NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Der Sozialistische Freidenker. Zeitschrift des Bundes sozialistischer Freidenker, 1. Jahrgang, 1926 (März-Dezember)[Volná myšlenka, časopis německých socialistických volnomyšlenkářů, 1. ročník, 1926, socialismus, antiklerikalismus]
Krause, Friedrich (ed.)
Leipzig: R. Beyer 1926.
Bývalý knihovní exemplář s razítky a signaturami, desky zašpiněné, dolní rohy trochu ohnuté, plátno dole na hřbetu protržené, papír vzhledem ke stáří zahnědlý, jinak uvnitř v pořádku, celkově dobrý st
3 750Kč
Bez daně: 3 750Kč
Theokritos, Bion und Moschos [1815; antická poezie; antika; řečtí bukolikové; bukolická poezie; idyly; řecká lyrika]
Johann Heinrich Voss (překl.) - Theokritos ze Syrákús - Bión
Wien: In der Fr. Haas'schen Buchhandlung 1815, váz., frontispis + titul + 278 stran, 8° (12,5 x 20,5 cm)
Velmi dobrý stav; jen malé známky opotřebení a stáří (mírně naražený růžek přední desky, na pár stranách několik žlutých skvrnek od stáří).
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Von Ribbentrop zu Adenauer [Od Ribbentropa k Adenauerovi; Západní a Východní Německo; SRN; NSR; NDR; diplomacie]
Berlin: Ministerium für Auswärtige Angelegenheiten der DDR 1961, brožovaná, 69+[108] s., 4° (21 x 30 cm)
Obálka je mírně opotřebená a zaprášená; velmi dobrý stav.
375Kč
Bez daně: 375Kč
Cyrkulárnj narjzenj cýs. král. česk. zemsk. Gubernyum. Nejwyšssj narjzenj o očkowánj nesstowic ochranných opět se oznamugj [oběžník, lékařství, hygiena, Rakousko-Uhersko]
Kolowrat, Franz Graf von - Mertens, Peter Ritter v. - Nadher
Prag 1821, pův. listy, [9] stran, 2° (21 x 34 cm)
poněkud ušpiněné a odřené, celkově ale velmi dobrý stav
399Kč
Bez daně: 399Kč
Ratschläge und praktische Winke für Haus, Küche, Keller, Garten und Kranken-Stube [rádce pro hospodyně, příručka péče o domácnost, slovník]
Richter, Emilie
Mildenau: Im Selbstverlag 1913
Desky zašpiněné, převážně na hranách odřené, hřbet dole naprasklý, papír vzhledem ke stáří zahnědlý, dolní roh stránek 160-226 lehce ohnutý - nezasahuje do větného zrcadla, str. 241/242 pomačkaná a v
380Kč
Bez daně: 380Kč
Palmström [Insel-Bücherei; 318] [básně; poezie]
Morgenstern, Christian
Leipzig: Insel-Verlag 1942, brož., 78+[2] s., 8° (12 x 18 cm)
Obálka zažloutlá a opotřebovaná, s dvěma drobnými ztrátami, stránky zažloutlé, na přední části obálky a na patitulu skvrna od vody.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Leitbilder gegenwärtigen deutschen Familienlebens. Methoden, Ergebnisse und sozialpädagogische Forschungen einer soziologischen Analyse von 164 Familienmonographien. Dritte Auflage [rodina, sociální pedagogika]
Wurzbacher, Gerhard
Stuttgart: Ferdinand Enke Verlag 1958, celoplátěná vazba s pův. obálkou, 256 stran, 8° (15 x 21,5 cm)
hřbet obálky vyšisovaná, malá trhlina v obálce, věnování autora na předsádce, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Die liebe Liebe. Variationen zum ewigen Thema, genüßlich vor Augen geführt von Adolf Born [grafika, karikatura, satira, grafiky A. Borna na téma láska]
Born, Adolf – Ramseger, Georg (ed.)
