NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Gondrom, 1995.
Výborný stav (viz foto). Nepatrně zašpiněné desky.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
České Budějovice: Jiří Hořava - Eliška Štěpánová - Měsíc ve dne 2018, pův. laminovaná kartonová vazba s pův. laminovanou obálkou, 67 stran s četnými barevnými reprodukcemi, 22,5 x 26 cm, jazyk: německ
Velmi dobrý stav, nepatrně pomačkaný přebal.
520Kč
Bez daně: 520Kč
Bez daně: 520Kč
Berlin: "Organisation" Verlagsgesellschaft m. b. H. 1919, pův. sešit, 55 stran, 8° (15,5 x 23 cm)
desky poněkud ušpiněné, stránky zahnědlé, vyšisované okraje, celkově ale ještě dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Stuttgart: Julius Hoffmann Verlag 1962. Mit einer Einführung von Franz Kraus. Zweite, verbesserte Auflage.
Velmi dobrý stav. Bývalý knihovní exemplář, pozůstatky signaturního štítku dole na předních i zadních deskách, jinak zcela v pořádku.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Prag: I. Taussig 1904, váz., 8+312 s., 8° (19 x 26 cm)
Části přebalu nalepeny na deskách a hřbetu, desky opotřebované, ořízka zaprášená, exlibris na přídeští, předsádky a stránky mírně zažloutlé, čtyři stránky prázdné, nevytištěné, vloženy xerokopie strán
2 070Kč
Bez daně: 2 070Kč
Bez daně: 2 070Kč
Stuttgart: Verlag Urachhaus 1938, pův. celoplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, 171 stran, 4° (15 x 23 cm)
okraje desek mírně zahnědlé, jinak čistá, celkově ještě velmi dobrý stav
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Stuttgart: Museum für Länder- und Völkerkunde 1960, pův. brož s obálkou, 207 stran s četnými ilustracemi, 4° (16,5 x 24 cm)
zevně poněkud zaprášená, jinak perfektní
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Wien: 1925, váz., 28+[1170] s., 4° (22 x 29 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, zadní deska s nalepeným štítkem, podél pokryvu hřbetu jsou praskliny, na přední předsádce razítka a poznámky knihovny, ořízka zažloutlá, na několika stránkách je razítk
3 250Kč
Bez daně: 3 250Kč
Bez daně: 3 250Kč
Leipzig - Wien: Bibliographisches Institut 1896, pův. polokožená vazba se zlaceným hřbetem, červená ořízka, zdobené předsádky, X+766 stran, 4° (19,5 x 26 cm), jazyk: německy
hřbet odřený, stránky zahnědlé, občas hnědé skvrny a otisky prstů, celkově ještě velmi dobrý stav
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Leipzig - Prag: G. Freytag - F. Tempsky 1883, celoplátěná vazba se slepotiskem a titulem na hřbetu, červená ořízka, [VIII]+304 stran s četnými ilustracemi, 8° (13 x 18,5 cm)
desky odřené, u horního kapitálku natržené, stránky průběžně zahnědlé/vyšisované okraje stránek, podpis majitele na titulu, vazba na několika místech roztržená, některé stránky volně, celkově ještě po
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Prag: Diesbachische Buchhandlung 1810, váz., [2]+602 s., 8° (12 x 20,5 cm)
Desky opotřebené a zašlé, kůže a knižní blok se stopami po činnosti larev, vazba uvolněná, ořízka ztmavlá, na předsádkách a na stránkách občas menší šmouhy či zažloutlá místa, rohy stránek občas ohnut
6 500Kč
Bez daně: 6 500Kč
Bez daně: 6 500Kč
Berlin: Richard Carl Schmidt & Co. 1923, pův. polokožená vazba, 419+V stran s reklamou, četné ilustrace, 8° (16 x 23 cm)
papír na předsádce prasklý, exlibris na předsádce, celkově velmi dobrý stav
620Kč
Bez daně: 620Kč
Bez daně: 620Kč
Nürnberg: [Johann Daniel Preissler] - Gedruckt, bey Johann Joseph Fleischmann 1758, 1759, 1761, 1757, 1759, 1759, váz., [8]+[8]+[8]+[8]+[4]+[4] s., frontispis, 18+18+18+18+16+16 tabulí, 4° (24 x 36,5
Dobrý stav; desky silně opotřebované a odřené, rohy desek naražené, pergamen na hřbetu prasklý, odtržený, se ztrátami, předsádky trochu opotřebované, se žlutými skvrnkami od stáří, přední volná předsá
45 000Kč
Bez daně: 45 000Kč
Bez daně: 45 000Kč
Berlin: Grieben-Verlag Albert Goldschmidt 1929, pův. brož., 144+17 stran+3 skládané mapy, 12° (10,5 x 15 cm)
zevně ohmataná, kapitálky a okraje desek odřené, uvnitř čistá, celkově dobrý stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Praha: Aventinum, s. a. [po 1990], brož., 6 scén, 4° (20 x 26 cm)
