NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Merkwürdigkeiten der fremden Welttheile [Merkwürdigkeiten der Welt oder vorzügliche Erscheinungen der Natur und Kunst]; I. [a] II. Band [cestopis, rytiny, staré tisky, vazba kůže]
Wien: Verlag der Schrämblisch. Buchdruckerey 1809; 1811, polokožená vazba se zlacením na hřbetu a štítkem, mramorované desky a ořízka, [2]+192; [2]+192 stran s 24 částečně skládanými mědiryty, velké 8
okraje desek a rohy odřené, ohnuté rohy, razítko soukr. knihovny na Deckelränder und -Ecken etwas berieben, Einband berieben, bestoßen, Ecken verbogen; Stempel einer Privat-Bibl. auf der Titelblattrüc
8 260Kč
Bez daně: 8 260Kč
Kulturgeschichte der Neuzeit: die Krisis der Europäischer Seele 1. Band: Einleitung / Renaissance und Reformation [Kulturní dějiny novověku, krize evropského ducha; 1. díl: Renesance a reformace - od moru po třicetiletou válku]
Friedell, Egon
Celý název: Kulturgeschichte der Neuzeit: die Krisis der Europäischer Seele von der Schwarzen Pest bis zum Weltkrieg. Erster Band: Einleitung / Renaissance und Reformation: von der Schwarzen Pest bis
Ex libris na přídeští, ořízka trochu zašpiněná, na str. 165/170 patrná skvrna od vody, některé strany jsou u dolního rohu trochu ohnuté, jinak ale zachovalá, celkově velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Tribus. Veröffentlichungen des Linden-Museums; Nr. 13, Dezember 1964 [časopis, etnografie]
Linden-Museum. Gesellschaft für Erd- und Völkerkunde Stuttga
Stuttgart: Linden-Museum für Völkerkunde 1964, pův. brož s obálkou, 198 stran s četnými ilustracemi, 4° (16,5 x 24 cm)
zevně poněkud zaprášená, uvnitř perfektní
80Kč
Bez daně: 80Kč
Internationale Presse-Korrespondenz, roč. 6/1, 1926 [Inprekorr; Kominterna; Komunistická internacionála; komunismus]
Wien: 1926, váz., 24+1452 s., 4° (22 x 29 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, zadní deska s nalepeným štítkem, na přední předsádce razítka a poznámky knihovny, přední volná předsádka a první list odděleny z vazby, první list podél předního okraje
3 250Kč
Bez daně: 3 250Kč
Robinson Crusoe. Für die Jugend bearbeitet	[dobrodružné romány]
Defoe, Daniel
Reutlingen: Enßlin & Laiblin Verlagsbuchhandlung, pův. kartonová vazba s nalepeným obrázkem, 112 stran s frontispisem a dalšími 3 obrázky na tabulích, 8° (16 x 21 cm), jazyk: německy
desky odřené, kapitálky se ztrátou, zadní deska počmáraná, uvnitř zahnědlé občas fleky, celkově dobrý stav
320Kč
Bez daně: 320Kč
Die Tschechoslovakei [1931; průvodce; Československo; první republika; fotografie; Tschechoslowakei]
Čapek, Karel - Tusar, Slavoboj
Prag: Orbis [1931-1932], brož., 90+[12] s., 8° (15 x 21 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, na rubu její přední části je exlibris.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Der Weltteil Australien; II. Abteilung: I. Die Kolonien des Australkontinents und Tasmanien; II. Melanesien (I. Teil). ... [místopis, Austrálie, cestování]
Jung, Karl Emil
Leipzig - Prag: G. Freytag - F. Tempsky 1883, celoplátěná vazba se slepotiskem, zlaceným titulem na hřbetu, červená ořízka, X+300 stran s četnými ilustracemi, 8° (13 x 18,5 cm)
stránky zahnědlé/vyšisované okraje stránek, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Neueste Kunde von Asien. Dritter Band. Süd- und Ost-Asien [= Neueste Länder- und Völkerkunde; 12] [Čína; Jáva; Japonsko; rytiny; zeměpis; etnologie; staré tisky; mapy]
Lindner, Friedrich Ludwig
Prag: Diesbachische Buchhandlung 1812, váz., [2]+587 s., 8° (12 x 20,5 cm)
Desky opotřebené a zašlé, kůže a knižní blok se stopami po činnosti larev, vazba uvolněná, ořízka ztmavlá, na předsádkách a na stránkách občas menší šmouhy či zažloutlá místa, rohy stránek občas ohnut
6 500Kč
Bez daně: 6 500Kč
Der Deutsche Werkzeugmaschinenbau 2, 1912, Heft 1-26 [strojírenství; obráběcí stroje; průmysl; Německo; časopisy]
