NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Hildburghausen: Verlag des Bibliographischen Instituts 1867, poloplátěná vazba se zlatou ražbou na hřbetu, 158 stran, 8° (12,5 x 18 cm), jazyk: německy
zevně mírně odřená předsádky a první strany s hnědými skvrnami jinak čistá, celkově dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Wien: aus der kaiserlich-königlichen Hof- und Staatsdruckerei 1851.
Desky odřené, hřbet silně poškozený - odřený, nahoře natržený a v ohybech nahoře na 2 cm a dole na 10 cm prasklý, bývalý knihovní exemplář, některé stránky vzhledem ke stáří trochu zahnědlé či skvrnit
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Prag: Verlag der Archaeologischen Commission bei der Böhmischen Kaiser-Franz-Josef-Akademie für Wissenschaften, Litteratur und Kunst 1897, brož., [10]+105 s., 3 tabule, 8° (18 x 27 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, s otisky a drobným natržením, na několika stránkách je v rohu otisk/šmouha, vazba mírně nalomená (určeno ke svázání), horní ořízka a okraje některých listů trochu zažl
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Prag: Verlagsgewölbe des k. k. Normalschul-Bücherverschleißes 1824, polokožená vazba se zdobenými deskami, 223 stran, 12° (11 x 17,5 cm)
desky silně odřené a potrhané, rohy stránek ohnuté, poznámka na předsádce, občas otisky prstů a hnědé skvrny, celkově ještě použitelný stav
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
Leipzig: Verlag Otto Harrassowitz 1930, pův. brož, (interimní vazba), XIII+172 stran, 4° (16 x 23 cm)
desky ušpiněné, uvnitř perfektní, celkově velmi dobrý stav
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Prag: Druck und Verlag von J. Otto 1881, brož., 162+[2] s., 8° (17 x 24 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, na rubu titulního listu je razítko knihovny a natištěné signatury, na cca 10 listech jsou drobné žluté skvrnky od stáří, ořízka je silněji zažloutlá.
2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Kaufbeuren: Vereinigte Kunstanstalten Aktien-Gesellschaft, pův. kart. vazba s titulem na přední desce a hřbetu, zdobené předsádky, 78; 96; 79; 38 stran s četnými ilustracemi, 8° (15 x 22,5 cm)
zevně stará vodní skvrna, exlibris na přídeští, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Rudolstadt: Greifenverlag 1956, pevná vazba, 89 s., 8° (15 x 21 cm)
Uspokojivý stav; desky opotřebované a zažloutlé, hřbetník se ztrátami, některé stránky s podtrženími a značkami tužkou.
75Kč
Bez daně: 75Kč
Bez daně: 75Kč
Berlin: Union Deutsche Verlagsgesellschaft 1931, pův. celoplátěná vazba, [X]+230 stran s četnými reprodukcemi fotografií, velké 8° (17,5 x 22 cm)
desky poněkud ušpiněné, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
München: Hyperionverlag 1921, pův. celoplátěná vazba, VII+490 stran s četnými částečně barevnými a vlepenými ilustracemi, 4° (20 x 26,5 cm)
předsáka dole natržená, stránky poněkud zahnědlé, jinak nepoškozená, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Prag: Eduard Grégr - Selbstverlag 1872, poloplátěná vazba s mramorovanými deskami, [VIII]+332 stran, 8° (14,5 x 22 cm), jazyk: německy
zevně odřená, listy v předsádkách chybí, okraje mírně zahnědlé/vyšisované, občas poznámky tužkou, celkově ještě dobrý stav
1 280Kč
Bez daně: 1 280Kč
Bez daně: 1 280Kč
Prag: Druckerei des Protektorates Böhmen und Mähren in Prag 1943, brožovaná, 168 s., 8° (17 x 24, 5 cm)
Dobrý stav; obálka zažloutlá, s natrženími.
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Berlin: Dietz Verlag 1948, brož., 40 s., 8° (14 x 20,5 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná a zažloutlá, stránky zažloutlé.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
[Aussig / Ústí nad Labem], gedruckt bei A. Haase, Prag.
Slušný stav. Používaný exemplář. Desky zašpiněné a odřené, celý sešit politý se skvrnami od vody v horní části, papír je zvlněný, sponky sešitu zrezivělé, jinak bez dalších poškození.
