NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Zehn Jahre Sozialdemokratie. Was die S. P. D. von sich selber sagt [Výmarská republika; Německo; sociální demokracie]
Berlin: Vereinigung Internationaler Verlagsanstalten 1924, brož., 117+[8] s., 8° (15,5 x 23 cm)
Uspokojivý stav; obálka opotřebovaná a zažloutlá, s drobnými ztrátami, skoro všechny stránky jsou hustě pokryty dobovými margináliemi psanými tužkou či pastelkou, na několika stranách jsou žluté skvrn
370Kč
Bez daně: 370Kč
Internationale Presse-Korrespondenz, roč. 12/2, červenec-říjen 1932 [Kominterna; Komunistická internacionála; komunismus]
Berlin: 1932, váz., 28+[996] s., 4° (22 x 29 cm)
Dobrý stav; desky trochu opotřebované, zadní deska s nalepeným štítkem, na předsádkách razítka a poznámky knihovny, ořízka a stránky zažloutlé, některé listy na okraji opotřebované, příp. s drobným na
2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Das Kapital. Kritik der politischen Oekonomie. Zweiter Band [Marx; Kapitál II; svazek 2; druhé vydání]
Marx, Karl [Karel] - Engels, Friedrich [Bedřich]
Hamburg: Verlag von Otto Meissner 1893, váz., XXVII+[1]+500+[1] s., 8° (13,5 x 21,5 cm)
Bývalý knihovní exemplář, desky silněji opotřebované a odřené, plátno zašlé, na přední desce papírový štítek se signaturou, ořízka zažloutlá, horní ořízka ztmavlá, na přední předsádce a titulní straně
12 000Kč
Bez daně: 12 000Kč
Spiridion. sv. 1-3 [1843; román; německy; George Sand's sämtliche Werke]
George Sand [Sandová] - Ludwig Meyer
Leipzig: Verlag von Otto Wigand 1843, brož., 121+[1], 126, 126 s., 8° (11,5 x 18,5 cm)
Uspokojivý stav; obálka silně opotřebovaná, s odřenými rohy, předsádky zažloutlé a zaprášené, s drobnou ztrátou na přední předsádce, velká část stránek má bledou skvrnu od vlhkosti, jeden dvojlist sko
990Kč
Bez daně: 990Kč
Kleine Seelenlehre für Kinder [Malá duševěda pro děti, 1793; pedagogika; osvícenství; dětská literatura; rytiny]
Joachim Heinrich Campe
Wien: Bei Christoph Peter Rehm 1793, váz., XVI+176 s., 8 příloh, 12° (11 x 17 cm)
Velmi dobrý stav; kůže opotřebovaná, s pár drobnými prasklinkami a ztrátami, desky zcela nepřiléhají (chyba původní vazby).
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
G. E. Lessing's gesammelte Werke. Neue rechtmäßige Ausgabe [10 svazků, vazba kůže, sebrané spisy] Hol
Lessing, Gotthold Ephraim
Leipzig: G. J. Göschen'sche Verlagshandlung 1853-1857, pův. poloplátěná vazba se zdobeným hřbetem, mramorovaná ořízka, XII+372; 365; 213; 364; 587; 341; 292; 336; 425; 376 stran, 12°, jazyk: německy
hřbety mírně odřené, občas jemné hnědé skvrny, občas i ilustrace, celkově uvnitř čisté a dobrý stav
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Beilage-Heft zum allgemeinen Reichs-Gesetz- und Regierungsblatte für das Kaiserthum Österreich. Jahrgang 1850 [Zakoník říšský a Věstník vládní pro císařství Rakouské 1850. Přílohy; právo, Habsburská monarchie]
Wien: aus der kaiserlich-königlichen Hof- und Staatsdruckerei 1850
Desky lehce odřené a na okrajích otlačené, bývalý knihovní exemplář, některé stránky vzhledem ke stáří trochu zahnědlé, jinak pěkně zachovalá, celkově velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Petrefactenbuch, oder allgemeine und besondere Versteinerungskunde [1855; zkameněliny; paleontologie; litografie; rytiny]
Schmidt, F. A.
