NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Merckwürdiges Andencken, sv. 1 [1743; válka o dědictví rakouské; Praha; Marie Terezie; okupace Prahy]
Zelantes [Ignatius/Ignaz Bittermann?]
Leipzig: 1743, váz., [156] s., 8° (16 x 20 cm)
Dobrý stav; kůže opotřebovaná, s menší prasklinou a drobnou ztrátou, desky mírně prohnuté, rohy mírně odřené, předsádky silněji zažloutlé, zadní předsádka chybí, na předním přídeští je stará signatura
7 150Kč
Bez daně: 7 150Kč
Phototechnik; Nr. 2 - April 1937 (17. Jahrgang) [amatérská fotografie, 30. léta, časopis]
Kaspar, Hugo (ed.)
Dresden: Zeiss Ikon AG 1937, pův. sešit, strany 25-47 s četnými čb. ilustracemi, 8° (16 x 23 cm)
zevně poněkud odřený, trochu vyšisované okraje stránek, jinak čistý, celkově dobrý stav
160Kč
Bez daně: 160Kč
Illustrirtes Whist-Buch. Theorie und Praxis des Whistspiels zur gründlichen Erlernung für Anfänger und Geübtere [hrací karty; karetní hry]
Hertefeld, A.
Breslau: J. U. Kern's Verlag (Max Müller), s. a. [cca 1910]
Desky opotřebované a poněkud vybledlé, předsádky a stránky většinou jen mírně zažloutlé; dobrý stav.
1 040Kč
Bez daně: 1 040Kč
Hochland, ročník 13, 1915-1916, sv. 1-2 [umění; literatura; kultura; věda; časopisy; Německo; katolicismus; vazba; kůže]
Muth, Karl (ed.)
Kempten - München: Verlag Jos. Köselsche Buchhandlung 1915-1916, váz., VIII+768, VIII+768 s., 12 tabulí, 8° (16,5 x 24 cm)
Velmi dobrý stav; kůže jen mírně odřená, na patitulu je podpis majitele, na cca 30 stranách menší podtržení a marginálie psané tužkou, růžky dvou tabulí nepatrně ohnuté.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Ariel. Eine Vierteljahresschrift. Berichte zur Kunst und Bildung in Israel; Nummer 13, 1971	[časopis, Izrael, kultura, umění]
Haneghi, Yehuda (ed.)
Jerusalem: Außenministerium, Abteilung für kulturelle und wissenschaftliche Beziehungen 1971, pův. brož. s četnými i barevnými ilustracemi, velké 8° (16 x 22,5 cm)
desky poněkud ušpiněné, uvnitř perfektní, celkově velmi dobrý stav
130Kč
Bez daně: 130Kč
Geheimnisse tibetischer Malereien [= Forschungen zur Völkerdynamik Zentral- und Ostasiens; Heft 2] [Tibet, tibetanistika, umění]
Hummel, Siegbert
Leipzig: Otto Harrassowitz 1949, pův. brož., VII+102 stran s 41 ilustracemi, 4° (17 x 24 cm)
zevně ohmataná, vyšisované okraje, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Franz Grafen von Hartig kurze historische Betrachtungen über die Aufnahme und den Verfall der Feldwirtschaft bey verschiedenen Völkern [staré tisky, historie, zemědělství, místopis]
Hartig, Franz de Paula Anton Graf von
Prag und Wien: Schönfeldsche Handlung 1786.
Desky opotřebované - poškrábané, na rozích otlačené, části potahu na hřbetu chybí, nahoře je hřbet natržený, papír vzhledem ke stáří skvrnitý, titulní strana a strana s věnováním uvolněná z vazby, do
7 200Kč
Bez daně: 7 200Kč
Armand Schulthess 1901-1972  [švýcarské umění, objektkunst, Enzyklopädie im Wald, Garten des Wissens Onsernonetal]
Britschgi, Markus (ed.)
Luzern: Diopter – Verlag für Kunst und Fotografie 1996. Texty S. Corinna Bille, Theo Frey a Markus Britschgi.
Velmi pěkný stav. Desky jen nepatrně zašpiněné.
