NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Der Klassenkampf. Marxistische Blätter, roč. 3, 1929, č. 18 [sociální demokracie; socialismus; marxismus; časopis]
Adler, Max - Levi, Paul - Rosenfeld, Kurt - Seydewitz, Max -
Berlin: E. Laubsche Verlagsbuchhandlung 1929, brož., 32 s. [549-580], 8° (16 x 23 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, s dvěma natrženími, na několika stranách je dobová poznámka psaná tužkou či podtržení.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Topographisches Universalregister des Königreichs Böhmen, ... [místopis, České království, rejstřík k Topographie von Böhmen]
Schaller, Jaroslaus [Josef František Jaroslav Schaller]
Prag: In der von Schönfeld-Meißnerischen Buchhandlung [Schönfeld-Meißner] 1791, dobová kartonová vazba se štítkem na hřbetu, [4] listy+688 stran, 8° (13,5 x 20,5 cm)
desky odřené, starý signaturní štítek na přední desce, list předsádky částečně vytržený a nalepený na titulu, poslední stránky také slepené, staré vodní skvrny, na krajích částečně zbytky plísně, celk
3 630Kč
Bez daně: 3 630Kč
Taschenbuch der Auktionspreise alter Bücher ... [aukce, knihy]
Aachen: F. Radtke - Verlag für Büchersammler 1987, celoplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, [XVI]+1111 stran, 8° (15,5 x 21 cm)
desky mírně ušpiněné, hřbet pořezaný, okraje desek poněkud odřené, ořízka zaprášená, jinak čistá, celkově dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Mitteilungen zur Volks- und Heimatkunde des Schönhengster Landes [1939; Hřebečsko; Svitavy; Moravská Třebová]
Franz Nowak - Karl Ledel (eds.)
Mährisch-Trübau: L.V. Holzmaister-Museum 1939, brož., [4]+158 s., 4 strany obr. přílohy, 8° (15,5 x 23 cm)
Dobrý stav; bývalý knihovní exemplář, obálka opotřebovaná a vybledlá, se ztrátami, skvrnkami, papírovým štítkem a signaturou psanou perem, na zadní straně titulního listu jsou signatury a razítko knih
990Kč
Bez daně: 990Kč
Illustrirtes Kochbuch für bürgerliche Haushaltungen, wie auch für die feine Küche. Mit 105 in den Text gedruckten Holzschnitten. Dreizehnte vermehrte Auflage. Mit neuen und alten Maaß- und Gewichts-Angaben [kuchařka]
Kurth, L.
Leipzig: Literarisches Institut 1895, zdobená celoplátěná vazba, mramorovaná ořízka, XXIV+764 stran, 8° (14,5 x 19,5 cm)
ořízka a okraje stránek s otisky prstů, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
980Kč
Bez daně: 980Kč
Lexikon der Münzen, Maße, Gewichte, Zählarten und Zeitgrößen aller Länder der Erde [Lexikon mincí, měr, vah, číselných soustav a měření času všech zemí světa; numismatika, (historická) metrologie, chronologie]
Klimpert, Richard
Berlin: Verlag von C. Regenhardt 1896. 2., vielfach verbesserte und vermehrte Auflage.
Ex libris na přídeští, desky trochu odřené, na hřbetu vybledlé a v horní části je plátno trochu natržené, uvnitř na několika stranách poznámky tužkou, jinak bez poškození a pěkně zachovalá, celkově ve
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Vorwärts. Kommunistisches Organ, roč. 1934, č. 37 [komunismus; Sudety; KSČ; komunisté; Němci; Československo]
Reichenberg [Liberec]: Vorwärts 1934, 8 s., 8° (15 x 21 cm)
Velmi dobrý stav; listy jen mírně zažloutlé a opotřebované.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Die Weiberherrschaft in der Geschichte der Menschheit. Mit 665 Textillustrationen und 90 Beilagen. Zweiter Band. Erstes bis zehntes Tausend [dějiny mravů, ženy, erotika, apart]
Fuchs, Eduard - Kind, Alfred
München: Albert Langen 1913, celoplátěná vazba s černou a zlatou ražbou na přední desce a hřbetu, str. 355-711 s vyobrazeními v textu a přílohami, 4° (22 x 28 cm)
poněkud zkosená, desky poněkud ušpiněné, uvnitř občas hnědé skvrny a ohmataná, celkově ale dobrý stav
730Kč
Bez daně: 730Kč
Hrádecko - Chrastavsko na starých pohlednicích (Chrastava a Hrádek nad Nisou)= Alte Ansichtskarten aus dem Gebiet von Grottau und Kratzau
Vydra, František - Marek, Vitalij - Prášil, Petr
Hostivice: Petr Prášil 2005, váz., 276 s., 8° (22 x 22,5 cm)
Vynikající stav.
