NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Stuttgart: Franckh'sche Verlagshandlung 1928, červená celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, [VIII]+400 stran s četnými ilustracemi, 4° (18 x 24,5 cm)
desky poněkud ušpiněné a odřené, stránky zahnědlé, jinak čistá, celkově ale velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Leipzig: Insel-Verlag 1957, váz., [4]+42+[2] s., 8° (12 x 18,5 cm)
Desky mírně opotřebované a vybledlé; velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Hamburg: Galerie Levy 1973, pův. brož, [24] nečíslovaných stran s částečně i barevnými reprodukcemi, 4° (30 x 21 cm)
desky nepatrně ohmatané, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
375Kč
Bez daně: 375Kč
Bez daně: 375Kč
Berlin-Charlottenburg: Verein Deutscher Maschinenbau-Anstalten (VDMA) - Karel Lange 1926, pův. celoplátěná vazba, V+194 stran s četnými tabulkami, velké 4° (21,5 x 29,5 cm)
desky poněkud odřené s vyšisovanými okraji, průběžně razítka majitele a rukou psaná čísla, vazba u předsádky prasklá, dolní rohy stránek se starou vodní svrnou, celkově ještě použitelný stav
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Düsseldorf: Pädagogischer Verlag Schwann 1970, celoplátěná vazba s názvem na hřbetu, pův. obálka, 192 stran, 8° (14,5 x 21 cm), jazyk: německy
obálka potrhaná a zmuchlaná, hnědá skvrna na některých okrajích stránek, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Hamburg: Jahr-Verlag.
Obálka na hřbetu trochu otlačená, jinak v pořádku, velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Prag: Deutsche sozialdemokratische Arbeiterpartei 1932, brož., 48 s., 8° (15 x 23 cm)
Velmi dobrý stav; obálka s malým natržením a dvěma nepatrnými ztrátami.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Gerlingen: Bleicher Verlag 1984, 1. Auflage.
Pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Berlin: Dietz Verlag 1978, váz., 1541 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Dobrý stav; desky trochu opotřebované, s papírovými štítky, na ořízkách je pár stop prachu, na několika stranách je razítko knihovny, na dvou stranách je stará signatura přelepena papírovým štítkem.
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Wien - Leipzig: Verlag für Kulturforschung, zdobená celoplátěná vazba, barevná ořízka, 319 stran s četnými ilustracemi, 5 barevných příloh, jedna pohyblivá, 4° (16 x 23,5 cm)
desky poněkud ušpiněné, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Wien: Heraldisch-Genealogische Gesellschaft "Adler" 1970.
Obálka potrhaná a u hřbetu zahnědlá, horní roh stran 259-280 lehce ohnutý, jinak v pořádku, slušný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Akten des Internationalen Symposiums 30. Oktober – 1. November 2001 in Prag. Praha: Filosofia, nakladatelství Filosofického ústavu AV ČR, 2003.
Pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
München: F. Bruckmann 1920, 2., vermehrte Auflage. Menschen und Moden vom Untergang der alten Welt bis zum Zusammenbruch der modernen Kultur; Band III.
Desky odřené, hřbet dole natržený a horní část hřbetu chybí, vazba naprasklá vpředu před patitulem, mezi stranami 34-35 a vzadu před poslední stranou, papír vzhledem ke stáří zahnědlý, jinak uvnitř be
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Stuttgart - Öhringen: Verlag von August Schaber 1871, poloplátěná vazba s titulem na hřbetu, mramorované desky, XXXIX+204 stran, 8° (13 x 19,5 cm)
okraje desek odřené, vymazaná razítka a signatury stránky zahnědlé, občas hnědé skvrny, celkově ještě použitelný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Prag - Wien: 1983, brož., 102+[22] s., 8° (22 x 24 cm)
Velmi dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Stuttgart: F. Scheible's Buchhandlung 1839, polokožená vazba, mramorované desky a ořízka, 347 stran, 12° (9,5 x 14 cm)
hřbet se ztrátami odřený, stránky částečně silněji zahnědlé a skvrnité, občas otisky prstů, celkově ale ještě použitelný stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zobrazeny položky 2593 až 2608 z 4114 (258 stránek)
Zákazníci sk

![Weltstimmen. Die schönsten Weltbücher in Umrissen. Erster Band. Mit 235 Porträts, Handschriftproben, Bühnenszenen, Lichtbildern, Radierungen und Romanillustrationen [světová literatura, časopis] Weltstimmen. Die schönsten Weltbücher in Umrissen. Erster Band. Mit 235 Porträts, Handschriftproben, Bühnenszenen, Lichtbildern, Radierungen und Romanillustrationen [světová literatura, časopis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/761697-weltstimmen-die-schonsten-17715795441-1024x1024.jpg)
