NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
= Forschungen zur Mährischen Geschichte, Landes- und Volkskunde; Band 1. Brünn [Brno]: Verlag des Mährischen Landesmuseums 1942. 1. Lieferung.
Desky silně zašpiněné a trochu ohnuté, papír především na okrajích stránek zahnědlý, mnohé archy jsou uvolněné z vazby, jinak uvnitř bez poškození, celkově vzhledem ke stáří dobrý stav.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Leipzig: von Kleefeldsche Buchhandlung 1806, pův. kartonová vazba, VIII+1099 stran s vevázanými pův. titulními listy jednotlivých sešitů, 4° (22 x 25 cm)
desky poněkud odřené, skvrnité, na dvou místech natržené, stará razítka na titulu, průběžně lehké hnědé skvrny, jinak čistá, celkově dobrý stav
4 700Kč
Bez daně: 4 700Kč
Bez daně: 4 700Kč
= Die Mädelbücherei der Jungen Generation; Heft 30. Berlin-Licherfelde-West: Junge Generation Verlag . Umschlag und Zeichnungen: Hans Wendt.
Desky na okrajích odřené, horní roh předních desek lehce natržený, zadní desky mírně zašpiněné, papír vzhledem ke stáří zahnědlý, jinak v pořádku. Celkově dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Stuttgart: J. B. Metzler'sche Buchhandlung - Verlag der Frauen-Zeitung 1857-1858, poloplátěná dobová vazba se zlaceným titulem na hřbetu, IV+188; IV+188 stran s 45 (z pův. 48) ocelorytů, z toho 4 neko
okraje desek odřené, některé stránky poněkud zahnědlé, obsahuje ilustrace s módou, z "Allgemeinen Muster-Zeitung" z 1. 1. 1857, chybí ilusrace k č. 20 a 24 (6. ročník) a k č . 5 (7. ročník),
8 500Kč
Bez daně: 8 500Kč
Bez daně: 8 500Kč
Leipzig - Berlin: B. G. Teubner 1916, pův. kartonová vazba, X+461 stran s četnými ilustracemi a 1 tabulí, 4° (17,5 x 26 cm)
hřbet se ztrátami potrhaný, fleky na deskách, uvnitř čistá, celkově dobrý stav
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Prag: Die Volks-Illustrierte 1938, neváz., 16 s., 4° (27 x 38 cm)
Velmi dobrý stav; mírné opotřebení na okrajích, nepatrné natržení.
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Wien - Köln - Weimar: Böhlau Verlag 1994, váz., 1149 s., 8° (17,5 x 24,5 cm)
Téměř jako nová, jen na ořízce je pár drobných stop od prachu.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Berlin-Neubabelsberg Akademische Verlagsgesellschaft Athenaion, 1914.
Velmi dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Prag: Euroslavica 1996, brožovaná, 263 s., 8° (15,5 x 23 cm)
Dobrý stav; obálka knihy je natržená.
375Kč
Bez daně: 375Kč
Bez daně: 375Kč
Reichenberg: Kurt Glaser 1932, brož., 32 s., 8° (14 x 23 cm)
Dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná a zažloutlá, na první straně je razítko.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Prag: Verlag von A. G. Steinhauser 1867, pův. sešit, 55 stran, 8° (14,5 x 22 cm)
desjy oddělené, s hnědými skvrnami a se ztrátami potrhané, malé razítko u předmluvy, občas podtrhaná tužkou, jinak čistá, celkově dobrý stav
730Kč
Bez daně: 730Kč
Bez daně: 730Kč
München: Verlag Otto Sagner 2005. ISBN 10: 3876909031. OBrosch., 339 Seiten mit zahlreichen Tabellen, 8° (14,5 x 20,5 cm). / Původní brožovaná vazba, 399 stran s množstvím tabulek, 14,5 x 20,5 cm, něm
Ttadellos, sehr schöner Zustand. / Velmi pěkný stav.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Erlangen: J. J. Palm und Ernst Enke 1835-1837, váz., XVI+593+[3], [2]+XVI+598+[4], VI+593 s., 31 tabulí, 8° (13 x 21 cm)
Desky opotřebované, kůže odřená (s drobnou ztrátou), rohy mírně naražené, na titulních stranách jsou jedna až dvě stará razítka knihoven, na předsádkách jsou perem vepsány signatury a marginálie, strá
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Wien: Urban & Schwarzenberg 1933, celoplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, IV+552 stran + přílohy, 12° (10,5 x 15,5 cm)
desky odřené a ušpiněné, uvnitř zahnědlé a vyšisované okraje, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Das interessante Blatt; XXII. Jahrg., Nr. 24, 11. Juni 1903 [noviny, deník, Rakousko-Uhersko, Vídeň]
Wien 1903, noviny, 36 stran, složené, 2° (30 x 44 cm)
odřené, vyšisované, v ohybech občas potrhané, celkově ale ještě dobrý stav
130Kč
Bez daně: 130Kč
Bez daně: 130Kč
Prag: Zu haben bei dem Verfasser, und in der k. k. Gubernialregistratur 1828, váz., 677+[3] s., 1 tabule, 8° (11,5 x 18 cm)
Desky mírně opotřebované a vybledlé, většina stránek zažloutlých až zahnědlých; dobrý stav.
