NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Wiener Kochbuch. 19. Auflage [Vídeňská kuchařka, vídeňská kuchyně, recepty]
Seleskowitz, Louise
Wien und Leipzig: Wilhelm Braumüller 1922. Neunzehnte Auflage. Durchgesehen und vermehrt von Hedwig Schuller, mit zahlreichen Abbildungen auf 8 Tafeln und einem Titelbild.
Desky mírně odřené, vazba mezi přídeštím a předsádkou naprasklá (vpředu i vzadu, desky ale drží u knižního bloku), lehce naprasklá vazba mezi stranami 96/97, papír lehce zahnědlý, jinak uvnitř pěkně z
1 120Kč
Bez daně: 1 120Kč
Griechenland. Landschaften und Bauten. Schilderungen deutscher Reisender [Řecko, cestopis]
Reisinger, Ernst (ed.)
Leipzig: Insel-Verlag 1916, pův. kartonová vazba, žlutá ořízka, 89 stran + 88 tabulí s čb. reprodukcemi., velké 4° (21 x 29 cm), jazyk: německy
kapitálky odřené, uvnitř perfektní, celkově velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Wanderbuch für die Reise in die Ewigkeit. Mit 112 feinen Holzschnittbildern illustrirt. II. Band, Zweiter Theil: Mutter und Kind [náboženství, staré tisky]
Hattler, Franz
Düsseldorf: Verlag von A. W. Schulgen 1884, celoplátěná vazba se zlatou ražbou a slepotiskem, mramorovaná ořízka, 267 stran s rytým frontispisem a dřevoryty v textu, 4° (16,5 x 24,5 cm)
okraje desek odřené, poskvrněný hřbet, věnování na předsádce, podpis majitele na titulu, průběžně zahnědlá, jinak čistá, celkově ještě velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Sisi und ihre Familie [Sissi, rakouská císařovna Alžběta Bavorská a její rodina, Wittelsbachové]
Grössing, Sigrid-Maria
Wien: Carl Ueberreuter 2017, 1. Auflage.
Pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Friedrich Christoph Müllers Tafeln der Sonnenhöhen für den 49sten Grad der Polhöhe [tabulky s výšemi slunce]
Müller, Friedrich Christoph
Leipzig: bei Siegfried Lebrecht Crusius 1797, brož se zdobenými deskami, 16 stran (výkladu)+[96] tabulek, malé 8° (12,5 x 20,5 cm), jazyk: německy
desky a rohy odřené, průběžně drobné hnědé skvrny, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
1 300Kč
Bez daně: 1 300Kč
Neuzeitliche Betriebslehre. Organisation und Buchführung für das Malergewerbe [účetnictví pro malíře, malířství]
Eyrich, Karl
Leipzig: Jüstel & Göttel Fachverlag für das Malergewerbe 1927, celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, VIII+181 stran, 8° (14 x 20,5 cm)
desky, ořízka a první stránky ušpiněné, jinak čistá, celkově ještě velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Unsere Heimat, roč. 9, 1928, č. 1-12 [Litoměřice; Leitmeritz; Litoměřicko; historie; dějiny; vlastivěda; Sudety]
Ankert, Heinrich (ed.)
Leitmeritz: 1928, brož., 48 s., 8° (18,5 x 25,5 cm)
Dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná a vybledlá, stránky zažloutlé.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bohumil Eliáš: Sklo, obrazy, kresby = Glass, Paintings, Drawings = Glas, Bilder, Zeichnungen [umělecké sklo, sklářství, malířství, kresba, umělecké řemeslo, B. Eliáš - podpis!] HOL
Hošková, Simeona (ed.)
Praha: Středoevropská galerie a nakladatelství, 1994.
Velmi dobrý stav. Přebal na okrajích jen nepatrně odřený, kniha zcela v pořádku.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Hommage à Picasso. Kubismus und Musik [Haus Kemnade, Museum Bochum, 25. 10. - 21. 11. 1981] [hudba; výtvarné umění; malba; malířství]
Spielmann, Peter [Petr] - Persin, Patrick-Gilles - Pukl, Old
Bochum: Museum Bochum 1981, brož., 70 s., 8° (20 x 24 cm)
Obálka mírně opotřebovaná, s malými šmouhami od prachu apod.; velmi dobrý stav.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Das goldene Vitello-Buch der Hausfrau. 3. Band. Kochrezepte [kuchařka, Sudety, Střekov]
Schreckenstein: "Marga" Speisefett- und Margarine-Gesellschaft m. b. H., pův. brož, 97 stran s četnými barevnými ilustracemi, 8° (14,5 x 21 cm)
desky odřené a ušpiněné, malý podpis na titulním listu, průběžně zahnědlá/vyšisované okraje, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Illustrierte Backrezepte für die österr. Hausfrau [kuchařka, pečení]
Oetker, A.
Baden - Wien: Dr. A. Oetker [po roce 1946], pův. sešit, 64 stran s četnými ilustracemi, 8° (12 x 20 cm)
stránky poněkud zahnědlé, jinak čistá, celkově výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Otokar Fischer (1883-1938). Ein Prager Intellektueller zwischen Dichtung und Wissenschaft [pražský kulturní život v meziválečném období, pražská německo-židovsko-česká kultura, literatura, Otokar Fischer - životopis]
Petrbok, Václav - Stašková, Alice - Zbytovský, Štěpán (eds.)
= Intellektuelles Prag im 19. und 20. Jahrhundert; Band 15. Wien – Köln – Wiemar: Böhlau Verlag - Vandenhoeck & Ruprecht Verlage, 2020.
Velmi dobrý stav. Horní roh předních desek trochu otlačený, jinak zcela v pořádku.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bergpolizeiliche Vorschriften der Bergbehörden der Tschechoslowakischen Republik, 7 [Teplitz-Schönau; Teplice; hornictví; uhelné revíry; uhelný revír; regulace; předpisy]
Prag: Im Verlage des Kohlenrates in Prag 1929, brož., 282 s., 8° (14 x 19,5 cm)
Obálka vybledlá a mírně opotřebovaná, ořízka trochu zaprášená; dobrý stav.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Schwarzwald-Sagen. Mit 37 Tafel- und 34 Textabbildungen. Zweite Auflage	[Černý les, pověsti]
Künzig, Johannes (ed.)
Eugen Diederichs Verlag 1930, pův. poloplátěná vazba s obálkou, XV+383 stran s četnými ilustracemi na tabulích, 8° (15 x 21,5 cm)
obálka poněkud potrhaná, na okrajích potrhaná, kniha v perfektním stavu, celkově výborný stav
249Kč
Bez daně: 249Kč
Tschechische Bühnendekorationen aus zwei Jahrhunderten	[divadlo, divadelní dekorace, kulisy]
Chaloupka, Adolf
Prag: Vladimir Žikeš, Kunstverlag 1940, celoplátěná vazba, 25 stran textu+40 čb. tabulí, velké 4° (23 x 30 cm)
okraje desek nepatrně odřené, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
290Kč
Bez daně: 290Kč
Sammlung Wedermann im Kinsky [aukční katalog; sklo; fajáns; užité umění; grafika; malba; starožitnosti]
Otto Hans Ressler – Roswitha Boller – Michael Kovacek
Wien: Kinsky Kunst Auktion 2007, brožovaná, [196] s., 4° (21 x 30 cm)
Téměř jako nová.
375Kč
Bez daně: 375Kč
 
Valentinská © 2021