NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Tschechische Kinderbücher = Czech Children's Books: Catalogue 71. Buchantiquariat "Am Rhein", Regina und Georg J. Beran, Basel - Schweiz
Basel: Buchantiquariat "Am Rhein", bez vročení, celoplátěná vazba s obrázkem na přední desce, 126 stran+[2] stránky s rejstříkem, četná barevná vyobrazení obálek, rozsáhlá bibliografie, 25 x
zevně mírně poskvrněné, otisk prstu na předsázce, jinak nedotčená, celkově velmi dobrý stav
540Kč
Bez daně: 540Kč
Deutsche Kunst, 1600-1925. Neuerwerbungen. Herbst 1999 [= Galerie Arnoldi-Livie. Katalog Nr. 21] [kresby; malby; Německo; umění]
München: Galerie Arnoldi-Livie 1999, brož., 24 s., 8° (16,5 x 24 cm)
Téměř jako nová.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kleine Weltgeschichte ["Malé dějiny světa", 1818; světové dějiny; historie; 19. století; Universalgeschichte]
Karl Heinrich Ludwig Pölitz
Leipzig: Bei J. C. Hinrichs 1818, váz., XVI+366+[2] pp., 8° (12.5 x 21 cm)
Velmi dobrý stav; desky opotřebované, vybledlé, na rozích odřené, ořízka (původně žlutá) vybledlá, předsádky a několik listů mají menší počet žlutých skvrnek od stáří, jinak stránky čisté, jen mírně z
2 900Kč
Bez daně: 2 900Kč
Arbeiter-Literatur, roč. 1, 1924, č. 1-12 a zvláštní číslo [komunismus; literatura; marxismus; První internacionála; Boris Jefimov]
Wien: Verlag für Literatur und Politik 1924, váz., [8]+1150+133+[3] s., 2 obr. přílohy, 8° (15 x 21 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, na přední desce je razítko, ořízka zažloutlá, horní ořízka ztmavlá, na přední předsádce jsou razítka, signatury, štítky a knihovnické poznámky, stránky zažloutlé, na ně
2 990Kč
Bez daně: 2 990Kč
Daidalos. Berlin Architectural Journal. Číslo 10, 15. 12. 1983. Strasse und Platz / The Street and the Square [architektura; ulice; náměstí; fasády; teorie]
Teut, Anna - Miller, Norbert - Oechslin, Werner (eds.)
Berlin: Bertelsmann Fachzeitschriften 1983, ISSN: 07214235, brož., 120 s., 4° (24,5 x 29,5 cm)
Obálka opotřebovaná; velmi dobrý stav.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Auktionen Helbing, München, 10. Dezember 1907 Ölgemälde alter Meister aus ausländischem Privatbesitze + Collection W. Schmidt jr [Olejomalby starých mistrů. Aukčí katalogy galerie Helbing]
Helbing, Hugo
München: Galerie Helbing 1907.
Přídeští nové vazby a původní desky obou katalogů zahnědlé, poznámky tužkou u čtyřech reprodukcí z druhého katalogu, jinak uvnitř pěkně zachovalá, čistá a světlá, celkově pěkný stav.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Naturlehre für die Jugend. Zur Beförderung des Beobachtungs- und Forschungsgeistes in den Geschäften des bürgerlichen Lebens [učebnice, přírodopis, Rakousko-Uhersko]
Wien: im Verlage der k.k. Schulbücher-Verschleiß-Administration bey St. Anna in der Johannis-Gasse 1831, polokožená vazba se vzorovanými deskami, [2]+IV+190 stran+10 tabulí, 8° (11,5 x 18 cm)
desky poněkud odřené a otlučené, natržený list předsádky, stará razítka na titulu, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Deutsche Mechaniker-Zeitung. Jahrgang 1912, Nrn. 1-24 [odborné časopisy - technika, mechanika, průmysl]
Blaschke, A. (ed.)
