NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Stutgart, Berlin, Leizpig: Union Deutsche Verlagsgesellschaft, 3. Auflage.
Dobrý stav. Desky trochu odřené, vlastnické poznámky na zadní straně frontispisu a na titulní straně, žlutá skvrna na horním okraji titulní strany a prvních šesti stran, poslední list na okraji mírně
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Halle (Saale): Wilhelm Knapp 1943, 2. vydání (4.-6. Tausend).
Přebal odřený, na okrajích otlačený a u hřbetu natržený, titulní strana na okraji zašpiněná, kniha uvnitř čistá a bez poškození, dobrý stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Prag: Artia 1956. Úvod napsal Prof. V. V. Štech, autoři textů: B. Forman, N. Frýd, L. Hájek, J. Hloucha, A. Hoffmeister, M. Oplt, V. Šolc, Z. Žaba. Umění čtyř světadílů z českých sbírek mimoevropského
Kartonové pouzdro hlavně na hranách a rozích silně odřené, přebal potrhaný - větší část hřbetu chybí, zadní část přebalu je od hřbetní části oddělená, desky knihy jsou ale pěkně zachovalé, stejně tak
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
München: F. Bruckmann 1908-1909, polokožená vazba se zdobenými deskami, titul na hřbetu, 583+VIII stran s obsahem a rejstříkem a četnými i barevnými ilustracemi, 4° (22 x 29 cm)
silněji odřené, knihovní exemplář, silněji razítkovaná a s otisky prstů, celkově ještě dobrý stav
740Kč
Bez daně: 740Kč
Bez daně: 740Kč
Berlin: Dietz Verlag 1985, váz., 1111 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky mírně opotřebované, na ořízkách je pár stop prachu, na dvou stranách je razítko knihovny.
1 750Kč
Bez daně: 1 750Kč
Bez daně: 1 750Kč
Leipzig: Kurt Wolff Verlag 1917, 8.-14. Tausend.
Desky na hranách trochu odřené, skvrny na přední straně desek, vazba mezi stranami 304/305 lehce naprasklá, papír od strany 336 až do poslední strany zahnědlý, jinak uvnitř v pořádku, celkově vzhledem
620Kč
Bez daně: 620Kč
Bez daně: 620Kč
Karlsbad – Leipzig: Karl H. Frank 1937.
Velmi dobrý stav. Obálka lehce ohnutá a vybledlá, poznámky tužkou na přední straně obálky a na titulní straně, papír vzhledem ke stáří trochu zažloutlý, jinak uvnitř zcela v pořádku.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Eisleben: Georg Reichardt 1849, pův. celoplátěná vazba se zlacenou ražbou a slepotiskem, mramorovaná ořízka, VIII+428 stran, 8° (12,5 x 20 cm)
desky ušpiněné, stopy po červotoči na zadní desce, razítko na titulu, občas hnědé svkrny, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Leipzig: Otto Harrassowitz 1964, pův. (interimní) brož, 376 stran, 4° (16,5 x 23,5 cm)
hřbet se ztrátami potrhaný, desky a poslední složky odtržené, vyšisované okraje, občas podtrhaná, jinak čistá, použitelný stav
140Kč
Bez daně: 140Kč
Bez daně: 140Kč
Prag: AIZ 1935, neváz., 16 s. [545-560], 4° (27 x 38 cm)
Dobrý stav; na okrajích jsou některé listy mírně opotřebovány, kousek obálky vystřižen (chybí tedy i malá část titulku na další straně).
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Leipzig: Verlag von E. A. Seemann 1926.
