NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Prague: Institute for Classical Studies of the Academy of Sciences of the Czech Republic 2003, brož., 306 s., 8° (14,5 x 20 cm)
Obálka mírně opotřebovaná, ořízka mírně zaprášená; velmi dobrý stav.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Wien: 1836, váz., [2]+113+[5] s., 12° (9 x 14 cm)
Velmi dobrý stav; kůže trochu opotřebovaná, zvlášť na hřbetu a zadní desce, předsádky zažloutlé, přední předsádka se starým razítkem antikvariátu, pár stránek s drobnými stopami po vlhkosti.
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Hamburg: Verlag Richard Meiner 1958, pův. brož, [XII]+252 stran, 8° (15,5 x 23,5 cm)
věnování autora na titulu, nepatrně vyšisované okraje stránek, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Leipzig: Baumgärtner's Buchhandlung 1836, VIII+419+[3] s., 11 tabulí, 8° (11 x 17,5 cm)
Dobrý stav; desky trochu opotřebované, na předním přídeští je nalepen starý štítek mladoboleslavské školní knihovny, na volné předsádce a titulním listě jsou další razítka a natištěné signatury, někol
2 990Kč
Bez daně: 2 990Kč
Bez daně: 2 990Kč
Hostivice: Baron 2015, váz., 240 s., 4° (22,5 x 22,5 cm)
Téměř jako nová.
799Kč
Bez daně: 799Kč
Bez daně: 799Kč
Berlin: Dietz Verlag 1960, 1. Auflage (1.-5. Tausend).
Ořízka trochu zašpiněná, hřbet na okrajích otlačený, dolní roh přední strany desek trochu ohnutý, okraje stránek zahnědlé, jinak uvnitř zcela v pořádku - pěkně zachovalá, celkově velmi dobrý stav.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Prag: Verlag der kön. böhm. Gesellschaft der Wissenschaften 1901, pův. brož., 69 stran s barevným frontispisem a dalšími ilustracemi, 4° (18 x 27 cm)
zevně ušpiněný, stránky nepatrně zahnědlé, jinak čistá, celkově dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Berlin: Verlag Tonindustrie-Zeitung 1926, brož., 57+[3] s., 1 tabule, 8° (16,5 x 24 cm)
Obálka opotřebovaná a zažloutlá, knižní blok ve vynikajícím stavu.
620Kč
Bez daně: 620Kč
Bez daně: 620Kč
Wien: Verlag von Karl Graeser & Kie. 1914, pův. kartonová vazba, IV+176 stran s vyobrazeními, 8° (15 x 21 cm)
zevně ohmataná, poněkud vyšisované okraje stránek, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Dresden: Zeiss Ikon AG 1936, pův. sešit, strany 265-288 s četnými čb. ilustracemi, 8° (16 x 23 cm)
zevně poněkud odřený, trochu vyšisované okraje stránek, jinak čistý, celkově dobrý stav
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bez daně: 160Kč
Leipzig: C. G. Naumann 1904, váz., VI+[4]+470+[16] s., 8° (12,5 x 18,5 cm)
Desky mírně opotřebované, předsádky a pár stránek se stopami zažloutnutí; velmi dobrý stav.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Berlin: Julius Springer 1903. Mit 1486 Textfiguren und 97 lithographirten Tafeln. 4. neubearbeitete Auflage, unter Mitwirkung von J. Kirner.
Hrany desek jen nepatrně odřené, vlastnické razítko přes titulní strany všech tří dílů, občasné poznámky a podtrhávání tužkou (převážně v prvním svazku), některé stránky vzhledem ke stáří lehce skvrni
2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Zürich: Kunsthaus Zürich 1968, pův. brož., 18 stran s několika vyobrazeními, velké 8° (19 x 21 cm)
desky na několika místech odřené, jinak perfektní, celkově ale velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Leipzig: Otto Harrassowitz 1949, pův. brož., VII+102 stran s 41 ilustracemi, 4° (17 x 24 cm)
zevně ohmataná, vyšisované okraje, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Prag: Bey Sophia Johanna Clauserin, Kön. Hofbuchdruckerin 1772, brož., 186 s., 12° (10 x 16 cm)
Menší stopy prachu na ořízce, titulní straně a poslední straně, tyto vnější části jsou i mírně zažloutlé; vynikající stav.
2 600Kč
Bez daně: 2 600Kč
Bez daně: 2 600Kč
Leoben: Verlag der Gesellschaft der Freunde der Leobener Hochschule 1930.
