NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Weltgeschichte am Mittelmeer [dějiny, přehled, středozemní moře]
Herre, Paul
Wildpark-Potsdam: Akademische Verlagsgesellschaft Athenaion 1930, pův. celoplátěná vazba s ražbou na přední desce a hřbetu, [IV]+454 stran s četnými ilustracemi, 4° (20 x 27 cm), jazyk: německy
desky mírně pošpinění, exlibris na předsádce, uvnitř jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Leitfaden für den Unterricht in der Geographie mit besonderer Rücksicht auf das Kaiserthum Österreich.  Zehnte, verbesserte Auflage [učebnice, geografie, Rakousko-Uhersko]
Hauke, Franz
Wien: Wilhelm Braumüller 1857, poloplátěná vazba se zdobenými deskami, X+297 stran, 8° (14,5 x 21,5 cm)
desky nepatrně odřené, průběžně poznámky tužkou, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Literatur zur Geschichte der Industrie in Böhmen bis zum Jahre 1850 [dějiny průmyslu v Čechách - bibliografie, historiografie]
Hieke, W. (ed.)
= Beiträge zur Geschichte der deutschen Industrie in Böhmen, herausgegeben von Vereine für Geschichte der Deutschen in Böhmen. Prag: Selbstverlag des Vereines – In Commision bei H. Dominicus in Prag u
Dobrý stav. Obálka lehce zahnědlé a na okrajích trochu otlačená, stránky na okrajích mírně zahnědlé, jinak uvnitř v pořádku, stránky dosud nerozřezány.
620Kč
Bez daně: 620Kč
Allgemeine Geschichte vom Anfang der historischen Kenntniß bis auf unsere Zeiten. Für denkende Geschichtsfreunde. Dreizehnte Original-Ausgabe [10 dílů v 6 sv., vazba, dějiny]
Rotteck, Karl von
Freiburg im Breisgau: Herder'sche Kunst- u. Buchhandlung 1838-1839, dobová celoplátěná vazba s barevnými štítky na hřbetech, XII+XVI+308; IV+314; II+146; [II]+266; IV+304; IV+228; IV+304; IV+334; V+44
zevně poněkud ušpiněné, štítky částečně odřené, občas hnědé skvrny, na konci sv. 5 dole černý flek, stopy po červotoči na sv. 9, jiank čsité, celkově velmi dobrý stav
1 450Kč
Bez daně: 1 450Kč
Die Zeichnungen der toskanischen, umbrischen und römischen Schulen. Beschreibender Katalog der Handzeichnungen in der graphischen Sammlung Albertina; Band III  [Katalog sbírky kreseb galerie Albertina, umbrijská, toskánská, římská škola] HOL
Stix, Alfred – Fröhlich-Bum, L. (Lili)
Wien: Verlag von Anton Schroll & Co., 1932.
Desky na hranách a rozích odřené, kůže na okrajích hřbetu poničená, stopy po exlibris na přídeští, některé strany obrazových příloh v dolním rohu trochu ohmatané, jinak uvnitř bez poškození, celkově v
2 220Kč
Bez daně: 2 220Kč
Duldung und Menschenliebe. In rührenden Erzählungen. I. und II. Theil in einem Band [sebrané spisy, apart, filozofie, mravouka]
Eckartshausen, Carl
Wien: Anton v. Haykul 1830, poloplátěná vazba s titulem na hřbetu, mramorované desky a ořízka, 167; 167 stran, 12° (10,5 x 16 cm)
podpis majitele na titulu, stránky občas s otisky prstů, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Der Architekt [Wiener Monatshefte für Bauwesen und dekorative Kunst], Zehnter Jahrgang, [1904] [architektura a design, secese, moderna, Rakousko-Uhersko, Vídeňská architektura, odborné časopisy]
Feldegg, F. Ritter von [Ferdinand Ritter von Fellner von Fel
Wien: Verlag von Anton Schroll & Co. 1905. (Ročník X byl uveden s chybným rokem vydání 1905, ve skutečnosti vyšlo už r.1904)
Dobrý stav. Desky trochu odřené a zašpiněné, horní rohy desek otlačený, plátno na hřbetu na dvou místech proděravělé, titulní strana zaprášená, uvnitř pěkně zachovalá.
