NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Frankreich. Baukunst, Landschaft und Volksleben [= Orbis terrarum] [Francie; krajina; architektura; fotografie]
Hürlimann, Martin - Valéry, Paul
Berlin: Ernst Wasmuth 1927, váz., XL+304 s., 4° (24 x 31 cm)
Desky mírně opotřebované, se stopami prachu, jeden roh desek mírně naražený, horní ořízka trochu ztmavlá, hřbet vybledlý; dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Psychologie des Jugendalters. 26. Auflage, 106. bis 112. Tausend [psychologie, mladiství, podpis autora]
Spranger, Eduard
Heidelberg: Quelle & Meyer 1960, celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, pův. obálka, 321 stran, velké 8° (15 x 22,5 cm)
okraje obálky poněkud odřené, zaprášená ořízka, věnování autora na předsádce, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Practische Französische Grammatik, wodurch man diese Sprache auf eine ganz neue und sehr leichte Art in kurzer Zeit gründlich erlernen kann. Zwölfte durchaus verbesserte Ausgabe [učebnice, francouzština]
Meidinger, Johann Valentin
Frankfurt am Mayn 1797, kartonová vazba se zdobenými deskami, [8]+546+[6] stran, 8° (12 x 19 cm)
desky silně odřené, hřbet chybí, předni deska odtržená, stránky částečně zahnědlá, celkově použitelný stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Der Bankrott des Kollektivismus in Russland [SSSR; Sovětský svaz; Rusko; bolševismus; kritika; znárodnění]
Zürich: Schweizerischen Landesasschuss des Internationalen Verbandes gegen die III. Internationale 1928, brož., 56 s., 8° (15 x 22 cm)
Obálka opotřebovaná, zašlá, se stopami prachu a natištěnou signaturou, knižní blok mírně naražený (stránky jsou v dolním rohu trochu pomačkané).
260Kč
Bez daně: 260Kč
Salzburger Festspiele. Offizieller Führer	[průvodce, Solnohrad, Salcburské festivalové hry, Salcburk]
Kunz, Otto et al.
Salzburg: Eigenverlag des Österreichischen Propagandabüro G. m. b. H. [1935], pův. brož, 105 stran s četnými ilustracemi a inzerátů, skládaná mapa, 8° (13 x 18 cm)
desky poněkud odřené a ušpiněné, uvnitř perfektní, celkově velmi dobrý stav
480Kč
Bez daně: 480Kč
Karren - Kutsche - Karosse. Eine Geschichte des Wagens. 2., erweiterte Auflage [vozy, povozy]
Tarr, László
Budapest - Berlin: Corvina - Henschelverlag 1978, pův. celoplátěná vazba s obálkou, 342 stran s četnými ilustracemi, 4° (19,5 x 25,5 cm)
obálka na krajích odřená, občas natržená, kniha perfektní, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Lehrbuch der reinen Mathematik, in einer leichtfaßlichen Darstellung für die Jugend, ... [učebnice matematiky, Rakousko-Uhersko]
Link, Anton
Linz - Leipzig: Verlag der k. k. priv. akademischen Kunst-, Musik- und Buchhandlung 1805, dobová kart. vazba s marmorovanými deskami a štítkem na hřbetu, XIV+560 stran s četnými tabulemi, 8° (13,5 x 2
desky silněji odřené, titul poněkud zmuchlaný a s pozn. tužkou, občas nepatrné hnědé skvrny, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
1 940Kč
Bez daně: 1 940Kč
Pieter Bruegel der Ältere
Gerhard W.Menzel
Leipzig 1966.
