NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Daumier und die Politik ... [grafika, politika]
Rothe, Hans (ed.)
Leipzig: Paul List Verlag 1925, pův. brož, 8 stran+64 tabulí s reprodukcemi v hlubotisky, velké 4° (23 x 30,5 cm)
desky odřené ušpiněné a potrhané, okraje stránek ohnuté, zahnědlé, jinak čistá, celkově ještě použitelný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
A-I-Z. Die Arbeiter-Illustrierte Zeitung aller Länder, roč. 6, 1927, č. 39 [časopis; fotografie; komunismus; AIZ]
Münzenberg, Willi (ed.)
Berlin: Neuer Deutscher Verlag, Willi Münzenberg 1927, neváz., 16 s., 2° (30 x 44 cm)
Uspokojivý stav; okraje stránek opotřebované a zažloutlé, s menšími natrženími, na přehybu obálka natržena.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Die Kommunistische Internationale, Zweiter Jahrgang, 1920, No. 9, 10, 11, 12. Deutschsprachige Version [dělnické hnutí, Kominterna, Komunistická internacionála, komunismus, marxismus-leninismus]
Sinowjew, G. [Grigori Jewsejewitsch/ Zinoviev/ Zinovjev, Gri
Moskau – Petrograd: Kreml – Smolny 1920.
Velmi dobrý stav. Bývalý knihovní exemplář, obálky zašpiněné, u čísel 9, 10 a 12 natržené a podlepené papírovou lepicí páskou, ilustrace k č. 11 (Eugen Leviné-Nissen) uvolněná z vazby, jinak uvnitř pě
3 750Kč
Bez daně: 3 750Kč
Neudammer Forstliches Lehrbuch. Ein Handbuch für Unterricht und Praxis	[Učebnice lesnictví]
K. Rubner (ed.)
Neudamm - Berlin: Verlag von J. Neumann 1939, pevná plátěná vazba, XII+1007+36 s., 8° (17,5 x 24,5 cm)
Velmi dobrý stav; desky trochu vybledlé a opotřebované, pár stránek má podtržení tužkou.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Der eiserne Bestand in der Bilanztheorie, in der Handels- und der Steuerbilanz. Inaugural-Dissertation zur Erlangung des Doktorgrades der Wirtschafts- und Sozialwissenschaftlichen Fakultät der Universität Köln
Peddinghaus, Paul
Köln: Dissertationsdruckerei Orthen 1939, pův. sešit, 101 stram, 8° (15 x 22 cm)
nepatrně ohmataná, podpis majitele na titulu, občas podtrhaná, celkově dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
100 Jahre Museum im Dresdner Arsenal (1897-1997). Eine Schrift zum Jubiläum
Prittwitz und Gaffron, Christian-Wilhelm von (ed.)
Dresden: Militärhistorisches Museum 1997, pův. brož., 240 stran s několika čb. ilustracemi, 8° (14,5 x 21 cm)
desky poněkud ohmatané a s nálepkou, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Böhmisches Lesebuch [ve třech svazcích:].
Čupr, Franz
Prag: Verlag von Karl André 1852, 3 svazky v jednom, celoplátěná vazba se zlatou ražbou na hřbetu, mramorovaná ořízka, VIII+268; IX+282; VIII+311 stran, 13,5 x 21 cm, jazyk: česky a německy
desky rozpadlé a neodborně opravované, zadní deska volná, celý třetí svazek vypadlý z vazby, uvnitř čistá, jen nepatrné hnědé skvrny, celkově velmi dobrý stav
2 600Kč
Bez daně: 2 600Kč
Das Princip der Erhaltung der Energie in der elementaren Elektricitätslehre [zákon zachování energie; elektřina; fyzika]
Januschke, Hans
Leipzig: B. G. Teubner 1887, váz., VIII+185 s., 8° (14,5 x 22,5 cm)
Desky mírně opotřebované, na pár stránkách nepatrné šmouhy; velmi dobrý stav.
