NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Józef Wrona. Der Heiligenschnitzer von Tokarnia = Światkarz ludowy z Tokarni
Wien: Pax Christi - Werk Janineum 1992, pův. laminovaný sešit, 32 stran s četnými barevnými vyobrazeními, 4° (21 x 30 cm), dvoujazyčně německy a polsky
zevně mírně odřené, uvnitř perfektní, celkově výborný stav
380Kč
Bez daně: 380Kč
Der Barock in Eger und im Komitat Heves [baroko, Chebsko, Cheb]
Lengyel, László (ed.)
Budapest: Magyar Képek / Hungarian Pictures 1992, pův. laminovaná kartonová vazba, 35 stran+83 barevných vyobrazení na tabulích, 4° (17,5 x 24 cm),
předsádka mírně skvrnitá a s podpisem, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
240Kč
Bez daně: 240Kč
Tribus. Veröffentlichungen des Linden-Museums; Nr. 10, September 1961 [časopis, etnografie]
Württ. Verein für Handelsgeographie e. V.
Stuttgart: Museum für Länder- und Völkerkunde 1961, pův. brož s obálkou, 214 stran s četnými ilustracemi, 4° (16,5 x 24 cm)
zevně poněkud zaprášená, jinak perfektní stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Internationale Presse-Korrespondenz, roč. 5/2, 1925 [Inprekorr; Kominterna; Komunistická internacionála; komunismus]
Wien: 1925, váz., 28+[1170] s., 4° (22 x 29 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, zadní deska s nalepeným štítkem, na přední předsádce razítka a poznámky knihovny, ořízka zažloutlá, na několika stránkách je razítko knihovny.
3 250Kč
Bez daně: 3 250Kč
Die kleine Herzogin. Frei aus dem Französischen übersetzt von M. Hoffmann [román, vazba plátno, ilustrace]
Fleuriot, Zenaide
Freiburg im Breisgau: Herder'sche Verlagsbuchhandlung 1879, ozdobná celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, mramorovaná ořízka, [IV]+252 stran s četnými ilustracemi, 4° (16 x 24 cm), jaz
desky na okrajích odřené, věnování na patitulu, předsádky skvrnité, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
500Kč
Bez daně: 500Kč
Die Deutsche Bergmannsprache; Das Sprachgut des Markscheiders [konvolut 4 sv.; hornictví; slang; terminologie; slovník]
Drissen, Alfred
Bochum: Schürmann & Klagges 1939, Recklinghausen: nákladem vlastním 1937-1939, váz., 95, 112, 59+[12], 98 s., 4° (18 x 26 cm)
Uspokojivý stav; desky opotřebované a odřené, plátno s natrženími, na vícero stranách jsou razítka knihoven, případně signatury, ořízka zažloutlá, na několika stranách jsou drobné žluté skvrnky od stá
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Karl Marx, Friedrich Engels: Gesamtausgabe (MEGA), sv. IV/1, Text + Apparat [sebrané spisy; kritické vydání; výpisky; filosofie; náboženství]
Marx, Karl [Karel] - Engels, Friedrich [Bedřich]
Berlin: Dietz Verlag 1976, váz., 31+1047 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Dobrý stav; desky trochu opotřebované, jedna deska mírně zašpiněná, na ořízkách je pár stop prachu, na několika stranách je razítko knihovny.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Das Portrait. Vom Kaiser-Bild zum Wahlplakat [katalog výstavy, portréty, plakáty]
Hoppe, Günther - Kaster, Karl Georg (eds.)
Nürnberg: Verlag Medien und Kultur 1977, šanon s kroužky, množství listů s různou paginací, tři slkádané plakáty, 2° (26 x 31 cm), jazyk: německy
poradač zaprášený, uvnitř perfektní stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Oberitalien. 25 Karten - 25 Stadpläne - 10 Grundrisse [= Griebens Reiseführer; Band 201]	[severní Itálie, průvodce, bedekr, místopis]
Bertarelli, L. V.
