NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Die große Mutter. Zeugungsmythen der Frühgeschichte [náboženství, Velká matka, plodnost]
Böttcher, Helmuth M.
Düsseldorf - Wien: Econ-Verlag 1968, první vydání, celoplátěná vazba s titulem na hřbetu, 379 stran s vyobrazeními na tabulích, velké 8° (15 x 22,5 cm)
obálka na okrajích odřená a potrhaná, na titulu něco přelepené, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Der Simplicus, roč. 1, 1934, č. 11 [politická satira; karikatura; Der Simpl; Simplicissimus; antifašismus; umění]
Franz Bidlo [František Bidlo] (ed.), Erich Godal [Eric Jacob
Prag: Der Simplicus 1934, neváz., 12 s., 4° (25 x 35 cm)
Vynikající stav; obálka mírně opotřebovaná a zažloutlá, výtisk byl uprostřed mírně přehnutý.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Zerlegbare Modelle zu Dr. F. König's Ratgeber [rozkládací lidské tělo - 4 anatomické skládací modely: muž, žena, hlava a končetiny]
[Leipzig], pův. poloplátěná vazba s pěti rozkládacími anatomickými obrázky+8 stran textu, 4° (17 x 24 cm), jazyk: německy
okraje desek mírně odřené, mírné otisky prstů, text zahnědlý, několik poznámek tužkou, celkově ale velmi dobrý stav
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Brauchtumsleben der Heimatvertriebenen im neuen Raum gleichzeitig eine grundlegende Stellungnahme zur Volkstumpflege überhaupt [Sudety, lidové tradice]
Perlick, Alfons
Neuß: Deutscher Heimatbund 1961, věnování autora, sešit, strany 104-117, 8° (16,5 x 24 cm)
zevně poněkud vyšisovaný, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
130Kč
Bez daně: 130Kč
Karl Marx, Friedrich Engels: Gesamtausgabe (MEGA), sv. I/25, Text + Apparat [sebrané spisy; kritické vydání]
Marx, Karl [Karel] - Engels, Friedrich [Bedřich]
Berlin: Dietz Verlag 1985, váz., 1320 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Dobrý stav; desky trochu opotřebované, na ořízkách jsou stopy prachu, na několika stranách a zadních předsádkách je razítko knihovny, na jedné titulní straně je menší šmouha od prachu.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Die directen Steuern. Zusammenstellung der Vorschriften zur Benützung für die Steuerämter [přímé daně. Přehled předpisů pro finanční úřady]
Wien: kaiserlich-königliche Hof- u. Staatsdruckerei 1903, polokožená vazba s mramorovanými deskami, XII+319 stran, 4° (19 x 26 cm), jazyk: německy
desky odřené a zohýbané, signatura na hřbetu, okraje stran se starými vodním skvrnami, mírně podtrhané pastelkou, celkově ještě přijatelný stav
280Kč
Bez daně: 280Kč
Die Handelsplätze in den Gebirgsregionen der Grafschaft Görz [Gorice, Gorizia, severní Itálie, Rakousko-Uhersko, obchod, trhy, ekonomie, geografie]
Dvorský, Viktor
Prag: Geographisches Institut der Böhmischen Universität – Selbstverlag 1907. [= Travaux geographiques Tcheques; 8]
Desky zašpiněné, zaprášené, na okrajích zahnědlé, vpředu roztržené, uvnitř bez poškození, stránky dosud nerozřezány, dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Gliederung der Stadtbücher Nord- und Westböhmens [městské knihy; Sudety; archivnictví; historie; dějiny]
Wenisch, Rudolf
Komotau [Chomutov]: Im Selbstverlage des Vereines [Verein für Geschichte der Deutschen in Böhmen] 1931, brož., 82 s., 8° (14 x 21 cm)
Dobrý stav; obálka zažloutlá, mírně opotřebovaná, vzadu trochu zašpiněná.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Die Forst-Insecten oder Abbildung und Beschreibung der in den Wäldern Preussens und der Nachbarstaaten als schädlich oder nützlich bekannt gewordenen Insecten; ... [brouci, entomologie, lesnictví, kolorované litografie]
Ratzeburg, Julius Theodor Christian
Berlin: In der Nicolai'schen Buchhandlung 1839, dobová celoplátěná vazba se zlaceným hřbetem, XVI+247 stran, obr. v textu, 3 skládané tabule a 22 částečně kolorovaných tabulí (jedna jako frontispis, 2
desky poněkud ušpiněné, na krajích trochu odřené, průběžně lehké hnědé skvrny, několik tabulí ušpiněných nebo zahnědlých, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
5 999Kč
Bez daně: 5 999Kč
Versuch einer Concreten Logik ["Základové konkrétné logiky"; "Pokus o konkrétní logiku"; první německé vydání]
Masaryk, Thomas G. [Tomáš Garrigue]
Wien: Verlag von Carl Konegen 1887, váz., XVI+318 s., 8° (14 x 21,5 cm)
Velmi dobrý stav; zadní předsádka má skvrnu od vody.