Dobrý stav. Desky mírně zašpiněné a skvrnité, ořízka a okraje kartonových tabulí lehce zažloutlé, vazba mezi stranami 708/709 nepatrně naprasklá, jinak uvnitř v pořádku a velmi pěkně zachovalá.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Bez daně: 599Kč
Tübingen: J. C. B. Mohr (Paul Siebeck) 1960, pevná plátěná vazba s přebalem a s krabicí, XXXV s. + 1756 sloupců, 4° (20 x 27 cm)
Velmi dobrý stav; přebal trochu opotřebovaný, na předsádce a pár stranách jsou razítka knihovny.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Bremen: C. Ed. Müller's Verlagsbuchhandlung 1892, ozdobná celoplátěná vazba, zlacená ořízka, XXIII+294 stran+reklamy, 8° (12,5 x 18,5 cm)
desky poněkud ušpiněné, první stránky s otisky prstů, razítko majitelky na titulu ([Mary Esther] Gräfin [von] Waldersee), stránky zahnědlé, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
249Kč
Bez daně: 249Kč
Bez daně: 249Kč
Reutlingen: Enßlin & Laiblin [1895].
Slušný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Prag: Der Simpl 1935, neváz., 12 s., 4° (25 x 35 cm)
Velmi dobrý stav; obálka částečně zažloutlá a mírně opotřebovaná, pár listů podél okraje nepatrně opotřebovaných.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Praha: Artefactum - Ústav dějin umění, Akademie věd České republiky 2004, pův. brož., 253 stran s čb. vyobrazeními v příloze, jmenný rejstřík, 16 x 23,5 cm, dvoujazyčně česky a německy
nová
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Zobrazeny položky 2641 až 2656 z 4112 (257 stránek)
Zákazníci sk

![Fotokniffe: Neue Folge (Hunderterlei Fotokniffe, Band II) [Užitečné triky pro fotografy; fotografování, příručky] Fotokniffe: Neue Folge (Hunderterlei Fotokniffe, Band II) [Užitečné triky pro fotografy; fotografování, příručky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/674267-fotokniffe-neue-folge-hun-16647916241-1024x1024.jpg)
![Die Kunst für alle. XXIV. Jahrgang. 1908/1909 [časopis, Německo, umění, vazba kůže, dva svazky] Die Kunst für alle. XXIV. Jahrgang. 1908/1909 [časopis, Německo, umění, vazba kůže, dva svazky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/707323-die-kunst-fur-alle-xxiv-j-17050686941-1024x1024.jpg)
![Geschichts-Bilder. Darstellung der größten Ereignisse und ausgezeichnetesten Personen aller Zeiten, verfaßt von den berühmtesten Geschichtsschreibern. Zweite vermehrte Auflage [dějiny, Německo, vyprávění] Geschichts-Bilder. Darstellung der größten Ereignisse und ausgezeichnetesten Personen aller Zeiten, verfaßt von den berühmtesten Geschichtsschreibern. Zweite vermehrte Auflage [dějiny, Německo, vyprávění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/766975-geschichts-bilder-darstel-17779757701-1024x1024.jpg)
![Untersuchungen über die Nominalkomposition im Russischen. Tei I: Einleitung und Material [jazykověda, slavistika] Untersuchungen über die Nominalkomposition im Russischen. Tei I: Einleitung und Material [jazykověda, slavistika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/687845-untersuchungen-uber-die-n-16817256781-1024x1024.jpg)
![Die Religion in Geschichte und Gegenwart (RGG), sv. 4, Kop–O [náboženství; historie; křesťanství; religionistika; encyklopedie] Die Religion in Geschichte und Gegenwart (RGG), sv. 4, Kop–O [náboženství; historie; křesťanství; religionistika; encyklopedie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/681026-die-religion-in-geschicht-16734286231-1024x1024.jpg)
![Neue Reisebilder und Heimatklänge [cestování, cestopisy, ozdobná vazba] Neue Reisebilder und Heimatklänge [cestování, cestopisy, ozdobná vazba]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/721172-neue-reisebilder-und-heim-17212133211-1024x1024.jpg)
![Kunstverein nebo/oder Künstlerverein ? Hnutí umělců v Praze let 1830–1856 [= Fontes historiae artium, XII] Kunstverein nebo/oder Künstlerverein ? Hnutí umělců v Praze let 1830–1856 [= Fontes historiae artium, XII]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/495946-kunstverein-nebo-oder-kun-14908853531-1024x1024.jpg)