NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Unsere Heimat, roč. 15, 1934, č. 1-12 [Litoměřice; Leitmeritz; Litoměřicko; historie; dějiny; vlastivěda; Sudety]
Ankert, Heinrich (ed.)
Leitmeritz: 1934, brož., 48 s., 8° (18,5 x 25,5 cm)
Dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná a vybledlá, stránky zažloutlé.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Unterhaltungen aus der Naturgeschichte. Des Pflanzenreichs dritter Theil [botanika, přírodopis, kolorované rytiny, herbář, staré tisky, vazba kůže]
Wilhelm, Gottlieb Tobias
Wien 1814, polokožená vazba se štítkem na hřbetu, mramorované desky, červená ořízka, rytý titul, [VIII]+732 stran+LXVIII kolorovaných rytin rostlin a žánrové scény, 8° (11,5 x 17,5 cm)
zevně odřená, titul se starými razítky, str. 3/4 z velké části vytržená a chybí, vazba uvolněná mezi str. 726 a 727 a v obrazové části, okraje stránek ohmatané, jinak čistá, celkově ještě velmi dobrý
4 360Kč
Bez daně: 4 360Kč
Liebesgedichte [= Insel-Bücherei; 22] [básně; milostné básně; Gedichte]
Huch, Ricarda [Huchová]
Leipzig: Insel-Verlag, s. a., 66+[2] s., 12° (12,5 x 18,5 cm)
Desky opotřebované a vybledlé, menší ztráta na hřbetě, drobné hnědé skvrnky na ořízce a několika stránkách.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Das Jahrhundert des Rokoko. Kultur und Weltanschauung im 18. Jahrhundert; ... [dějiny mravů, kulturní dějiny]
Gleichen-Russwurm, Alexander von
Wien - Hamburg - Zürich: Gutenberg-Verlag Christensen & Co., celoplátěná vazba s ražbou na hřbetu, 510 stran s četnými čb. ilustracemi, velké 8° (16 x 22,5 cm)
desky mírně ušpiněné, jinak čistá, celkově ale velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Lehrbuch der Anatomie der Hausthiere [Učebnice anatomie domácího zvířectva; zvěrolékařství; veterinární medicína]
Johann Struska
Wien - Leipzig: Wilhelm Braumüller 1903, váz., XV+828 s., 8° (17,5 x 24,5 cm)
Velmi dobrý stav; kůže a desky trochu opotřebované a odřené, rohy desek mírně naražené.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Theologische Rundschau, roč. 9 (leden - prosinec 1906) [teologie; Starý a Nový zákon; Bible; církevní dějiny]
Wilhelm Bousset - Wilhelm Heitmüller (eds.)
Tübingen: Verlag von J. C. B. Mohr (Paul Siebeck) 1906, pevná poloplátěná vazba, IV+496 s., 8° (15 x 22 cm)
Dobrý stav; desky jsou trochu opotřebované, na přídeští a předsádce jsou exlibris, na titulní straně je razítko z knihovny.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Karlsbad im Munde seiner Gäste. Lob- und Danksprüche aus fünf Jahrhunderten [Karlovy Vary, Sudety, citáty]
Ludwig, Karl et al.
Karlsbad: Verlag der Stadtgemeinde 1932, pův. brož svázaná šňůrou, kartonové desky, 291 stran s četnými barevnými ilustracemi, 4° (27,5 cm x 27,5 cm)
zevně ohmataná, ohnuté rohy, věnování lázeňského správce Rudolfa Gitschnera na titulu, poněkud vyšisované okraje stránek, ořízka s hnědými skvrnami, jinak čistá, celkově dobrý stav
499Kč
Bez daně: 499Kč
Artisten- und Zirkusplakate. Ein einternationaler historischer Überblick [plakáty, reklama, cirkus a artisté, varieté, cirkusové umění, dějiny cirkusu, kulturní dějiny]
Markschiess-van Trix, J. Nowak, Bernhard
Leipzig: Edition Leipzig 1976.
Dobrý stav. Přebal na okrajích potrhaný a trochu zašpiněný, ze zadní části přebalu je odtržená horní lesklá vrstva, kniha je zcela v pořádku - velmi pěkně zachovalá.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Frühgeschichte und Frühe Hochkulturen. Architektur, Skulptur, Malerei [pravěké, starověké umění; Neue Belser Stilgeschichte, sv. 1] HOL
Christoph Wetzel – Walther Wolf
Stuttgart - Zürich: Belser Verlag 1990, vázaná, s. 448, 4° (20 x 28,5 cm).
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Poučenj gak lid w této panugjcy spále chowati se má = Belehrung wie sich das Publikum bei dem herrschenden Scharlachfieber zu verhalten habe [oběžník, lékařství, hygiena, Rakousko-Uhersko]
Wünsch, Frantisek - Holly
Prag 1822, pův. listy, [5] stran, 2° (21 x 34 cm)
okraje ušpiněné a odřené, jinak čisté, celkově velmi dobrý stav
399Kč
Bez daně: 399Kč
Internationale Presse-Korrespondenz, roč. 10/1, 1930 [Inprekorr; Kominterna; Komunistická internacionála; komunismus]
Berlin: 1930, váz., 24+1212 s., 4° (22 x 29 cm)
Uspokojivý stav; desky opotřebované, zadní deska s nalepeným štítkem, plátno na hřbetu s natrženími, spoj mezi přední deskou a knižním blokem prasklý, 12 listů odděleno z vazby, na přední předsádce ra
2 990Kč
Bez daně: 2 990Kč
Ausgewählte Gedichte [Insel-Bücherei; 400] [básně; poezie]
Rilke, Rainer Maria
Leipzig: Insel-Verlag, s. a. [před 1945], váz., 79+[1] s., 8° (12 x 18,5 cm)
Desky mírně opotřebované, štítek na hřbetě zažloutlý, stránky se žlutými skvrnkami, svorky se stopami rzi.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kontinuität und Wandel. Die staatliche Integration der indischen Stämme [= Rites de Passage; Band 5] [sociologie, etnografie, Indie]
Oberdiek, Ulrich
München: Trickster Wissenschaft 1991, pův. brož, 326 stran, 8° (15 x 21 cm)
desky nepatrně odřené, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Die liebe Liebe. Variationen zum ewigen Thema, genüßlich vor Augen geführt von Adolf Born [grafika, karikatura, satira, grafiky A. Borna na téma láska]
Born, Adolf – Ramseger, Georg (ed.)
Stuttgart – Gütersloh - Wien – Zug/Schweiz: Europäische Bildungsgemeinschasft Verlags-GmbH – Bertelsmann Reinhard Mohn GmbH – Buchgemeinschaft Donauland Kremayer & Scheriau Buch- und Schallplatt
Velmi dobrý stav. Desky jen nepatrně poškrábané, okraje stránek mírně zažloutlé, jinak zcela v pořádku.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Tausend und eine Nacht. Arabische Erzählungen. Vierter Band [sv. 4; Příběhy z Tisíce a jedné noci; Tisíc a jedna noc; pohádky] HOL
Weil, Gustav
Stuttgart: Rieger'sche Verlagsbuchhandlung 1889, váz., 362 s., 8° (18 x 23 cm)
Plátno na deskách trochu vybledlé a opotřebované, ořízka, předsádky a některé stránky mírně zažloutlé, několik listů s nevýraznou rýhou po přehnutí; velmi dobrý stav.
1 300Kč
Bez daně: 1 300Kč
 
Valentinská © 2021