NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Immanuel Kant. Die Persönlichkeit als Einführung in das Werk [filozofie, bibliografie]
Chamberlain, Houston Stewart
München: Verlaganstalt F. Bruckmann 1905, pův. celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, zlacená horní ořízka, XI+786 stran s frontispisem a ilustracemi, 4° (19 x 25,5 cm)
desky odřené, ve hřbetu natržená, papír v předsádce prasklý, uvnitř čistá, celkově ještě dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
An die jugen Leute	["Mladým lidem"; politika; anarchismus; socialismus]
Peter Kropotkin [Petr]
Berlin: Der freie Arbeiter [1920?], brožovaná, 16 s., 8° (15,5 x 22 cm)
Uspokojivý stav; zadní část obálky chybí, přední část opotřebovaná a zašlá, s natrženími, knižní blok rozpadlý na několik částí.
1 000Kč
Bez daně: 1 000Kč
Die Finanzierung des Überseehandels mit Britisch-Indien. Zweite, erweiterte Auflage [= Mitteilungen aus dem handelswissenschaftlichen Seminar der Universität Zürich. Neue Folge; Heft 54] [zámoří, obchod]
Steiger, C. J.
Zürich: Schulthess & Co. 1939, pův. sešit, [II]+27 stran, velké 8° (16 x 23 cm)
desky poněkud ohmatané, vyšisované okraje stránek, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Die Luftwaffe. Eine illustrierte Geschichte der deutschen Luftstreitmacht im 2. Welkrieg [letadla, letectví, německé válečné letectvo, druhá světová válka]
Wood, Tony – Gunston, Bill
Köln: Buch und Zeit Verlagsgesellschaft 1979.
Velmi dobrý stav. Přebal na okrajích na několika místech lehce natržený, dole ve hřbetní částí z rubu podlepený lepenkou, kniha zcela v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Das St. Pauler Formular. Briefe und Urkunden aus der Zeit König Wenzels II. Herausgegeben vom Verein für Geschichte der Deutschen in Böhmen
Loserth, Johann
Prag: Im Selbtsverlag des Vereins und in Commission bei H. Dominicus 1896, pův. interimní brož, [6]+91 stran, 2° (24 x 30,5 cm), jazyk: německy
zevně trochu ušpiněná, vyšisovaná, odřená, okraje rovněž, jinak ale čistá a světlé stránky, tedy velmi výborný stav
1 040Kč
Bez daně: 1 040Kč
Die Hohe Jagd. Dritte, neubearbeitete Auflage [myslivectví, lov]
Alberti, D. C. - Brandt, K. - Eilers, K. et al.
Berlin: Verlagsbuchhandlung Paul Parey 1912, celoplátěná vazba se zlatou ražbou na přední desce a hřbetu, 734 stran s 271 vyobrazeními v textu, 8 barevných a 24 čb. tabulí, 4°
hřbet odřený a natržený, uvnitř několik stran potrhaných, celkově ale dobrý stav
1 450Kč
Bez daně: 1 450Kč
Tribus - Jahrbuch des Linden-Museums; Neue Folge: Band 2 und 3 (1952 und 1953)	[časopis, ročenka, ethnografie]
Glück, Julius F. - Jäger, Fritz (eds.)
Stuttgart: Museum für Länder- und Völkerkunde - Württembergischer Verein für Handelsgeographie E. V. 1953, pův. brož s obálkou, 559 stran+52 vyobrazení na tabulích, 4° (17 x 24 cm)
horní kapitálek opraven lepící páskou, desky poněkud ušpiněné, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Reclams Kunstführer. Baudenkmäler. Band I: Bayern. Mit 58 Abbildungen im Text und 64 Bildtafeln sowie 2 Übersichtskarten [= Universal-Bibliothek; Nr. 8055-72] [průvodce, bedekr, Bavorsko, umění]
Reizenstein, Alexander von - Brunner, Herbert
Stuttgart: Reclam-Verlag 1957, pův. celoplátěná vazba, IV+790 stran s četnými ilustracemi, 12° (10 x 15,5 cm)
zevně a uvnitř zahnědlá, čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Geschichte der Länder des österreichischen Kaiserstaates [Dějiny rakouského císařství; historie; Čechy; Morava; Uhry]
Terstyánsky, August
Wien: Commissions-Verlag von Ferdinand Klemm 1863, váz., VI+308 s., 8° (14 x 22 cm)
Desky opotřebované a vybledlé, plátno na hřbetě chybí, na titulní straně je podpis majitele, na předsádkách a pár desítkách stran jsou bledé žluté skvrnky; dobrý stav.
