NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
München: Galerie Helbing 1907.
Přídeští nové vazby a původní desky obou katalogů zahnědlé, poznámky tužkou u čtyřech reprodukcí z druhého katalogu, jinak uvnitř pěkně zachovalá, čistá a světlá, celkově pěkný stav.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Wien: Verlag von Friese & Lang 1924, poloplátěná vazba, 439 stran, 8° (15,5 x 23 cm)
desky silněji odřené a ušpiněné, předsádky prasklé, prvních 30 stran volně, průběžně zahnědlá, otisky prstů a hnědé skvrny, celkově ale ještě použitelný stav
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Leipzig: im Industrie-Comptoir (Baumgärtner) 1837, poloplátěná vazba se štítkem na hřbetu, mramorované desky, 414 stran+204 sloupků s Tagesberichte, s ilustracemi v textu a 52 kolorovanými mědiryty, v
desky odřené, uvnitř občas hnědé skvrny, tabule někdy zahnědlé, tab. 41 popsaná pastelkou, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
9 700Kč
Bez daně: 9 700Kč
Bez daně: 9 700Kč
Leipzig: J. M. Gebhardt's Verlag 1877, celoplátěná vazba se slepotiskem a zlatou ražbou, XI+368 stran, velké 8° (15,5 x 22,5 cm)
desky na krajích poněkud odřené, vymazaná razítka na titulním listu, průběžně lehce razítkovaná, jinak čistá, celkově dobrý stav
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Eberswalde - Berlin - Leipzig: Verlagsgesellschaft Rudolf Müller 1941, celoplátěná vazba, XVI+470 stran, 8° (16 x 21 cm)
desky na jednom místě naražené, stránky zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Dresden: Verlag von Max Otto Groh [1936], celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, 326 stran s četnými ilustracemi, velké 4° (23,5 x 29,5 cm)
rohy desek a okraje odřené, občas hnědé skvrny, stránky zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
2 180Kč
Bez daně: 2 180Kč
Bez daně: 2 180Kč
Berlin: Gebrüder Borntraeger 1953, váz., VIII+262 s., 8° (16 x 23,5 cm)
Dobrý stav; plátno vybledlé.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
München: Droemer Knaur 1989, celoplátěná vazba s obálkou, 552 stran s četnými pérovkami, velké 8° (19 x 22 cm)
jako nová, výborný stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Heidelberg: Quelle & Meyer 1964, pův. brož., 156 stran, 8° (14 x 21,5 cm)
desky poněkud ušpiněné a odřené, na cca dvou místech podtrhaná tužkou, celkově dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Der deutsche Osten. Eine Geschichte, sein Wesen und seine Aufgabe [Ostsiedlung, Národní socialismus]
Berlin: Propyläen-Verlag 1936, pův. celoplátěná vazba s ražbou na hřbetu, XII+624 stran s četnými i barevnými ilustracemi, mapami atd., 4° (20 x 26,5 cm), jazyk: německy
desky mírně ušpiněné a odřené, řez zaprášený, některé stránky na okraji se starou vodní skvrnou, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
650Kč
Bez daně: 650Kč
Bez daně: 650Kč
München: Klett-Cotta im Deutscher Taschenbuch Verlag (DTV) 1993, brož., 214 s., 8° (11 x 18 cm)
Dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná, na cca 50 stranách jsou podtržení a poznámky propiskou.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Leipzig: VEB Deutscher Verlag für Musik 1984, celoplátěná vazba s obálkou, 264 stran s četnými notami, 8° (13,5 x 20,5 cm)
stránky zahnědlé, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
30Kč
Bez daně: 30Kč
Bez daně: 30Kč
Leipzig - Frankfurt: s. n. 1781, váz., [2]+392+[4] s., 3 tabule, 12° (10,5 x 17 cm)
Desky silně opotřebované, s naraženými rohy, knižní blok ve velmi dobrém stavu, stránky mají ojediněle malé šmouhy, část stránek má drobné stopy po činnosti larev (text zasažen minimálně), na okraji j
4 600Kč
Bez daně: 4 600Kč
Bez daně: 4 600Kč
Stuttgart: Bei Gebrüder Franckh 1827, váz., 180+160+176, 191+168 s., 12° (10,5 x 14,5 cm)
Dobrý stav; kůže na hřbetech vybledlá, horní ořízky ztmavlé, na první titulní straně jsou poznámky tužkou a perem, část stránek má drobné žluté skvrnky od stáří, cca 30 listů je zahnědlých, jinak strá
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Berlin: Dietz Verlag 1982, váz., 1018 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky mírně opotřebované, na ořízkách jsou stopy prachu, na několika stranách je razítko knihovny.
2 490Kč
Bez daně: 2 490Kč
Bez daně: 2 490Kč
Zürich: Polygraphisches Institut 1919, váz., VII+250 s., 37 tabulí, 4° (25,5 x 32 cm)
Desky opotřebované, se stopami prachu, na jednom místě naražené, ořízka a předsádky zažloutlé; dobrý stav.
