NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Wiener Zeitschrift für Kunst, Literatur, Theater und Mode. 1842. Erstes-Drittes Quartal [3 svazky, Jänner-September, č. 1-195] [móda, kolorované mědiryty]
Witthauer, Friedrich (ed.)
Wien: Friedrich Witthauer 1842, celoplátěná vazba s titulem na hřbetu, 1560 stran s 36 (z pův. 39) kolorovaných mědirytů (Wiener Moden) a 6 čb. tabulí (3 portréty a 3 obrazy vozů), 4 skládané hudební
desky poněkud ušpiněné a odřené, uvnitř občas hnědé skvrny, chybí obrázky č. 6, 18 a 20, celkově velmi dobrý stav
11 000Kč
Bez daně: 11 000Kč
Aus Schleiermacher's Leben. In Briefen. Zweiter Band: 1804 – 1834 [Ze života Friedricha D. E. Schleiermachera. V dopisech; korespondence, biografie, egodokumenty]
[Jonas, Ludwig – Dilthey, Wilhelm (eds.)]
Von Schleiermacher's Anstellung in Halle – October 1804 – bis an sein Lebensende – den 12. Februar 1834. Berlin: Georg Reimer 1860. 2. Auflage
Bývalý knihovní exemplář s razítky a štítky, signatura na hřbetu, exlibris na přídeští, stránky dosud nerozřezány, papír vzhledem ke stáří skvrnitý, jinak uvnitř bez poškození, celkově velmi dobrý sta
250Kč
Bez daně: 250Kč
Reise in das Riesengebirge und in die umliegenden Gegenden Böhmens und Schlesiens [1799; Krkonoše; Sudety; Liberec]
Gotha: Bei Justus Perthes 1799, váz., [8]+278 s., 4 přílohy, 8° (11,5 x 18,5 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované a odřené, rohy desek naražené, horní ořízka trochu ztmavlá, na cca 20 stranách jsou žluté skvrnky od stáří, na dalších stranách jen zřídkavě a v malém počtu.
9 990Kč
Bez daně: 9 990Kč
Edgar Allan Poes Werke, sv. 1-6 [1921; spisy; povídky; básně; německy; vazba; obálka Hugo Steiner-Prag]
Poe, Edgar Allan - Etzel, Theodor - Steiner-Prag, Hugo
Berlin: Im Propyläen-Verlag [1921-1922], váz., XXIV+319+339+355+337+344+361 s., 8° (13,5 x 22,5 cm)
Velmi dobrý stav; pokryv hřbetu zažloutlý a trochu ztmavlý, některé rohy desek mírně naražené, na titulu (nebo patitulu) každého svazku je perem vepsán podpis majitele, další známky staří a opotřebení
1 750Kč
Bez daně: 1 750Kč
Hymnen [německy; básně; poezie]
Otokar Březina
Leipzig: Kurt Wolff Verlag 1917, brožovaná, 39 s., 8° (13,5 x 22 cm)
Dobrý stav; obálka trochu vybledlá a opotřebovaná, na patitulu věnování psané perem.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Fremdwörterbuch oder Sammlung und Erklärung von 6000 fremden Wörtern ... [slovník cizích slov]
Wiedmann, Julius Wilhelm (ed.)
Quedlinburg - Leipzig: Verlag der Ernst'schen Buchhandlung 1850, pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu, IV+150+10 stran, 8° (11,5 x 18,5 cm)
mírně odřená a otlučená, uvnitř trochu ušpiněná, hnědé skvrny, celkově ještě dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Brigitte Helm in Hochzeitsreise zu dritt, Regie: Erich Schmidt [= Illustrierter Film-Kurier; Nr. 524] [film, filmový prospekt, 30. léta]
Freund, Fritz (ed.)
Wien: Verlag Filmpropaganda, Ges.m.b.H., pův. sešit, 8 stran s ilustracemi, 8° (15 x 23 cm)
nepatrně vyšisované okraje stránek, jinak čistý, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
England und Skandinavien [England und die Völker; Heft 4] [Anglie a Skandinávie, Anglie a Dánsko, dějiny vojenství, vojesnké operace, propaganda, 1. světová válka]
Kirchhoff, Hermann
Hamburg: Deutschnationale Buchhandlung 1915.
