NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Abhandlungen und Berichte des Deutschen Museums, 50. Jahrgang, 1982; Heft 3. München – Düsseldorf: R. Oldenbourg Verlag – VDI-Verlag 1982.
Desky nepatrně zašpiněné, horní roh desek i stránek trochu ohnutý, jinak v pořádku, velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Berlin-Pankow: Komissionsverlag Linser 1928.
Velmi dobrý stav. Přebal opotřebený - zašpiněný a potrhaný - na několika místech s malými ztrátami (vpředu a ve hřbetní části), desky jen mírně zašpiněné, papír vzhledem ke stáří mírně zažloutlý, jina
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Sulzbach: des Kommerzienraths J. E. v. Seidel Kunst- und Buchhandlung 1825, polokožená vazba s mramorovanými deskami, XXIV+280+[II] stran + reklama, 8° (13 x 20,5 cm), jazyk: německy
desky poněkud odřené, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Stuttgart: Württembergischer Kunstverein 1966.
Přebal na hranách trochu odřený, vzadu lehce zašpiněný, nahoře na přední straně a na předsádce knihovní razítko a inventární číslo, uvnitř pěkná, bez poškození, celkově velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Dresden: Zeiss Ikon AG 1937, pův. sešit, strany 25-47 s četnými čb. ilustracemi, 8° (16 x 23 cm)
zevně poněkud odřený, trochu vyšisované okraje stránek, jinak čistý, celkově dobrý stav
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bez daně: 160Kč
Aachen: RWTH Aachen 1982, brož., [2]+IV+287 s., 8° (15 x 21 cm), ISSN: 07221037
Obálka mírně opotřebovaná, s ohnutým rohem; velmi dobrý stav.
520Kč
Bez daně: 520Kč
Bez daně: 520Kč
Nürnberg [Norimberk]: Bey Johann Hoffmanns seel. Erben 1731, váz., [14]+898+[26] s., 1+2+24 příloh, 8° (17 x 21 cm)
Dobrý stav; pergamen opotřebovaný a zažloutlý, se skvrnkami od stáří a malou prasklinou, na předním přídeští jsou staré signatury (psané perem a pastelkou), předsádky mají nevýrazné žluté skvrnky od s
23 750Kč
Bez daně: 23 750Kč
Bez daně: 23 750Kč
Würzburg - Wien: Verlag von Leo Woerl 1899, pův. ozdobná celoplátěná vazba, zdobené předsádky, XVIII+891 sloupků, 4° (19,5 x 27 cm)
desky na krajích odřené, hřbet natržený, zahnědlé stránky/vyšisované okraje, občas hnědé skvrny, sloupky 85-88 a následující tabule natržené, celkově ještě použitelný stav
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
Regensburg: E. Stahl's Verlags-Buchhandlung, pův. zdobené kartonové desky, mramorovaná ořízka, 593 stran + 5 stran reklam, 9 z pův. 10 barevných tabulí, 4° (15 x 22 cm), jazyk: německy
desky odřené a potřísněné, hřbet chybí, titulní list není (chybí?), stránky na okrajích vyšisované/zahnědlé, list s. 399/402 rozpadlý a natržený, celkově ještě dobrý stav.
1 670Kč
Bez daně: 1 670Kč
Bez daně: 1 670Kč
Prag: Gottlieb Haase Söhne 1841. Zweite, vermehrte Auflage.
Desky poničené - zašpiněné, na hranách otlačené, horní část hřbetu chybí, bývalý knihovní exemplář se štítkem a razítkem, papír trochu skvrnitý, uvnitř jinak bez poškození a pěkně zachovalá, celkově v
2 210Kč
Bez daně: 2 210Kč
Bez daně: 2 210Kč
Prag: Odeon 1984, brož., 71 s., 8° (15 x 15 cm)
Vynikající stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Leipzig: Verlag von Oswald Mutze [1921], pův. kart. vazba, 103 stran, 4° (17 x 24,5 cm)
desky vyšisované, na hřbetu potrhané, stránky zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Prag: Verlag der Archaeologischen Commission bei der Böhmischen Kaiser-Franz-Josef-Akademie für Wissenschaften, Literatur und Kunst 1901, váz., 6+170+18 s., 4° (18,5 x 26,5 cm)
Desky mírně opotřebované a zaprášené, na přední předsádce exlibris; velmi dobrý stav.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Bez daně: 650Kč
Halle (Saale): Landesamt für Denkmalpflege und Archäologie Sachsen-Anhalt 2008, brožovaná, 119 s., 4° (21 x 29,5 cm)
Jako nová.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Wolfenbüttel: Heckners Verlag 1955, pův. brož, 216 stran+2 přílohy, 8° (15 x 21 cm)
vyšisované okraje stránek, jinak perfektní
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Prag - Leipzig: im Selbstverlag der Vereins – In Commission bei F. A. Brockhaus, gedruck von Gottlieb Haase Söhne 1871.
