NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Leipzig - Berlin: B. G. Teubner 1912-1914, celoplátěné vazby s titulem na přední desce a hřbetu, XI+632; VII+441; VII+500 stran, 4° (18,5 x 26,5 cm)
desky částečně odřené a ušpiněné, kupony na frontispisu prvního svazku chybí, uvnitř čisté a světlé, celkově velmi dobrý stav
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Leipzig: T. O. Weigel 1885, polokožená vazba s titulem na hřbetu, zdobené desky, červená ořízka, 209 tab.+XLVIII stran textu, velké 4° (23 x 29,5 cm)
okraje desek odřené odřené, hřbetu odtržený, první stránky poněkud ušpiněné, razítky, otisky prstů, poněkud vyšisované okraje, celkově ještě dobrý stav
4 999Kč
Bez daně: 4 999Kč
Bez daně: 4 999Kč
Dresden: VEB Verlag der Kunst 1957, celoplátěná vazba, 315 stran s četnými reprodukcemi, 2° (25 x 33 cm), jazyk: německy
zevně mírně ohmataná a ušpiněná, uvnitř perfektní, celkově velmi dobrý stav
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Leipzig - Wien: Universal-Edition 1912, pův. sešit, 48 stran, 8° (14,5 x 21,5 cm)
desky poněkud odřené a ušpiněné portrét na frontispisu vytržený, stránky zahnědlé zohýbané a potrhané, celkově ještě použitelný stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Eberswalde - Berlin - Leipzig: Rudolf Müller 1944, pův. sešit, 59 stran, 8° (14 x 22 cm)
stránky částečně zahnědlé, občas podtrhaná a poznámky tužkou, celkově dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Stuttgart - Berlin - Leipzig: Union Deutsche Verlagsgesellschaft, celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, VIII+288 stran s četnými částečně barevnými ilustracemi, 8° (15,5 x 21,5 cm)
desky poněkud ohmatané, vyšisovaný hřbet, nepatrně zahnědlé stránky, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Leipzig: Verlag von Dr. Werner Klinkhardt 1908, pův. brož, VI+86 stran, 4° (15,5 x 23,5 cm)
hřbet vyšisovaný, rohy stránek ohnuté, poněkud vyšisované okraje, celkově ale velmi dobrý stav
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
München - Berlin: C. H. Beck'sche Verlagsbuchhandlung 1939, pův. brož, 143 stran s četnými tabulkami, 8° (13 x 19,5 cm)
poněkud vyšisované okraje stránek, občas podtrhaná tužkou, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Leipzig: F. A. Brockhaus 1825, váz., XIV+LX+291+[1], [4]+290+[2], [4]+294+[4] s., frontispis + 2 přílohy, 8° (13 x 21 cm)
Velmi dobrý stav; desky jen mírně opotřebované, kůže na pár rozích a na jedné zadní desce trochu odřená, s drobnou ztrátou, předsádky částečně zažloutlé, s hnědými skvrnami od knihařského lepidla, fro
3 750Kč
Bez daně: 3 750Kč
Bez daně: 3 750Kč
Leipzig: Verlag von Max Altmann 1913, brož., 121 s., 8° (13,5 x 21 cm)
Dobrý stav; obálka s malými natrženími a ztrátami, některé stránky jsou podtrhané tužkou/pastelkou, na pár stránkách je na okraji skvrna od inkoustu.
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Berlin: Grieben-Verlag G. m. b. H. 1934, pův. brož, 80 stran s ilustracemi a částečně skládanými mapami, 12° (10 x 15,5 cm)
zevně poněkud odřená, kapitálky natržené, mapy nepatrně poškozené, celkově ještě dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Berlin: Verlag von Paul Parey 1886, zdobená pův. celoplátěná vazba, XVI+735 stran s 9 barevn. tabulemi a ilustracemi v textu, 4° (18 x 25 cm)
desky poněkud ušpiněné a odřené, četné stránky s otisky prstů a ušpiněné, celkově ale ještě dobrý stav
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Hostivice: Baron 2005, 1. vydání.
Desky na hřbetu a horním okraji vybledlé, jinak zcela bez poškození, pěkný stav.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Wien: Verlag Filmpropaganda, Ges.m.b.H. 1931, pův. sešit, 8 stran s ilustracemi, 8° (15 x 23 cm)
nepatrně vyšisované okraje stránek, jinak čistý, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Leipzig: Johann Friedrich Gleditsch 1749, Leipzig: Johann Friedrich Gleditsch 1749, pův. kartonová interimní (vydavatelská) vazba s mramorováním, ořízka ze tří stran mramorovaná, [10]+314+154+[18] str
zevně zcela mírně odřené, průběžně hnědé skvrny, někdy je hnědá pouze textová část, první skládaná tabulka zmuchlaná, zadní deska má dvě malé červí díry, celkově ještě velmi dobrý stav
16 200Kč
Bez daně: 16 200Kč
Bez daně: 16 200Kč
Leipzig: K. F. Koehler Verlag 1920, brož., 82 s., 8° (15 x 23 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, s drobnými ztrátami, stránky zažloutlé.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Zobrazeny položky 3473 až 3488 z 4116 (258 stránek)
Zákazníci sk