1 260Kč
Bez daně: 1 260Kč
Die Religion innerhalb der Grenzen der bloßen Vernunft. Vierte Auflage. Herausgegeben und mit einer Einleitung sowie einem Personen- und Sachregister versehen von Karl Vorländer [= Philosophische Bibliothek; Band 46] [filozofie, náboženství]
Kant, Immanuel
Leipzig: Verlag von Felix Meiner 1919, pův. brož., XCII+260 stran, 8° (13 x 20,5 cm)
desky poněkud ušpiněné a odřené, stránky zahnědlé a s vyšisovanými okraji, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Die Vorschuss- und Kredit-Vereine (Volksbanken) in Böhmen. Ein Beitrag zur Vereinsstatistik Böhmens [záložny; kampeličky]
John, Vinzenz
Prag: Verein für Geschichte der Deutschen in Böhmen 1870, váz., 102 s., 8° (16 x 23,5 cm)
Desky opotřebované a zažloutlé, rohy naražené a odřené, ořízka zaprášená a zažloutlá, knižní blok naražený, první a poslední stránka silněji zažloutlé, další stránky jen mírně; dobrý stav.
1 300Kč
Bez daně: 1 300Kč
Goethes Werke, sv. 1. Gedichte ["Básně"; poezie; poesie]
Johann Wolfgang von Goethe - Georg Witkowski (ed.)
Leipzig: H. Fikentscher [1926], pevná plátěná vazba, XIX+351 s., 12° (13 x 19 cm)
Velmi dobrý stav; přední deska se šmouhami (či skvrnami).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Kommunismus die einzige Rettung [1930; komunismus; KPD; Německo; levicová literatura]
Remmele, Hermann
Berlin: Internationaler Arbeiterverlag [1930?], brož., 56 s., 8° (15 x 22 cm)
Vynikající stav; obálka jen mírně opotřebovaná a vybledlá, stránky trochu zažloutlé.
620Kč
Bez daně: 620Kč
Festschrift des Vereins für Geschichte der Deutschen in Böhmen seinen Mitgliedern gewidmet zur Feier des 40jährigen Bestandes 27. Mai 1902  [dějiny Němců v Čechách, historie, Sudeta, časopis]
Prag: im Selbstverlag des Vereines, J. G. Calveʾsche k. u. k. Hof- und Universitäts-Buchhandlung – Josef Koch, Commissionsverlag 1902.
Dobrý stav. Okraje obálky zahnědlé, okraje archů zaprášené, jinak uvnitř v pořádku, stránky dosud nerozřezány.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Der Gingganz	[poezie, humor]
Morgenstern, Christian
Berlin: Bruno Cassirer 1925, žlutá celoplátěná vazba s hnědou ražbou na přední desce a hřbetu, 75 stran, malé 8°
desky mírně ušpiněné, vlepená část pův. obálky, list předsádky s razítkem celkově velmi dobrý stav
249Kč
Bez daně: 249Kč
Verborgen Schönheit. Bauwerk und Plastik der Ostmark. 180 Leicabilder [Rakousko, staré fotografie, architektura, sochařství]
Kruckenhauser, Stephan
Salzburg - Leipzig: Otto Müller 1938, celoplátěná vazba s titulem na hřbetu, pův. obálka, 215 stran s četnými vyobrazeními na tabulích v hlubotisku, (19,5 x 26,5 cm)
obálka potrhaná a ušpiněná, předsádky a ořízka s hnědými skvrnami, občas otisky prstů, vyobrazení čistá, celkově ještě dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Internationale Presse-Korrespondenz, roč. 2/2, 1922 [Inprekorr; Kominterna; Komunistická internacionála; komunismus]
Berlin: 1922, váz., [22]+1042 s., 4° (22 x 28,5 cm)
Uspokojivý stav; desky opotřebované, hřbet nalomený, cca 20 listů skoro oddělených, první strana s nalepeným papírovým štítkem, několik stran s razítkem knihovny, několik listů s drobnou ztrátou či na
2 490Kč
Bez daně: 2 490Kč
 
Valentinská © 2021