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Merckwürdiges Andencken, sv. 1-2 [1743-1744; válka o dědictví rakouské; Praha; Marie Terezie; okupace Prahy]
Zelantes [Ignatius/Ignaz Bittermann?]
Leipzig: 1743, 1744, váz., [156], [12]+162+[14] s., 8° (16,5 x 20 cm)
Dobrý stav; desky silněji opotřebované, hřbetník se ztrátami, vazba trochu uvolněná, na přední předsádce je pár šmouh a číslice psaná pastelkou, na předním přídeští je poznámka majitele z roku 1762, p
6 000Kč
Bez daně: 6 000Kč
Karl Marx, Friedrich Engels: Gesamtausgabe (MEGA), sv. III/7, Text + Apparat [sebrané spisy; kritické vydání; dopisy; korespondence]
Marx, Karl [Karel] - Engels, Friedrich [Bedřich]
Berlin: Dietz Verlag 1989, váz., 50+1249 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Dobrý stav; desky trochu opotřebované, na ořízkách je pár stop prachu, na několika stranách je razítko knihovny.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Griechische Plastik des 5. Jahrhunderts v. Chr. [= Die Sammlung Parthenon] řecké sochařství plastika 5. století př. Kr. antika
Scheffer, Thassilo von
Berlin: Hans E. Günther & Co. Verlag 1940, pův. kartonové desky se 4 stranami textu + XL tabulí s fotografiemi v hlubotisku, 2° (25 x 35 cm), jazyk: německy
zevně zahnědlé, okraje desek potrhané, okraje tabulí mírně zahnědlé, jinak čisté, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Oesterreichisch-Ungarischer Postmeister-Kalender für 1876 [pošty; poštovní úřady; poštmistr; kalendář; Rakousko-Uhersko]
Schmitz, Alexander (ed.)
Wien: Selbstverlag des Herausgegebers - Druck von Carl Fromme 1875, váz., [8]+292 s., 16° (8,5 x 13 cm)
Dobrý stav; desky mírně vybledlé a opotřebované, na plátěné kapse jsou skvrnky od stáří, ořízka a stránky zažloutlé, předsádky trochu opotřebované a zaprášené, na několika stranách jsou staré poznámky
750Kč
Bez daně: 750Kč
Rothenburg o. T. Dinkelsbühl, Nördlingen. 6. Auflage. Mit 5 Karten [= Griebens Reiseführer; Band 149] [průvodce, bedekr, místopis, Německo]
Goldschmidt, Albert (ed.)
Berlin: Grieben-Verlag Albert Goldschmidt 1927, pův. brož., 81 stran+1 skládaná mapa, 12° (10,5 x 15 cm)
nepatrně ohmataná, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Die Selbstbildnisse Vincent van Goghs. Zweite veränderte und erweiterte Auflage [autoportréty; portréty; Vincent van Gogh]
Erpel, Fritz - Goght, Vincent van
Berlin: Henschelverlag Kunst und Gesellschaft 1970, váz., 165 s., 4° (22 x 27,5 cm)
Přebal mírně opotřebovaný a zažloutlý; velmi dobrý stav.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Schicht's Kochbuch. Ausgewählte Rezepte. 2. Band: Fleischspeisen - Schnellküche - Küchenkalender [kuchařka, maso]
pův. sešit, 55 stran s četnými i barevnými ilustracemi, 4° (17 x 24 cm)
zevně silněji ušpiněná, stránky zahnědlé, otisky prstů, první a poslední stránky slepené, celkově ještě použitelný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021