Berlin - Milano: Grieben-Verlag Albert Goldschmidt - Touring Club Italiano 1926, pův. celoplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, 521 stran s četnými skládanými mapami, 8° (11 x 16 cm)
razítko majitele na titulu, jedna mapa volně, jinak čistá, celkově výborný stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Die durch Theorie erfundene Practic, sv. 1-4 [1758-1761; učebnice kreslení; umění; rytiny; mědiryty; anatomie]
Johann Daniel Preissler [Preisler]
Nürnberg: [Johann Daniel Preissler] - Gedruckt, bey Johann Joseph Fleischmann 1758, 1759, 1761, 1757, 1759, 1759, váz., [8]+[8]+[8]+[8]+[4]+[4] s., frontispis, 18+18+18+18+16+16 tabulí, 4° (24 x 36,5
Dobrý stav; desky silně opotřebované a odřené, rohy desek naražené, pergamen na hřbetu prasklý, odtržený, se ztrátami, předsádky trochu opotřebované, se žlutými skvrnkami od stáří, přední volná předsá
45 000Kč
Bez daně: 45 000Kč
Süd-Deutschland (mit Rhein bis Frankfurt a. M.). Zwanzigste Auflage. Mit 22 Karten und Plänen [= Griebens Reiseführer; Band 89] [průvodce, bedekr, Jižní Německo]
Goldschmidt, Albert (ed.)
Berlin: Verlag von Griebens Reiseführern (Albert Goldschmidt) 1922, pův. brož., 238+XXXVI stran+4 skládané mapy, 12° (10,5 x 15 cm)
kapitálky se ztrátami potrhané, razítko majitele na přední desce, titulu a obsahu, stránky zahnědlé, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Pinocchio (POP-UP Book, prostorová kniha) Pinokio
Pevná vazba, rozměry: 20 x 26 cm, stran 6.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Was ist das für ein Stein? Tabelle zum Bestimmen von 200 wichtigen Mineralien und Gesteinen ... [minerály, určování]
Börner, Rudolf
Stuttgart: Franck'sche Verlagsbuchhandlung 1940, pův. celoplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, 120 stran+XII tabulí., 8° (14 x 20 cm)
desky ohmatané, podpis majitele na titulní straně, stránky poněkud zahnědlé, jinak čistá, celkově dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Materialien zur alten und neuen Statistik von Böhmen, sv. 7 [1788; dějiny Prahy; Čechy; rytiny; vlastivěda; hudba; historie; Brožovský z Pravoslav; Jan Táborský]
Josef Anton Riegger (ed.)
Leipzig - Prag: Bey Kaspar Widtmann 1788, váz., [4]+203+[1] s., 2 přílohy, 8° (12 x 21 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované a odřené, kůže podél hřbetu prasklá, na titulní straně je staré razítko a signatury, stránky zažloutlé, na přílohách je pár žlutých skvrnek od stáří.
2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Der Kongo und die Gründung des Kongostaates. ... [apart, místopis, cestopis, Afrika]
Stanley, Henry M.
Leipzig: F. A. Brockhaus 1885, pouze první svazek, zdobená celoplátěná vazba, mramorovaná ořízka, zdobené předsádky, XXXVIII+557 stran s frontispisem, četnými ilustracemi a mapami, 4° (15 x 22,5 cm)
zevně nepatrně ohmataná, uvnitř průběžně několik razítek majitele, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
860Kč
Bez daně: 860Kč
Aus der Serie Tschechische Landschaft, 1999-2000; Komm, ich zeige dir den Paradiesweg - Prager Madonnen, 2000 [Museum Ostdeutsche Galerie Regensburg, 30. 9. - 25. 11. 2001]
Jasanský, Lukáš - Polák, Martin - Dopitová, Milena - Liška,
Regensburg: Museum Ostdeutsche Galerie Regensburg 2001, váz., 32 s., 4° (30 x 21,5 cm)
Desky opotřebované a mírně zašpiněné, s dvěma papírovými štítky, vazba silně poškozená, jedna strana skoro oddělená; reprodukce fotografií ve velmi dobrém stavu.
270Kč
Bez daně: 270Kč
 
Valentinská © 2021