620Kč
Bez daně: 620Kč
AIZ [Arbeiter-Illustrierte-Zeitung; A-I-Z], roč. 12, 1933, č. 46 [časopis; fotografie; nacismus; antifašismus]
Prokop, Paul (ed.)
Prag: AIZ 1933, neváz., 16 [769-784] s., 4° (28 x 38 cm)
Velmi dobrý stav; okraje stránky mírně opotřebované, s pár nepatrnými natrženími.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Vollständige Sammlung aller Briefe, Unterrichte, Gewaltertheilungen und Verhandlungen Unsers Heiligen Vaters Pius Papst VI. in Betreff der französischen Religions-Umwältzung [vazba kůže, 2 svazky, dějiny, náboženství, papež, staré tisky]
Guilleaume, Dominicus A.
Köln am Rhein: H. J. Haas und Sohn 1797, polokožené vazby s titulem na hřbetu, mramorované desky, červená ořízka, zdobené předsádky, XIV+304; XII+311 stran s 1 mědirytem na frontispisu, 8° (11,5 x 18
okraje desek odřené, nečtená, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
1 940Kč
Bez daně: 1 940Kč
Die Kunst. Monatshefte für freie und angewandte Kunst. XII. Jahrgang, 1911, Heft 11 (August) [umění; secese; časopis]
München: F. Bruckmann 1911, brož., 46 (481-527)+XIX s., 4° (21,5 x 30 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, zašlá, s drobnými natrženími, knižní blok částečně odlepen od obálky.
75Kč
Bez daně: 75Kč
System der practischen Arzeneymittellehre. 2. Besondere Arzeneymittellehre; Zweyte Abtheilung, enthaltend die stärkenden oder tonischen Arzeneystoffe [pouze tento 3. svazek, lékařství, lékárnictví]
Herrmann, Leopold Franz
Wien: Gehlen’sche Erben 1830, kartonová vazba se štítkem na hřbetu, mramorované desky, žlutá ořízka, 480 stran, 8° (14 x 20,5 cm)
poněkud skosená, desky odřené a ušpiněné, na začátku a na konci hnědé skvrny a stará skvrna po vodě, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Führer durch Moskau und Umgebungen. Mit einem kolorierten Plane der Stadt und nächster Umgebung [Moskva, průvodce, místopis, bedekr]
Grossmann, P. - Knöbel, J.
Moskau: Buchhandlung J. Deubner 1882, pův. celoplátěná vazba se slepotiskem a zlacenou ražbou, VIII+263+76 stran s reklamou, 12° (11 x 16 cm)
okraje desek odřené, razítko knihkupce na titulu, několik málo podtrhání tužkou, pův. mapa Moskvy chybí a je nahrazená barevnou fotokopoií, celkově dobrý stav
6 800Kč
Bez daně: 6 800Kč
Friedrich Dürrenmatt. Schriftsteller und Maler [umění; malba]
Dürrenmatt, Friedrich
Zürich: Diogenes Verlag 1994, brož., 320 s., 4° (24 x 28 cm)
Obálka mírně opotřebovaná; velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021