Uvnitř dobrý stav, přebal lehce odřený.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Sozialismus und soziale Bewegung ... [socialismus, sociální hnutí, politika]
Sombart, Werner
Jena: Verlag von Gustav Fischer 1908, celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, barvená ořízka, XI+395 stran, velké 8° (16 x 22,5 cm)
desky ušpiněné, průběžně nepatrně zahnědlé stránky, jinak čistá, celkově dobrý stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Verhandlungen der kaiserl. königl. patriotisch-ökonomischen Gesellschaft [1844; Vlastenecko-hospodářská společnost; zemědělství; hospodářství; ekonomika; Čechy]
Prag: Druck der k. k. Hofbuchdruckerei von Gottlieb Haase Söhne 1846, brož., [4]+104 s., 8° (15,5 x 22,5 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, s natrženími a perem vepsaným titulem, stránky často silněji zažloutlé, s drobnými žlutými skvrnkami od stáří, rohy často opotřebované, ohnuté.
620Kč
Bez daně: 620Kč
Fische, Reptilien und Lurche. 226 Abbildungen auf 30 Tafeln und 3 Textabbildungen [přírodopis, ryby, reptilie, obojživelníci, litografie]
Schleyer, August
Berlin: Peter J. Oestergaard G. m. b. H., pův. poloplátěná vazba s obrázkem na přední desce, 80 stran+30 tabulí s barevnými litografiemi, 4° (17,5 x 23,5 cm)
desky poněkud poškrábané a ušpiněné, stránky zahnědlé a s vyšisovanými okraji, zadní strana titulu počmáraná pastelkou, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
980Kč
Bez daně: 980Kč
Die schönsten Indianer-Geschichten [Indiánské příběhy]
Hulpach, Vladimír - Burian, Zdeněk
Bindlach: Gondrom Verlag 1995, 367 s., 4° (18,5 x 25,5 cm)
Desky na hřbetě trochu vybledlé, jeden roh naražený; vynikající stav.
270Kč
Bez daně: 270Kč
Theologische Rundschau, roč. 17 (leden - prosinec 1914) [teologie; Starý a Nový zákon; Bible; církevní dějiny]
Wilhelm Bousset - Wilhelm Heitmüller (eds.)
Tübingen: Verlag von J. C. B. Mohr (Paul Siebeck) 1914, pevná poloplátěná vazba, IV+470 s., 8° (15 x 22 cm)
Dobrý stav; desky jsou trochu opotřebované, na přídeští a předsádce jsou exlibris, na titulní straně je razítko z knihovny.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Arbeiter-Zeitung. Organ der österreichischen Sozialdemokratie, roč. 1, 1934, č. 40 [exil; Rakousko; sociální demokracie]
Bauer, Otto - Deutsch, Julius (eds.)
Brünn [Brno]: Václav Kovanda 1934, neváz., 8 s., 4° (20,5 x 26 cm)
Vynikající stav; stránky mírně zažloutlé.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Die Weiberherrschaft in der Geschichte der Menschheit. Mit 665 Textillustrationen und 90 Beilagen. Zweiter Band. Erstes bis zehntes Tausend [dějiny mravů, ženy, erotika, apart]
Fuchs, Eduard - Kind, Alfred
München: Albert Langen 1913, celoplátěná vazba s černou a zlatou ražbou na přední desce a hřbetu, str. 355-711 s vyobrazeními v textu a přílohami, 4° (22 x 28 cm)
poněkud zkosená, desky poněkud ušpiněné, uvnitř občas hnědé skvrny a ohmataná, celkově ale dobrý stav
730Kč
Bez daně: 730Kč
Peter Klink's Wunderfahrten. Eine böhmische Sage für Alt und Jung von dem Herausgeber des Leitmeritzer Hausfreundes. Mit einer lithographischen Abbildung
Prag - Leitmeritz - Teplitz: C. W. Medau 1839, pův. kart. vazba., IV+74 stran, 12° (10,5 x 17 cm), jazyk: německy
zevně ohmataná a mírně odřená, lehce skvrnitá, občas nepatrné poznámky tužkou, celkově velmi dobrý stav
1 540Kč
Bez daně: 1 540Kč
 
Valentinská © 2021