![Frauen. 32 Radierungen [= Insel-Bücherei; 577] [Henri Matisse; akty; portréty; ženy; portréty; lepty] Frauen. 32 Radierungen [= Insel-Bücherei; 577] [Henri Matisse; akty; portréty; ženy; portréty; lepty]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/680623-frauen-32-radierungen-ins-16729157441-1024x1024.jpg)
![Paul Wunderlich. Arbeiten aus dem Hamburger Privatbesitz [Hamburg, Galerie Levy, Mai - August 1973] [umění, katalog, malba] Paul Wunderlich. Arbeiten aus dem Hamburger Privatbesitz [Hamburg, Galerie Levy, Mai - August 1973] [umění, katalog, malba]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/720526-paul-wunderlich-arbeiten--17200854231-1024x1024.jpg)
![Denkschrift über die Maschinenindustrie der Welt. Bestimmt für das Komitee B des vorbereitenden Ausschlusses der internationalen Wirtschaftkonferenz des Völkerbundes. Berlin-Charlottenburg, Oktober 1926 [strojírenství, Německá říše] Denkschrift über die Maschinenindustrie der Welt. Bestimmt für das Komitee B des vorbereitenden Ausschlusses der internationalen Wirtschaftkonferenz des Völkerbundes. Berlin-Charlottenburg, Oktober 1926 [strojírenství, Německá říše]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/756393-denkschrift-uber-die-masc-17634634991-1024x1024.jpg)
![Probleme der kontrastiven Grammatik. Jahrbuch 1969 [jazykověda, kontrastivní gramatika] Probleme der kontrastiven Grammatik. Jahrbuch 1969 [jazykověda, kontrastivní gramatika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/672516-probleme-der-kontrastiven-16630777841-1024x1024.jpg)
![Raubfische (Hecht, Zander, Wels, Barsch) [= Ein Sonderheft der Zeitschrift Blinker, Nr. 68][rybaření, rybářství, dravé ryby, štika, candát, okoun, sumec] Raubfische (Hecht, Zander, Wels, Barsch) [= Ein Sonderheft der Zeitschrift Blinker, Nr. 68][rybaření, rybářství, dravé ryby, štika, candát, okoun, sumec]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/713546-raubfische-hecht-zander-w-17122354151-1024x1024.jpg)
![Freundschaft. Monatsschrift, roč. 6, 1932, č. 3 [časopis; německá sociální demokracie; DSAP; Sudety; sudetští Němci] Freundschaft. Monatsschrift, roč. 6, 1932, č. 3 [časopis; německá sociální demokracie; DSAP; Sudety; sudetští Němci]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/751191-freundschaft-monatsschrif-17575807861-1024x1024.jpg)
![Max Brod. Ein Porträt zum 100. Geburtstag [životopis, Pražský kruh, pražská německá liiteratura, dějiny světové literatury] Max Brod. Ein Porträt zum 100. Geburtstag [životopis, Pražský kruh, pražská německá liiteratura, dějiny světové literatury]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/707025-max-brod-ein-portrat-zum--17048896791-1024x1024.jpg)
![Sittengeschichte des Theaters. ... [dějiny mravů, divadlo] Sittengeschichte des Theaters. ... [dějiny mravů, divadlo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/697903-sittengeschichte-des-thea-16946875731-1024x1024.jpg)
![Adler. Zeitschrift für Genealogie und Heraldik, 8. (XXII.) Band (den ganzen Reihe 87. Jg.), Heft16/17, Juli / Oktober 1970, 1. u. 2. Teil [rakouská genealogie a heraldika, časopis] Adler. Zeitschrift für Genealogie und Heraldik, 8. (XXII.) Band (den ganzen Reihe 87. Jg.), Heft16/17, Juli / Oktober 1970, 1. u. 2. Teil [rakouská genealogie a heraldika, časopis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/736906-adler-zeitschrift-fur-gen-17395389861-1024x1024.jpg)
![Die Bedeutung Bernard Bolzanos für die Gegenwart [Bernard Bolzano, dějiny vědy, dějiny filosofie, etika, náboženská filozofie, přírodní vědy, pedagogika] Die Bedeutung Bernard Bolzanos für die Gegenwart [Bernard Bolzano, dějiny vědy, dějiny filosofie, etika, náboženská filozofie, přírodní vědy, pedagogika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/766567-die-bedeutung-bernard-bol-17774546441-1024x1024.jpg)
![Die Genesis der Volks-Wirtschaft. Zweite Auflage [národohospodářství] Die Genesis der Volks-Wirtschaft. Zweite Auflage [národohospodářství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/727966-die-genesis-der-volks-wir-17295200111-1024x1024.jpg)
![Pavel Janák 1882-1956, Architektur und Kunstgewerbe [Praha, Vídeň, 1982-1984; architektura; nábytek; design; katalog] Pavel Janák 1882-1956, Architektur und Kunstgewerbe [Praha, Vídeň, 1982-1984; architektura; nábytek; design; katalog]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/761889-pavel-janak-1882-1956-arc-17718546721-1024x1024.jpg)
![Wilhelm Blumenhagen's gesammelte Werke. Elfter Band [apart, vazba kůže, sebrané spisy] Wilhelm Blumenhagen's gesammelte Werke. Elfter Band [apart, vazba kůže, sebrané spisy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/680628-wilhelm-blumenhagen-s-ges-16729190981-1024x1024.jpg)