NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Genealogisches Taschenbuch der deutschen gräflichen Häuser auf das Jahr 1845. Achtzehnter Jahrgang [Gothajský almanach, hraběcí rodiny, hraběcí rody Evropy, genealogie, genealogická příručka]
Perthes, Jusus (ed.)
Gotha: Justus Perthes 1845.
Bývalý knihovní exemplář s razítky a se signaturními štítky na hřbetu a předních deskách knihy, vazba mezi přídeštím a předsádkou naprasklá, papír vzhledem ke stáří trochu skvrnitý, jinak uvnitř bez p
1 120Kč
Bez daně: 1 120Kč
Erich Schmidt-Uphoff: Skizzen des Jahrhunderts [vzpomínky, autobiografie, dějiny 20. století, umění, malířství a grafika, skici]
Schmidt-Uphoff, Erich
Jena – Quedlinburg: Verlag Dr. Bussert & Stadeler 1999. Nachwort von Horst Dauer.
Pěkný stav.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Journal des Demoiselles; Sixième année, 1838 [móda, kolorované litografie, staré tisky]
Paris: Bureau du Journal 1838, celoplátěná dobová vazba s barevným štítkem na hřbetu, 384 stran s 2 chromolitografiemi (móda), 2 čb. tabule a 2 hudební přílohy, 4° (15,5 x 23 cm)
desky odřené, rohy ohnuté, skvrny na zadní desce, občas hnědé skvrny, několik stran zahnědlých, celkově velmi dobrý stav
740Kč
Bez daně: 740Kč
Die Handelshochschule. Lehrbuch der Wirtschaftswissenschaften; Band 3, Kapitel VI-X [právo]
Boor, H. O. de et al.
Berlin - Wien: Spaeth & Linde [30. léta 20. stol.], polokožená vazba s titulem na hřbetu, strany 899-1752, velké 4° (18,5 x 27 cm)
okraje desek poněkud odřené, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
590Kč
Bez daně: 590Kč
Betriebsstatistik [= Fachbücher für die Wirtschaft] [statistika, podniky, obchod]
Mand, J.
Wiesbaden: Dr. Th. Gabler 1950, pův. brož, 50 stran, 8° (15 x 21 cm)
desky poněkud ušpiněné a popsané, stránky nepatrně zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Topographie der Historischen und Kunst-Denkmale: Der politische Bezirk Königgrätz [Soupis památek historických a uměleckých, okres Královéhradecký, Hradec Králové, NJ]
Cechner, Anton
= Topographie der Historischen und Kunst-Denkmale in Königreiche Böhmen von der Urzeit bis zur Mitte des XIX. Jarhunderts; Band XIX. Prag: Verlag der Archeologischen Kommission bei der Böhmischen Kais
Velmi dobrý stav. Hřbet desek trochu zahnědlý, předsádky a jim přilehlé stránky zahnědlé, jinak uvnitř pěkně zachovalá.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Näpfchen und andere Zeichen an Prager Kirchen. Sonderdruck aus Altböhmen und Altmähren; Das Necrolog des Minoritenklosters in Olmütz; Das älteste Totenbuch des Praemonstratenser-Chorfrauenstiftes Chotieschau (1200-1640) [Praha; Olomouc; Chotěšov]
Lustig, Alois; Loserth, Johann; Grassl, Basilius Franciscus
Leipzig: Johann Ambrosius Barth, Verlag 1942; Wien: Carl Gerold's Sohn 1884; Prag: s.n., 1930, váz., 10+24+40 s., 8° (14,5 x 22,5 cm)
Některé stránky mírně zažloutlé, stránky prvního separátu na krajích ohnuté (viz foto) kvůli větší velikosti; dobrý stav.
770Kč
Bez daně: 770Kč
Wahrscheinlichkeitsrechnung und mathematische Statistik ["Pravděpodobnost a matematická statistika"; matematika]
Marek Fisz
Berlin: VEB Deutscher Verlag der Wissenschaften 1971, váz., 777 s., 8° (17 x 23,5 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, předsádka je popsaná propiskou.