1 560Kč
Bez daně: 1 560Kč
Bez daně: 1 560Kč
Zobrazeny položky 2593 až 2608 z 4116 (258 stránek)
Zákazníci sk

![Wiener Küche. Das beste praktische Kochbuch für sehr feine, sowie für einfache Küche, enthaltend gegen 2000 Kochrezepte und 40 Speisezettel. Dritte Auflage [kuchařka, vídeňská kuchyně] Wiener Küche. Das beste praktische Kochbuch für sehr feine, sowie für einfache Küche, enthaltend gegen 2000 Kochrezepte und 40 Speisezettel. Dritte Auflage [kuchařka, vídeňská kuchyně]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/735213-wiener-kuche-das-beste-pr-17380644821-1024x1024.jpg)
![Allgemeine Moden-Zeitung. ... [móda, kolorované mědiryty, staré tisky] Allgemeine Moden-Zeitung. ... [móda, kolorované mědiryty, staré tisky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/765819-allgemeine-moden-zeitung--17767637891-1024x1024.jpg)
![Die Lehre von den Wechselbriefen ... [směnečné právo] Die Lehre von den Wechselbriefen ... [směnečné právo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/686276-die-lehre-von-den-wechsel-16793119641-1024x1024.jpg)
![Die Bilanz nach Handels- und Steuerrecht. Dritte neu bearbeitete Auflage [daně, právo, ekonomika] Die Bilanz nach Handels- und Steuerrecht. Dritte neu bearbeitete Auflage [daně, právo, ekonomika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/727615-die-bilanz-nach-handels-u-17290791231-1024x1024.jpg)
![Antisemitismus der Welt in Wort und Bild. Der Weltstreit um die Judenfrage [antisemitismus, antijudaismus, národní socialismus] Antisemitismus der Welt in Wort und Bild. Der Weltstreit um die Judenfrage [antisemitismus, antijudaismus, národní socialismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/761279-antisemitismus-der-welt-i-17708147731-1024x1024.jpg)
![Lehrbuch der angewandten Geophysik. Teil I. Mit 148 Textabbildungen [geofyzika; fyzika] Lehrbuch der angewandten Geophysik. Teil I. Mit 148 Textabbildungen [geofyzika; fyzika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/680149-lehrbuch-der-angewandten--16824081351-1024x1024.jpg)
![Knaurs Lexikon der Mythologie. 3100 Stichwörter zu den Mythen aller Völker von den Anfängen bis zu Gegenwart. Mit 400 Abbildungen [slovník, mytologie] Knaurs Lexikon der Mythologie. 3100 Stichwörter zu den Mythen aller Völker von den Anfängen bis zu Gegenwart. Mit 400 Abbildungen [slovník, mytologie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/719866-knaurs-lexikon-der-mythol-17189705131-1024x1024.jpg)
![Johann Amos Comenius: Centrum Securitatis. Nach der deutschen Ausgabe von A. Macher aus dem Jahre 1737 ... [Komenský, Comeniana] Johann Amos Comenius: Centrum Securitatis. Nach der deutschen Ausgabe von A. Macher aus dem Jahre 1737 ... [Komenský, Comeniana]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/755860-johann-amos-comenius-cent-17628699801-1024x1024.jpg)
![Der deutsche Osten. Eine Geschichte, sein Wesen und seine Aufgabe [Ostsiedlung, Národní socialismus] Der deutsche Osten. Eine Geschichte, sein Wesen und seine Aufgabe [Ostsiedlung, Národní socialismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/670762-der-deutsche-osten-eine-g-16619467521-1024x1024.jpg)
![Die Intellektuellen im Mittelalter [Intelektuálové ve středověku; středověk; středověká filozofie; filosofie; scholastika] Die Intellektuellen im Mittelalter [Intelektuálové ve středověku; středověk; středověká filozofie; filosofie; scholastika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/713014-die-intellektuellen-im-mi-17113806971-1024x1024.jpg)
![Konzertführer Johann Sebastian Bach 1685-1750. 1. Auflage [hudba, dějiny hudby] Konzertführer Johann Sebastian Bach 1685-1750. 1. Auflage [hudba, dějiny hudby]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/749866-konzertfuhrer-johann-seba-17561173651-1024x1024.jpg)
![Abriss und ausführliche Erklärung aller Künste und Wissenschaften für erwachsene Personen. Erster Abschnitt [dějiny; historie; České království; zeměpis; ekonomika; staré tisky; 18. století] Abriss und ausführliche Erklärung aller Künste und Wissenschaften für erwachsene Personen. Erster Abschnitt [dějiny; historie; České království; zeměpis; ekonomika; staré tisky; 18. století]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/619799-abriss-und-ausfuhrliche-e-16436358311-1024x1024.jpg)