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Einleitung zur Grössenlehre und Erste Begriffe der allgemeinen Grössenlehre [= Gesamtausgabe, 2 A, sv. 7]
Bolzano, Bernard
Stuttgart-Bad Cannstatt: Friedrich Frommann Verlag (Günther Holzbog) 1975, váz., 296 s., 8° (18 x 25,5 cm)
Dobrý stav; plátno na deskách na hřbetu vybledlé, vzadu se štítkem a šmouhami, na jedné ze stran je signatura osobní knihovny.
6 250Kč
Bez daně: 6 250Kč
Culturgeschichte der Menscheit, mit besonderer Berücksichtigung von Regierungsform, ... [kulturní dějiny]
Kolb, G. Fr.
Leipzig: Arthur Felix 1870, polokožená vazba, XVII+558 stran, 8° (12 x 14 cm)
desky odřené, hřbet odtržený, knihovnická razítka, průběžně hnědé skvrny, celkově ale dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Exlibriskunst und Graphik. Jahrbuch 1963 [exlibris, ročenka]
Bräuer, Arthur (ed.)
Frankfurt am Main: Deutsche Exlibris-Gesellschaft 1963, pův. brož, 70 stran s pův. grafikami, velké 4° (21 x 30 cm), jazyk: německy
zevně ohmataná, jeden lept zřejmě chybí, celkově dobrý stav
370Kč
Bez daně: 370Kč
Stadt-Archiv Mährisch Ostrau [Městský archiv Moravské Ostravy; archiv města; Ostrava]
Klitzner, Julius
Mährisch Ostrau [Moravská Ostrava]: J. Kittls Nachf. 1942, brož., 28 s., 8° (15 x 22 cm)
Dobrý stav; obálka trochu opotřebovaná, se stopami prachu a malým natržením.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Karl Marx, Friedrich Engels: Gesamtausgabe (MEGA), sv. III/3, Text + Apparat [sebrané spisy; kritické vydání; dopisy; korespondence]
Marx, Karl [Karel] - Engels, Friedrich [Bedřich]
Berlin: Dietz Verlag 1981, váz., 51+1535 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Dobrý stav; desky trochu opotřebované, na ořízkách jsou stopy prachu, na dolních šmouhy, na několika stranách je razítko knihovny.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Des heiligen Kirchenlehrers Ambrosius von Mailand Exameron [patristika, církevní otcové, vazba]
Niederhuber, Johannes Evangelist
Kempten - München: Verlag der Jos. Köselschen Buchhandlung 1914, pův. polopergamenová vazba, zlacená horní ořízka, zdobené předsádky, CXXIV+293 stran, 8° (13 x 19,5 cm), jazyk: německy
desky poněkud odřené a ušpiněné, razítka na titulní stranách, ořízka a stránky průběžně s hnědými skvrnami, celkově ještě přijatelný stav
260Kč
Bez daně: 260Kč
Deutsch-Böhmische Heimat [= Kranz-Bücherei; Nr. 168] [Německo-česká vlast; Sudety, Krušné hory, Šumava, německojazyčná česká literatura pro mládež]
Watzlik, Hans
[Frankfurt am Main: Otto Metzker - Moritz Diesterweg Verlag 1930]
Obálka trochu zaprášená, horní roh obálky a prvních stran trochu ohnutý, signaturní číslo psané tužkou na první straně, jinak bez poškození, dobrý stav.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Prag. Eine Stadtgeographie und Heimatkunde [Praha, vlastivěda a dějiny města Prahy, městská geografie, statistika, Protektorát Čechy a Morava, podpis autora]
Lehovec, Otto (podpis)
= Forschungen aus Prags Vergangenheit und Gegenwart; Band 1. Prag: Volk und Reich Verlag 1944.
Desky trochu odřené a hřbet nahoře natržený, desky a ořízka trochu skvrnité, nahoře na ořízce vlastnická poznámka, vazba mezi stranami 208/209 naprasklá, list s fotografiemi 7-8 uvolněný z vazby, doln
630Kč
Bez daně: 630Kč
 
Valentinská © 2021