NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Über die Realisirbarkeit volkswirtschaftlicher Probleme	[národohospodářství, ekonomika]
Lamaert, F.
Wien: Verlag von Huber & Lahme Nachfg. 1910, pův. brož, 31 stran, 8° (16 x 24 cm)
zevně poněkud ušpiněná, přední deska odtržená, celkově ještě dobrý stav
249Kč
Bez daně: 249Kč
Kallimachos Hymnen und Epigrammen [1794; hymny; epigramy; básně; řecká poezie; antická poesie; antika]
Kallimachos z Kyrény - Christian Wilhelm Ahlwardt
Berlin: Friedrich Maurer 1794, váz., XXXII+190+[2] s., 8° (11 x 17,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky opotřebované a zahnědlé, horní rohy desek naražené, na ořízce jsou hnědé skvrnky od stáří, na přední volné předsádce je evidenční číslo a podpis majitele psaný perem (asi z 19.
2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Šumava na pohlednicích ateliéru Wolf = Der Böhmerwald auf den Ansichtskarten des Ateliers Wolf [pohledy; pohlednice]
Leiš, Martin
Hostivice: Baron 2015, váz., 240 s., 4° (22,5 x 22,5 cm)
Téměř jako nová.
799Kč
Bez daně: 799Kč
Graphik. 42 farbige Tafeln [grafika; grafiky; umění; Insel-Bücherei]
Munch, Edvard - Timm, Werner
Leipzig: Insel-Verlag 1966, váz., 55+[1] s., 8° (12 x 18,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky mírně opotřebované.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Meißner Porzellan. Von den Anfängen bis zur Gegenwart [Míšeň, sběratelství, porcelán]
Reibig, Helmut (ed.)
Dresden: VEB Verlag der Kunst 1973, pův. celoplátěná vazba s titulem na hřbetu a obálkou, 516 stran s čb. a barevnými ilustracemi, 4° (25 x 30,5 cm)
obálka nepatrně odřená a potrhaná, kniha v perfektním stavu, celkově výborný stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Wie werden Automobilstrassen gebaut? [silnice; vozovky; stavba; stavební inženýrství; automobilismus; auta; doprava]
Matthies, K.
Berlin: Verlag Tonindustrie-Zeitung 1926, brož., 57+[3] s., 1 tabule, 8° (16,5 x 24 cm)
Obálka opotřebovaná a zažloutlá, knižní blok ve vynikajícím stavu.
620Kč
Bez daně: 620Kč
Schnell kochen mit wenig Mühe. Eine Rezeptsammlung für Leute, die wenig Zeit haben. 8 bunte und zahlreiche einfarbige Bilder [= Goldene Reihe; Band 4] [kuchařka, recepty]
Kopp, Cornelia
Leipzig: Verlag Otto Beyer 1938, pův. poloplátěná vazba, 48 s četnými i barevnými ilustracemi, 4° (19 x 25,5 cm)
hřbet poněkud odřený s malou trhlinou, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
240Kč
Bez daně: 240Kč
Phototechnik; Nr. 5 - Oktober 1936 (16. Jahrgang) [amatérská fotografie, 30. léta, časopis]
Kaspar, Hugo (ed.)
Dresden: Zeiss Ikon AG 1936, pův. sešit, strany 241-264 s četnými čb. ilustracemi, 8° (16 x 23 cm)
zevně poněkud odřený, trochu vyšisované okraje stránek, jinak čistý, celkově dobrý stav
160Kč
Bez daně: 160Kč
Nietzsche's Werke. Erste Abtheilung. Band VIII. Der Fall Wagner. Götzen-Dämmerung. Nietzsche contra Wagner. Umwerthung aller Werthe I. (Der Antichrist). Dichtungen [sv. 7; Kleinoktavausgabe; Případ Wagner; Soumrak model; Antikrist; básně]
Nietzsche, Friedrich
Leipzig: C. G. Naumann 1904, váz., VI+[4]+470+[16] s., 8° (12,5 x 18,5 cm)
Desky mírně opotřebované, předsádky a pár stránek se stopami zažloutnutí; velmi dobrý stav.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Diplomatie und Weltkrieg [Diplomacie a první světová válka; Rakousko-Uhersko a Evropa, zahraniční evropská politika 1914-1918]
Andrássy, Julius Graf
Berlin und Wien: Verlag von Ullstein & Co 1920.
Rohy desek odřené, plátno na hřbetu vybledlé a lehce odřené, přední desky, přídeští a ořízka jsou skvrnité, okraje stránek zahnědlé, jinak uvnitř bez poškození, celkově vzhledem ke stáří velmi dobrý s
620Kč
Bez daně: 620Kč
Allgemeines Militärisches Handbuch. Organisation der europäischen Heere [1853; armáda; armády; vojáci; vojenství]
J. Hirtenfeld [Jaromir Hirtenfeld]
Wien: Druck und Verlag von Carl Gerold & Sohn 1854, brož., XII+[2]+409+[1] s., 8° (12,5 x 18 cm)
Uspokojivý stav; obálka opotřebovaná a potrhaná, s menšími ztrátami, na hřbetu je nalepen štítek, na první dvou listech je žlutá skvrna a menší ztráta, na cca 50 stranách jsou drobné žluté skvrnky od
2 990Kč
Bez daně: 2 990Kč
Elemente der tibetischen Kunst [= Forschungen zur Völkerdynamik Zentral- und Ostasiens; Heft 3] [Tibet, tibetanistika, umění]
Hummel, Siegbert
Leipzig: Otto Harrassowitz 1949, pův. brož., 82 stran s 3 tabulemi, 4° (17 x 24 cm)
nepatrně vyšisované okraje, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Abhandlung über die Art des Todes der Ertrunkenen, Erhenkten und Erstickten ["Pojednání o způsobu smrti utopených, oběšených a udušených"; medicína; lékařství; dějiny, historie medicíny; smrt; resuscitace]
Haen, Anton de - Lamboy, Johann
Prag: Bey Sophia Johanna Clauserin, Kön. Hofbuchdruckerin 1772, brož., 186 s., 12° (10 x 16 cm)
Menší stopy prachu na ořízce, titulní straně a poslední straně, tyto vnější části jsou i mírně zažloutlé; vynikající stav.
2 600Kč
Bez daně: 2 600Kč
Assyrien und Babylonien nach den neuesten Entdeckungen... [Přední východ, archeologie, Assýrie, Babylónie]
Kaulen, Franz
Freiburg im Breisgau: Herdersche Verlagshandlung 1885, zdobená celoplátěná vazba, mramorovaná ořízka, X+266 stran+II tabule s mapami, 4° (16,5 x 24 cm)
desky poněkud odřené, zahnědlé, první složky vytržené z vazby, částečně hnědé skvrny a otisky prstů, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
460Kč
Bez daně: 460Kč
Zeitgenössische Tapiserie [tapisérie; umění; design; Tschechische Kunst der Gegenwart]
Mráz, Bohumír - Mrázová, Marcela
Prag: Odeon 1980, brož., 71 s., 8° (15 x 15 cm)
Vynikající stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Das Sektenwesen unter besonderen Berücksichtigung der Ernsten Bibelforscher. Entstehung, Ausbreitung und Hauptirrtümmer, sowie Widerlegung und Abwehr der modernen Sektiererei [sekty, náboženství, bible]
Busch, Johannes
Hildesheim: Verlag von Franz Borgmeyer 1929, celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, 359 stran, 8° (15,5 x 21,5 cm)
zevně nepatrně ohmataná, jinak perfektní, celkově výborný stav
370Kč
Bez daně: 370Kč
 
Valentinská © 2021