NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kafka & Prague. Po stopach Franze Kafky / Auf den Spuren von Franz Kafka / In the Footsteps of Franz Kafka [fotografie, Praha]
Parik, Jan
Praha (Prague): Jan Parik 2000. 1. vydání. Koncepce výstavy a text Jan Parik, fotografie Jan Parik, předmluva Josef Čermák, překlad do angličtiny Robert Russell.
Kniha zcela v pořádku, přebal trochu zašpiněný a dole na přední straně lehce otlačený, celkově velmi dobrý stav.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Zeitschrift für sudetendeutsche Geschichte, Dritter Jahrgang, Zweites-Drittes Heft, 20. November 1939 [Časopis pro sudetoněmecké dějiny, Sudetští Němci, čeští Němci, historie]
Wostry, Wilhelm (ed.)
Brünn – Wien – Leipzig: Verlag Rudolf M. Rohrer 1939. Herausgegeben im Auftrage es Vereins für Geschichte der Deutschen in Böhmen von Univ.-Prof. Ddr. Wilhelm Wostry unter Mithilfe von Doz. Dr. Rudolf
Desky trochu zaprášené a na okrajích skvrnité, horní roh předních desek ohnutý, uvnitř pěkně zachovalá, celkově vzhledem ke stáří dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Beiträge zur Kolonialforschung; Band I. Mit 79 Abbildungen im Text und auf 37 Tafeln, sowie mit 2 Deckblättern und 5 Karten [etnografie, kolonie]
Wolff, Günter (ed.)
Berlin: Dietrich Reimer - Andrews & Steiner 1942, poloplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, 194 stran s četnými vyobrazeními a mapami, velké 4° (21,5 x 30,5 cm)
desky poněkud ušpiněné a odřené, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Geschichte der deutschen vom Auftreten Beethovens bis zur Gegenwart [= Geschichte der deutschen Musik in zwei Bänden; Zweiter Band, 2. Halbband] [dějiny hudby, hudba]
Moser, Hans Joachim
Stuttgart - Berlin: J. G. Cotta'sche Buchhandlung Nachfolger 1924, pův. poloplátěná vazba se zdobenými deskami a titulním štítkem na přední desce, XII+548 stran s notami v textu, 4° (16 x 23,5 cm)
desky nepatrně zohýbané a ušpiněné, malý podpis na titulu, zvlněné dolní rohy stránek, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Germanistica Pragensia XXII [= Acta Universitatis Carolinae, philologica 2/2012]
Vachková, Marie - Stromšík, Jiří (eds.)
Prag: Karlsuniversität Prag - Karolinum Verlag 2012, pův. laminovaná brož., 179 stran, 16 x 23 cm, jazyk: německy
jako nová
80Kč
Bez daně: 80Kč
Sammlung aller in Königreiche Böheim kundgemachten Verordnungen und Gesetze [1802-04; Čechy; zákony; právo; vazba; kůže]
Goutta, Wilhelm Gerhard (ed.)
Prag [Praha]: Bei Casper Widtmann 1807, váz., [2]+160+[14] s., 8° (12,5 x 20,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky opotřebované, na kůži je pár malých prasklin, předsádky zažloutlé, cca 20 listů má drobné žluté skvrnky od staří, jinak stránky jen zažloutlé.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Karl Marx, Friedrich Engels: Gesamtausgabe (MEGA), sv. I/11, Text + Apparat [sebrané spisy; kritické vydání]
Marx, Karl [Karel] - Engels, Friedrich [Bedřich]
Berlin: Dietz Verlag 1985, váz., 1233 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Dobrý stav; desky poněkud opotřebované, jedna deska mírně naražená, na ořízkách je pár stop prachu, na několika stranách je razítko knihovny.
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Jan Hackaert. Die schweizer Ansichten 1653-1656. Zeichnungen eines niederländischen Malers als frühe Bilddokumente der Alpenlandschaft [Švýcarsko; Švýcarské Alpy; krajiny; kresby; malby; umění; holandské malířství]
Solar, Gustav
Dietikon - Zürich: Verlag Bibliophile Drucke von Josef Stocker 1981, brož., 97+[2] s., 4° (24,5 x 34 cm)
Téměř jako nová, jen obálka je zčásti mírně zažloutlá.
