos. Köselsche Buchhandlung 1917-1918, váz., VIII+720, VIII+672 s., 17 tabulí, 8° (16,5 x 24 cm)
Velmi dobrý stav; kůže mírně odřená.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Praha: Prometheus 1930.
Titulní štítek pouzdra lehce zašpiněný, horní roh zadních desek knihy lehce naražený, jinak je kniha zcela v pořádku, titulní list sešitu na okraji lehce natržený, jinak v pořádku, celkově velmi dobrý
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Freiburg im Breisgau: Herdersche Verlagshandlung 1910, pův. interimní brož., XVI+235 stran, 4° (14,5 x 23 cm)
desky ušpiněné, horní roh opravený, horní rohy až ke str. 9 ohryzané, stránky nepatrně zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Wien: Montan-Verlag 1971.
Desky trochu zašpiněné, uvnitř zcela bez poškození a pěkně zachovalá, velmi dobrý stav.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Zobrazeny položky 3425 až 3440 z 4112 (257 stránek)
Zákazníci sk

![Durch die Wüste zum Sinai. In Moses Spuren vom Schilfmeer bis zum Nebo [Sinaj, cestování, archeologie, Přední východ] Durch die Wüste zum Sinai. In Moses Spuren vom Schilfmeer bis zum Nebo [Sinaj, cestování, archeologie, Přední východ]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/763203-durch-die-wuste-zum-sinai-17737483921-1024x1024.jpg)
![Topographie der historischen und Kunst-Denkmale. Der politische Bezirk Weinberge [= Topographie der historischen und Kunst-Denkmale im Königreiche Böhmen von der Urzeit bis zum Anfange des XIX. Jahrhundertes; 28] [Praha; Vinohrady; Topographie der historischen und Kunst-Denkmale. Der politische Bezirk Weinberge [= Topographie der historischen und Kunst-Denkmale im Königreiche Böhmen von der Urzeit bis zum Anfange des XIX. Jahrhundertes; 28] [Praha; Vinohrady;](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/574222-topographie-der-historisc-15886028061-1024x1024.jpg)
![Preußische Staatsmanufakturen [Prusko, Braniborsko, manufaktury, porcelánka Berlín, porcelán, jantar, sklo atp.] Preußische Staatsmanufakturen [Prusko, Braniborsko, manufaktury, porcelánka Berlín, porcelán, jantar, sklo atp.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/682756-preussische-staatsmanufak-16751673601-1024x1024.jpg)
![Kommunismus die einzige Rettung [1930; komunismus; KPD; Německo; levicová literatura] Kommunismus die einzige Rettung [1930; komunismus; KPD; Německo; levicová literatura]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/722425-kommunismus-die-einzige-r-17225905221-1024x1024.jpg)
![Jahrbuch des Vereines für Geschichte der Deutschen in Böhmen; 1. Jahrgang, 1926 [dějiny Němců v Čechách, Sudeta, historie, časopisy] Jahrbuch des Vereines für Geschichte der Deutschen in Böhmen; 1. Jahrgang, 1926 [dějiny Němců v Čechách, Sudeta, historie, časopisy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/757334-jahrbuch-des-vereines-fur-17651903171-1024x1024.jpg)
![Böhmen und Bayern in der Urnenfelderzeit I. [= Sonderdruck aus Germania 83, 2005, 2. Halbband] [Čechy a Bavorsko v době kultury popelnicových polí; archeologie, doba bronzová] Böhmen und Bayern in der Urnenfelderzeit I. [= Sonderdruck aus Germania 83, 2005, 2. Halbband] [Čechy a Bavorsko v době kultury popelnicových polí; archeologie, doba bronzová]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/676701-bohmen-und-bayern-in-der--16678209341-1024x1024.jpg)
![Das botanische Praktikum. ... [botanika, mikroskopie, učebnice] Das botanische Praktikum. ... [botanika, mikroskopie, učebnice]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/716454-das-botanische-praktikum--17156873261-1024x1024.jpg)
![Internationale Presse-Korrespondenz, roč. 2/2, 1922 [Inprekorr; Kominterna; Komunistická internacionála; komunismus] Internationale Presse-Korrespondenz, roč. 2/2, 1922 [Inprekorr; Kominterna; Komunistická internacionála; komunismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/754024-internationale-presse-kor-17603578251-1024x1024.jpg)
![Drey und vierzig kurze Kanzelreden über die Leidensgeschichte Jesu Christi, ... [náboženství, kázání, vazba kůže] Drey und vierzig kurze Kanzelreden über die Leidensgeschichte Jesu Christi, ... [náboženství, kázání, vazba kůže]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/660216-drey-und-vierzig-kurze-ka-16504635701-1024x1024.jpg)
![Phototechnik; Nr. 1 - Februar 1938 (18. Jahrgang) [amatérská fotografie, 30. léta, časopis] Phototechnik; Nr. 1 - Februar 1938 (18. Jahrgang) [amatérská fotografie, 30. léta, časopis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/746688-phototechnik-nr-1-februar-17509405781-1024x1024.jpg)
![Zur innerkirchlichen Krisis des heutigen Protestantismus. Eine Orientierung über moderne Evangeliumsverkündigung [náboženství, evangelismus] Zur innerkirchlichen Krisis des heutigen Protestantismus. Eine Orientierung über moderne Evangeliumsverkündigung [náboženství, evangelismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/767832-zur-innerkirchlichen-kris-17792723851-1024x1024.jpg)