Desky zašpiněné a na okrajích vybledlé, hřbet dole natržený, horní rohy stránek nepatrně ohnuté, jinak uvnitř bez poškození, čistá a světlá, celkově vzhledem ke stáří velmi dobrý stav.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Zobrazeny položky 3425 až 3440 z 4113 (258 stránek)
Zákazníci sk


![Regel des heiligen Augustinus ["Řehole svatého Augustina"; voršilky; uršulinky; řád svaté Voršily; křesťanství] Regel des heiligen Augustinus ["Řehole svatého Augustina"; voršilky; uršulinky; řád svaté Voršily; křesťanství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/682518-regel-des-heiligen-august-16896863701-1024x1024.jpg)
![Gesetz und Entwicklung in der Natur [zákon, vývoj, příroda] Gesetz und Entwicklung in der Natur [zákon, vývoj, příroda]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/722304-gesetz-und-entwicklung-in-17225042981-1024x1024.jpg)
![Šumava na pohlednicích ateliéru Wolf = Der Böhmerwald auf den Ansichtskarten des Ateliers Wolf [pohledy; pohlednice] Šumava na pohlednicích ateliéru Wolf = Der Böhmerwald auf den Ansichtskarten des Ateliers Wolf [pohledy; pohlednice]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/676462-sumava-na-pohlednicich-at-16675518611-1024x1024.jpg)
![Die Lage in der Bundesrepublik und der Kampf für Frieden, Demokratie und sozialen Wohlstand [Komunistická strana Německa, Západní Německo, sjezd KPD v únoru 1960, komunismus, socialismus] Die Lage in der Bundesrepublik und der Kampf für Frieden, Demokratie und sozialen Wohlstand [Komunistická strana Německa, Západní Německo, sjezd KPD v únoru 1960, komunismus, socialismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/716331-die-lage-in-der-bundesrep-17155936981-1024x1024.jpg)
![Prager Tychoniana zur bevorstehenden Säcularfeier der Erinnerung an das vor 300 Jahren erfolgte Ableben des Reformators der beobachtenden Astronomie [Tycho Brahe] Prager Tychoniana zur bevorstehenden Säcularfeier der Erinnerung an das vor 300 Jahren erfolgte Ableben des Reformators der beobachtenden Astronomie [Tycho Brahe]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/753517-prager-tychoniana-zur-bev-17598459251-1024x1024.jpg)
![Wie werden Automobilstrassen gebaut? [silnice; vozovky; stavba; stavební inženýrství; automobilismus; auta; doprava] Wie werden Automobilstrassen gebaut? [silnice; vozovky; stavba; stavební inženýrství; automobilismus; auta; doprava]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/659743-wie-werden-automobilstras-16496792031-1024x1024.jpg)
![Sagen und geschichtliche Erzählungen der Stadt Wien. Nebst einer kurzen Gerschichte der k. k. Reichshaupt- und Residenzstadt Wien und der Vororte. ... [pověsti, Vídeň] Sagen und geschichtliche Erzählungen der Stadt Wien. Nebst einer kurzen Gerschichte der k. k. Reichshaupt- und Residenzstadt Wien und der Vororte. ... [pověsti, Vídeň]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/708444-sagen-und-geschichtliche--17061976321-1024x1024.jpg)
![Phototechnik; Nr. 6 - Dezember 1936 (16. Jahrgang) [amatérská fotografie, 30. léta, časopis] Phototechnik; Nr. 6 - Dezember 1936 (16. Jahrgang) [amatérská fotografie, 30. léta, časopis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/746575-phototechnik-nr-6-dezembe-17508473731-1024x1024.jpg)
![Gottfried Honegger [Kunsthaus Zürich, 3. December 1967 - 7. Januar 1968] [katalog výstavy, umění] Gottfried Honegger [Kunsthaus Zürich, 3. December 1967 - 7. Januar 1968] [katalog výstavy, umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/739951-gottfried-honegger-kunsth-17428211271-1024x1024.jpg)
![Geheimnisse tibetischer Malereien [= Forschungen zur Völkerdynamik Zentral- und Ostasiens; Heft 2] [Tibet, tibetanistika, umění] Geheimnisse tibetischer Malereien [= Forschungen zur Völkerdynamik Zentral- und Ostasiens; Heft 2] [Tibet, tibetanistika, umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/767725-geheimnisse-tibetischer-m-17791830511-1024x1024.jpg)
![Abhandlung über die Art des Todes der Ertrunkenen, Erhenkten und Erstickten ["Pojednání o způsobu smrti utopených, oběšených a udušených"; medicína; lékařství; dějiny, historie medicíny; smrt; resuscitace] Abhandlung über die Art des Todes der Ertrunkenen, Erhenkten und Erstickten ["Pojednání o způsobu smrti utopených, oběšených a udušených"; medicína; lékařství; dějiny, historie medicíny; smrt; resuscitace]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/590599-abhandlung-uber-die-art-d-16143467781-1024x1024.jpg)