NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
In Mekka. Fortführung von Karl Mays Reiseerzählung 'Am Jenseits'. 26. bis 37. Tausend [= Karl May's Gesammelte Werke; Band 50] [Pouť do Mekky, Na věčnosti]
Kandolf, Franz
Radebeul bei Dresden: Karl-May-Verlag 1923, barevná celoplátěná vazba se zlacenou ražbou, 356 stran se 7 ilustracemi, 8° (11,5 x 18 cm)
zkosená, nepatrně ušpiněné desky, uvnitř poněkud zahnědlá, občas podtrhaná, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
M. Tullius Cicero's sämmtliche Briefe, übersetzt und erläutert von C. M. Wieland; 3. Band (Cicero's Briefe:6., 7., 8. Buch) [Dopisy M. T. Cicerona, 3. díl; korespondence, starověký Řím]
Cicero, Marcus Tullius – Wieland, Christoph Martin (ed.)
Wien u. Triest: Verlag der Geistinger'schen Buchhandlung 1813.
Bývalý knihovní exemplář se signaturním štítkem na hřbetu knihy, signaturami a razítky uvnitř, desky pouze lehce odřené, ořízka a některé stránky nepatrně zahnědlé, jinak zcela bez poškození a pěkně z
620Kč
Bez daně: 620Kč
AIZ [Arbeiter-Illustrierte-Zeitung; A-I-Z], roč. 14, 1935, č. 18 [časopis; fotografie; nacismus; antifašismus]
Prokop, Paul (ed.)
Prag: AIZ 1935, brož., 16 s. [273-288], 4° (27 x 38 cm)
Dobrý stav; na titulní straně je razítko, stránky jsou mírně ořezány (výtisk byl svázán, poté oddělen ze svazku).
990Kč
Bez daně: 990Kč
Praktische Sprachdenklehre für Volksschulen und die Elementarklassen der Gymnasial- und Real-Anstalten. ... [jazykověda, výuka jazyků]
Wurst, Raimund Jakob
Stuttgart: Carl. Mäcken, Verlagsbuchhandlung 1853, dobová polokožená vazba, mramorované desky a ořizka, XI+229 stran, 8° (11,5 x 18,5 cm)
desky silněji odřené, občas hnědé skvrny, průběžně stará vodní skvrna, celkově ale ještě dobrý stav
370Kč
Bez daně: 370Kč
Die Religion in Geschichte und Gegenwart (RGG), sv. 2, D–G [náboženství; historie; křesťanství; religionistika; encyklopedie]
Kurt Galling (ed.)
Tübingen: J. C. B. Mohr (Paul Siebeck) 1958, pevná plátěná vazba s přebalem a s krabicí, XXXI s. + 1924 sloupců, 4° (20 x 27 cm)
Velmi dobrý stav; přebal trochu opotřebovaný, na předsádce a pár stranách jsou razítka knihovny.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Große Kunstaustellung München 1977 [München, Haus der Kunst, 17. Juni - 2. Oktober 1977] [katalog, výstava]
Saller, Anton et al.
München: Ausstellungsleitung Haus der Kunst e. V. 1977, pův. brož, XXX+[346]+32 stran s reklamou a četnými čb. vyobrazeními, 4° (18 x 25 cm)
zevně mírně ohmataná, jinak perfektní
80Kč
Bez daně: 80Kč
Artillerie-Lehre in Prosa und in Versen. Erster [a] Zweiter Theil [dělostřelba, učebnice, vojenství]
Haberl, Carl
Kremsmünster: Selbstverlag des Verfassers 1888, poloplátěná vazba s nalepenoou pův. deskou prvního svazku, mramorované desky a ořízka, [IV]+126 stran+VIII tabulé; [IV]+128 stran+VI tabulí, 8° (13,5 x
desky poněkud odřené a ušpiněné, s nálepkou, uvnitř stará razítka (Offiziersbibliothek), stránky zahnědlé a s vyšisovanými okraji, nepatrné hnědé skvrny, celkově ještě dobrý stav
3 640Kč
Bez daně: 3 640Kč
Vorschule zum Componiren, zugleich als Compositionslehre für Dilettanten faßlich erläutert. Zweite Auflage [komponování, hudba]
Schubert, Franz Ludwig
Leipzig: Verlag von Carl Merseburger 1869, pův. brož, VIII+120 stran, 12° (12 x 16 cm), jazyk: německy
desky ušpiněné, razítovaná a signovaná titulní strana, uvnitř nepatrně zahnědlá, jinak čistá, celkově dobrý stav
625Kč
Bez daně: 625Kč
Der Simpl, roč. 2, 1934, č. 18 [politická satira; karikatura; Simplicus; Simplicissimus; antifašismus; umění]
M. Popper (ed.), Erich Godal [Eric Jacob Goldbaum], Antonín
Prag: Der Simpl 1935, neváz., 12 s., 4° (25 x 35 cm)
Velmi dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná a zažloutlá, jeden list podél okraje opotřebovaný, výtisk byl uprostřed mírně přehnut.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Kultur- ein Entwicklungsfaktor für den ländlichen Raum. Anregungen, Tips und Beispiele aus der Praxis. 1. Auflage [etnografie, venkov]
Frahm, Eckart - Magel, Holger - Schüttler, Klaus (eds.)
