NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Johann Faulhaber 1580-1635. Eine Blütezeit der mathematischen Wissenschaften in Ulm [matematika, inženýrství, opevňovací stavitelství, dějiny vědy]
Hawlitschek, Kurt
= Veröffentlichungen der Stadtbibliothek Ulm; Band 18. Ulm: Stadtbibliothek Ulm, 1995.
Přebal na hřbetu a vpředu vybledlý, desky lehce zahnědlé, uvnitř zcela v pořádku, celkově velmi dobrý stav.
500Kč
Bez daně: 500Kč
Internationale Presse-Korrespondenz, roč. 9, 1929, září-prosinec [Kominterna; Komunistická internacionála; komunismus]
Berlin: 1929, váz., [798]+24 s., 4° (21 x 28 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, zadní deska s nalepeným štítkem, na přední předsádce razítka a poznámky knihovny, ořízka a stránky zažloutlé, na vícero stránkách je razítko, stránky jen výjimečně s d
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Von Kleidern und Liebe. Gespräche, Briefe und Geschichten [beletrie]
Kläger, Emil
Wien - Leipzig: Artur Wolf Verlag 1917, pův. brož s nalepeným titulem na přední desce, 91 stran s ilustracemi, 8° (15,5 x 20 cm), jazyk: německy
otisky prstů, hnědé skvrny, podpis majitele za titulem, celkem ještě použitelný stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Nan Lu. Die Stadt der verschlungenen Wege. Eine Erzählung aus dem China von Heute [beletrie, Čína]
Wantoch, Susanne
Wien: Globus-Verlag 1948, pův. poloplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, obálka, 113 stran s četnými dřevořezy, 8° (12,5 x 19,5 cm)
obálka poněkud odřená a ušpiněná, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Karl Marx, Friedrich Engels: Gesamtausgabe (MEGA), sv. IV/8, Text + Apparat [sebrané spisy; kritické vydání; výpisky; ekonomie]
Marx, Karl [Karel] - Engels, Friedrich [Bedřich]
Berlin: Dietz Verlag 1986, váz., 47+1118 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky mírně opotřebované, na ořízkách jsou stopy prachu, na několika stranách je razítko knihovny.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Das Puppentheater in der Tschechoslowakei [loutkové divadlo; loutky; Československo; Česko]
Malík, Jan
Prag: Orbis 1948, brož., 61+[32] s., 8° (14 x 21 cm)
Obálka opotřebovaná, na obálce a titulní straně se nacházejí razítka vlastníka; dobrý stav.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Werkstattstechnik, 24. Jahrgang, 1930, Heft 1-24 [strojírenství; strojírenský průmysl; stroje; továrny; Německo]
G. Schlesinger (ed.)
Berlin: Verlag von Julius Springer 1930, váz., XXIII+684 s., 4° (21 x 29 cm)
Velmi dobrý stav; desky jen nepatrně opotřebované, ořízka a stránky trochu zažloutlé.
990Kč
Bez daně: 990Kč
U-Stadtbahn Essen, Baulose 12 und 13, Handelshof – Burggymnasium [metro v Essenu, městská doprava, podzemní dráha, dopravní stavby, stavitelství]
Essen: Tiefbauamt der Stadt Essen [nach Juli 1971].
Desky vpředu na okraji lehce zašpiněné a v ohybu desek mírně odřené, uvnitř zcela v pořádku, pěkný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Nekrolog der Teutschen für das neunzehnte Jahrhundert; Dritter Band [apart, dějiny, biografie, Německo]
Schlichtegroll, Friedrich (ed.)
