NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brünn: Verlag der mährischen Museumsgesellschaft 1914, pův. interimní brož, 213 stran+53 stran s Tätigkeitsbericht der Mährischen Museumsgesellschaft für das Jahr 1913, 16,5 x 25 cm, jazyk: německy
desky na krajích odřené a ohnuté, záda vyšisovaná, uvnitř čistá a světlá, celkově velmi dobrý stav.
520Kč
Bez daně: 520Kč
Bez daně: 520Kč
Braunschweig: Verlag Galerie Schmücking 1974, váz., 135+[3] s., 4° (23 x 23 cm)
Téměř jako nová.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Halle: Verlag von Richard Mühlmann 1852, pův. kartonová vazba se štítkem na hřbetu, zdobené předsádky, X+791 stran, 12° (11,5 x 17 cm)
desky nepatrně odřené, text poněkud zahnědlý, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Berlin: Dietz Verlag 1976, váz., 171 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Dobrý stav; desky trochu opotřebované, na ořízkách je pár stop prachu, na dvou stranách jsou razítka knihovny.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
dobová polokožená vazba se zlatou ražbou na hřbetu, mramorované desky a ořízka, IV+246 stran, 8° (12,5 x 20 cm), jazyk: německy a francouzsky
mírně odřená a otlučená, titulní list a některé stránky s hnědými skvrnami, nepatrné podtrhání červenou pastelkou, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
1 080Kč
Bez daně: 1 080Kč
Bez daně: 1 080Kč
Berlin: Verlag von Julius Springer 1929, váz., XIX+716 s., 4° (21 x 29 cm)
Velmi dobrý stav; desky mírně opotřebované, ořízka a stránky trochu zažloutlé.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Leipzig: Edition Leipzig 1979, pův. celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, obalem a krabicí, 231 stran s četnými i barevnými ilustracemi, 4° (24 x 27,5 cm)
obálka na jednom místě natržená, kniha v perfektním stavu, celkově výborný stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Leipzig: Verlag von Otto Wigand 1872, polokožená vazba s titulem na hřbetu, mramorované desky a ořízka, VIII+664 stran s četnými ilsutracemi a portrétem na frontispisu, 8° (15,5 x 22 cm)
hřbet a okraje desek odřené, razítka a podpisy na zadní straně titulu, první rohy stránek s otisky prstů, celkově ještě velmi dobrý stav
1 950Kč
Bez daně: 1 950Kč
Bez daně: 1 950Kč
Leipzig: Insel-Verlag 1958, váz., 93+[3] s., 12° (12 x 18,5 cm)
Desky opotřebované a vybledlé, na horní ořízce drobné hnědé skvrnky; dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Buch am Erlbach: Marie L. Leidorf 1987. Archäologisches Museum der Stadt Kelheim, Museumsheft 3, 1987
Desky opotřebované - odřené a otlačené, uvnitř zcela v pořádku, celkově velmi dobrý stav.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Langenthal: Buchdruckerei Merkur 1949, pův. brož, 148 stran, 8° (15,5 x 22,5 cm)
desky a první stránky zmuchlané, jinak perfektní, celkově výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Leipzig: August Weichardt 1843, pův. brož., X+188 stran, 8° (13,5 x 22 cm)
zevně ušpiněná a odřená, věnování na patitulu, exlibris, na několika místech prasklá vazba, průběžně hnědé skvrny, celkově ale dobrý stav
1 470Kč
Bez daně: 1 470Kč
Bez daně: 1 470Kč
Artia, Praha 1961.
Uvnitř dobrý stav, přebal odřený a natržený.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
München: Karl Thiemig 1967, brožovaná, 225 s., 12° (10,5 x 16,5 cm)
Velmi dobrý stav.
