NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Stuttgart: Bei Gebrüder Franckh 1827, váz., 180+160+176, 191+168 s., 12° (10,5 x 14,5 cm)
Dobrý stav; kůže na hřbetech vybledlá, horní ořízky ztmavlé, na první titulní straně jsou poznámky tužkou a perem, část stránek má drobné žluté skvrnky od stáří, cca 30 listů je zahnědlých, jinak strá
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Berlin: Dietz Verlag 1975, váz., 1336 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, na zadních deskách jsou nalepeny štítky, na ořízkách jsou stopy prachu, na několika stranách je razítko knihovny.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Berlin: Erich Reiss Verlag 1931, první vydání, pův. kartonová vazba, 342 stran, 8° (14 x 21 cm), jazyk: německy
obálka chybí, desky ušpiněné, signatura na hřbetu, list patitulu vytržen, deska hřbetu částečně oddělena od bloku, poslední strana s razítkem "Geheime Staatspolizei Staatspolizeileitstelle Prag,
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Frankfurt am Main: Frankfurter Societäts-Druckerei, 1929. 81.-100. Tausend.
Přebal zahnědlý a na hranách trochu odřený, horní ořízka zaprášená, desky skvrnité, uvnitř ale pěkná, bez poškození, celkově vzhledem ke stáří velmi dobrý stav.
1 480Kč
Bez daně: 1 480Kč
Bez daně: 1 480Kč
Stuttgart: Verlag Julius Hoffmann [1920], poloplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, XI+201 stran s četnými fotografickými ilustracemi, 4° (24 x 30 cm)
desky poněkud odřené a otlučené, razítko majitele předsádce a patitulu, první stránky a ořízka s hnědými skvrnami, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
625Kč
Bez daně: 625Kč
Bez daně: 625Kč
Berlin: Ernst Valentin Verlag 1913-1914.
Velmi dobrý stav. Bývalý knihovní exemplář. Desky trochu odřené, plátno na hřbetu nahoře lehce natržené, ořízka mírně zaprášená, str. 361/362 na okraji natržená, jinak uvnitř velmi pěkně zachovalá (vi
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Zürich: Gimpel & Hanover Galerie 1965.
Přebal trochu odřený a nepatrně zašpiněný, uvnitř bez poškození, velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
= Vetriebene – Integration – Verständigung. Themen & Impulse; Band 13. Münster - Berlin: LIT Verlag Dr. W. Hopf 2020.
Velmi pěkný stav.
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Magdeburg: Fritz Wolf Verlag 1919, pův. poloplátěná vazba, [X]+128 stran, 4° (17,5 x 24 cm)
desky poněkud zvlněné a ušpiněné, předsádka se starou vodní skvrnou, uvnitř zahnědlá, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Berlín: Nakladatelství "Dari" (Dari-Verlag) 1927, váz., 12+10+448 s., 4° (24 x 31 cm)
Vcelku dobrý stav. Pouze hřbet mírně vybledlý.
3 060Kč
Bez daně: 3 060Kč
Bez daně: 3 060Kč
Zürich: Verlag Hans Rohr 1983, pevná vazba s přebalem, 191 s., 8° (23 x 20 cm)
Vynikající stav; na přebalu drobná skvrna a nepatrné šmouhy.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Frankfurt am Main: Suhrkamp Verlag 1991, 1. Auflage.
