NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
25 Jahre Malerei-Grafik-Plastik im Bezirk Potsdam [umění v Postupimi a okolí, katalog výstavy]
Potsdam: VBK/DDR Bezirksvorstand Potsdam, Rat des Bezirkes Potsdam 1974.
Desky lehce zašpiněné, na zadní straně desek poznámky propiskou, horní roh strany 41/42 ohnutý, jinak uvnitř v pořádku, velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Topographie der historischen und Kunst-Denkmale im politischen Bezirke Raudnitz [Soupis památek; Roudnice nad Labem; památky; umění]
Matějka, Bohumil
Prag: Verlag der Archaeologischen Commission bei der Böhmischen Kaiser-Franz-Josef-Akademie für Wissenschaften, Litteratur und Kunst 1900, brož., [6]+201+[3] s., 9 tabulí, 8° (18 x 27 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, s otisky a drobným natržením, na několika stránkách je v rohu otisk/šmouha, horní ořízka a okraje některých listů trochu zažloutlé/ztmavlé, knižní blok mírně naražený.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Zweyter Theil des Lesebuches für die Landschulen in den kaiserl. königl. Staaten, nebst einem Anhange von der Sorge für die Gesundheit des Viehes [učebnice, čítanka, Rakousko-Uhersko]
Prag: Verlagsgewölbe des k. k. Normalschul-Bücherverschleißes 1824, polokožená vazba se zdobenými deskami, 223 stran, 12° (11 x 17,5 cm)
desky silně odřené a potrhané, rohy stránek ohnuté, poznámka na předsádce, občas otisky prstů a hnědé skvrny, celkově ještě použitelný stav
480Kč
Bez daně: 480Kč
Des Fräulein von Scudéri. Erzählung aus dem Zeitalter Ludwigs XIV. [= Insel-Bücherei; 190] ["Slečna ze Scudéry"]
Hoffmann, E. T. A.
Leipzig: Insel-Verlag 1958, váz., 93+[3] s., 12° (12 x 18,5 cm)
Desky opotřebované a vybledlé, na horní ořízce drobné hnědé skvrnky; dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Beschreibung und Abbildung der neuesten, verbesserten Web-, Spinn-, Scher-, Doublir-, Zwirn-, Cattun- und Calicodruck-, so wie ähnlicher Maschinen,.. [stará vazba, spřádací stroje]
Klinghorn, Emanuel (ed.)
Quedlinburg - Leipzig: Verlag von Gottfr. Basse 1828, kartonová vazba s mramorovanými deskami, VII+204 stran, 8° (11,5 x 18 cm)
okraje desek odřené, zadní deska se starou vodní skvrnou, stránky zahnědlé, vyobrazení chybí, jinak dobrý stav
2 200Kč
Bez daně: 2 200Kč
Lebensgeschichte eines jungen Menschen. Erste Auflage [román, beletrie, němčina]
Steffen, Albert
Dornach - Stuttgart: Verlag für Schöne Wissenschaften 1928, celoplátěná vazba se zlatou ražbou na přední desce a hřbetu, černá horní ořízka, 286 stran, 8° (13 x 19 cm)
desky poněkud odřené a ušpiněné, trochu zkosená, podpis na patitulu, uvnitř jinak čistá, celkově dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Die bayerischen Königsschlösser: 1. Der Chiemsee und das Königsschloss Herrenchiemsee; 2. Illustrierter Führer durch die Burg Neuschwanstein; 3. Schloss Linderhof; 4. Illustrierter Führer durch das Schloß Hohenschwangau [místopis, Bavorsko, zámky]
Steinberger Prien, Hans
Kaufbeuren: Vereinigte Kunstanstalten Aktien-Gesellschaft, pův. kart. vazba s titulem na přední desce a hřbetu, zdobené předsádky, 78; 96; 79; 38 stran s četnými ilustracemi, 8° (15 x 22,5 cm)
zevně stará vodní skvrna, exlibris na přídeští, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Moderne Maler der Slowakei (Slovenské moderní malířství)
Marian Váross
Artia, Praha 1961.