75Kč
Bez daně: 75Kč
Bez daně: 75Kč
Berlin: Union Deutsche Verlagsgesellschaft 1939, celoplátěná vazba s obálkou, [VIII]+224 stran s četnými reprodukcemi fotografií, velké 8° (17,5 x 22 cm)
obálka na okrajích odřená, desky a ořízka s hnědými skvrnami, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
[Würzburg?]: [1672?], váz., [8]+552+[6]+51+[1] s., frontispis + 7 tabulí, 8° (18 x 21 cm)
Dobrý stav; kůže mírně opotřebovaná, na hřbetu s drobnou ztrátou, horní rohy desek mírně naražené a odřené, předsádky zahnědlé, většina stránek se žlutými až nahnědlými skvrnkami od stáří, jiné známky
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Zobrazeny položky 3473 až 3488 z 4113 (258 stránek)
Zákazníci sk


![Johnny Friedlaender [lepty; grafiky; grafika; umění] Johnny Friedlaender [lepty; grafiky; grafika; umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/668526-johnny-friedlaender-lepty-16590139681-1024x1024.jpg)
![Die Apostelgeschichte in Bibelstunden für's Volk ausgelegt. Zweite Auflage [= Bibelstunden. Auslegungen der Heiligen Schrift für's Volk; Dritter Band] [apoštolové, náboženství] Die Apostelgeschichte in Bibelstunden für's Volk ausgelegt. Zweite Auflage [= Bibelstunden. Auslegungen der Heiligen Schrift für's Volk; Dritter Band] [apoštolové, náboženství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/711411-die-apostelgeschichte-in--17096409951-1024x1024.jpg)
![Der neue Lafoß [učebnice francouzštiny se slovníkem a výslovností, polokožená vazba] Der neue Lafoß [učebnice francouzštiny se slovníkem a výslovností, polokožená vazba]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/616243-der-neue-lafoss-ucebnice--16397380641-1024x1024.jpg)
![Gewehre - Pistolen - Revolver. Hand- und Faustfeuerwaffen vom 14. bis 19. Jahrhundert. Aufnahmen von Gerd Platow [palné zrbraně, pušky, revolvery, pistole] Gewehre - Pistolen - Revolver. Hand- und Faustfeuerwaffen vom 14. bis 19. Jahrhundert. Aufnahmen von Gerd Platow [palné zrbraně, pušky, revolvery, pistole]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/743031-gewehre-pistolen-revolver-17464501361-1024x1024.jpg)
![Geschichte der Schöpfung. Eine Darstellung des Entwickelungsganges der Erde und ihrer Bewohner. ... [přírodní dějiny, paleontologie, evoluce] Geschichte der Schöpfung. Eine Darstellung des Entwickelungsganges der Erde und ihrer Bewohner. ... [přírodní dějiny, paleontologie, evoluce]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/769293-geschichte-der-schopfung--17810045771-1024x1024.jpg)
![Des Fräulein von Scudéri. Erzählung aus dem Zeitalter Ludwigs XIV. [= Insel-Bücherei; 190] ["Slečna ze Scudéry"] Des Fräulein von Scudéri. Erzählung aus dem Zeitalter Ludwigs XIV. [= Insel-Bücherei; 190] ["Slečna ze Scudéry"]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/594584-des-fraulein-von-scuderi--16184842711-1024x1024.jpg)
![Feuerstein: Rohstoff der Steinzeit – Bergbau und Bearbeitungstechnik [Pazourek: surovina doby kamenné - technologie těžby a zpracování; neolit, archeologie] Feuerstein: Rohstoff der Steinzeit – Bergbau und Bearbeitungstechnik [Pazourek: surovina doby kamenné - technologie těžby a zpracování; neolit, archeologie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/693489-feuerstein-rohstoff-der-s-16871677301-1024x1024.jpg)
![Die Fremdenverkehrspolitik des Bundes. Ihre Begründung und Systematik. ... [dizertace, turismus, Švýcarsko] Die Fremdenverkehrspolitik des Bundes. Ihre Begründung und Systematik. ... [dizertace, turismus, Švýcarsko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/731343-die-fremdenverkehrspoliti-17333918161-1024x1024.jpg)
![Göthe. Zu dessen näherem Verständniß. Beigegeben ist eine Reihe bisher ungedruckter Briefe Göthe's an den Herausgeber [Goethe, literární věda] Göthe. Zu dessen näherem Verständniß. Beigegeben ist eine Reihe bisher ungedruckter Briefe Göthe's an den Herausgeber [Goethe, literární věda]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/764515-gothe-zu-dessen-naherem-v-17755546441-1024x1024.jpg)
![Schwäbische Alb und Schwäbischer Wald [Švábsko; Bádensko-Württembersko; Německo; Švábská Alba; průvodce] Schwäbische Alb und Schwäbischer Wald [Švábsko; Bádensko-Württembersko; Německo; Švábská Alba; průvodce]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/683700-schwabische-alb-und-schwa-16932063291-1024x1024.jpg)
![Deutscher Kamera-Almanach. Ein Jahrbuch für die Photographie unserer Zeit; 30. Band 1940 [časopis, amatérská fotografie, pozůstalost Jan Lauschmann] Deutscher Kamera-Almanach. Ein Jahrbuch für die Photographie unserer Zeit; 30. Band 1940 [časopis, amatérská fotografie, pozůstalost Jan Lauschmann]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/725206-deutscher-kamera-almanach-17262163051-1024x1024.jpg)