![Einleitung in die Altertumwissenschaft. Zweite Auflage [3 svazky, starověk, antika, úvod] Einleitung in die Altertumwissenschaft. Zweite Auflage [3 svazky, starověk, antika, úvod]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/703692-einleitung-in-die-altertu-17013534811-1024x1024.jpg)
![Wappenalbum der gräflichen Familien Deutschlands und Österreich-Ungarns etc. Erster Band. Wappentafel 1-209 nebst Text. A-D [genealogie, heraldika, erby, vazba kůže] Wappenalbum der gräflichen Familien Deutschlands und Österreich-Ungarns etc. Erster Band. Wappentafel 1-209 nebst Text. A-D [genealogie, heraldika, erby, vazba kůže]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/744322-wappenalbum-der-grafliche-17479161681-1024x1024.jpg)

![Gustav Mahler's VIII. Symphonie. Thematische Analyse. Mit einer Einleitung, biographischen Daten und dem Porträt Mahlers [= Universal-Edition; No. 3399] Gustav Mahler's VIII. Symphonie. Thematische Analyse. Mit einer Einleitung, biographischen Daten und dem Porträt Mahlers [= Universal-Edition; No. 3399]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/694830-gustav-mahler-s-viii-symp-16892405541-1024x1024.jpg)
![Kaufmännisches Rechnen für Einzelhandelsklassen. In 3 Teilen. 3. Teil. 6. und 7. verbesserte Auflage. 18. bis 27. Tausend [učebnice, obchod, počítání, účetnictví] Kaufmännisches Rechnen für Einzelhandelsklassen. In 3 Teilen. 3. Teil. 6. und 7. verbesserte Auflage. 18. bis 27. Tausend [učebnice, obchod, počítání, účetnictví]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/733056-kaufmannisches-rechnen-fu-17357486901-1024x1024.jpg)
![Die sexuelle Frage und das Christentum [sexuologie, náboženství] Die sexuelle Frage und das Christentum [sexuologie, náboženství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/684688-die-sexuelle-frage-und-da-16771779131-1024x1024.jpg)
![Die Kalkulation, ihr Aufbau, ihre praktische Durchführung und ihre Prüfung im industriellen Betrieb [účetnictví, průmysl, počty] Die Kalkulation, ihr Aufbau, ihre praktische Durchführung und ihre Prüfung im industriellen Betrieb [účetnictví, průmysl, počty]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/727299-die-kalkulation-ihr-aufba-17286543531-1024x1024.jpg)
![Einweihung. Der Weg zu Vollendung des Menschen [mystika; náboženství; spiritualita] Einweihung. Der Weg zu Vollendung des Menschen [mystika; náboženství; spiritualita]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/679874-einweihung-der-weg-zu-vol-16795827011-1024x1024.jpg)
![Leipzig und Umgebung mit Angaben für Automobilisten. 13. Auflage. Mit 4 Karten und 9 Abbildungen [=Grieben Reiseführer; Band 93] [průvodce, bedekr, Lipsko, Sasko] Leipzig und Umgebung mit Angaben für Automobilisten. 13. Auflage. Mit 4 Karten und 9 Abbildungen [=Grieben Reiseführer; Band 93] [průvodce, bedekr, Lipsko, Sasko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/718915-leipzig-und-umgebung-mit--17181040881-1024x1024.jpg)
![Die Winterblumen. Anleitung für Gärtner und Gartenliebhaber zur Winterkultur der für den Schmuck der Wohnräume ... [zimní květiny, zahradnictví] Die Winterblumen. Anleitung für Gärtner und Gartenliebhaber zur Winterkultur der für den Schmuck der Wohnräume ... [zimní květiny, zahradnictví]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/755560-die-winterblumen-anleitun-17625288911-1024x1024.jpg)
![Ich bleib' bei dir bis morgen früh ... Ein Film von Hermann Kosterlitz und Wolfgang Wilhelm, Regie: Johannes Meyer [= Illustrierter Film-Kurier; Nr. 326] [film, filmový prospekt, 30. léta] Ich bleib' bei dir bis morgen früh ... Ein Film von Hermann Kosterlitz und Wolfgang Wilhelm, Regie: Johannes Meyer [= Illustrierter Film-Kurier; Nr. 326] [film, filmový prospekt, 30. léta]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/749361-ich-bleib-bei-dir-bis-mor-17549144131-1024x1024.jpg)

![Die Entartung der Revolution. Neue Aufsätze ["Degenerace revoluce", 1920; Německá revoluce; psychologie; právo] Die Entartung der Revolution. Neue Aufsätze ["Degenerace revoluce", 1920; Německá revoluce; psychologie; právo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/703793-die-entartung-der-revolut-17014440441-1024x1024.jpg)