Desky na dvou místech velmi mírně naražené, jedna z pohyblivých částí (šos lokaje) mírně ohnutá, všechny akce fungují správně; velmi dobrý stav.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Bez daně: 650Kč
Leipzig: Verlag von S. Hirzel 1923, celoplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, XVI+464 stran, velké 8° (16 x 22,5 cm)
desky poněkud ušpiněné, okraje stránek zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 3553 až 3568 z 4113 (258 stránek)
Zákazníci sk


![Geschäfts-Anweisung für die systematische Durchbildung und Behandlung des ausgehenden Schriftverkehrs in industriellen und handelsgewerbl. Unternehmungen [= "Orga" Schriften; Heft 2] [obchod, finance, hospodářství] Geschäfts-Anweisung für die systematische Durchbildung und Behandlung des ausgehenden Schriftverkehrs in industriellen und handelsgewerbl. Unternehmungen [= "Orga" Schriften; Heft 2] [obchod, finance, hospodářství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/722630-geschafts-anweisung-fur-d-17228659091-1024x1024.jpg)
![Indische Weisheit und Christentum. Gesammelte Studien [= Theologie und Kultus; Heft 9] [náboženství, křesťanství, Indie] Indische Weisheit und Christentum. Gesammelte Studien [= Theologie und Kultus; Heft 9] [náboženství, křesťanství, Indie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/678066-indische-weisheit-und-chr-16696410241-1024x1024.jpg)
![Tribus. Veröffentlichungen des Linden-Museums; Nr. 9, September 1960 [časopis, sborník, etnografie] Tribus. Veröffentlichungen des Linden-Museums; Nr. 9, September 1960 [časopis, sborník, etnografie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/716737-tribus-veroffentlichungen-17158682691-1024x1024.jpg)
![Pflanzenleben. Zweite, gänzlich neubearbeitete Auflage. Erster Band: Gestalt und Leben der Pflanze. Mit 215 Abbildungen im Text, 21 Farbendruck- und 13 Holzschnitt-Tafeln [botanika, apart, vazba kůže] Pflanzenleben. Zweite, gänzlich neubearbeitete Auflage. Erster Band: Gestalt und Leben der Pflanze. Mit 215 Abbildungen im Text, 21 Farbendruck- und 13 Holzschnitt-Tafeln [botanika, apart, vazba kůže]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/662184-pflanzenleben-zweite-ganz-16526959911-1024x1024.jpg)
![Abyssinien und die übrigen Gebiete der Ostküste Afrikas. Mit 18 Vollbildern und 63 in den Text gedruckten Abbildungen [místopis, geografie Abysinie, Etiopie] Abyssinien und die übrigen Gebiete der Ostküste Afrikas. Mit 18 Vollbildern und 63 in den Text gedruckten Abbildungen [místopis, geografie Abysinie, Etiopie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/746785-abyssinien-und-die-ubrige-17511199061-1024x1024.jpg)
![Elfenbein. 2. Auflage. Mit 316 Abbildungen im Text [= Bibliothek für Kunst- und Antiquitäten-Sammler; Band XVII] [slonovina, sběratelství] Elfenbein. 2. Auflage. Mit 316 Abbildungen im Text [= Bibliothek für Kunst- und Antiquitäten-Sammler; Band XVII] [slonovina, sběratelství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/701311-elfenbein-2-auflage-mit-3-16983330721-1024x1024.jpg)
![Nord-Tirol und Vorarlberg. Kleine Ausgabe mit Angaben für Automobilisten. 33. Auflage. Mit 4 Karten [= Grieben Reiseführer; Band 90] [průvodce, bedekr, místopis, Alpy, Tirolsko] Nord-Tirol und Vorarlberg. Kleine Ausgabe mit Angaben für Automobilisten. 33. Auflage. Mit 4 Karten [= Grieben Reiseführer; Band 90] [průvodce, bedekr, místopis, Alpy, Tirolsko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/768215-nord-tirol-und-vorarlberg-17797157691-1024x1024.jpg)
![Aschenbrödel ["Popelka"; "O Popelce"; Vojtěch Kubašta] Aschenbrödel ["Popelka"; "O Popelce"; Vojtěch Kubašta]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/592067-aschenbrodel-quot-popelka-16158893981-1024x1024.jpg)
![Des Minnesangs Frühling ... [střední horní němčina, čítanka] Des Minnesangs Frühling ... [střední horní němčina, čítanka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/692301-des-minnesangs-fruhling-s-16860656551-1024x1024.jpg)