NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Weimar: Hermann Böhlau 1888, pův. brož, IV+strany 195-436, 4° (15 x 23 cm)
přední deska popsaná a natržená, titulní list ušpiněný, jinak čistá, celkově dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Wien: Anton Doll 1802, pův. kartonová vazba, mramorované desky a ořízka, [VIII]+379 stran, 12° (12 x 17,5 cm)
desky poněkud odřené, dolní roh titulní strany podlepený, několik málo míst počmáraných, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
379Kč
Bez daně: 379Kč
Bez daně: 379Kč
Berlin: Verlag der Kunst 2001. Mit einem Vorwort von Ursula Prinz.
Velmi pěkný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Freiburg - Basel - Wien: Herder 1963, brožovaná, 12° (10,5 x 18 cm)
Velmi dobrý stav.
75Kč
Bez daně: 75Kč
Bez daně: 75Kč
München: Prestel-Verlag 1966, pův. celoplátěná vazba s obálkou, 351 stran s četnými ilustracemi, 4° (20 x 24,5 cm)
obálka natržená, jinak perfektní, celkově výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Prien am Chiemsee: Verlag von F. Speiser 1906, pův. brož., 118 stran s četnými čb. ilustracemi a 1 barevnou, 8° (14 x 22 cm)
desky poněkud ušpiněné, ohnuté rohy desek a stránek, hřbet se ztrátami natržený, celkově ještě dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Eichborn, 1995.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Stuttgart: Verlag von Strecker & Schröder 1910, pův. kartonová vazba, 57 stran s reprodukcemi fotografií, 12° (13,5 x 17,5 cm)
hřbet chybí, desky ušpiněné, občas podtrhané a poznámky tužkou, celkově ještě dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Berlin: 1929, váz., [1440] s., 4° (21 x 28 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, zadní deska s nalepeným štítkem, na přední předsádce je štítek, razítko a poznámky knihovny, ořízka a stránky zažloutlé, na několika stránkách je razítko, přední volná
3 490Kč
Bez daně: 3 490Kč
Bez daně: 3 490Kč
Zürich: Falken-Verlag 1946, celoplátěná vazba s ražbou na hřbetu, pův. obálka, 296 stran, 8° (14 x 20,5 cm), jazyk: německy
obálka na krajích mírně odřená, stránky nepatrně zahnědlé, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Braunschweig: Verlag von Friedrich Vieweg und Sohn 1885, polokožená vazba s titulem na hřbetu, mramorovaná ořízka, IX+592 stran s četnými ilustracemi, velké 8° (14,5 x 22 cm)
hřbet a okraje desek odřené starý knihovní exemplář, občas razítka, nepatrně zahnědlé stránky, některé stránky s otisky prstů a hnědými skvrnami, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Berlin: Dietz Verlag 1983, váz., 45+916 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky mírně opotřebované, na ořízkách je pár stop prachu, na několika stranách je razítko knihovny.
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
München: Stiebner Verlag 2011, váz., 112 s., 4° (24 x 28,5 cm)
Jen drobné stopy opotřebení; vynikající stav.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Leipzig: Uhlands technischer Verlag, Otto Politzky 1911, váz., cca 280 s., 4° (24 x 31,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky a kůže mírně opotřebované a odřené, rohy desek trochu naražené, na první straně je signatura psaná perem, jinak jen ojedinělé drobné natržení či otisk.
1 700Kč
Bez daně: 1 700Kč
Bez daně: 1 700Kč
Essen: Tiefbauamt der Stadt Essen [nach Januar 1971].
Desky na okrajích mírně zašpiněné, poznámka propiskou na zadní straně desek, uvnitř zcela v pořádku, pěkný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Van Eck Verlag 2011, 1. Auflage.
