NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Berlin: Dietz Verlag 1981, váz., 51+1535 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, na ořízkách jsou stopy prachu, na dolních šmouhy, na několika stranách je razítko knihovny.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
München - Stuttgart - Tübingen: Verlag der J. G. Cotta'schen Buchhandlung 1830, polokožená vazba, barevné štítky na hřbetu, mramorované desky, VI+1304 stran + rytý portrét jako frontispis, text ve dvo
desky a hrany odřené, hřbety silně, uvnitř hnědé skvrny zvláště na předsádkých, jinak čistá, celkově ještě přijatelný stav
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Hannover: Th. Oppermann Verlag 1936, polokožená vazba se zlatou ražbou na hřbetu, mramorované desky a ořízka, cca 2200 stran s četnými ilustracemi, 4° (18 x 24,5 cm)
desky nepatrně ohmatané, jinak perfektní, celkově výborný stav
1 300Kč
Bez daně: 1 300Kč
Bez daně: 1 300Kč
Berlin: Verlag Deutsche Bauzeitung 1904, 2., vollständig neu bearbeitete Auflage.
Velmi dobrý stav. Desky trochu odřené a na rozích nepatrně otlačené, titulní list popsaný pastelkou, uvnitř ale velmi pěkně zachovalá - čistá, světlá.
870Kč
Bez daně: 870Kč
Bez daně: 870Kč
Wien - Leipzig: Buchhandlung Mosner - Literarische Anstalt August Schutze 1896, pův. celoplátěná vazba s barevnou dekorací na přední desce a hřbetu, mramorovaná ořízka, [6]+III+456+52+80 stran s ilust
desky poněkud upšiněné a odřené, nepatrně vyšisované okraje stránek nebo zahnědlé, celkově velmi dobrý stav
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Ostfildern-Ruit: Hatje Cantz Verlag 2001.
Velmi pěkný stav, pouze přebal na okrajích na hřbetu nepatrně otlačený.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Bielefeld - Leipzig: Verlag von Velhagen & Klasing 1921, pův. brož s nalepeným obrázkem na přední desce, 96 stran s četnými i barevnými ilustracemi, 8° (15 x 21,5 cm)
okraje desek a hřbet poněkud odřený, stránky zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Wien - Pest: A. Hartleben's Verlag 1871, pův. celoplátěná vazba se zlacenou ražbou na přední desce a hřbetu, slepotiskem a mramorovanou ořízkou, 502 stran s frontispisem a četnými dřevoryty, velké 4°
desky poněkud odřené, kapitálky natržené, předsádky ušpiněné , ze soukromé knihovny s razítkem na titulu, občas podtrhaná pastelkou, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
2 200Kč
Bez daně: 2 200Kč
Bez daně: 2 200Kč
Grätz: Im Verlag bei Joh. Andreas Kienrich 1795, váz., 398+[18] s., 8° (11,5 x 18 cm)
Desky opotřebované a odřené, oblepené plastovou páskou, vazba mírně poškozená, stránky obvykle s malým počtem žlutých skvrnek, na pár jsou stránkách šmouhy či bledé skvrny od vlhkosti; dobrý stav.
8 900Kč
Bez daně: 8 900Kč
Bez daně: 8 900Kč
Bern: Verlag von Stämpfli & Cie. 1944, pův. brož, V+127 stran s četnými tabulemi, 4° (16 x 23 cm)
zevně vyšisovaná, okraje stránek zahnědlé a ušpiněné, celkově ale dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Bonn: Festland Verlag GmbH 1957, plastový přebal, XVI+534 stran s četnými i barevnými ilustracemi, 12° (11 x 15 cm)
stránky nepatrně zahnědlé, jinak perfektní stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
226. bis 240. verbesserte Auflage, Jubiläums- 720. Tausend Ausgabe. Halle (Saale): Wilhelm Knapp 1928.