4 499Kč
Bez daně: 4 499Kč
Allgemeines Reichs-Gesetz- und Regierungsblatt für das Kaiserthum Österreich. Jahrgang 1850. Dritter Theil [vazba kůže, zákony, Rakousko-Uhersko]
Wien: kaiserlich-königliche Hof- und Staatsdruckerei 1850, polokožená vazba s titulem na hřbetu, [2]+XXVII+ str. 1037-2126+LX stran, velké 4° (20,5 x 27,5 cm)
hřbet odřený a natržený, stará razítka na titulním listu, jinak perfektní stav
240Kč
Bez daně: 240Kč
Das Grundwissen des Kaufmanns. Eine Betriebslehre. Sechste Auflage [obchod, finance, hospodářství]
Müller, Kurt - Lochner, H.
Leipzig: G. A. Gloeckner 1942, pův. brož, VIII+180 stran s četnými ilustracemi, 8°
zohýbané desky, jinak perfektní stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Sittengeschichte des Ersten Weltkrieges. Mit 680 Abbildungen, davon 22 mehr- und 170 einfarbige Tafeln mit 450 Einzelwiedergaben. Nachdruck der 2. neubearbeiteten Auflage [dějiny mravů, První světová válka]
Hirschfeld, Magnus - Gaspar, Andreas (eds.)
Hanau: Müller & Kiepenheuer KG, pův. celoplátěná vazba s obálkou, 607 stran s četnými částečně barevnými ilustracemi, 4° (19,5 x 25,5 cm)
nálepka na obálce, jinak čistá, celkově výborný stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Durchbruch zu neuem Denken. Prager Hochschultage 1952 [= Schriftenreihe der Ackermann-Gemeinde; Heft 6] [Sudety]
Doskocil, Walter (ed.)
München: Verlag Preßverein Volksbote 1953, pův. brož, 83 stran, 8° (15 x 21 cm)
desky mírně ohmatané, stránky zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Volk und Reich. Politische Monatshefte, roč. 12, 1936, č. 3 [nacismus; Československo; Třetí říše; Německo; propaganda]
Heiss, Friedrich (ed.)
Berlin: Volk und Reich Verlag 1936, brož., 96 s. [169-264], 8° (20 x 25 cm)
Velmi dobrý stav; obálka se třemi nepatrnými ztrátami, lístek s obsahem mírně oddělen z vazby, přebal opotřebovaný, s malou ztrátou, podlepen proužkem papíru.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Sbormistři českoslovanského zpěváckého spolku "Lumír" ve Vídni
Velek, Viktor
Třebíč - Wien: Apis Press - Lumír 2015, pův. laminovaná brož, 564 stran s četnými čb. vyobrazeními, 17,5 x 22 cm
nová
520Kč
Bez daně: 520Kč
Der Prediger und Katechet [kázání, katechismus, vazba kůže]
Mehler, Ludwig
Regensburg: Verlag von Georg Joseph Manz 1859, polokožená vazba s ražbou na hřbetu, mramorovaná ořízka, [II]+506 stran, velké 8° (14 x 22 cm), jazyk: německy
razítko na titulním listu, lehké hnědé skvrny, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Gothaisches Genealogisches Taschenbuch der Gräflichen Häuser, Teil A. 113. Jahrgang, 1940 [šlechta; Německo; genealogie; Gothajský almanach]
Gotha: Justus Perthes 1940, váz., XXVIII+623 s., 1 tabule, 12° (10.5 x 15 cm)
Dobrý stav; desky mírně opotřebované, mírně uvolněná vazba, na přední předsádce je vlastnické razítko.
770Kč
Bez daně: 770Kč
Die Terrainaufnahme [= Lehrbuch der Terrainlehre, Terraindarstellung und Terrainaufnahme für die k. u. k. Militärakademien und Kadettenschulen; Zweiter Teil][geodézie, vojenské mapování]
Liebhart, Mathias
Wien: Verlag von L. W. Seidel & Sohn 1904.
Dobrý stav. Desky poškrábané, na hranách odřené a hřbet dole otlačený, horní ořízka lehce zaprášená, uvnitř několik stránek podtrháno a opoznámkováno tužkou, jinak v pořádku.
499Kč
Bez daně: 499Kč
 
Valentinská © 2021