NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Leipzig: Verlag Quelle & Meyer 1922, pův. poloplátěná vazba, [XII]+131 stran s vlepenými ilustracemi, 4° (20 x 26 cm), jazyk: německy
desky vyšisované na krajích, mírně odřené razítko majitele na předsádce, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Dresden: Verlag von Wolfgang Jess 1921, poloplátěná vazba s titulem na hřbetu, XV+236 stran, 4° (16 x 23,5 cm)
desky poněkud odřené, exlibris na předsádce, občas otisky prstů, jinak čistá, celkově dobrý stav
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
München: Albert Langen.
Desky zašpiněné, světlá skvrna na předních deskách, titulní strana a strany textu skvrnité, tabule s reprodukcemi na okrajích zahnědlé, tabule 46-49 mají ohnutý dolní roh (jen okraj, nezasahuje do rep
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Leipzig: J. G. Hinrichs 1810, váz., [4]+262 s., 4 tabule, 16° (9,5 x 12,5 cm)
Desky zašlé a mírně opotřebované, ořízka zašlá, vazba uvolněná (viz foto), tabule a stránky většinou jen mírně zažloutlé; dobrý stav.
1 300Kč
Bez daně: 1 300Kč
Bez daně: 1 300Kč
Duisburg: Selbstverlag 1901. Für Praxis und Schule bearbeitet.
Desky odřené a trochu zaprášené, papír vzhledem ke stáří zahnědlý, titulní list lehce skvrnitý, nahoře na titulní straně byla vlastnická poznámka, která je přelepena pruhem papíru, na str. 65 na okraj
870Kč
Bez daně: 870Kč
Bez daně: 870Kč
Berlin: Hanseatische Verlagsanstalt Hamburg 1939, pův. brož., 110 stran, 4° (16 x 23 cm)
okraje poněkud odřené, podpis majitele na titulu, nepatrně zahnědlé stránky, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Tübingen: Zu-Guttenberg 1830, brož., VI+178 stran, 8° (12 x 20 cm)
přední a zadní deska utržená, ohmataná, otisky prstů, uvnitř jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
730Kč
Bez daně: 730Kč
Bez daně: 730Kč
Prag: Johann Mangoldt 1783, váz., [10]+744+[1] s., 8° (12,5 x 20 cm)
Desky a pergamen dosti opotřebované a zašlé, se stopami po činnosti larev, část stránek zažloutlých až zahnědlých, na předsádkách a několika stranách stopy po činnosti larev (text nezasažen); dobrý st
3 100Kč
Bez daně: 3 100Kč
Bez daně: 3 100Kč
Leipzig: P. Friesenhahn [1893], zdobená celoplátěná vazba, mramorovaná ořízka a řez, zdobené předsádky, 354 stran s četnými ilustracemi, 4° (15,5 x 23 cm)
mírně ohmataná, hnědé skvrny na prvních stranách, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
= Reihe Strauhof Zürich; 8. Zürich: OZV Offizin Zürich Verlags-AG 1996.
Velmi dobrý stav. Rohy desek pouze nepatrně ohnuté, uvnitř zcela v pořádku.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Leipzig: E. A. Seemann 1870, pův. celoplátěná vazba se zlatou ražbou a slepotiskem, X+580 stran s ilustracemi, 8° (15 x 21 cm)
hřbet a přední deska částečně odtržené, exlibris na přídeští, titul a frontispis ušpiněný, stránky zahnědlé/ s vyšisovanými okraji, jinak čistá, celkově použitelný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Berlin: Widerstands-Verlag 1929, pevné vazby s přebalem, XIX+491, [4]+412, [4]+397, [4]+431 s., 8° (13,5 x 21 cm)
Velmi dobrý stav; přebaly trochu opotřebované a zažloutlé, s nepatrnými natrženími, na předsádkách drobný podpis majitele, ořízky s drobnými žlutými skvrnkami.
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Bern: Verbandsdruckerei AG. 1939, pův. brož, 104 stran+3 přílohy, 4° (17,5 x 25 cm)
desky poněkud ušpiněné, stránky zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Prag: im Selbesverlag des Vereins, gedruck bei k. u . k. Hofbuchdruckerei A. Haase 1892.
Dobrý stav. Hřbet zpevněn kovovou sponkou, papír vzhledem ke stáří mírně zahnědlý, stránky dosud nerozřezány.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Liberec - Praha: Oblastní galerie Liberec - Arbor vitae 2015, váz., 191 s., 4° (24 x 27 cm)
Téměř jako nová.
780Kč
Bez daně: 780Kč
Bez daně: 780Kč
Abhandlungen und Berichte des Deutschen Museums, 50. Jahrgang, 1982; Heft 3. München – Düsseldorf: R. Oldenbourg Verlag – VDI-Verlag 1982.