Gotha: Justus Perthes 1805, pův. interimní brož. s rukou psaným titulem na hřbetu, [VIII]+359 stran s rytým portrétem před titulem (Marcus Herz), 8° (12 x 18 cm)
desky poněkud ušpiněné a odřené, okraje stránek poněkud ušpiněné a odřené, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
1 090Kč
Bez daně: 1 090Kč
Naturwissenschaftliche Studien und Kritiken. Für Gebildete [přírodní vědy]
Klein, Hermann Joseph
Graz: Verlag von Leykam-Josefsthat 1875, poloplátěná vazba s ražbou na hřbetu, zdobené desky a ořízka, [VI]+360 stran, 8° (12,5 x 18 cm)
desky odřené, na okrajích stránek otisky prstů a vyšisované, podpis majitele na titulu, částečně opravená papírovými páskami, jinak čistá, celkově ještě použitelný stav
460Kč
Bez daně: 460Kč
Tannhäuser und der Sängerkrieg auf Wartburg von Richard Wagner. ... [opera, noty, klavír]
Wagner, Richard - Kogel, Gustav F.
Berlin: Adolph Fürstner (1909), pův. celoplátěná vazba se slepotiskem, 355 stran s notami, 4° (20 x 27 cm)
desky poněkud odřené a potrhané, stránky zahnědlé/vyšisované okraje, občas otisky prstů, české překlady textu perem, celkově ještě dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Lehrbuch der Kirchengeschichte. Dritte, verbesserte und vermehrte Auflage [= Wissenschaftliche Handbibliothek. Erste Reihe. Theologische Lehr- und Handbücher; XVI] [církevní dějiny, náboženství]
Funk, F. X.
Paderborn: Ferdinand Schöningh 1898, pův. celoplátěná vazba se slepotiskem a zlacenou ražbou, červená ořízka, XVI+617 stran, 8° (15 x 22,5 cm)
okraje desek odřené, exlibris na přídeští, podpis majitele na titulu, stránky nepatrně zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Kirche und Kultur im Mittelalter. Zweite Auflage [3 svazky, církev, kultura, středověk]
Schnürer, Gustav
Paderborn: Ferdinand Schöningh-Verlag 1927-1930, celoplátěné vazby se štítky na hřbetu, XVI+426; X+563; XII+463 stran, velké 8° (15 x 22,5 cm)
desky poněkud poskvrněné, hřbety vyšisované, u 1. sv. hřbet odtržený, podpisy majitele na titulním listu, občas podtrhané tužkou a pastelkou, jinak uvnitř čisté, celkově ještě použitelný stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
T. G. Masaryks Gedanken und Worte (Zitate aus Masaryks Schriften und Reden). Übersetzt von Prof. Dr. K. Eben [Myšlenky z jeho spisů a řečí]
Masaryk, T. G. - Barton, F. O. (ed.)
Prag: Verlag Heinr. Mercy Sohn 1922, pův. kartonová vazba s barevnou horní ořízkou, 67 stran, portrét na frontispisu, 8° (11,5 x 20 cm)
desky silněji ušpiněné, hřbet se ztrátou natržený, uvnitř čistá, celkově ještě dobrý stav
379Kč
Bez daně: 379Kč
Kleine Naturgeschichte. Für das jugendliche Alter bearbeitet von Franz Sträßle. Mit vielen, nach der Natur gezeichneten, fein colorirten Abbildungen auf 10 Tafeln. Dritte unveränderte Auflage [přírodověda, učebnice, litografie]
Sträßle, Franz
Stuttgart: Wilhelm Nitzschke [1870], plátěná vazba s obrázkem na přední desce, zdobené předsádky, červená ořízka, IV+199 stran s 10 kolorovanými litografiemi, jedna jako frontispis, 8° (12 x 18 cm)
uvnitř hnědé skvrny, jinak nepoškozená, celkově velmi dobrý stav
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Spaziergänge durch das Musikalische Prag [Procházka hudební Prahou; Praha; skladatelé; hudebníci hudba]
Wolfgang Dömling
Zürich - Hamburg: Arche Verlag AG 1999, brožovaná, s. 139, 8° (13 x 19 cm)
Velmi dobrý stav; na titulu menší razítko ex-majitele.
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021