NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Leipzig - Wien: Bibliographisches Institut 1911, hnědá celoplátěná vazba se slepotiskem a zlatou ražbou, mramorovaná ořízka, XVI+528+56 stran s četnými barevnými mapami a plány, 12° (11 x 15,5 cm)
poněkud vyšisované okraje stránek, občas otisky prstů, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Augspurg [Augsburg]: Bey Jeremias Wolffens seel. Erben 1725, váz., [30]+402+[26] s., [55]+12 příloh, 8° (17 x 22 cm)
Uspokojivý stav; desky silně odřené, kůže s prasklinami a ztrátami, předsádky zažloutlé, vazba trochu nalomená (viz foto), přední volná předsádka chybí, na titulní straně je stará signatura přelepena
20 000Kč
Bez daně: 20 000Kč
Bez daně: 20 000Kč
Wien: Verlag für Militär- u. Fächliteratur A. Franz Göth & Sohn 1941. Zweite unveränderte Auflage.
Slušný stav. Desky odřené, se skvrnou od vody v dolní části, vazba mezi frontispisem a titulní stranou prasklá, skvrna od vody v dolní části předsádky a prvních XII stran - částečně obarvená barvou z
2 120Kč
Bez daně: 2 120Kč
Bez daně: 2 120Kč
Frankfurt am Main: Literarische Anstalt Rütten & Loening 1909.
Bývalý knihovní exemplář s razítky a signaturami, stránky dosud nerozřezány, uvnitř pěkná, desky opotřebované - zašpiněné, zahnědlé a na hřbetu odřené, celkově velmi dobrý stav.
620Kč
Bez daně: 620Kč
Bez daně: 620Kč
Würzburg, Johann Wilhelm Naumann 1978, pův. brož, 23 stran, 8° (14,5 x 20,5 cm)
věnování na patitulu, podtrhaná, jinak čistá, celkově dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pforzheim: Verlag von J. M. Flammer (W. Behrens) 1860, pův. brož., XI+544 stran, 4° (16 x 23,5 cm)
desky, patitul a frontispis odtržené, zevně ušpiněná, zadní deska chybí, průběžně hnědé skvrny a poznámky tužkou, celkově ale použitelný stav
980Kč
Bez daně: 980Kč
Bez daně: 980Kč
Dielsdorf: Buchdruckerei H. Akerets Erben 1963, brožovaná, 107 s., 8° (16,5 x 24,5 cm)
Velmi dobrý stav; obálka je mírně opotřebená a vybledlá, s drobným štítkem, na jedné straně je signatura.
1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Freiburg: Volkskunde-Tonarchiv des Instituts für ostdeutsche Volkskunde 1977, pův. brož, 170 stran s četnými ilustracemi, 8° (15 x 22 cm)
jako nová, výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Berlin: Erich Reiss Verlag 1930, erstes bis zehntes Tausend.
Desky zašpiněné, plátno dole na hřbetu natržené, horní ořízka zašpiněná, uvnitř zcela v pořádku. Celkově vzhledem ke stáří dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Erlangen: Ferdinand Enke 1855; 1856, polokožené vazby, 2 z pův. 3 svazků, XVI+599; XII+602 stran, 4°
desky mírně odřené, na hřbetu štítek knihovny, na předsádkách a na titulní straně razítka, uvnitř lehké hnědé skvrny, občas podtrhaná tužkou, celkově dobrý stav
3 700Kč
Bez daně: 3 700Kč
Bez daně: 3 700Kč
= Abhandlungen und Berichte des Deutschen Museums, 49. Jahrgang, 1981; Heft 1. München – Düsseldorf: R. Oldenbourg Verlag – VDI-Verlag 1981.
Pěkný stav, pouze zadní strana desek má zahnědlé okraje, uvnitř zcela bez poškození,
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Berlin: 1923, váz., [30]+942 s., 4° (24 x 29 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, rohy desek naražené, na přední předsádce razítka a pár poznámek psaných perem, stránky zažloutlé, jeden list oddělený z vazby a na jednom okraji otřepený, na jedné stra
2 990Kč
Bez daně: 2 990Kč
Bez daně: 2 990Kč
Wien: Mechitaristen-Congregations-Buchhandlung 1832, polokožená vazba, štítek na hřbetu, mramorovaní desky, 360 stran, 8° (12 x 19 cm), jazyk: německy
desky mírně odřené, razítko na titulní straně, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
275Kč
Bez daně: 275Kč
Bez daně: 275Kč
Knižní Klub, Prag (Praha): Euromedia Group 2004. 1. vydání.
