NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Schweden im Auge des Künstlers. Zweite Auflage	[Švédsko, místopis]
Laurin, Carl G.
Stockholm: Verlag von P. A. Norstedt & Söner 1920, pův. celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, 64 stran s částečně barevnými ilustracemi, velké 4° (22 x 28 cm)
desky poněkudu ušpiněné, věnování na patitulu, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Die Kunst. Monatshefte für freie und angewandte Kunst. XII. Jahrgang, 1911, Heft 10 (Juli) [umění; secese; časopis]
München: F. Bruckmann 1911, brož., 46 (433-479)+XXIII s., 4° (21,5 x 30 cm)
Dobrý stav; obálka zašlá, s menšími natrženími, knižní blok oddělen od obálky, vazba poškozená.
75Kč
Bez daně: 75Kč
Epistola in carcere et vinculis. Deutsch von Max Meyerfeld. Ungekürtzte Urausgabe, mit Genehmigung von Oscar Wildes Erben. Zweite bis sechste Auflage [anglická literatura]
Wilde, Oscar
Berlin: S. Fischer Verlag 1925, poloplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, zelená horní ořízka, [X]+182 stran, velké 8° (15,5 x 22,5 cm)
okraje desek poněkud odřené, občas podtrhaná pastelkou, celkově ale dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Die Sozialistische Erziehung, roč. 4, 1924, č. 1-12 [sociální demokracie; výchova; děti; pedagogika; časopis]
Wien: Der Arbeiterverein "Freie Schule-Kinderfreunde" für Österreich (Max Winter) 1924, váz., [4]+464+[22] s., 8° (16 x 21,5 cm)
Dobrý stav; desky se dvěma štítky a naraženými dolními rohy, ořízka zažloutlá, přední předsádka a titulní strana s četnými razítky, příp. signaturami, na několika stranách je další razítko knihovny.
870Kč
Bez daně: 870Kč
Die Landeshauptstadt Brünn [Brno; první republika; architektura; průmysl; kultura; historie, dějiny Brna; vlastivěda]
Kožíšek, Alois V. (ed.) - Schleger, Ferdinand
Prag-Karlín: Emil Šolc 1928, váz., 224+[14] s., 4° (23 x 30 cm)
Desky opotřebované a zašlé, uvnitř kniha ve vynikajícím stavu.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Der Simpl, roč. 2, 1934, č. 2 [politická satira; karikatura; Simplicus; Simplicissimus; antifašismus; umění]
M. Popper (ed.), Erich Godal [Eric Jacob Goldbaum], Antonín
Prag: Der Simpl 1935, neváz., 12 s., 4° (25 x 35 cm)
Vynikající stav; obálka mírně opotřebovaná, některé stránky mírně zažloutlé.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Společnost pro podporu německé vědy, umění a literatury v Čechách (Německá akademie věd v Praze)
Alena Míšková, Michael Neumüller
Akademie věd České republiky, Praha 1994.
Vepředu nepatrně ohnutý růžek obálky, jinak velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Kulturkontakt, Kulturkonflikt. Zur Erfahrung des Fremden. ... [sociologie, konference, sborník]
Greverus, Ina-Maria - Köstlin, Konrad - Schilling, Heinz (ed
Frankfurt am Main: Institut für Kulturanthropologie und Europäische Ethnologie 1988, 2 svazky, pův. brož, 760 stran s četnými ilustracemi, 4° (17,5 x 24,5 cm)
zevně poněkud odřené a ušpiněné, nepatrně vyšisované okraje stránek, jinak čisté, celkově velmi dobrý stav
480Kč
Bez daně: 480Kč
Kaiser Wilhelm I und Bismarck. Mit einem Bildniß des Kaisers und 22 Briefbeilagen in Facsimiledruck [= Anhang zu den Gedanken und Erinnerungen von Otto Fürst von Bismarck; I] [Německé císařství]
Kohl, Horst et al.
Stuttgart - Berlin: J. G. Cotta'sche Buchhandlung Nachf. 1901, pův.poloplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, mramorovaná ořízka, XLIV+360 stran s portrétem na frontispisu a četnými faksimi
fleky na deskách, desky hřbet poněkud vyšisovaný, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Ungarische Bildhauerkunst [přehled, maďarské sochařství, 12.-20. století, německy]
Gádor, E. - Pogany, G. Ö.
Budapest: Corvina-Verlag 1955, pův. celoplátěná vazba s obálkou, 138 stran s celostránkovými ilustracemi na tabulích, 2° (25 x 34,5 cm), jazyk: německy
obálka natržená, mírně poskvrněná, kniha jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
160Kč
Bez daně: 160Kč
Izar der letzte Prophetenkönig von Atlantis. ... [esoterika, mystika]
Limanel
Berlin: Verlag Limanel 1966, pův. laminovaná kartonová vazba, 100 stran s četnými barevnými ilustracemi, 8° (15,5 x 22 cm)
jako nová, výborný stav
75Kč
Bez daně: 75Kč
Im Reiche der Chemie. Eine leichtfaßliche Schilderung der hauptsächlichsten chemischen Tatsachen und Anleitung zu praktischen Versuchen mannigfaltigster Art. Mit 53 Figuren im Text	[populárně naučná literatura]
Vogel, Gustav
Berlin - Leipzig - Wien - Zürich: W. Vobach & Co. 1922, pův. poloplátěná vazba, VIII+129 stran s 53 ilustracemi v textu, 4° (16,5 x 24 cm)
desky poněkud ušpiněné, na hranách odřené, stránky zahnědlé, jinak hezká, celkově velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Österreichische Volkskunst. Aus den Sammlungen des Museums für österreichische Volkskunde in Wien. Illustrierter Textband [lidové umění Rakouska, Předlitavsko, Habsburská monarchie, etnologie]
Haberlandt, M. [Michael]
Wien: Kunstverlag Anton Schroll & Co. 1911.
Bývalý knihovní exemplář, desky zašpiněné a na rozích odřené, uvnitř pěkně zachovalá, celkově vzhledem ke stáří velmi dobrý stav.
3 770Kč
Bez daně: 3 770Kč
Die Kunst. Gespräche des Meisters gesammelt von Paul Gsell. Mit 87 Abbildungen. 35.-40. Tausend [sochařství, Rodin]
Rodin, Auguste
Leipzig: Kurt Wolff Verlag 1937, pův. celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, 183 stran s 87 ilustracemi na tabulích, 4° (16 x 23,5 cm)
dolní okraje desek nepatrně odřené, jinak nepoškozená, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Spielmannslieder [poezie; básně; Rudolf Baumbach; secesní vazba]
Baumbach, Rudolf
Leipzig: Verlag von A. G. Liebeskind 1890, váz., 83 s., 12° (9,5 x 15 cm)
Stránky jen mírně zažloutlé; vynikající stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021