NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Leipzig: im Industrie-Comptoir (Baumgärtner) 1835, oba svazky s dobovouu kartonovou vazbu s červeným štítkem na hřbetu, velké 4° (22 x 28 cm)
1. sv: chybí Modenkupfer č. 5, razítko majitele na titulu, desky poněkud ušpiněné, uvnitř obččas hnědé skvrny, 2. sv.: Modekupfer č. 46, 51 a dvoustránkoová č. 10, 42, 45 a 51 chybí, desky ušpiněné, n
14 600Kč
Bez daně: 14 600Kč
Bez daně: 14 600Kč
Reinbek bei Hamburg: Rowohlt Verlag 2002, váz., 214+[8]+[16] s., 8° (15 x 22 cm)
Přebal mírně opotřebovaný, hřbet mírně zešikmený (kniha byla čtena); velmi dobrý stav.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Berlin: Verlag „Fortschritt, Aktiengesellschaft“ 1898.
Bývalý knihovní exemplář s razítky a signaturními štítky, papír vzhledem ke stáří zahnědlý, jinak bez poškození a pěkně zachovalá, velmi dobrý stav.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Quakenbrück: Handelsbuchdruckerei C. Trute 1938, pův. brož, VII+116 stran, 8° (14,5 x 21 cm)
staré razítko na přední desce, vyšisované okraje stránek, jinak čistá, celkově dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Leipzig - Wien: Bibliographisches Institut 1902, pův. celoplátěná vazba se slepotiskem a zlacenou ražbou, mramorovaná ořízka, XII+324 stran, kompletní, 12° (10,5 x 15,5 cm)
desky poněkud odřené, razítko majitele na titulu, plán Mohuče vytržen a volně, občas podtrhaná pastelkou, jinak čistá, celkově dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zürich: S. Höhr 1890, váz., 308 s., 8° (13,5 x 20,5 cm)
Dobrý stav; přední předsádka s natrženími, frontispis se žlutými skvrnkami.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Augsburg: Bey Matthäus Rigers sel. Söhnen 1789, váz., [8]+192+[16] s., 8° (10,5 x 17 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, se ztrátou pokryvu na přední desce, kůže na rozích desek odřená, stránky trochu ztmavlé, na rozích často ohmatané, občas s malým množstvím nevýrazných žlutých skvrnek,
9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
Bez daně: 9 000Kč
Berlin: Verlag von Gebrüder Paetel 1905, polokožená vazba s titulem na hřbetu, mramorovaná ořízka, 505 stran, 4° (16 x 23,5 cm)
desky trochu odřené, horné roh titulního llistu ustřižený, vyšisované okraje stránek, jinak čistá, celkově dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Komotau 1924, sešit, strany 49-112, 4° (23,5 x 31 cm), jazyk: německy
stránky zahnědlé, místy křehké, jinak čisté, celkově dobrý stav
1 100Kč
Bez daně: 1 100Kč
Bez daně: 1 100Kč
Stuttgart: Fr. Frommanns Verlag (E. Hauff) 1904, celoplátěná vazba s titulem na hřbetu, barevná horní ořízka, zdobené předsádky, 450 stran+reklama, 8° (15 x 21,5 cm)
okraje desek nepatrně odřené, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Freiburg im Breisgau: Rudolf Haufe Verlag 1961, celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, žlutá horní ořízka, 632 stran, 4° (17 x 23 cm)
ořízka zaprášená, jinak perfektní stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pragae: Museum Nationale Pragae 1971-1972, pův. brož., 79 stran+XII tabulí, uvnitř skládané listy s vyobrazeními, 21 x 29 cm, jazyk: německy
na přední desce otisk prstu, mírně ohmataný řez, jinak perfektní stav
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bez daně: 160Kč
Wien: Johann Thomas Edlen von Trattnern, kaiserl. königl. Hofbuchdruckern und Buchhändlern 1780, pův. brož, 378 stran, 12° (11,5 x 17,5 cm), jazyk: německy
zevně silně odřená a ušpiněná, hřbet chybí, průběžně ušpiněná, místy počmáraná, staré vodní skvrny, chybí strany 364-370, celkově horší stav
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
München: Verlag von Braun & Schneider 1903, černá polokožená vazba s ražbou na hřbetu, mramorované desky a ořízka, [VI]+319 stran+přílohy, velké 4° (23,5 x 28 cm)
desky poněkud odřená a otlučené, občas otisky prstů, stránky poněkud zahnědlé, jinak čistá, celkově dobrý stav
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
Berlin: Dietz Verlag 1984, váz., 1290 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky mírně opotřebované, dva rohy desek nepatrně naražené, na ořízkách je pár stop prachu.
