NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Übersetzungen aus dem Tschechischen und dem Slowakischen ins Deutsche nach 1945. ... [překlady, česká a slovenská literatura němčina]
Künzel, Franz Peter
München: Ackermann-Gemeinde 1969, pův. brož., 148 stran, 8° (14,5 x 21 cm)
jako nová, výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Letraset Handbuch, Ausgabe 1987/88 [písmo, fonty, zpracování obrázků, grafický design, typografie, kaligrafie, katalog firmy na rok 1987/1988]
Frankfurt: Letraset Deutschland, 1987.
Velmi dobrý stav. Desky mírně zažloutlé, uvnitř zcela v pořádku.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Jahrbuch der kaiserlich-königlichen Geologischen Reichsanstalt: 1863, XIII. Band, Nro. 2. April, Mai, Juni [geologie, Habsburská monarchie]
Wien: Wilhelm Braumüller 1863.
Bývalý knihovní exemplář, desky zašpiněné, vazba prasklá, hřbet chybí a desky jsou dohromady slepené lepicí páskou, první strana je na okraji zašpiněná, rozřezané jsou stránky pouze prvního článku F.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Waffenlehre-Fibel [1934; zbraně; Reichswehr; Wehrmacht; děla; houfnice; pěchota; dělostřelectvo]
Berlin, Wilhelm
Berlin: Verlag Offene Worte [1934], brož., 151 s., 8° (13,5 x 19 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, na hřbetu s drobnými natrženími, přední část obálky vybledlá, horní ořízka ztmavlá, sponky trochu zrezivělé, na pár stranách je několik žlutých skvrnek od stáří.
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Theologisch-praktische Monatsschrift zunächst für Seelsorger. Zehnten Jahrgangs erster Band. Dritte verbesserte Auflage. Der Quartalschrift 1tes und 2tes Heft	[teologie, náboženství, časopis]
Prag: Martin Neureutter 1822, kartonová vazba se štítkem na hřbetu, mramorované desky, 309 stran, 8° (11 x 17,5 cm)
desky poněkud odřené a ušpiněné, obšas hnědé skvrny, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
499Kč
Bez daně: 499Kč
Kunstgewerbliche Altertümer und Kuriositäten ["Uměleckořemeslné starožitnosti a kuriozity"; umění; sběratelství; značky]
Johann G. Th. Graesse - F. Jaennicke - Franz M. Feldhaus
Berlin: Richard Carl Schmidt 1920, váz., 262 s., 8° (14,5 x 22,5 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované a vybledlé, ořízka a stránky zažloutlé.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Die Sonderstellung des Menschen. Naturwissenschaftliche und geistwissenschaftliche Aspekte. Mit 17 Abbildungen [evoluce člověka]
Hofer, H. - Altner, G.
Stuttgart: Gustav Fischer Verlag 1972, celoplátěná vazba, VIII+231 stran s několika ilustracemi, 8°
podtrhaná fixou a zvýrazňovačem, jinak čistá, celkově použitelný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Franz Joseph. Eine Persönlichkeits-Studie. Mit 79 Abbildungen [František Josef, císař, životopis, Rakousko-Uhersko]
Bagger, Eugene
Zürich - Leipzig - Wien: Amalthea-Verlag [1927], celoplátěná vazba s titulem na hřbetu, černá horní ořízka, 575 stran s četnými ilustracemi na tabulích, velké 8° (15,5 x 22,5 cm)
zadní deska a předsádky poněkud ušpiněné, jinak čisté, celkově velmi dobrý stav
380Kč
Bez daně: 380Kč
Ein Zug fährt ab, Spielleitung: Johannes Meyer [= Illustrierter Film-Kurier; Nr. K 3298] [film, filmový prospekt, 30. léta]
Berlin: Franke & Co., dvojlist, 4 strany s ilustracemi, 8° (15 x 21 cm)
nepatrně zahnědlý, jinak čistý, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Mitteilungen des Österreichischen Staatarchivs; 6. Band. Mit 5 Bildtafeln [časopis, historie, archivnictví]
Generaldirektion (ed.)
Wien: Ferdinand Berger 1953, poloplátěná vazba s titulem na hřbetu, žlutá horní ořízka, pův. přední deska vevázaná, 551 stran s četnými tabulemi, 4° (17 x 24 cm)
staré razítko a signatura na titulu a poslední straně, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
240Kč
Bez daně: 240Kč
Unsere Zeit [Der rote Aufbau], roč. 6, 1933, č. 11 [komunismus; antifašismus; KPD; Německo; časopis; Klara Zetkin]
Münzenberg, Willi (ed.)
Basel: 1933, brož., 48 s., 8° (16,5 x 22 cm)
Velmi dobrý stav; obálka jen mírně opotřebovaná, na první straně je razítko.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Vom Aufbau des Dodekaeders. Ein geistmathematischer Versuch [antroposofie; matematika; dvanáctistěn; dodekaedr]
Müller, Ernst
Stuttgart: Ernst Suhrkamp Verlag 1931, brož., 58+[2] s., 14 tabulí, 4° (21,5 x 30 cm)
Obálka mírně opotřebovaná a vybledlá, jeden roh knižního bloku mírně naražený; velmi dobrý stav.
780Kč
Bez daně: 780Kč
Archiv für die homöopathische Heilkunst. Dreizehnter Band. Erstes-Drittes Heft (13) [homeopatie, staré tisky, vazba kůže]
Stapf, Ernst et al. (eds.)
Leipzig: Carl Henrich Reclam 1833, polokožená vazba s mramorovanými deskami, barevná ořízka, [II]+172+[II]+188+[II]+188 stran, 8° (13 x 21,5 cm)
okraje desek odřené, průběžně lehké hnědé skvrny, jinak čistá, celkově výborný stav
14 600Kč
Bez daně: 14 600Kč
Die Kaisergruft bei den PP. Kapuzinern in Wien 1633-1933 [Habsburkové, hrobka, Rakousko-Uhersko]
Roubal, Urban
Wien: Verlag der Wiener Kapuzinerprovinz 1933, pův. sešit, 52 stran s četnými čb. vyobrazeními, 8° (15 x 22,5 cm)
desky poněkud odřené a ušpiněné, stránky zahnědlé, rohy občas s otisky prstů, celkově ale použitelná stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Puppen. Spielzeug, Kunstwerk, Sammelobjekt [panenky, historické hračky, sběratelství, dějiny každodennosti a kulturní dějiny, móda]
Tosa, Marco
Rheda-Wiedenbrück, Zug – Wien: Bertelsmann Club GmbH der Bertelsmann Medien – Buchgemeinschaft Donauland Kremayer & Scheriau 1997. Fotografie Graziella Pellicci.
Pěkný stav.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Fünfunddreißig Jahre im Kerker. Denkwürdigkeiten und Briefe des Henri Masers de Latude. Übertragen von A. Ahues. Mit sechs Bildtafeln
Masers de Latude, Henri
Leipzig: Insel-Verlag [cca 1929], pův. celoplátěná vazba se zdobeným hřbetem, portrét na frontispisu, 429 stran s 6 tabulemi, 8° (15 x 21,5 cm)
desky s fleky, ořízka s hnědými skvrnami, uvnitř perfektní, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021