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bez daně: 149Kč
Zürich - Frankfurt am Main: Buchclub Ex Libris Zürich - S. Fischer Verlag 1974, váz., 251+[3] s., 8° (13,5 x 21 cm)
Přebal na hřbetu mírně vybledlý, na přední předsádce je razítko bývalého majitele; velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Berlin-Lichterfelde: Chr. Friedrich Vieweg 1938, pův. poloplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, 318 stran, velké 8° (16 x 22 cm)
okraje desek poněkud ohmatané, malé razítko na patitulu, poněkud zahnědlé stránky, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 3553 až 3568 z 4114 (258 stránek)
Zákazníci sk


![Topographie der historischen und Kunst-Denkmale im politischen Bezirke Laun [Soupis památek; Louny; památky; umění] Topographie der historischen und Kunst-Denkmale im politischen Bezirke Laun [Soupis památek; Louny; památky; umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/743014-topographie-der-historisc-17464407161-1024x1024.jpg)
![Zweyter Theil des Lesebuches für die Landschulen in den kaiserl. königl. Staaten, nebst einem Anhange von der Sorge für die Gesundheit des Viehes [učebnice, čítanka, Rakousko-Uhersko] Zweyter Theil des Lesebuches für die Landschulen in den kaiserl. königl. Staaten, nebst einem Anhange von der Sorge für die Gesundheit des Viehes [učebnice, čítanka, Rakousko-Uhersko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/769211-zweyter-theil-des-lesebuc-17809208741-1024x1024.jpg)

![Studien über nordböhmische Arbeiterverhältnisse [1881; dělnictvo; severní Čechy; hornictví; průmysl; sklářství; Sudety] Studien über nordböhmische Arbeiterverhältnisse [1881; dělnictvo; severní Čechy; hornictví; průmysl; sklářství; Sudety]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/730969-studien-uber-nordbohmisch-17328897491-1024x1024.jpg)
![Die bayerischen Königsschlösser: 1. Der Chiemsee und das Königsschloss Herrenchiemsee; 2. Illustrierter Führer durch die Burg Neuschwanstein; 3. Schloss Linderhof; 4. Illustrierter Führer durch das Schloß Hohenschwangau [místopis, Bavorsko, zámky] Die bayerischen Königsschlösser: 1. Der Chiemsee und das Königsschloss Herrenchiemsee; 2. Illustrierter Führer durch die Burg Neuschwanstein; 3. Schloss Linderhof; 4. Illustrierter Führer durch das Schloß Hohenschwangau [místopis, Bavorsko, zámky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/764277-die-bayerischen-konigssch-17750407481-1024x1024.jpg)
![Wesen und Wert der Graphologie. Verrät die Handschrift den Charakter? ["Povaha a hodnota grafologie"; příručka] Wesen und Wert der Graphologie. Verrät die Handschrift den Charakter? ["Povaha a hodnota grafologie"; příručka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/683663-wesen-und-wert-der-grapho-16928813721-1024x1024.jpg)
![Deutscher Kamera-Almanach. Ein Jahrbuch für die Photographie unserer Zeit; 22. Band 1932 [časopis, amatérská fotografie, pozůstalost Jan Lauschmann] Deutscher Kamera-Almanach. Ein Jahrbuch für die Photographie unserer Zeit; 22. Band 1932 [časopis, amatérská fotografie, pozůstalost Jan Lauschmann]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/725079-deutscher-kamera-almanach-17261486581-1024x1024.jpg)
![Vom Kaiserreich zur Republik. Eine Kulturgeschichte Frankreichs im 19. Jahrhundert. Zweite Auflage [kulturní dějiny, Francie] Vom Kaiserreich zur Republik. Eine Kulturgeschichte Frankreichs im 19. Jahrhundert. Zweite Auflage [kulturní dějiny, Francie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/759395-vom-kaiserreich-zur-repub-17683928361-1024x1024.jpg)
![Wechsellehre mit vollständiger Erläuterung der österr. Wechsel-Ordnung. Vierte Auflage [Směnky] Wechsellehre mit vollständiger Erläuterung der österr. Wechsel-Ordnung. Vierte Auflage [Směnky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/562321-wechsellehre-mit-vollstan-15713072271-1024x1024.jpg)
![Mitteilungen des Böhmischen Landesarchivs, IX (1934-41) [Čechy; zemský archiv; prameny; historie; věstník] Mitteilungen des Böhmischen Landesarchivs, IX (1934-41) [Čechy; zemský archiv; prameny; historie; věstník]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/679295-mitteilungen-des-bohmisch-16711906821-1024x1024.jpg)
![Die deutsche Revolution von 1848 [Německá revoluce v roce 1848; historie; dějiny; Německo; marxismus] Die deutsche Revolution von 1848 [Německá revoluce v roce 1848; historie; dějiny; Německo; marxismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/717759-die-deutsche-revolution-v-17170724351-1024x1024.jpg)
![Ich und das Dorf. Ein Tagebuch in Geschichten [švýcarská literatura; povídky] Ich und das Dorf. Ein Tagebuch in Geschichten [švýcarská literatura; povídky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/669394-ich-und-das-dorf-ein-tage-16595334501-1024x1024.jpg)
![Geschichte der deutschen Musik. Mit zahlreichen Notenbeispielen [dějiny hudby, Německo] Geschichte der deutschen Musik. Mit zahlreichen Notenbeispielen [dějiny hudby, Německo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/711412-geschichte-der-deutschen--17096421361-1024x1024.jpg)