Berlin: Verlag von Julius Springer, 1912.
Velmi dobrý stav. Bývalý knihovní exemplář, desky odřené, na stranách 259-263 u dolního okraje hnědá skvrnka, jinak uvnitř velmi pěkně zachovalá.
620Kč
Bez daně: 620Kč
Die Lehre von den Wechselbriefen ... [směnečné právo]
Schiebe, August - Brentano, Heinrich
Leipzig: J. M. Gebhardt's Verlag 1877, celoplátěná vazba se slepotiskem a zlatou ražbou, XI+368 stran, velké 8° (15,5 x 22,5 cm)
desky na krajích poněkud odřené, vymazaná razítka na titulním listu, průběžně lehce razítkovaná, jinak čistá, celkově dobrý stav
750Kč
Bez daně: 750Kč
Leitfaden der Volkswirtschaftslehre zum Gebrauch an höheren Fachlehranstalten und zum Selbstunterricht. Vierte, vermehrte und verbesserte Auflage	[národní hospodářství, ekonomie]
Adler, A.
Leipzig: J. M. Gebhardt's Verlag 1901, zdobná celoplátěná vazba, mramorovaná ořízka, VIII+264 stran, 8° (14,5 x 20,5 cm)
desky poněkud odřené, smazaná razítka na prvních stránkách, razítko na poslední straně, jinak čistá, celkově dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Belgien und Holland nebst Luxemburg. Handbuch für Reisende. Mit 18 Karten, 36 Plänen und 8 Grundrissen. Fünfundzwanzigste Auflage [bedekr, průvodce, Belgie, Nizozemsko]
Baedeker, Karl
Leipzig: Verlag von Karl Baedeker 1914, červená celoplátěná vazba se zlacenou ražbou na přední desce a hřbetu, mramorovaná ořízka, XLVIII+504 stran, komplet se všemi přílohami, 12° (11,5 x 16 cm)
desky poněkud odřené, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Handbuch der Liebhaberkünste ["Příručka amatérského umění"; umělecké řemeslo; užité umění; techniky]
Franz Sales Meyer
Leipzig: Verlag von E. A. Seemann 1891, váz., XII+445 s., 8° (14,5 x 22,5 cm)
Velmi dobrý stav; plátno na deskách trochu opotřebované, stránky čisté.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Urania Pflanzenreich. Höhere Pflanzen 1. 2. Auflage, 36.-65. Tausend	[botanika, atlas, rostliny, apart]
Danert, Siegfried et al.
Leipzig - Jena - Berlin: Urania-Verlag 1975, celoplátěná vazba s pův. obálkou, 510 stran s četnými i barevnými ilustracemi, 4° (19 x 27,5 cm)
obálka potrhaná, opravená lepící páskou, signatura na titulu, jinak čistá, celkově ještě velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Semantik und Sprachgeographie. Untersuchungen zur strukturell-semantischen Analyse des dialektalen Wortschatzes [= Beihefte zur Zeitschrift für romanische Philologie; Band 179] [semantika, jazykověda]
Staib, Bruno
Tübingen: Max Niemeyer Verlag 1980, pův. celoplátěná vazba, VII+280 stran, 4° (16 x 23,5 cm)
zevně poněkud ušpiněné, občas poznámky tužkou, celkově dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Das Brahmanische Religionsystem... [náboženství, orientalistika, Indie]
Kleuker, Johann Friedrich
Riga: bei Johann Friedrich Hartknoch 1797, pův. kartonová vazba, XXVIII+485 stran s 23 (z pův. 24) mědirytů, 8° (12,5 x 19,5 cm), jazyk: německy
zevně odřená a ušpiněná, okraje stran občas s fleky, nepatrné hnědé skvrny, jinak čistá, tabule č. VII chybí, celkově velmi dobrý stav
22 500Kč
Bez daně: 22 500Kč
 
Valentinská © 2021