München: J. Jehle 1994, věnování jednoho z vydavatelů na patitulu; pův. kartonová vazba s obálka, 297 stran s četnými ilustracemi, 4° (17,5 x 24,5 cm)
jako nová
150Kč
Bez daně: 150Kč
Karl Marx, Friedrich Engels: Gesamtausgabe (MEGA), sv. I/27, Text + Apparat [sebrané spisy; kritické vydání; Anti-Dühring]
Marx, Karl [Karel] - Engels, Friedrich [Bedřich]
Berlin: Dietz Verlag 1988, váz., 1444 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky mírně opotřebované, na ořízkách jsou stopy prachu, na několika stranách je razítko knihovny.
2 490Kč
Bez daně: 2 490Kč
Das große Wagnis [= Max Brod: Ausgewählte Romane und Novellen; 6. Band] [Velké riziko; román, Pražský kruh, pražská německá literatura, vazba kůže - polokožená]
Brod, Max
Leipzig und Wien: Kurt Wolff Verlag 1919, 6. und 7. Tausend, ungekürzte Ausgabe.
Okraje papíru na deskách zahnědlé, hrany desek odřené, hřbet trochu zašpiněný, papír vzhledem ke stáří trochu zahnědlý, jinak uvnitř pěkná, bez poškození, celkově velmi dobrý stav.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Briefe zur Schulung politischer Kämpfer, 1. Jahrgang, Nr. 2, 1936. Mit Beilage 2 ( Der Kursleiter)[nacismus, propaganda, SdP, Sudetendeutsche Partei, Karl Hermann Frank, Konrad Henlein, politika, rétorika, řečnictví, časopisy]
Suchy, Josef – Zweigelt, Max – Sturm, Hartwig (eds.)
Karlsbad – Leipzig: Karl H. Frank 1936.
Velmi dobrý stav, zvýraznění tužkou na okraji stránek 34, 55 a 64 (u citátů význačných osobností), jinak zcela v pořádku, stánky přílohy mírně zahnědlé, jinak taktéž v pořádku.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Pankraz der Schmoller. Erzählung. Mit Bildern von A. Kling. 6.-10. Tausend [= Phoebus-Bücher. Illustrierte Universal-Bücherei; Nr. 25] [německá literatura, beletrie]
Keller, Gottfried
München: Phoebus-Verlag, pův. celoplátěná vazba, 96 stran, 12° (12,5 x 16 cm)
stránky poněkud zahnědlé, jinak perfektní, celkově výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Die Malerei und Plastik des 18.Jahrhunderts in Frankreich (malířství, sochařství)
Edmund Hildebrandt
Akademische Verlagsgesellschaft Athenaion, 1924.
Dobrý stav, lehce odřené desky. Nepatrně zažloutlé stránky.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Die Erdöllagerstätten und übrigen Kohlenwasserstoffvorkommen der Erdrinde: Grundlagen der Petroleumgeologie [Ropná ložiska a naleziště ostatních uhlovodíků v zemské kůře; geologie, ropa]
Blumer, Ernst
Stuttgart: Ferdinand Enke 1922.
Desky na hranách trochu odřené, patitul zašpiněný, uvnitř ale pěkně zachovalá, čistá a světlá, celkově vzhledem ke stáří pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
 
Valentinská © 2021