1 560Kč
Bez daně: 1 560Kč
Sammlung Professor Otto Seitz, München. Antiquitäten, besonders Arbeiten der Gotik und Renaissance. Auktion in München in der Galerie Helbing am 4. November 1912 [starožitnosti, aukční katalog]
München: Hugo Helbing 1912.
Desky zahnědlé a skvrnité, části hřbetu chybí, poslední tabule a zadní strana desek jsou částečně uvolněné z vazby, jinak uvnitř v pořádku, čistá a světlá, celkově vzhledem ke stáří dobrý stav.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Napoleon Bonaparte [historie; biografie; životopis; ilustrace; německy]
Dumas, Alexander [Alexandre]
Stuttgart: Franckh'sche Verlagshandlung, W. Keller & Co. [cca 1920], váz., 296+[16] s., 12° (12 x 16 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, rohy desek trochu odřené, na přídeští je drobná číslice psaná perem, listy na konci (s nakladatelovou inzercí) byly mírně slepeny (nyní trochu odřené), sponky zrezivělé
370Kč
Bez daně: 370Kč
Opernfühhrer, Wiener Volksoper, Kaiser Jubilaeumsstadttheater. „Theater und Brettl“, illustrierte Zeitschrift für Theater und Kunst, Wien. Incl. Programm [Vídeňská národní opera, opereta, divadlo, Emmerich Kálmán, Alexander Girardi]
Krempel, Ludwig (ed.) - Stein, Leo (ed.) - Brandt, Johannes
Wien: Theater und Brettl - K .k. Hoftheater-Druckerei der „Elbemühl“ 1913.
Velmi dobrý stav. Papír vzhledem ke stáří zahnědlý, jinak zcela v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Die Elektrizität und ihre Anwendung. Mit 627 Abbildungen. Fünfzehnte Auflage. (57. bis 66. Tausend) [elektřina]
Graetz, L.
Stuttgart: Verlag von J. Engelhorn 1910, celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, zdobené předsádky, XVI+690 stran s četnými ilustracemi, 4° (16,5 x 23 cm)
okraje desek odřené, potrhané předsádky, titulní list s fleky, průběžně vyšisované okraje, celkově ale ještě dobrý stav
380Kč
Bez daně: 380Kč
Die Volks-Illustrierte, roč. 1937, č. 33 [fotografie; nacismus; antifašismus; Arbeiter-Illustrierte-Zeitung; AIZ]
Burger, Jan (ed.)
Prag: Die Volks-Illustrierte 1937, neváz., 16 s., 4° (27 x 38 cm)
Velmi dobrý stav; mírné opotřebení na okrajích, pár drobných natržení.
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Auf ins Wunderland! Das Leben der Alice Rühle-Gerstel [Praha; pražští Němci; psychologie; feminismus; Milena Jesenská]
Marková, Marta
Innsbruck - Wien - Bosen: Studienverlag 2008, brož., 546 s., 8° (15,5 x 23,5 cm)
Jako nová.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Die deutsche Malerei vom ausgehenden Mittelalter bis zum Ende der Renaissance. Handbuch der Kunstwissenschaft [německé malířství - pozdní gotika a renesance, středověk]
F.Burger, H.Schmitz, I.Beth
Berlin-Neubabelsberg: Akademische Verlagsgesellschaft Athenaion 1917
velmi dobrý stav, nepatrně zašpiněné desky
300Kč
Bez daně: 300Kč
Materialen zu einer Slawistischen Bibliographie (1945-1963) [slavistika; bibliografie]
Irmgard Mahnken - Karl Heinz Pollok (eds.)
München: Verlag Otto Sagner 1963, brožovaná, IX+246 s., 8° (15 x 20,5 cm)
Dobrý stav; obálka zažloutlá
75Kč
Bez daně: 75Kč
 
Valentinská © 2021