Uvnitř dobrý stav, přebal odřený a natržený.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Schwäbische Alb und Schwäbischer Wald [Švábsko; Bádensko-Württembersko; Německo; Švábská Alba; průvodce]
München: Karl Thiemig 1967, brožovaná, 225 s., 12° (10,5 x 16,5 cm)
Velmi dobrý stav.
75Kč
Bez daně: 75Kč
Deutscher Kamera-Almanach. Ein Jahrbuch für die Photographie unserer Zeit; 27. Band 1937 [časopis, amatérská fotografie, pozůstalost Jan Lauschmann]
Weiss, Karl (ed.)
Berlin: Union Deutsche Verlagsgesellschaft 1936, pův. brož s obálkou, [VIII]+221 stran s četnými reprodukcemi fotografií, velké 8° (17,5 x 22 cm)
obálka potrhaná, zahnědlá, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
499Kč
Bez daně: 499Kč
Tabak und Kultur. Eine gemeinverständliche Schrift wider das Rauchen vom Standpunkte der Wissenschaft und der Vernunft. Zweite, vollständige umgearbeitete und erweiterte Auflage [kouření]
Stanger, Hermann
Dresden: Emil Pahl Verlag für angewandte Lebenspflege 1922, poloplátěná vazba, 117 stran, 8° (14,5 x 21,5 cm)
exemplář ze staré soukr. knihovny, štítky, exlibris, několik signatur a razítek, stránky zahnědlé, občas podtrhané, celkově ale ještě dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Nesmrtelní - Smrtelní / Sterbliche - Unsterbliche
S.Höhne, V.Koubová
Vydalo nakladatelství Franze Kafky, Praha 2001.
Stav velmi dobrý, lehce odřený přebal.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Praktisches Handbuch für Kupferstichsammler, A-Z [Praktická příručka pro sběratele rytin; slovník umělců; umění; grafika]
Joseph Heller
Bamberg: Verlag von C. F. Kunz 1823-1825, vázaná, VIII+231, IV+202 s., 12° (10,5 x 17,5 cm)
Dobrý stav; malá část stránek s drobnými žlutými skvrnkami, desky opotřebované, odřené, plátno s natrženími, na přední předsádce podpis majitele, knižní blok částečně oddělen od desek (viz foto).
2 900Kč
Bez daně: 2 900Kč
Schlichte Deutsche Wohnmöbel. Mit einem Beitrag „Der Werkstoff und seine Verarbeitung“ von Herbert Gericke [prostý selský a měšťanský nábytek v Německu od středověku do počátku 20. století; ]
Behme, Theda
München: Verlag Georg D. W. Callwey – Deutscher Bund Heimatschutz / Arbeitsgemeinschaft für Deutsche Hanwerkskultur 1928.
Desky trochu odřené a zašpiněné, původní desky odtržené, bývalý knihovní exemplář s razítky a inventárními čísly, průběžně parafy původního majitele zeleným inkoustem, zašpiněný patitul, několik listů
250Kč
Bez daně: 250Kč
Mehlspeisen. Schicht's Kochbuch. Ausgewählte Rezepte; 1. Band [kuchařka, recepty, moučníky, kuchařská kniha firmy Schicht - Ústí nad Labem]
[Aussig / Ústí nad Labem], gedruckt bei A. Haase, Prag.
Slušný stav. Desky mírně odřené, zadní strana desek dole trochu natržená, stránky trochu zašpiněné a skvrnité, strany 26b-30 a strany s barevnými ilustracemi 16b, 40b a 42b uvolněné z vazby, většina s
120Kč
Bez daně: 120Kč
Barrandov (Das Filmstudio Barrandov)
Brach, Stanislav (ed.)
Prag: Der Tschechoslovakische Filmexport (Československý filmexport) u. Das Filmstudio Barrandov (Filmové studio Barrandov) 1965. Původní brožovaná vazba s přebalem, nestránkováno - 36 listů, s množst
Rohy přebalu nepatrně odřené, 3. list nahoře uvolněný z vazby, jinak uvnitř bez poškození, celkově velmi dobrý stav. / Umschlagsecken minimal abgeschürft, dritter Blatt oben von der Bindung gelöst, so
770Kč
Bez daně: 770Kč
 
Valentinská © 2021