NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Die Naturgeschichte in getreuen Abbildungen und mit ausführlicher Beschreibung versehen. Insekten [přírodopis, hmyz, vazba kůže]]
Leipzig: Verlag von Eduard Eisenach 1838, polokožená vazba se zdobenými deskami, zlatá ražba na hřbetu, [II]+482+[10] stran s rejstříkem a obsahem, 4° (19 x 26 cm), jazyk: německy
desky poněkud odřené, text místy s mírnými hnědými skvrnami, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
1 960Kč
Bez daně: 1 960Kč
Leid in Stadt [německá pražská literatura; podpis]
Katz, Richard
Erlenbach-Zürich - Leipzig: Eugen Rentsch Verlag 1938, váz., 242 s., 8° (15 x 22 cm)
Dobrý stav; rohy desek trochu naražené, na přední ořízce několik drobných skvrnek od stáří, přebal chybí.
1 470Kč
Bez daně: 1 470Kč
Karl Marx, Friedrich Engels: Gesamtausgabe (MEGA), sv. I/13, Text + Apparat [sebrané spisy; kritické vydání]
Marx, Karl [Karel] - Engels, Friedrich [Bedřich]
Berlin: Dietz Verlag 1985, váz., 1199 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Dobrý stav; zadní desky poškrábané, na ořízkách je pár stop prachu, na několika stranách je razítko knihovny.
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Geld-, Bank- und Börsenwensen. Ein Handbuch für Bankbeamte, Juristen, Kaufleute und Kapitalisten, sowie für den akademischen Gebrauch [Příručka peněžnictví, bankovnictví a burzovnictví; banky, burzy, obchod]
Obst, Georg
Leipzig: Carl Ernst Poeschel 1908.
Bývalý knihovní exemplář s razítky, exlibris na přídeští, desky opotřebované - zašpiněné, skvrnité a odřené, plátno na hřbetu trochu natržené, vazba na několika místech prasklá, kovové spony vazby zre
250Kč
Bez daně: 250Kč
Sehn sucht. Einundzwanzigste Rechenschaft. Das Bild vom Menschen. Wie ist es heute - wie soll es werden? [= Engadiner Kollegium - Tagung; 1990][psychologie, náboženství, sborník]
Knellwolf, Ulrich et al.
Zürich: M & T Verlag AG 1991, pův. laminovaná kartonová vazba, 241 stran, 8° (13,5 x 21 cm)
jako nová, výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Allgemeine Bauzeitung, Sechzehnter Jahrgang, 1851 [architektura a stavitelství, inženýrství - odborný časopis 19. století]
Förster, Christian Friedrich Ludwig (ed.)
Wien: Verlag von L. Försterʾs artistischer Anstalt 1851.
Bývalý knihovní exemplář, desky zašpiněné a na rozích otlačené, polovina předsádky odtržená, chybí "Atlas" k ročníku 16 a podle soupisu na titulní straně také č. 6 přílohy "Notizblatt&q
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Historische Novellen. Dritter und Vierter Band [Historické novely Wilhelma Blumenhagena, 3. a 4. díl, vazba kůže - polokožená]HOL
Blumenhagen, Wilhelm
Hannover: Ernst Kniep 1879.
