NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Prag: 1928, váz., 176 s., 8° (16 x 23,5 cm)
Dobrý stav; na předsádkách jsou razítka a signatury, na několika stranách je razítko knihovny, na několika titulních stranách je poštovní razítko a zbytky známek, dva listy natržené, s mírně poškozený
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Brünn: Franz Gastl 1845, polokožená vazba se štítkem na hřbetu, mramorované desky, žlutá ořízka, XXIV+371 stran s četnými skládanými přílohami, 8° (13 x 20 cm)
desky odřené, natržené ve hřbetu, stará razítka na titulu, občas ohnuté rohy stránek, celkově ale velmi dobrý stav
2 200Kč
Bez daně: 2 200Kč
Bez daně: 2 200Kč
Zürich - St. Gallen: Polygraphischer Verlag A.-G. 1950, pův. brož, 207 stran, 8° (15 x 21 cm)
rohy ohnuté, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Mies: Verlag der Stadtgemeinde Mies 1931, váz., 191+[33] s., 8° (15 x 22,5 cm)
Uspokojivý stav; obálka opotřebovaná, s razítkem a menšími ztrátami, horní ořízka ztmavlá, cca 20 listů má podél okraje vybledlou skvrnu od vody, na rubu titulního listu je razítko knihovny a signatur
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Wien – Düsseldorf: Econ Verlag 1968, 1. Auflage.
Pouzdro běžné stopy opotřebení, přebal dole na hřbetu lehce natržený a nahoře na hřbetu nepatrně otlačený, jinak v pořádku, kniha uvnitř velmi pěkně zachovalá, celkově velmi dobrý stav.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Leipzig: Heinrich Gräff 1805, 1. (ze 3) dílů, pův. kart. vazba, VIII+374 stran, malé 8° (11,5 x 18 cm)
desky poněkud odřené, občas hnědé skvrny, celkově velmi dobrý stav
730Kč
Bez daně: 730Kč
Bez daně: 730Kč
Lieder eines Schlesischen Bergmanns. Zweiter Band der Schlesischen Lieder ["Slezské písně"; německy]
München: Kurt Wolff Verlag 1926, pevná vazba s přebalem, 65 s., 8° (16 x 23,5 cm)
V dobrém stavu, obálka je potrhaná, se ztrátou.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Weimar: Bernhard Friedrich Voigt 1866, polokožená vazba s titulem na hřbetu, mramorovaná ořízka, VIII+158 stran+3 tabule, 8° (14 x 22 cm)
desky silněji odřené, předsádky prasklé, razítko na patitulu, poznámka majitele titulu a občas v textu, stránky zahnědlé, celkově ještě dobrý stav
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Berlin: Verlag für Kunstwissenschaft [cca 1925], pv. poloplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, 394 stran s četnými ilustracemi, 4° (16,5 x 23,5 cm)
hřbet s hnědými skvrnami, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Wien: Verlag Filmpropaganda, Ges.m.b.H., pův. sešit, 8 stran s ilustracemi, 8° (15 x 23 cm)
nepatrně vyšisované okraje stránek, jinak čistý, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brünn [Brno]: Druck von Carl Winiker 1906, brož., 130 s., 4° (17,5 x 26,5 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná a zažloutlá, se signaturou a štítkem, na titulní straně jsou razítka a signatury, na poslední straně je další razítko.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Berlin: Unsere Zeit 1933, brož., 64 s., 8° (16,5 x 22,5 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, sponky mírně zrezivělé, pár stránek s drobným natržením a ohnutými růžky, na první straně je razítko knihovny.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Leipzig: Musikwissenschaftlicher Verlag 1940.
Desky trochu zaprášené a zažloutlé, papír textové části trochu zahnědlý, jinak uvnitř bez poškození a pěkně zachovalá, celkově velmi dobrý stav.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Aschaffenburg: Paul Pattloch Verlag 1971, pův. brož, 170 stran, 8° (12,5 x 19 cm)
vyšisované okraje desek, poškozené laminování, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Eger [Cheb]: „Böhmerland“-Verlag 1920 – Im Buchhandel durch den Sudetendeutschen Verlag Franz Kraus, Reichenberg.