375Kč
Bez daně: 375Kč
Richard Dedekind 1831-1981: Eine Würdigung zu seinem 150. Geburtstag [dějiny vědy, matematika]
Braunschweig – Wiesbaden: Friedrich Vieweg & Sohn 1981.
Hřbet dole přelepený lepicí páskou, chybí titulní strana (vytržena), dolní okraj listu 11/12 odstřižený, jinak v pořádku, dobrý stav.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Urkundliche Geschichte der Iglauer Tuchmacher-Zunft. Gekrönte Preisschrift
Werner, Karl
Leipzig: S. Hirzel 1861, pozdější celoplátěná vazba s titulem na přední desce, zdobené předsádky, mramorovaná ořízka, VI+137 stran, 18 x 26 cm, jazyk: německy
exlibris na předsádce, vlepená písnička na patitulu, roh titulního listu vystřižen, mírně skrvnité, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
1 560Kč
Bez daně: 1 560Kč
Physikalische Technik, sv. I.1-2, II.1-2 [technická, aplikovaná, experimentální fyzika; technika; dějiny techniky, fyziky] HOL
Frick, J. - Lehmann, Otto
Braunschweig: Friedrich Vieweg und Sohn 1904-1909, váz., XXIII+630+34, XX+1001+32, XVII+762+20, XVI+1940+40 s., 18 tabulí, 8° (18,5 x 25,5 cm)
Desky jen mírně opotřebované, několik rohů desek mírně naražených, u dvou stránek prvního svazku utržené růžky (textová část nezasažena), vazba čtvrtého svazku je na konci knihy mírně poškozená, prask
7 500Kč
Bez daně: 7 500Kč
Rechtsträger, Rechtsverhältnisse und Berechtigungen (Buch I BGB., Allgemeiner Teil). 1. Auflage [= Neue deutsche Rechtskunde; Erste Reihe, 2. Heft] [právo, Třetí říše]
Kussmann, Herbert
Berlin-Schöneberg: Langescheidtsche Verlagsbuchhandlung (Prof. G. Langenscheidt) G. m. b. H. 1935, pův. brož, 64 stran+8 stran s reklamou, 8° (13 x 19,5 cm)
stará signatura na přední desce, jinak čistá, celkově výborný stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Der feine Gesellschafter [Skvělý společník, 1825; slušné chování; společenské, deskové hry; gastronomie; servírování]
Kaschau [Košice]: Gedruckt und im Verlage bei Carl Werfer 1825, váz., XII+144 s., 12° (10,5 x 16,5 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, se skvrnami a drobnými ztrátami, rohy desek naražené, na předsádce, titulní straně a pár dalších stranách jsou dobové poznámky psané perem, na několika stranách je zatr
2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Deutsche Kunst, 1600-1925. Neuerwerbungen. Herbst 1999 [= Galerie Arnoldi-Livie. Katalog Nr. 21] [kresby; malby; Německo; umění]
München: Galerie Arnoldi-Livie 1999, brož., 24 s., 8° (16,5 x 24 cm)
Téměř jako nová.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kleine historische Schriften, sv. 1-2 ["Menší historické spisy", 1818; křížové výpravy; historie; dějiny; vazba; kůže]
A. H. L. Heeren [Arnold Hermann Ludwig Heeren]
Wien: Bey Mich. Lechner, Universitäts-Buchhändler 1817, váz., XII+354+[2], XII+300 s., 8° (13 x 20,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky trochu opotřebované, na první titulní straně je natištěna (vlastnická?) značka, část stránek má malý počet menších bledých žlutých skvrnek od stáří.
2 190Kč
Bez daně: 2 190Kč
Der Arbeiterfreund, roč. 12, 1873 [dělnictvo; dělníci; sociální politika; 19. století]
Böhmert, Victor - Gneist, Rudolf (eds.)
Berlin: Verlag von Leonhard Simion 1873, váz., IV+523 s., 8° (15,5 x 22,5 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, s papírovými štítky, rohy desek naražené, na předsádkách jsou razítka, štítky a knihovnické poznámky psané propiskou, na několika stranách je razítko knihovny, jeden li
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
 
Valentinská © 2021