Pěkný stav. Horní hrana předních desek lehce otlačená, jinak zcela v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zobrazeny položky 3473 až 3488 z 4115 (258 stránek)
Zákazníci sk

![Zeitschrift der Savigny-Stiftung für Rechtsgeschichte; neunter Band [právo, dějiny práva, časopis] Zeitschrift der Savigny-Stiftung für Rechtsgeschichte; neunter Band [právo, dějiny práva, časopis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/692369-zeitschrift-der-savigny-s-16861402491-1024x1024.jpg)
![Sieben Fasten-Predigten, nebst einer Vorbereitungs- und Osterpredigt, über die sieben Haupt- oder Todsünden [náboženství, katolictví, modlitby, půst] Sieben Fasten-Predigten, nebst einer Vorbereitungs- und Osterpredigt, über die sieben Haupt- oder Todsünden [náboženství, katolictví, modlitby, půst]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/730014-sieben-fasten-predigten-n-17319404571-1024x1024.jpg)
![Russische Heiligenlegenden ["Ruské legendy o svatých"; Rusko; pravoslaví; křesťanství; světci; hagiografie] Russische Heiligenlegenden ["Ruské legendy o svatých"; Rusko; pravoslaví; křesťanství; světci; hagiografie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/683381-russische-heiligenlegende-16923599141-1024x1024.jpg)
![Lebenserinnerungen. 17. veränderte Auflage [vzponíky, Industrie, technika] Lebenserinnerungen. 17. veränderte Auflage [vzponíky, Industrie, technika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/722653-lebenserinnerungen-17-ver-17232116641-1024x1024.jpg)
![Der Chiemsee und das Königsschloss Herrenchiemsee [místopis, Německo, Chiemské jezero] Der Chiemsee und das Königsschloss Herrenchiemsee [místopis, Německo, Chiemské jezero]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/758252-der-chiemsee-und-das-koni-17673623471-1024x1024.jpg)

![Die Kunst des Amateurphotographen. Mit 10 Textfiguren und 9 Tafeln. 6. Tausend [= Kunst und Kultur; 8] [amatérská fotografie] Die Kunst des Amateurphotographen. Mit 10 Textfiguren und 9 Tafeln. 6. Tausend [= Kunst und Kultur; 8] [amatérská fotografie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/716821-die-kunst-des-amateurphot-17159423531-1024x1024.jpg)
![Spione und Verräter des Zweiten Weltkrieges [špioni, zrádci, druhá světová válka] Spione und Verräter des Zweiten Weltkrieges [špioni, zrádci, druhá světová válka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/662703-spione-und-verrater-des-z-16529660481-1024x1024.jpg)
![Jahres-Bericht über die Untersuchungen und Fortschritte auf dem Gesammtgebiete der Zuckerfabrikation; Jahrgang XXIV, 1884. Mit 58 eingedruckten Holzstichen [cukrovarnictví, časopis, vazba kůže] Jahres-Bericht über die Untersuchungen und Fortschritte auf dem Gesammtgebiete der Zuckerfabrikation; Jahrgang XXIV, 1884. Mit 58 eingedruckten Holzstichen [cukrovarnictví, časopis, vazba kůže]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/709769-jahres-bericht-uber-die-u-17082794761-1024x1024.jpg)
![U-Stadtbahn Essen, Baulos 9 – Hauptbahnhof [metro v Essenu, městská doprava, podzemní dráha, dopravní stavby, stavitelství] U-Stadtbahn Essen, Baulos 9 – Hauptbahnhof [metro v Essenu, městská doprava, podzemní dráha, dopravní stavby, stavitelství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/741971-u-stadtbahn-essen-baulos--17448065571-1024x1024.jpg)
![Liechtensteiner Sagen neu erzählt [lichtenštejnské pověsti a legendy, Lichtenštejnsko] Liechtensteiner Sagen neu erzählt [lichtenštejnské pověsti a legendy, Lichtenštejnsko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/768776-liechtensteiner-sagen-neu-17804743651-1024x1024.jpg)