780Kč
Bez daně: 780Kč
Bez daně: 780Kč
Zobrazeny položky 3569 až 3584 z 4114 (258 stránek)
Zákazníci sk

![Neuestes Staats-, Zeitungs-, Reise-, Post- und Handlungs-Lexikon ... [apart, encyklopedie] Neuestes Staats-, Zeitungs-, Reise-, Post- und Handlungs-Lexikon ... [apart, encyklopedie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/697634-neuestes-staats-zeitungs--16945094051-1024x1024.jpg)
![Frauen-Zeitung für weibliche Arbeiten, Moden und Hauswesen; sechster und siebenter Jahrgang, 1857-1858 [domácí práce, móda, kolorované rytiny, staré tisky] Frauen-Zeitung für weibliche Arbeiten, Moden und Hauswesen; sechster und siebenter Jahrgang, 1857-1858 [domácí práce, móda, kolorované rytiny, staré tisky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/766138-frauen-zeitung-fur-weibli-17771227371-1024x1024.jpg)
![Der Forstschutz: Ein Lehr- und Handbuch. Zweiter Band: Schutz gegen Menschen, Gewächse und atmosphärische Einwirkungen [lesnictví] Der Forstschutz: Ein Lehr- und Handbuch. Zweiter Band: Schutz gegen Menschen, Gewächse und atmosphärische Einwirkungen [lesnictví]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/686528-der-forstschutz-ein-lehr--16797655821-1024x1024.jpg)
![Die tschechische Gesellschaft 1848 bis 1918, 2 svazky [Česká společnost; německy; historie, dějiny Čech a Moravy] Die tschechische Gesellschaft 1848 bis 1918, 2 svazky [Česká společnost; německy; historie, dějiny Čech a Moravy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/761646-die-tschechische-gesellsc-17713398281-1024x1024.jpg)
![Das slawische Phänomen. Festschrift für Prof. Dr. Antonín Měšťan zu seinem 65. Geburtstag [slavistika; literatura] Das slawische Phänomen. Festschrift für Prof. Dr. Antonín Měšťan zu seinem 65. Geburtstag [slavistika; literatura]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/680529-das-slawische-phanomen-fe-16830281101-1024x1024.jpg)
![Linksfront, roč. 2, 1932-1933, č. 7 (březen 1933) [Levá fronta; časopis; KSČ; komunismus; marxismus; Karl, Karel Marx] Linksfront, roč. 2, 1932-1933, č. 7 (březen 1933) [Levá fronta; časopis; KSČ; komunismus; marxismus; Karl, Karel Marx]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/720072-linksfront-roc-2-1932-193-17193208621-1024x1024.jpg)
![Zur Taktik mit Hinterladern und gezogenen Kanonen. Faßlich bearbeitet von einem praktischen Soldaten [vojenská příručka, Rakousko-Uhersko, vojenství] Zur Taktik mit Hinterladern und gezogenen Kanonen. Faßlich bearbeitet von einem praktischen Soldaten [vojenská příručka, Rakousko-Uhersko, vojenství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/755982-zur-taktik-mit-hinterlade-17629560521-1024x1024.jpg)
![Die tschechischen Kontaktwörter in der slovakischen Sprachpraxis und in der Rezeption der zeitgenössischen Slovakistik [Slavistische Beiträge, Band 440] Die tschechischen Kontaktwörter in der slovakischen Sprachpraxis und in der Rezeption der zeitgenössischen Slovakistik [Slavistische Beiträge, Band 440]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/539740-die-tschechischen-kontakt-15392591001-1024x1024.jpg)
![Wiener Medizinal-Kalender und Rezept-Taschenbuch für praktische Ärzte. Sechsundfünfzigster Jahrgang in vollständig neuer Bearbeitung. 1933 [recepty, farmacie] Wiener Medizinal-Kalender und Rezept-Taschenbuch für praktische Ärzte. Sechsundfünfzigster Jahrgang in vollständig neuer Bearbeitung. 1933 [recepty, farmacie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/713255-wiener-medizinal-kalender-17116223371-1024x1024.jpg)
![Das interessante Blatt; XXII. Jahrg., Nr. 24, 11. Juni 1903 [noviny, deník, Rakousko-Uhersko, Vídeň] Das interessante Blatt; XXII. Jahrg., Nr. 24, 11. Juni 1903 [noviny, deník, Rakousko-Uhersko, Vídeň]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/750084-das-interessante-blatt-xx-17565588301-1024x1024.jpg)