770Kč
Bez daně: 770Kč
Rudolf Hausner. Werkverzeichnis [surrealismus; avantgarda; entartete Kunst; umění; rakouské realistické malířství]
Dolf Lindner (ed.)
Dortmund: Harenberg 1982, brožovaná, 320 s., 12° (12 x 17,5 cm)
Dobrý stav; reprodukce na obálce chybí, hřbet prasklý, některé stránky jsou odlepeny od vazby
150Kč
Bez daně: 150Kč
Revolution und Kontre-Revolution in Deutschland [Revoluce a kontrarevoluce v Německu; 1848; Německo; Rakousko]
Marx, Karl [Karel] - Kautsky, Karl
Stuttgart: Verlag von J. H. W. Dietz Nachf. 1920, váz., XXX+141 s., 8° (13,5 x 19 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované a vybledlé, ořízka zažloutlá.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Internationale Presse-Korrespondenz, roč. 12/2, červenec-říjen 1932 [Kominterna; Komunistická internacionála; komunismus]
Berlin: 1932, váz., 28+[996] s., 4° (22 x 29 cm)
Dobrý stav; desky trochu opotřebované, zadní deska s nalepeným štítkem, na předsádkách razítka a poznámky knihovny, ořízka a stránky zažloutlé, některé listy na okraji opotřebované, příp. s drobným na
2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Die frühmittelalterlichen Stämmegebiete in Böhmen - - - Čechy v raném středověku a kmenové oblasti
Turek, Rudolf
Praha: Československá společnost archeologická při Československé Akademii Věd v Praze 1957, pův. brož, 128 stran + 5 skládaných map, 14,5 x 20 cm, jazyk: německy
mírně uprášená, jinak jako nová
180Kč
Bez daně: 180Kč
Versuch einer systematisch geordneten Darstellung des Bergrechtes im Königreiche Böhmen [hornictví, hornické právo]
Schmidt, Johann Ferdinand
2 svazky; Prag: Gottlieb Haase Söhne 1833, poloplátěná vazba, zlacený titul na hřbetu, mramorované desky a ořízka, XVI+363; [II]+490 stran, 8°, jazyk: německy
okraje desek mírně odřené, uvnitř čisté a světlé, celkově výborný stav
8 600Kč
Bez daně: 8 600Kč
Kulturgeschichte der Urzeit und der morgenländischen Völker bis zum Verluste ihrer Selbständigkeit [= Allgemeine Kulturgeschichte von der Urzeit bis auf die Gegenwart; Erster Band] [dějiny, pravěk]
Henne-Am Rhyn, Otto
Leipzig: Verlag von Otto Wigand 1877, polokožená vazba, XXIII+570 stran, (14 x 20,5 cm)
desky silněji odřené, staré razítko na titulu, okraje stránek nepatrně vyšisované, jinak čistá, celkově ale dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Lehr- und Übungsbuch des Gregorianischen Choralgesanges. Für Clerikal- und Schullehrer-Seminarien. Mit 18 Tafeln. Dritte gänzlich umgearbeitete und vermehrte Auflage [chorál, neumy, učebnice]
Kirnberger, U. L.
Freising: Verlag von Franz Paul Datterer 1888, polokožená vazba s mramorovanou ořízkou, 345 stran+18 tabulí, 8° (15 x 22 cm)
desky odřené, oba kapitálky natržené, stránka 13/14 vytržená, čistá, celkově dobrý stav
999Kč
Bez daně: 999Kč
 
Valentinská © 2021