NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Berlin: Unsere Zeit 1933, brož., 64 s. [65-128], 8° (16,5 x 22,5 cm)
Velmi dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná, sponky mírně zrezivělé.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Wien: Carl Gerold 1840, váz., 680 s., 3 tabule, 8° (14 x 22 cm)
Desky opotřebované, kůže na jednom místě se stopami po činnosti larev, titul s hnědými skvrnkami, ustřiženou horní a dolní částí a se dvěma razítky a dvěma podpisy majitelů, ořízka poněkud zašlá, před
1 380Kč
Bez daně: 1 380Kč
Bez daně: 1 380Kč
Freiburg i. Br. 1964, pův. brož, 67 stran, 8° (14,5 x 20,5 cm)
místy podtrhaná pastelkou, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Prag: Im Selbstverlag des Vereines für Geschichte der Deutschen in Böhmen 1937.
Přední strana obálky poničená, spolu s prvními 4 listy uvolněná z vazby, dále uvnitř v pořádku, celkově slušný stav.
75Kč
Bez daně: 75Kč
Bez daně: 75Kč
Berlin: Schuster & Loeffler 1922, celoplátěná vazba, 214 stran, 4° (17 x 24 cm)
desky na okrajích vyšisované, podpis majitele na předsádce, jinak čistá, celkově ještě výborný stav
140Kč
Bez daně: 140Kč
Bez daně: 140Kč
Berlin: Verlag Offene Worte 1941, brož., 95 s., 8° (15 x 20,5 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, zadní část obálky lehce nalomená, ořízka trochu zaprášená, některé stránky mají ohnuté růžky.
4 250Kč
Bez daně: 4 250Kč
Bez daně: 4 250Kč
Erlangen: J. J. Plam - Ernst Enke 1841, mramorovaná kartonová vazba se zlaceným štítkem na hřbetu, mramorovaná ořízka, VII+232 stran, 8° (13 x 21 cm)
desky poněkud odřené, stopy po signaturním štítku na hřbetu a razítkko na titulu, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
1 450Kč
Bez daně: 1 450Kč
Bez daně: 1 450Kč
Regensburg: Kunst- und Gewerbeverein 2002, brož., 66 s., 4° (23 x 27 cm)
Přebal mírně opotřebovaný; vynikající stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Göttingen: Verlag Kosmos, brožovaná, 16 s., 8° (7,5 x 22 cm)
Velmi dobrý stav.
375Kč
Bez daně: 375Kč
Bez daně: 375Kč
Praha: Univerzita Karlova 1976, brož., 159 pp., 8° (17 x 24 cm)
Velmi dobrý stav; obálka jen mírně opotřebovaná a zažloutlá.
875Kč
Bez daně: 875Kč
Bez daně: 875Kč
Herrsching: Pawlak-Verlag 1977.
Druhá dvojstrana na okraji trochu zašpiněná, jinak zcela bez poškození, pěkný stav. / Zweite Doppelseite am Rand leicht verschmutzt, sonst unbeschädigt, schöner Zustand.
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bez daně: 160Kč
Wien - Leipzig - München: Rikola Verlag 1925, poloplátěná vazba s černou horní ořízkou, XXII+613 stran, 4° (18 x 24 cm)
okraje desek poněkud odřené, podpis majitele na titulu, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Berlin: Franke & Co., dvojlist, 4 strany s ilustracemi, 8° (15 x 21 cm)
nepatrně zahnědlý, čistý, velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Wien: Joh. Gerog Edlen von Moesle, k. k. privil. Buchhändler [po r. 1798], kartonová vazba se štítkem na hřbetu, mramorovaná ořízka, rytý titulní list, [12] listů + 340 stran, 8° (13,5 x 20 cm)
desky poněkud odřené a ušpiněné, staré razítko na titulu a poslední straně, strany 267-276 chybí, jinak čistá, celkově dobrý stav
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Basel: 1933, brož., 40 s. [33-72], 8° (16,5 x 22 cm)
Velmi dobrý stav; obálka jen mírně opotřebovaná, na první straně je razítko.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Prag: Statthalterei-Buchdruckerei 1867, celoplátěná vazba se zlatou ražbou na hřbetu, [II]+27+168; 12+61; 32+119 stran, velké 4° (21 x 27,5 cm), jazyk: německy
desky odřené a potřísněné, poškozeno vlhkostí, některé strany se zaschlými vodními skvrnami, občas poznámky tužkou, celkově ještě dobrý stav
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Zobrazeny položky 3473 až 3488 z 4114 (258 stránek)
Zákazníci sk

![Unsere Zeit [Der rote Aufbau], roč. 6, 1933, č. 2 [komunismus; antifašismus; KPD; Německo; časopis] Unsere Zeit [Der rote Aufbau], roč. 6, 1933, č. 2 [komunismus; antifašismus; KPD; Německo; časopis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/745053-unsere-zeit-der-rote-aufb-17489383751-1024x1024.jpg)