C. E. Berck (ed.)
Leipzig: Uhlands technischer Verlag, Otto Politzky 1912, váz., [2]+312 s., 2 tabule, 4° (24 x 31 cm)
Dobrý stav; desky mírně opotřebované a odřené, s papírovým štítkem, předsádky s pár šmouhami, dva listy s malým natržením, první list rejstříku chybí (vytržen), na stránkách je vícero vlastnických raz
1 450Kč
Bez daně: 1 450Kč
Unsere Heimat, roč. 3, 1922, č. 1-12 [Litoměřice; Leitmeritz; Litoměřicko; historie; dějiny; vlastivěda; Sudety]
Ankert, Heinrich (ed.)
Leitmeritz: 1922, brož., 48 s., 8° (18,5 x 25,5 cm)
Dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná a vybledlá, s pár drobnými natrženími, stránky zažloutlé.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Nord-Tirol und Vorarlberg. Kleine Ausgabe mit Angaben für Automobilisten. 33. Auflage. Mit 4 Karten [= Grieben Reiseführer; Band 90] [průvodce, bedekr, místopis, Alpy, Tirolsko]
Goldschmidt, Albert (ed.)
Berlin: Grieben-Verlag Albert Goldschmidt 1929, pův. brož., 144+17 stran+3 skládané mapy, 12° (10,5 x 15 cm)
zevně ohmataná, kapitálky a okraje desek odřené, uvnitř čistá, celkově dobrý stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Paul Cézanne. Zeichnungen und Aquarelle [kresby; akvarely; malby; umění]
Siblík, Jiří
Praha: Odeon 1980, váz., 38+132+32 s., 4° (24 x 31,5 cm)
Přebal mírně opotřebovaný a vybledlý, hřbet zkosený, několik stránek uvolněno z vazby; dobrý stav.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Völkerrecht. 22.-23. durchgesehene und berichtigte Auflage [= Schaeffers Grundriß des Rechts und der Wirtschaft; 15. Band]	[mezinárodní právo]
Schaeffer, C. - Brode, H.
Leipzig: Verlag von C. L. Hirschfeld 1933, pův. brož, 192 stran, velké 8° (17 x 22,5 cm)
desky poněkud ušpiněné, stará signatura tužkou, podpis majitele na titulu, průběžně podtrhaná tužkou a pastelkou, celkově ale dobrý stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Ch. Oeser's Briefe an eine Jungfrau über die Hauptgegenstände der Ästhetik. Ein Weihgeschenk für Frauen und Jungfrauen. Achtzehnte verbesserte Auflage. Mit 15 Stahlstichen und vielen Holzschnitten [dívčí literatura, estetika]
Oeser, Christian - Grube, A. W. (ed.)
Leipzig: Friedrich Brandstetter 1875, polokožená vazba se zlatou ražbou na hřbetu, mramorované desky a ořízka, XVI+612 stran s četnými dřevoryty a oceloryty, 8° (15 x 20 cm)
desky nepatrně odřené, občas hnědé skvrny, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
499Kč
Bez daně: 499Kč
Geschichte Friedrichs des Zweiten genannt der Große. Neu heraugegeben und bearbeitet auf Grund der Originalübersetzung von Georg Dittrich; Fünfter Band [apart, Bedřich Veliký]
Carlyle, Thomas
Meersburg am Bodensee: F. W. Hendel Verlag 1928, pův. celoplátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu, 467 stran, 4° (16 x 23,5 cm)
zevně poněkud ušpiněná, uvntiř perfektní, celkově velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Welt aus Licht. Ein Lesebuch für Filmerzieher und Filmfreude [film; kinematografie; natáčení, dějiny filmu]
Wilhelm Formann
Linz: Oberösterreichischer Landesverlag 1962, brožovaná, 228+[16] s., 12° (11,5 x 18,5)
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021