Stuttgart: Verlag von Krais & Hoffmann 1855, váz., [2]+182 s., 64+3 tabulí, 8° (20,5 x 24 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, plátno na hřbetě vybledlé a natržené, na několika stranách a na rubu dvou tabulí je razítko knihovny, část stránek s textem má větší hnědé skvrnky od stáří, některé str
7 250Kč
Bez daně: 7 250Kč
Leben und Thaten des weisen Junkers Don Quixote von Mancha von Friedr. Just. Bertuch. Dritter Theil [apart, španělská literatura, staré tisky, Quijote]
Cervantes, Miguel de - Bertuch, Friedrich Justin
Wien - Prag: bey Franz Haas 1798, dobová kartonová vazba s rukou psaným štítkem na hřbetu, zdobené desky, 360 stran s rytým frontispisem a titulem, 8° (12 x 18,5 cm)
zevně silněji ušpiněná, odřené hrany desek, průběžně staré vodni skvrny a otisky prstů, celkově ještě ale použitelný stav
960Kč
Bez daně: 960Kč
Handelsrechts-Practicum. Zum Selbststudium und zum academischen Gebrauche. Zweite, vermehrte und verbesserte Auflage [obchodní právo, úvod]
Rießer, Jacob
Freiburg i. B. - Leipzig: Akademische Verlagsbuchhandlung von J. G. B. Mohr (Paul Siebeck) 1893, pův. brož (interimní vazba), XVI+180 stran, 8° (13 x 18,5 cm)
desky silnějí odřené a ušpiněné, průběžně silněji zahnědlé stránky, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
240Kč
Bez daně: 240Kč
Stimme von Land und Stamm. Achtunddreissig sudetendeutsche Dichter [1934; Sudety; sudetská literatura, poezie]
Emil Lehmann (ed.)
Reichenberg in Böhmen: Sudetendeutscher Verlag Franz Kraus 1934, brož., 62+[2] s., 8° (15 x 23 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná a zažloutlá, s drobnou ztrátou a malými natrženími, stránky zažloutlé, na titulním listě jsou razítka a signatura.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Katechismus der Denkmalpflege [památková péče - příručka, základy, restuarování a přestavby památek]
Dvořák, Max
Wien: Verlag von Julius Bard – Kunsthistorisches Institut der k. k. Zentralkommission für Denkmalpflege 1918. 2. Auflage.
Obálka mírně odřená a na hřbetu natržená, ručně nadepsaný hřbet, strany 131-134 obrazové části jsou uvolněné z vazby a na dolním okraji pomačkané a lehce natržené, jinak uvnitř v pořádku. Vzhledem ke
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Achtung! Großaufnahme! Wie man sie mit der Kleinkamera macht [fotografování; příručka; fotoaparát; Carl Zeiss Jena]
Alexander Niklitschek
Jena: Carl Zeiss [1939], brožovaná, 31 s., 8° (15 x 21 cm)
Velmi dobrý stav; obálka trochu opotřebená, s dvěma drobnými natrženími, na zadní straně je razítko brněnského obchodu s fotopotřebami.
500Kč
Bez daně: 500Kč
Litoměřicko na starých pohlednicích = Leitmeritz und Umgebung auf alten Ansichtskarten [Litoměřice; pohlednice]
Kinský, Jiří - Marek, Vitalij - Prášil, Petr - Volková, Jitk
Hostivice: Baron 2005, váz., 288 s., 8° (22,5 x 22,5 cm)
Jako nová.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bilder und Klänge aus der Alpenwelt. ... [Alpy, dřevořezy, básničky, místopis, Rakousko-Uhersko]
Gera: C. B. Griesbachs Verlag 1896, ozdobná celoplátěná vazba, VIII+136 stran s četnými i celostránkovými ilustracemi, velké 4° (25 x 31,5 cm)
okraje desek a rohy odřené, hřbet potrhaný, předsádka opravena lepicí páskou, s. 47 a titulní list natržený občas ušpiněné a ohmatané stránky, jinak čistá, celkově ale dobrý stav
600Kč
Bez daně: 600Kč
Hrádecko - Chrastavsko na starých pohlednicích (Chrastava a Hrádek nad Nisou)= Alte Ansichtskarten aus dem Gebiet von Grottau und Kratzau
Vydra, František - Marek, Vitalij - Prášil, Petr
Hostivice: Petr Prášil 2005, váz., 276 s., 8° (22 x 22,5 cm)
Vynikající stav.
770Kč
Bez daně: 770Kč
 
Valentinská © 2021