Stuttgart – Gütersloh - Wien – Zug/Schweiz: Europäische Bildungsgemeinschasft Verlags-GmbH – Bertelsmann Reinhard Mohn GmbH – Buchgemeinschaft Donauland Kremayer & Scheriau Buch- und Schallplatt
Velmi dobrý stav. Desky jen nepatrně poškrábané, okraje stránek mírně zažloutlé, jinak zcela v pořádku.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Cornel Visscher. Verzeichniss seiner Kupferstiche nebst zwei Abbildungen und dem Portrait des Meisters [katalog, mědiryty]
Wussin, Johann
Leipzig: Verlag von Rudolph Weigel 1865, poloplátěná vazba s mramorovanými deskami, nalepený titul na hřbetu, frontispis + [II] + 306 stran se 2 vyobrazeními (jedno z toho mědiryt), 8° (14 x 21 cm),
desky mírně odřené, okraje stránek vyšisované, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Zeitschrift für sudetendeutsche Geschichte; Zweiter Jahrgang, Erstes Heft, 20. März 1938	[Sudety, dějiny, časopis]
Wostry, Wilhelm (ed.)
Brünn - Wien - Leipzig: Verlag Rudolf M. Rohrer 1938, pův. brož, 76 stran, 8° (16,5 x 24,5 cm)
zevně ohmataný, jinak čistý, celkově velmi dobrý stav
240Kč
Bez daně: 240Kč
Die Krise der feudalen Landwirtschaft in Estland (Das zweite Viertel des 19. Jahrhunderts) [feudální společnost, Estonsko, dějiny, zemědělství]
Kahk, J.
Tallinn: Verlag „Eesti Raamat“ 1969, celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, 254 stran s četnými ilustracemi, 8° (15 x 22 cm)
desky ušpiněné, četné poznámky tužkou, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
130Kč
Bez daně: 130Kč
Johann Gottfried von Herder's sämmtliche Werke; Neunzehnter Theil: Zur schönen Literatur und Kunst. Fünfter Theil [apart, staré tisky, německá literatura]
Herder, Johann Gottfried von
Wien: In Commission bey Geistinger 1816, pův. interimní brož., 211 stran, 8° (13 x 22 cm)
zevně poněkud odřená a ušpiněná, signaturní štítky na přední desce a hřbetu, list předsádky možná vytržený, občas hnědé skvrny, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
960Kč
Bez daně: 960Kč
Gedichte [básně; poezie]
Friedrich Hölderlin
Philipp Reclam jun., Lipsko 1981.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Biologie der geschützten Pflanzen Deutschlands [úvod biologie, chráněné rostliny]
Schoenichen, Walther
Jena: Verlag von Gustav Fischer 1940, celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, VIII+248 stran+16 tabulí, 4° (17,5 x 25 cm)
desky poněkud ušpiněné, exlibris na předsádce, titulní list ušpiněný, průběžně nepatrně vyšisované okraje stránek, celkově ještě dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Zur Charakteristik von Mach's Erkenntnislehre [= Abhandlungen zur Philosophie und ihrer Geschichte; Fünfundvierzigstes Heft] [teorie poznání]
Thiele, Rudolf
Haale a. S.: Verlag von Max Niemeyer 1914, pův. interimní brož, [VIII]+112 stran, 4° (15 x 23 cm)
desky poněkud ušpiněné a potrhané, uvnitř čistá, celkově dobrý stav
380Kč
Bez daně: 380Kč
Österreichische Wochenschrift für den öffentlichen Baudienst. ... [stavitelství, architektura, inženýrství, Rakousko-Uhersko]
Weber, Alfred Ritter von Ebenhof (ed.)
Wien: R. v. Waldheim - Jos. Eberle & Co. 1907, komplet 52 čísel s obsahem, polokožená vazba s titulem na hřbetu, mramorované desky a ořízka, 25+832 stran s četnými ilustracemi a 77 tabulí, 2° (28
hrany desek a rohy nepatrně odřené, tabule 6 chybí, tab. 76 a 77 a S. 832 nepatrně poškozené a opravené lepenkou, celkově velmi dobrý stav
1 860Kč
Bez daně: 1 860Kč
 
Valentinská © 2021