Dobrý stav. Obálka vzhledem ke stáří zahnědlá a na okrajích zaprášená, okraje stránek trochu zahnědlé, jinak v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zobrazeny položky 3473 až 3488 z 4114 (258 stránek)
Zákazníci sk

![Der Bergbau zwischen Mangfall und Leitzach in alter und neuer Zeit [hornictví v Bavorsku v minulosti, dějiny techniky, Horní Bavorsko] Der Bergbau zwischen Mangfall und Leitzach in alter und neuer Zeit [hornictví v Bavorsku v minulosti, dějiny techniky, Horní Bavorsko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/716440-der-bergbau-zwischen-mang-17156784101-1024x1024.jpg)
![Würde und Hoffnung der katholischen Kirche mit Rücksichtnahme auf die protestantische Kirche. Zweyte und verbesserte Auflage [náboženství, vazba kůže] Würde und Hoffnung der katholischen Kirche mit Rücksichtnahme auf die protestantische Kirche. Zweyte und verbesserte Auflage [náboženství, vazba kůže]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/660188-wurde-und-hoffnung-der-ka-16504613071-1024x1024.jpg)
![Phototechnik; Nr. 2 - April 1937 (17. Jahrgang) [amatérská fotografie, 30. léta, časopis] Phototechnik; Nr. 2 - April 1937 (17. Jahrgang) [amatérská fotografie, 30. léta, časopis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/746661-phototechnik-nr-2-april-1-17509337601-1024x1024.jpg)
![Zur technologischen und anwendungstechnischen Entwicklung von stabförmigen Kaltprofilen [= Schriftenreihe Stahlbau, RWTH Aachen. Hrsg. von Gerhard Sedlacek; 5] Zur technologischen und anwendungstechnischen Entwicklung von stabförmigen Kaltprofilen [= Schriftenreihe Stahlbau, RWTH Aachen. Hrsg. von Gerhard Sedlacek; 5]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/609335-zur-technologischen-und-a-16322307501-1024x1024.jpg)
![Die Völker der Erde: Asien [zeměpis, dřevoryty] Die Völker der Erde: Asien [zeměpis, dřevoryty]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/767727-die-volker-der-erde-asien-17791847881-1024x1024.jpg)
![Großes illustrirtes Kräuterbuch. Mit nach der Natur gemalten Abbildungen von Dr. C. Anton [ velký ilustrovaný herbář] Großes illustrirtes Kräuterbuch. Mit nach der Natur gemalten Abbildungen von Dr. C. Anton [ velký ilustrovaný herbář]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/590913-grosses-illustrirtes-krau-16147756611-1024x1024.jpg)
![Medailen und Plaketten [medaile; medailérství; plakety; umění; design; Tschechische Kunst der Gegenwart] Medailen und Plaketten [medaile; medailérství; plakety; umění; design; Tschechische Kunst der Gegenwart]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/729269-medailen-und-plaketten-me-17310757321-1024x1024.jpg)
![Monismus und Okkultismus [okultismus, mystika] Monismus und Okkultismus [okultismus, mystika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/763199-monismus-und-okkultismus--17737425271-1024x1024.jpg)
![Topographie der historischen und Kunst-Denkmale im politischen Bezirke Mühlhausen (Soupis památek okresu Milevsko - NĚMECKY) [Topographie der historischen und Kunst-Denkmale im Königreiche Böhmen von der Urzeit bis zum Anfange des XIX. Jahrhundertes; 5] Topographie der historischen und Kunst-Denkmale im politischen Bezirke Mühlhausen (Soupis památek okresu Milevsko - NĚMECKY) [Topographie der historischen und Kunst-Denkmale im Königreiche Böhmen von der Urzeit bis zum Anfange des XIX. Jahrhundertes; 5]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/574224-topographie-der-historisc-15886038241-1024x1024.jpg)
![Archäologie am Kalkteich 22 in Latdorf [archeologie; výzkum, průzkum; Sasko-Anhaltsko; Německo; keramika] Archäologie am Kalkteich 22 in Latdorf [archeologie; výzkum, průzkum; Sasko-Anhaltsko; Německo; keramika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/682808-archaologie-am-kalkteich--16910706701-1024x1024.jpg)
![Versicherungsbuchführung. Ein Lehrbuch mit 186 Aufgaben [ekonomika, účetnictví, pojištění] Versicherungsbuchführung. Ein Lehrbuch mit 186 Aufgaben [ekonomika, účetnictví, pojištění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/722373-versicherungsbuchfuhrung--17225219611-1024x1024.jpg)
![Festschrift zur Erinnerung an die Feier des 10. Gründungstages im Jahre 1871 [Verein für Geschichte der Deutschen in Böhmen, dějiny Němců v Čechách, historie, časopisy, Sudeta] Festschrift zur Erinnerung an die Feier des 10. Gründungstages im Jahre 1871 [Verein für Geschichte der Deutschen in Böhmen, dějiny Němců v Čechách, historie, časopisy, Sudeta]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/757332-festschrift-zur-erinnerun-17651896511-1024x1024.jpg)