Desky odřené a poškrábané, předsádka zašpiněná, titulní strana a některé strany uvnitř svazku vzhledem ke stáří skvrnité, jinak uvnitř bez poškození, dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Rokoko. Französische und deutsche Illustratoren des achtzehnten Jahrhunderts. Mit neunzig Abbildungen. Zweite unveränderte Auflage. Drittes und viertes Tausend [= Klassische Illustratoren; VIIII. Rokoko] [knižní ilustrace, umění]
Hausenstein, Wilhelm
München: R. Piper & Co. 1916, pův. kartonová vazba se zdobenými předsádkami, 139 stran s četnými ilustracemi, 4° (18 x 26 cm)
hřbet utržený, desky ušpiněné, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Weltstimmen. Weltbücher in Umrissen. Sechster Band. Mit 337 Porträts, Handschriftenproben, Bühnenszenen, Lichtbildern und Romanillustrationen [světová literatura, časopis]
Stuttgart: Franckh'sche Verlagshandlung 1932, červená celoplátěná vazba s černou ražbou na přední desce a hřbetu, [VIII]+528 stran s četnými ilustracemi, 4° (18 x 24,5 cm)
desky poněkud ušpiněné a odřené, stránky trochu zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zürcher Taschenbuch auf das Jahr 1941. Einundsechzigster Jahrgang [ročník 61; historie, dějiny; Curych; Švýcarsko]
Zürich: Verlag Buchdruckerei a/d. Sihl 1940, váz., 287 s., 8° (13,5 x 20,5 cm)
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Englisches Artzney-Büchlein, sv. 1-3 [1727-1738; medicína; lékařství; recepty; farmacie; léky; 18. století]
Richard Lower; Ludovicus Cornarus [Luigi Cornaro]; Johann Ra
Leipzig: In Weidmannischen Buchladen 1734; In Weidmannischen Buchhandlung 1738; Verlegts Moritz Georg Weidmann 1727, váz., [8]+217+[15], [8]+287+[9], [16]+306+[6] s., 8° (10,5 x 17 cm)
Dobrý stav; kůže opotřebovaná a odřená, rohy naražené, předsádky vybledlé, resp. zahnědlé, na přední předsádce a několika stranách jsou čísla, resp. zatržení psaná pastelkou, frontispis opotřebovaný,
5 490Kč
Bez daně: 5 490Kč
Special-Karte der west-norddeutschen Bundesstaaten: Großherzogthum Hessen, Nassau, ... [vojenské mapy, Německo]
Weiland, G. H.
Wien: Beck'sche Verlagsbuchhandlung, barevná skládaná mapa, 51 x 66 cm
poněkud křehký papír, občas natržený v ohybech, zepředu štítek knihkupectví, zezadu nálepka, celkově dobrý stav
730Kč
Bez daně: 730Kč
Die Antike Kunst I. Ägypten und Vorderasien [starý Egypt; starověké egyptské umění; sochařství]
Curtius, Ludwig
Berlin-Neubabelsberg: Akademische Verlagsgesellschaft Athenaion 1923, váz., VIII+293 s., 9 tabulí, 4° (23 x 29 cm)
Desky mírně opotřebované, plátno na hřbetě zašlé, se skvrnkami, ořízka a stránky zažloutlé, chybí přebal a reprodukce či fotka na tabuli č. I; ještě uspokojivý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Atlas und Grundriss der Haut-Krankheiten [1911; pohlavní a kožní nemoci; venerologie; dermatologie; lékařství]
Mraček, Franz - Jesionek, Albert
München: J. F. Lehmann's Verlag 1911, váz., XX+418+24 s., přílohy, 8° (13 x 19 cm)
Uspokojivý stav; desky opotřebované, plátno na několika místech natržené, vazba uvolněná, na spoji (přední předsádce) nalomená, přední předsádka má malé natržení, na předsádkách a některých stranách a
2 490Kč
Bez daně: 2 490Kč
Christkatholisches neu eingerichtetes, verbessertes, nach dem römischen Meßbuche berichtigtes, und merklich vermehrtes Unterrichtungsbuch, ... [náboženství, katolicismus, učebnice]
Goffiné, Leonhard
Grätz: Johann Andreas Kienreich 1821, polokožená vazba se zlacením na hřbetu, XXXII+504; XVI+504 stran s 2 frontispisy, 8° (11,5 x 18 cm)
přední deska chybí, hřbet a zadní deska odřená, ohnuté rohy stránek, občas hnědé skvrny, jinak čistá, celkově použitelný stav
620Kč
Bez daně: 620Kč
 
Valentinská © 2021