Desky nepatrně zašpiněné, horní roh desek i stránek trochu ohnutý, jinak v pořádku, velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zobrazeny položky 3425 až 3440 z 4114 (258 stránek)
Zákazníci sk

![Die Cynthia des Properz [Propertius, Elegie] Die Cynthia des Properz [Propertius, Elegie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/659521-die-cynthia-des-properz-p-16494200671-1024x1024.jpg)
![Meissner Porzellan. ... [Míšeňský porcelán, sběratelství] Meissner Porzellan. ... [Míšeňský porcelán, sběratelství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/708441-meissner-porzellan-misens-17061953371-1024x1024.jpg)
![Penelope. Taschenbuch der Häuslichkeit und Eintracht gewidmet, auf das Jahr 1811 [beletrie; Sasko; Německo; literární časopisy; 19. století; Carl Maria von Weber] Penelope. Taschenbuch der Häuslichkeit und Eintracht gewidmet, auf das Jahr 1811 [beletrie; Sasko; Německo; literární časopisy; 19. století; Carl Maria von Weber]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/609040-penelope-taschenbuch-der--16318722741-1024x1024.jpg)
![Die Versandgeschäfte in Deutschland. Dritte, vollständig umgearbeitete und erweiterte Auflage des Sonderhefts 39 [= Schriften des Instituts für Konjunkturforschung; Sonderheft 47] [zásilkový prodej, ekonomika, Třetí říše] Die Versandgeschäfte in Deutschland. Dritte, vollständig umgearbeitete und erweiterte Auflage des Sonderhefts 39 [= Schriften des Instituts für Konjunkturforschung; Sonderheft 47] [zásilkový prodej, ekonomika, Třetí říše]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/739449-die-versandgeschafte-in-d-17423108621-1024x1024.jpg)
![Der Verkehr zwischen Seele und Leib [Titel der Urschrift: De Commercio Animae et Corporis, ... Ab Emanuele Swedenborg, Londini MDCCLXIX. Übersetzer: Ludwig Hofaker] [náboženství, teologie, tělo, duše] Der Verkehr zwischen Seele und Leib [Titel der Urschrift: De Commercio Animae et Corporis, ... Ab Emanuele Swedenborg, Londini MDCCLXIX. Übersetzer: Ludwig Hofaker] [náboženství, teologie, tělo, duše]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/767722-der-verkehr-zwischen-seel-17791818101-1024x1024.jpg)
![Anleitung zur praktischen Gottes Gelahrheit nach dem Entwurfe der Wiener Studien-Verbesserung [...] Zweyter Theil. Die Ausspendungspflicht [křižovníci; staré tisky; teologie; Rytířský řád křižovníků s červenou hvězdou] Anleitung zur praktischen Gottes Gelahrheit nach dem Entwurfe der Wiener Studien-Verbesserung [...] Zweyter Theil. Die Ausspendungspflicht [křižovníci; staré tisky; teologie; Rytířský řád křižovníků s červenou hvězdou]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/590475-anleitung-zur-praktischen-16141802831-1024x1024.jpg)
![Die vlämische Malerei. Einzige autorisirte deutsche Ausgabe von Ludwig Neustadt [= Illustrirte Bibliothek der Kunst- und Kulturgeschichte; Band 2] vlámské malířství Die vlämische Malerei. Einzige autorisirte deutsche Ausgabe von Ludwig Neustadt [= Illustrirte Bibliothek der Kunst- und Kulturgeschichte; Band 2] vlámské malířství](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/691449-die-vlamische-malerei-ein-16850177031-1024x1024.jpg)
![Populäre Ästhetik. Dritte vermehrte und verbesserte Auflage. Mit 53 Illustrationen [estetika, úvod, umění] Populäre Ästhetik. Dritte vermehrte und verbesserte Auflage. Mit 53 Illustrationen [estetika, úvod, umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/763160-populare-asthetik-dritte--17736672131-1024x1024.jpg)
![Zusammenschluss und Finanzierung in der Elektrizitätsindustrie. Inaugural-Dissertation zur Erlangung der Würde eines Doktors rerum politicarum der juristischen Fakultät der Universität Bern [ekonomika, průmysl, elektřina] Zusammenschluss und Finanzierung in der Elektrizitätsindustrie. Inaugural-Dissertation zur Erlangung der Würde eines Doktors rerum politicarum der juristischen Fakultät der Universität Bern [ekonomika, průmysl, elektřina]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/722307-zusammenschluss-und-finan-17225062611-1024x1024.jpg)
![Inhaltsverzeichniß zu den Mittheilungen des Vereins für Geschichte der Deutschen in Böhmen, Band I-XXX [dějiny Němců v Čechách, historie, časopisy] Inhaltsverzeichniß zu den Mittheilungen des Vereins für Geschichte der Deutschen in Böhmen, Band I-XXX [dějiny Němců v Čechách, historie, časopisy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/757309-inhaltsverzeichniss-zu-de-17649413291-1024x1024.jpg)
![Der Bergbau zwischen Mangfall und Leitzach in alter und neuer Zeit [hornictví v Bavorsku v minulosti, dějiny techniky, Horní Bavorsko] Der Bergbau zwischen Mangfall und Leitzach in alter und neuer Zeit [hornictví v Bavorsku v minulosti, dějiny techniky, Horní Bavorsko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/716440-der-bergbau-zwischen-mang-17156784101-1024x1024.jpg)