Desky na hřbetu a dole na přední straně zahnědlé, horní roh předních desek nepatrně ohnutý, uvnitř zcela bez poškození, celkově velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Stuttgart: Loewes Verlag Ferdinand Carl, celoplátěná vazba s obrázkem na přední desce, pův. obálkou, IV+98 stran, 8° (14 x 19 cm)
obálka se ztrátami potrhaná a ušpiněná, uvnitř zahnědlé stránky a vyšisované okraje, jinak čistá, celkově ještě velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Dresden: Albanus'sche Buchdruckerei (Chr. Teich), pův. poloplátěná vazba, V+91 stran se skládanou mapou a reklamou, 12° (12 x 17 cm)
zevně ušpiněná, občas poznámky tužkou, mapa vytržená a přiložená volně, celkově ještě použitelný stav
620Kč
Bez daně: 620Kč
Bez daně: 620Kč
Aachen: Verlag der Cremerschen Buchhandlung 1842, pův. brož, 197 stran, 8° (11,5 x 19 cm), jazyk: německy
desky se ztrátami odřené a potrhané, razítko na titulní straně, jinak čistá, celkově dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Leipzig: Philipp Reclam jun. [1850?], váz., 216, 172, 281, 218 s., 12° (11 x 16 cm)
Dobrý stav; plátno na deskách opotřebované a vybledlé, ořízka a stránky zažloutlé.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zobrazeny položky 3473 až 3488 z 4114 (258 stránek)
Zákazníci sk

![Schiller's sämmtliche Werke [sebrané spisy, 4 sv., vazba kůže, polokožená] Schiller's sämmtliche Werke [sebrané spisy, 4 sv., vazba kůže, polokožená]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/606809-schiller-s-sammtliche-wer-16298098511-1024x1024.jpg)
![Volk und Welt 1936. Das deutsche Monatsbuch [3 v 1, celý ročník, časopis, nacismus, Třetí říše, vazba kůže] Volk und Welt 1936. Das deutsche Monatsbuch [3 v 1, celý ročník, časopis, nacismus, Třetí říše, vazba kůže]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/700345-volk-und-welt-1936-das-de-16971855411-1024x1024.jpg)
![Wiener Almanach. Jahrbuch für Literatur, Kunst und öffentliches Leben 1896 [literární almanach, umění] Wiener Almanach. Jahrbuch für Literatur, Kunst und öffentliches Leben 1896 [literární almanach, umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/767485-wiener-almanach-jahrbuch--17788384081-1024x1024.jpg)
![München und Oberbayern. Mit 90 Abbildungen darunter 13 farbigen [= Velhagen & Klasings Volksbücher; Nr. 96] [místopis, Horní Bavorsko] München und Oberbayern. Mit 90 Abbildungen darunter 13 farbigen [= Velhagen & Klasings Volksbücher; Nr. 96] [místopis, Horní Bavorsko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/728954-munchen-und-oberbayern-mi-17308158461-1024x1024.jpg)
![Illustrirte Geschichte des deutsch-französischen Krieges von 1870. Für das Volk bearbeitet. Mit 260 Illustrationen, Porträts, Karte und Plänen [Prusko-francouzská válka, dřevoryty] Illustrirte Geschichte des deutsch-französischen Krieges von 1870. Für das Volk bearbeitet. Mit 260 Illustrationen, Porträts, Karte und Plänen [Prusko-francouzská válka, dřevoryty]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/762638-illustrirte-geschichte-de-17730661021-1024x1024.jpg)

![Die Entwicklung und Struktur des stadtbernischen Fremdenverkehrs [= Schweizerische Beiträge zur Verkehrwissenschaft; Heft 13] [turismus, ekonomika] Die Entwicklung und Struktur des stadtbernischen Fremdenverkehrs [= Schweizerische Beiträge zur Verkehrwissenschaft; Heft 13] [turismus, ekonomika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/722170-die-entwicklung-und-struk-17223482281-1024x1024.jpg)
![Taschenbuch für Wehrfragen 1957/58. Zweiter Jahrgang [vojenská příručka, vojenství, BRD] Taschenbuch für Wehrfragen 1957/58. Zweiter Jahrgang [vojenská příručka, vojenství, BRD]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/757095-taschenbuch-fur-wehrfrage-17643310751-1024x1024.jpg)
![Ratgeber im Photographieren. Leicht faßliches Lehrbuch für Liebhaberphotographen [rádce při fotografování; učebnice pro milovníky a nadšence do fotografování] Ratgeber im Photographieren. Leicht faßliches Lehrbuch für Liebhaberphotographen [rádce při fotografování; učebnice pro milovníky a nadšence do fotografování]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/675630-ratgeber-im-photographier-16662551151-1024x1024.jpg)
![Gullivers Reisen und Abenteuer im Land der Zwerge für die Jugend bearbeitet von Franz Kamberg. Mit 4 Voll- und 11 Textbildern von Fritz Bergen [Guliverovi cesty, dětské knihy] Gullivers Reisen und Abenteuer im Land der Zwerge für die Jugend bearbeitet von Franz Kamberg. Mit 4 Voll- und 11 Textbildern von Fritz Bergen [Guliverovi cesty, dětské knihy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/715857-gullivers-reisen-und-aben-17149997951-1024x1024.jpg)
![Ein treuer Führer durch die Sächsisch-Böhmische Schweiz bis Dittersbach, ... [průvodce, bedekr, Saské Švýcarsko] Ein treuer Führer durch die Sächsisch-Böhmische Schweiz bis Dittersbach, ... [průvodce, bedekr, Saské Švýcarsko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/752925-ein-treuer-fuhrer-durch-d-17593967681-1024x1024.jpg)
![Darstellung und Würdigung des katholischen und protestantischen Glaubensprinzips von einem katholischen Geistlichen [zásady katolické víry] Darstellung und Würdigung des katholischen und protestantischen Glaubensprinzips von einem katholischen Geistlichen [zásady katolické víry]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/658596-darstellung-und-wurdigung-16487226711-1024x1024.jpg)