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Jena: Akademische Buchhandlung 1808, novější celoplátěná vazba s titulem na hřbetu, žlutá horní ořízka, 340 stran s kolorovanou a skládanou tabulí, 4° (21 x 26,5 cm)
přední deska odřená, jinak perfektní, celkově výborný stav
11 000Kč
Bez daně: 11 000Kč
Bez daně: 11 000Kč
Zobrazeny položky 3473 až 3488 z 4114 (258 stránek)
Zákazníci sk

![Allgemeine Moden-Zeitung. ...; Sieben und dreißigster (37.) Jahrgang, Januar bis Dezember 1835 [móda, kolorované mědiryty, staré tisky] Allgemeine Moden-Zeitung. ...; Sieben und dreißigster (37.) Jahrgang, Januar bis Dezember 1835 [móda, kolorované mědiryty, staré tisky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/766146-allgemeine-moden-zeitung--17771283371-1024x1024.jpg)
![Tod in Prag. Das Attentat auf Reinhard Heydrich [Smrt v Praze. Atentát na Reinharda Heydricha] Tod in Prag. Das Attentat auf Reinhard Heydrich [Smrt v Praze. Atentát na Reinharda Heydricha]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/584199-tod-in-prag-das-attentat--16045044141-1024x1024.jpg)
![Der Sammelladeverkeher, seine Organisation und seine Bedeutung. Dissertation zur Erlangung eines Doktors der Wirtschaftswissenschaften der Wirtschafts-Hochschule Berlin [obchod, finance, účetnictví] Der Sammelladeverkeher, seine Organisation und seine Bedeutung. Dissertation zur Erlangung eines Doktors der Wirtschaftswissenschaften der Wirtschafts-Hochschule Berlin [obchod, finance, účetnictví]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/727791-der-sammelladeverkeher-se-17292535931-1024x1024.jpg)
![Rheinlande. Zehnte Auflage. Mit 21 Karten, 19 Plänen und 7 Panoramen [= Meyers Reisebücher] [průvodce, bedekr, Porýní, Německo] Rheinlande. Zehnte Auflage. Mit 21 Karten, 19 Plänen und 7 Panoramen [= Meyers Reisebücher] [průvodce, bedekr, Porýní, Německo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/761660-rheinlande-zehnte-auflage-17715020441-1024x1024.jpg)
![Zürcher Taschenbuch auf das Jahr 1890. Dreizehnter Jahrgang [ročník 13; historie, dějiny Švýcarska; Curych; Švýcarsko] Zürcher Taschenbuch auf das Jahr 1890. Dreizehnter Jahrgang [ročník 13; historie, dějiny Švýcarska; Curych; Švýcarsko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/680614-zurcher-taschenbuch-auf-d-16837985031-1024x1024.jpg)
![Die Welt als Tat. Umrisse einer Weltansicht auf naturwissenschaftlicher Grundlage. Vierte Auflage. Mit 6 Abbildungen im Text und einem Porträt im Lichtdruck [filozofie, přírodní vědy] Die Welt als Tat. Umrisse einer Weltansicht auf naturwissenschaftlicher Grundlage. Vierte Auflage. Mit 6 Abbildungen im Text und einem Porträt im Lichtdruck [filozofie, přírodní vědy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/756245-die-welt-als-tat-umrisse--17631306081-1024x1024.jpg)
!["Nordwestböhmen". Komotauer Zeitschrift für Archiv- und Musealwesen, Heimatforschung, Heimatschutz und Volksbildung ... 1. Jahrg., Oktober-Dezember 1924, Folge 2. [Chomutov, noviny, místopis, Sudety] "Nordwestböhmen". Komotauer Zeitschrift für Archiv- und Musealwesen, Heimatforschung, Heimatschutz und Volksbildung ... 1. Jahrg., Oktober-Dezember 1924, Folge 2. [Chomutov, noviny, místopis, Sudety]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/671800-quot-nordwestbohmen-quot--16625500911-1024x1024.jpg)
![Lassalle [= Politiker und Nationalökonomen; II] [politika, socialismus, biografie] Lassalle [= Politiker und Nationalökonomen; II] [politika, socialismus, biografie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/713270-lassalle-politiker-und-na-17116328421-1024x1024.jpg)
![Planung und Plankostenrechnung. Band I: Betriebliche Planung [plánové náklady, ekonomika, finance] Planung und Plankostenrechnung. Band I: Betriebliche Planung [plánové náklady, ekonomika, finance]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/750479-planung-und-plankostenrec-17569891511-1024x1024.jpg)
![Eponyme Fundstelle Knoviz [= Fontes Archaeologici Pragenses, Volumen 15] Eponyme Fundstelle Knoviz [= Fontes Archaeologici Pragenses, Volumen 15]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/484962-eponyme-fundstelle-knoviz-14805092521-1024x1024.jpg)
![Anleitung zur griechischen Sprache zum Gebrauche der studirenden Jugend in den kaiserl. königl. Staaten. Erster Theil [učbenice, stará řečtina] Anleitung zur griechischen Sprache zum Gebrauche der studirenden Jugend in den kaiserl. königl. Staaten. Erster Theil [učbenice, stará řečtina]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/621218-anleitung-zur-griechische-16451874831-1024x1024.jpg)
![Fliegende Blätter. Band CXVIII, Nro. 2997-3022 + Beiblatt der Fliegenden Blätter [časopis, humor, vazba kůže] Fliegende Blätter. Band CXVIII, Nro. 2997-3022 + Beiblatt der Fliegenden Blätter [časopis, humor, vazba kůže]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/706649-fliegende-blatter-band-cx-17044578771-1024x1024.jpg)
![Versuch gemeinnütziger Beyträge zur praktischen Staats-Finanz- und Land-Wirthschaftsverwaltung ... [národní hospodářství, finance, staré tisky] Versuch gemeinnütziger Beyträge zur praktischen Staats-Finanz- und Land-Wirthschaftsverwaltung ... [národní hospodářství, finance, staré tisky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/697658-versuch-gemeinnutziger-be-16945147891-1024x1024.jpg)