Desky zaprášené a rohy trochu ohnuté, horní roh stránek také lehce ohnutý, jinak uvnitř pěkně zachovalá, celkově dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Der Klassenkampf in der Čechoslowakei, roč. 2, 1928, č. 1-11 [sociální demokracie; Československo; odbory]
Winter, Lev (ed.)
Prag: 1928, váz., 176 s., 8° (16 x 23,5 cm)
Dobrý stav; na předsádkách jsou razítka a signatury, na několika stranách je razítko knihovny, na několika titulních stranách je poštovní razítko a zbytky známek, dva listy natržené, s mírně poškozený
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Sammlung der im Landesgesetz- und Regierungsblatte nicht enthaltenen Normalien, Instruktionen, Belehrungen, Weisungen &c. [sbírka normálií, instrukcí, poučení a nařízení]
Prag: k. k. Hofbuchdruckerei von Gottlieb Haase Söhne 1855, polokožená vazba, XI+650+40 stran, 2° (21,5 x 34,5 cm), jazyk: německy
desky silně odřené a ušpiněné, vazba za titulem rozpadlá, razítka a signatury na titulním listu, rohy místy s otisky prstů, vodní skrvna na posledních stranách, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
300Kč
Bez daně: 300Kč
Sammlung der politischen Gesetze und Verordnungen für Mähren und Schlesien. ... [právo, zákony, předpisy, Morava, Slezsko]
Brünn: Franz Gastl 1845, polokožená vazba se štítkem na hřbetu, mramorované desky, žlutá ořízka, XXIV+371 stran s četnými skládanými přílohami, 8° (13 x 20 cm)
desky odřené, natržené ve hřbetu, stará razítka na titulu, občas ohnuté rohy stránek, celkově ale velmi dobrý stav
2 200Kč
Bez daně: 2 200Kč
Wiener Zeitschrift für Kunst, Literatur, Theater und Mode. 1835. Erstes-Viertes Quartal [2 svazky, Jänner-Dezember, č. 1-157; móda, kolorované mědiryty, vazba]
Witthauer, Friedrich (ed.)
Wien: Johann Schhickh's sel. Witwe 1835, dobová kartonová vazba se zlaceným hřbetem, mramorované desky, 1268 stran s 53 kolorovanými mědiryty, 10 čb. tabulí (4 vozy, 4 nábytků, 1 portrét vydavatele Jo
zevně poněkud odřené a otlučené, titulní list 3. kvartálu vytržený z vazby, 1 obrázek ohnutý, některé stránky, tabule a celé č. 157 zahnědlé, občas nepatrné hnědé skvrny, celkově velmi dobrý stav
13 400Kč
Bez daně: 13 400Kč
Drei Jahre Planwirtschaft in der tschechoslowakischen Volksdemokratie. Bericht des Ministers und Vorsitzenden des staatlichen Planungsamtes Dr. Jaromír Dolanský über die Erfüllung des Fünfjahrplanes im 1. Halbjahr 1949 [první pětiletka]
Dolanský, Jaromír
Prag: Staatliches Planungsamt und Ministerium für Information und Volksbildung 1950, brož., 65 s., 8° (14 x 21 cm)
Obálka opotřebovaná, zažloutlá a vybledlá, na horní ořízce drobné hnědé skvrny; dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Wunderbare Welt der Bäume und Wälder [Trees, stromy, dendrologie, ochrana životního prostředí, fotografie, fotopublikace]
Feininger, Andreas
Wien – Düsseldorf: Econ Verlag 1968, 1. Auflage.
Pouzdro běžné stopy opotřebení, přebal dole na hřbetu lehce natržený a nahoře na hřbetu nepatrně otlačený, jinak v pořádku, kniha uvnitř velmi pěkně zachovalá, celkově velmi dobrý stav.
380Kč
Bez daně: 380Kč
 
Valentinská © 2021