![Medicinische Jahrbücher des kaiserl. königl. österreichischen Staates [ročenka; medicína; lékařství; dějiny; historie; 19. století; Rakousko] Medicinische Jahrbücher des kaiserl. königl. österreichischen Staates [ročenka; medicína; lékařství; dějiny; historie; 19. století; Rakousko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/598047-medicinische-jahrbucher-d-16215194241-1024x1024.jpg)
![Kategorien und Strukturen der Kulturwandels [= Materialien des Arnold-Bergstraesser-Instituts für Kulturwissenschaftliche Forschung] [kulturní věda, změny] Kategorien und Strukturen der Kulturwandels [= Materialien des Arnold-Bergstraesser-Instituts für Kulturwissenschaftliche Forschung] [kulturní věda, změny]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/733629-kategorien-und-strukturen-17367815361-1024x1024.jpg)
![Beethoven. Eine Kunststudie. Neudruck mit Ergänzungen und Erläuterungen von Dr. Alfr. Chr. Kalischer. Fünfte bis achte Auflage [životopis] Beethoven. Eine Kunststudie. Neudruck mit Ergänzungen und Erläuterungen von Dr. Alfr. Chr. Kalischer. Fünfte bis achte Auflage [životopis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/685483-beethoven-eine-kunststudi-16781882531-1024x1024.jpg)
![Panzerkampfwagenbuch [1941; lehké tanky; Wehrmacht; vojenská taktika; Panzerkampfwagen; PzKpfw; příručka] Panzerkampfwagenbuch [1941; lehké tanky; Wehrmacht; vojenská taktika; Panzerkampfwagen; PzKpfw; příručka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/727496-panzerkampfwagenbuch-1941-17289800521-1024x1024.jpg)
![Beiträge zur Anthropologie [lékařství, antropologie, staré tisky] Beiträge zur Anthropologie [lékařství, antropologie, staré tisky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/760567-beitrage-zur-anthropologi-17696782011-1024x1024.jpg)
![Die Wettervorhersage vermittels Kosmos-Fünfzack-Polymeter [barometr; předpověď počasí] Die Wettervorhersage vermittels Kosmos-Fünfzack-Polymeter [barometr; předpověď počasí]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/679955-die-wettervorhersage-verm-16721496821-1024x1024.jpg)
![Handel und Politik im Ostseeraum während des dreissigjährigen Krieges [obchod; politika; Balt; třicetiletá válka] Handel und Politik im Ostseeraum während des dreissigjährigen Krieges [obchod; politika; Balt; třicetiletá válka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/719233-handel-und-politik-im-ost-17182834771-1024x1024.jpg)
![Wie bist du, Weib? Betrachtungen über Körper, Seele, Sexualleben und Erotik des Weibes. Mit einem Anhange: Die Prostitution. Siebenundreißigste durchgesehene und verbesserte Auflage [ženství, žena, sexualita] Wie bist du, Weib? Betrachtungen über Körper, Seele, Sexualleben und Erotik des Weibes. Mit einem Anhange: Die Prostitution. Siebenundreißigste durchgesehene und verbesserte Auflage [ženství, žena, sexualita]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/712509-wie-bist-du-weib-betracht-17108549051-1024x1024.jpg)
![Frau Luna, Regie: Theo Lingen [= Illustrierter Film-Kurier; K 3221] [film, filmový prospekt, 30. léta] Frau Luna, Regie: Theo Lingen [= Illustrierter Film-Kurier; K 3221] [film, filmový prospekt, 30. léta]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/749403-frau-luna-regie-theo-ling-17549236991-1024x1024.jpg)
![Sammlung der Gesetze, welche unter der glorreichsten Regierung Kaisers Franz des II. in den sämtlichen k. k. Erblanden erschienen sind, ... Zwölfter Band: enthält die 2te Hälfte des Jahrs 1798 [zákony, apart, staré tisky] Sammlung der Gesetze, welche unter der glorreichsten Regierung Kaisers Franz des II. in den sämtlichen k. k. Erblanden erschienen sind, ... Zwölfter Band: enthält die 2te Hälfte des Jahrs 1798 [zákony, apart, staré tisky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/704293-sammlung-der-gesetze-welc-17019523881-1024x1024.jpg)
![Unsere Zeit [Der rote Aufbau], roč. 6, 1933, č. 8 [komunismus; antifašismus; KPD; Německo; časopis] Unsere Zeit [Der rote Aufbau], roč. 6, 1933, č. 8 [komunismus; antifašismus; KPD; Německo; časopis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/745057-unsere-zeit-der-rote-aufb-17489398941-1024x1024.jpg)
![Gesetz- und Verordnungs-Blatt für das Königreich Böhmen [Věstník, zákony a nařízení, České království - ročníky 1864-1866] Gesetz- und Verordnungs-Blatt für das Königreich Böhmen [Věstník, zákony a nařízení, České království - ročníky 1864-1866]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/598721-gesetz-und-verordnungs-bl-16220331291-1024x1024.jpg)