Velmi dobrý stav. Přebal zahnědlý a na okrajích a hřbetu na několika místech natržený, předsádka chybí, papír vzhledem ke stáří zahnědlý, jinak uvnitř zcela v pořádku.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Potsdam - Leipzig: Boness & Hachfeld, poloplátěná vazba se štítkem na hřbetu, 186; 117; 51; 72; 23; 52 stran s četnými vyobrazeními, 4° (16 x 23 cm)
okraje desek poněkud odřené, vyšisované okraje, uvnitř částečně zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
350Kč
Bez daně: 350Kč
Bez daně: 350Kč
Zobrazeny položky 3425 až 3440 z 4113 (258 stránek)
Zákazníci sk

![Der Klassenkampf in der Čechoslowakei, roč. 2, 1928, č. 1-11 [sociální demokracie; Československo; odbory] Der Klassenkampf in der Čechoslowakei, roč. 2, 1928, č. 1-11 [sociální demokracie; Československo; odbory]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/744531-der-klassenkampf-in-der-c-17482619621-1024x1024.jpg)
![Sammlung der politischen Gesetze und Verordnungen für Mähren und Schlesien. ... [právo, zákony, předpisy, Morava, Slezsko] Sammlung der politischen Gesetze und Verordnungen für Mähren und Schlesien. ... [právo, zákony, předpisy, Morava, Slezsko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/694861-sammlung-der-politischen--16893341741-1024x1024.jpg)
![Die Gewinnbeteiligung der Arbeitnehmer. Ihre betriebspolitische, wirtschaftspolitische und sozialpolitische Bedeutung [= Veröffentlichungen der Handels-Hochschule St. Gallen; Reihe A, Heft 22] [podíl na zisku, zaměstnanci, finance, Švýcarsko] Die Gewinnbeteiligung der Arbeitnehmer. Ihre betriebspolitische, wirtschaftspolitische und sozialpolitische Bedeutung [= Veröffentlichungen der Handels-Hochschule St. Gallen; Reihe A, Heft 22] [podíl na zisku, zaměstnanci, finance, Švýcarsko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/733168-die-gewinnbeteiligung-der-17362549141-1024x1024.jpg)
![Festschrift der Bergstadt Mies 1931 zur 800-Jahrfeier [město Stříbro; dějiny města; historie Stříbra; Sudety; průmysl] Festschrift der Bergstadt Mies 1931 zur 800-Jahrfeier [město Stříbro; dějiny města; historie Stříbra; Sudety; průmysl]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/765276-festschrift-der-bergstadt-17761759771-1024x1024.jpg)
![Der Rathgeber bey den vorzüglichsten Geschäfts- und Handelsangelegenheiten ... [ekonomika, učebnice, staré tisky] Der Rathgeber bey den vorzüglichsten Geschäfts- und Handelsangelegenheiten ... [ekonomika, učebnice, staré tisky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/760543-der-rathgeber-bey-den-vor-17696116691-1024x1024.jpg)
![Lieder eines Schlesischen Bergmanns. Zweiter Band der Schlesischen Lieder ["Slezské písně"; německy] Lieder eines Schlesischen Bergmanns. Zweiter Band der Schlesischen Lieder ["Slezské písně"; německy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/679892-lieder-eines-schlesischen-16796696101-1024x1024.jpg)
![Die Maßanalyse. Ein Handbuch für Chemiker, mit Berücksichtigung der Medicin, Pharmacie, Technologie, Agrikultur und Hüttenkunde. Mit 3 Tafeln, enthaltend 41 Abbildungen [měření, chemie] Die Maßanalyse. Ein Handbuch für Chemiker, mit Berücksichtigung der Medicin, Pharmacie, Technologie, Agrikultur und Hüttenkunde. Mit 3 Tafeln, enthaltend 41 Abbildungen [měření, chemie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/719178-die-massanalyse-ein-handb-17182786091-1024x1024.jpg)
![Das Aquarell. Seine Geschichte und seine Meister. Mit 200 Abbildungen und 8 Mehrfarbendrucken [akvarel, dějiny umění] Das Aquarell. Seine Geschichte und seine Meister. Mit 200 Abbildungen und 8 Mehrfarbendrucken [akvarel, dějiny umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/712492-das-aquarell-seine-geschi-17108507861-1024x1024.jpg)
![Unentschuldigte Stunde, Regie: E. W. Emo [= Illustrierter Film-Kurier; Nr. 1785] [film, filmový prospekt, 30. léta] Unentschuldigte Stunde, Regie: E. W. Emo [= Illustrierter Film-Kurier; Nr. 1785] [film, filmový prospekt, 30. léta]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/749397-unentschuldigte-stunde-re-17549189381-1024x1024.jpg)
![Die Incunabeln in der Fideicommiss-Bibliothek des Fürsten Dietrichstein auf Schloss Nikolsburg [Mikulov; prvotisky; inkunábule; zámecká knihovna] Die Incunabeln in der Fideicommiss-Bibliothek des Fürsten Dietrichstein auf Schloss Nikolsburg [Mikulov; prvotisky; inkunábule; zámecká knihovna]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/703991-die-incunabeln-in-der-fid-17017744261-1024x1024.jpg)
![Unsere Zeit [Der rote Aufbau], roč. 6, 1933, č. 1 [komunismus; antifašismus; KPD; Německo; časopis; Ernst Jünger] Unsere Zeit [Der rote Aufbau], roč. 6, 1933, č. 1 [komunismus; antifašismus; KPD; Německo; časopis; Ernst Jünger]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/745052-unsere-zeit-der-rote-aufb-17489380041-1024x1024.jpg)
![Das Stift St. Florian und Anton Bruckner. Bilder zur deutschen Kultur- und Kunstgeschichte [hudba, hudební dějiny, romantismus, augustiniánský klášter Sankt Florian Horní Rakousko] Das Stift St. Florian und Anton Bruckner. Bilder zur deutschen Kultur- und Kunstgeschichte [hudba, hudební dějiny, romantismus, augustiniánský klášter Sankt Florian Horní Rakousko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/695195-das-stift-st-florian-und--16898535661-1024x1024.jpg)
![Menschliche Kultur und Tradition. Kulturanthropologie Orientierungen [= Der Christ in der Welt. Eine Enzyklopädie. I. Reihe: Was ist der Mensch?; Band 4a/b] [kulturní antropologie, encyklopedie, přehled] Menschliche Kultur und Tradition. Kulturanthropologie Orientierungen [= Der Christ in der Welt. Eine Enzyklopädie. I. Reihe: Was ist der Mensch?; Band 4a/b] [kulturní antropologie, encyklopedie, přehled]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/733252-menschliche-kultur-und-tr-17364312781-1024x1024.jpg)
![Der Straßenbau; Flußbau; Einführung in den Talsperrenbau; Schleusenbau; Hafennbau; Schiffahrtskanäle [= System Karnack-Hachfeld, Technische Selbst-Unterrichts-Briefe] [technika, stavebnictví, učebnice] Der Straßenbau; Flußbau; Einführung in den Talsperrenbau; Schleusenbau; Hafennbau; Schiffahrtskanäle [= System Karnack-Hachfeld, Technische Selbst-Unterrichts-Briefe] [technika, stavebnictví, učebnice]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/685482-der-strassenbau-flussbau--16781878411-1024x1024.jpg)