Rohy přebalu a desek otlačené, jinak v pořádku, uvnitř pěkně zachovalá, velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Dresden: Zeiss Ikon AG 1938, pův. sešit, strany 193-214 s četnými čb. ilustracemi, 8° (16 x 23 cm)
zevně poněkud odřený, trochu vyšisované okraje stránek, jinak čistý, celkově dobrý stav
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bez daně: 160Kč
Prag: Diesbachische Buchhandlung 1808, váz., [2]+643+[2] s., 8° (12 x 20,5 cm)
Desky opotřebené a zašlé, kůže a knižní blok s menšími stopami po činnosti larev, vazba uvolněná, ořízka ztmavlá, na předsádkách a na stránkách občas menší šmouhy či zažloutlá místa, rohy stránek obča
4 680Kč
Bez daně: 4 680Kč
Bez daně: 4 680Kč
Zobrazeny položky 3553 až 3568 z 4116 (258 stránek)
Zákazníci sk

![Norwegen, Schweden und Dänemark nebst Spitzbergen und Island. ... [Skandinávie, Norsko, Švédsko, Špicberky, bedekr, průvodce, místopis] Norwegen, Schweden und Dänemark nebst Spitzbergen und Island. ... [Skandinávie, Norsko, Švédsko, Špicberky, bedekr, průvodce, místopis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/700539-norwegen-schweden-und-dan-16975372341-1024x1024.jpg)
![Ausführliche Anleitung zu der gantzen Civil-Bau-Kunst [1725; 154 rytin; rytiny; mědiryty; architektura; stavitelství] Ausführliche Anleitung zu der gantzen Civil-Bau-Kunst [1725; 154 rytin; rytiny; mědiryty; architektura; stavitelství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/740531-ausfuhrliche-anleitung-zu-17434184721-1024x1024.jpg)
![Ethische Verbindlichkeit oder soziotechnische Anpassung? Zur Krise der Sozialpädagogik in der Gegenwart [= reden zur zeit; 32] [sociologie, pedagogika] Ethische Verbindlichkeit oder soziotechnische Anpassung? Zur Krise der Sozialpädagogik in der Gegenwart [= reden zur zeit; 32] [sociologie, pedagogika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/729479-ethische-verbindlichkeit--17313390631-1024x1024.jpg)
![Psyche. Zur Entwicklungsgeschichte der Seele. Zweite verbesserte und vermehrte Auflage. Mit dem Bildnisse des Verfassers [psychologie, duše] Psyche. Zur Entwicklungsgeschichte der Seele. Zweite verbesserte und vermehrte Auflage. Mit dem Bildnisse des Verfassers [psychologie, duše]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/763204-psyche-zur-entwicklungsge-17737491321-1024x1024.jpg)
![Die Symmetrie am Fermat-Satz ["Symetrie ve velké Fermatově větě"; matematika; velká Fermatova věta] Die Symmetrie am Fermat-Satz ["Symetrie ve velké Fermatově větě"; matematika; velká Fermatova věta]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/682931-die-symmetrie-am-fermat-s-16916580531-1024x1024.jpg)
![Legendenlieder. Ein Repertoirum unserer Tonaufnahmen. Herausgegeben in Zusammenarbeit mit Gottfried Habenicht [lidová kultura, etnografie] Legendenlieder. Ein Repertoirum unserer Tonaufnahmen. Herausgegeben in Zusammenarbeit mit Gottfried Habenicht [lidová kultura, etnografie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/722474-legendenlieder-ein-repert-17226051391-1024x1024.jpg)
![„Schreib das auf Kisch!“ Das Kriegstagebuch von Egon Erwin Kisch [válečný deník Egona Erwina Kische, pražská německá literatura, reportáže, první světová válka] „Schreib das auf Kisch!“ Das Kriegstagebuch von Egon Erwin Kisch [válečný deník Egona Erwina Kische, pražská německá literatura, reportáže, první světová válka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/757379-schreib-das-auf-kisch-das-17652736551-1024x1024.jpg)
![Die Geschichte und Literatur der Staatswissenschaften. In Monographien dargestellt, erster und zweiter Band. Erste Auflage [vazba kůže, politologie] Die Geschichte und Literatur der Staatswissenschaften. In Monographien dargestellt, erster und zweiter Band. Erste Auflage [vazba kůže, politologie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/677096-die-geschichte-und-litera-16685147171-1024x1024.jpg)
![Verdecke auf Automobilen vom Beginn bis zur Gegenwart [pohyblivé /skládací střechy automobilů od počátku k dnešku; dějiny techniky, automobily, technologie vozidel, kabriolety] Verdecke auf Automobilen vom Beginn bis zur Gegenwart [pohyblivé /skládací střechy automobilů od počátku k dnešku; dějiny techniky, automobily, technologie vozidel, kabriolety]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/716575-verdecke-auf-automobilen--17157602211-1024x1024.jpg)
![Die Grundvesten des christlichen Glaubens. Aus dem Französischen. Zweite unveränderte Auflage [náboženství, vazba kůže] Die Grundvesten des christlichen Glaubens. Aus dem Französischen. Zweite unveränderte Auflage [náboženství, vazba kůže]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/661193-die-grundvesten-des-chris-16512321571-1024x1024.jpg)
![Phototechnik; Nr. 1 - Februar 1938 (18. Jahrgang) [amatérská fotografie, 30. léta, časopis] Phototechnik; Nr. 1 - Februar 1938 (18. Jahrgang) [amatérská fotografie, 30. léta, časopis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/746691-phototechnik-nr-1-februar-17509408771-1024x1024.jpg)