Horní roh přední části přebalu otlačený, horní roh předních desek lehce ohnutý, uvnitř v pořádku - velmi pěkně zachovalá, celkově velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Leipzig: Verlag von S. Hirzel 1936, poloplátěná vazba, VII+343 stran, velké 8° (16 x 22 cm)
okraje desek nepatrně odřené, stránky zahnědlé, na jednom místě drobná poznámka tužkou, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Köln: Gaia Verlag 1992, brož., 183 s., 8° (13 x 20,5 cm)
Velmi dobrý stav; nepatrně nalomená vazba.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Frankfurt am Main - Berlin - München: Verlag Moritz Diesterweg 1976, pův. kart. vazba, XII+190 stran s několika ilustracemi, 4° (17 x 24 cm)
desky poněkud ušpiněné, staré razítko na předsádce, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Wien: Rudolf Sammer, celoplátěná vazba s titulem na hřbetu, 276 stran, rytý frontispis, jinak bez ilustrací, 8° (15 x 21,5 cm), jazyk: německy
poněkud odřená, skosená, uvnitř mírně zahnědlá, celkově ještě dobrý stav
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Zobrazeny položky 2593 až 2608 z 4114 (258 stránek)
Zákazníci sk

![Prager Pitaval [Pražský pitaval, německy] Prager Pitaval [Pražský pitaval, německy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/599802-prager-pitaval-prazsky-pi-16236812061-1024x1024.jpg)
![Möbel und Raumkunst in England 1680-1800 [= Bauformen-Bibliothek; Zweiter Band] [nábytek, interiéry, Anglie, Spojené království]] Möbel und Raumkunst in England 1680-1800 [= Bauformen-Bibliothek; Zweiter Band] [nábytek, interiéry, Anglie, Spojené království]]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/735399-mobel-und-raumkunst-in-en-17382437181-1024x1024.jpg)
![Gottfried Honegger. [Gimpel & Hanover Galerie Zürich, 10. April-12. Mai 1965] [katalog výstavy, reliéfy, litografie] Gottfried Honegger. [Gimpel & Hanover Galerie Zürich, 10. April-12. Mai 1965] [katalog výstavy, reliéfy, litografie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/686307-gottfried-honegger-gimpel-16793958071-1024x1024.jpg)
![„Ausgleich“ als Basis für Verständigung und Versöhnung. Zum Beitrag der Historiker für eine integrative Erinnerungskultur [odsun Sudetských Němců, česko-německé vztahy, kultura paměti, kulturní dějiny] „Ausgleich“ als Basis für Verständigung und Versöhnung. Zum Beitrag der Historiker für eine integrative Erinnerungskultur [odsun Sudetských Němců, česko-německé vztahy, kultura paměti, kulturní dějiny]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/727708-ausgelich-als-basis-fur-v-17291548051-1024x1024.jpg)
![Weltanschauungskristalle. Aufzeichnungen eines Achtzehnjährigen. Bausteine zur Weltauffassung von Morgen [filozofie] Weltanschauungskristalle. Aufzeichnungen eines Achtzehnjährigen. Bausteine zur Weltauffassung von Morgen [filozofie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/761282-weltanschauungskristalle--17708159171-1024x1024.jpg)

![David Herrliberger. Zürcher Kupferstecher und Verleger ["Curyšský mědirytec a vydavatel"; umění; baroko; rytiny; knihy] David Herrliberger. Zürcher Kupferstecher und Verleger ["Curyšský mědirytec a vydavatel"; umění; baroko; rytiny; knihy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/680163-david-herrliberger-zurche-16824320661-1024x1024.jpg)
![Die Prager Moderne: Erzählungen, Gedichte, Manifeste.[Pražská moderna; česká moderní literatura, antologie textů - překlady NJ] Die Prager Moderne: Erzählungen, Gedichte, Manifeste.[Pražská moderna; česká moderní literatura, antologie textů - překlady NJ]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/719890-die-prager-moderne-erzahl-17189728901-1024x1024.jpg)
![Matthias Lexers mittelhochdeutsches Taschenwörterbuch. Einundzwanzigste, überarbeitete Auflage [střední horní němčina, slovník] Matthias Lexers mittelhochdeutsches Taschenwörterbuch. Einundzwanzigste, überarbeitete Auflage [střední horní němčina, slovník]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/755863-matthias-lexers-mittelhoc-17628720091-1024x1024.jpg)
![Die Geheimnisse der Kathedrale von Chartres [Tajemství katedrály v Chartres; gotika; gotická architektura; středověk] Die Geheimnisse der Kathedrale von Chartres [Tajemství katedrály v Chartres; gotika; gotická architektura; středověk]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/713070-die-geheimnisse-der-kathe-17114420971-1024x1024.jpg)
![Von der Urgemeinde bis zum Beginn des 19. Jahrhunderts. 9. Auflage [= Quellenbuch zur Kirchengeschichte. Christentum in Geschichte und Gegenwart; I/II] [círekvní dějiny, náboženství] Von der Urgemeinde bis zum Beginn des 19. Jahrhunderts. 9. Auflage [= Quellenbuch zur Kirchengeschichte. Christentum in Geschichte und Gegenwart; I/II] [círekvní dějiny, náboženství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/749868-von-der-urgemeinde-bis-zu-17561224881-1024x1024.jpg)
![Lichtenberg's ausführliche Erklärung der Hogarth'schen Kupferstiche [mědiryty, Hogarth, výklad] Lichtenberg's ausführliche Erklärung der Hogarth'schen Kupferstiche [mědiryty, Hogarth, výklad]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/620083-lichtenberg-s-ausfuhrlich-16438105571-1024x1024.jpg)