NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Wien: Friedrich Witthauer 1840, pův. kart. vazba s titulem na přední desce a hřbetu, [VIII]+1248 stran s 39 kolorovanými a 6 čb. mědiryty a 3 hudebními přílohami, 8° (14 x 22 cm)
desky poněkud ušpiněné a odřené, štítek na přední desce 2. a 3. sv., občas hnědé skvrny, S. 1031-1039 (a 1 tabule) natržené a děravé, jinak tabule v krásném stavu, celkově velmi dobrý stav
11 000Kč
Bez daně: 11 000Kč
Bez daně: 11 000Kč
Leipzig: Paul List 1925, pův. brož, 8 stran + 64 tabulí s reprodukcemi, velké 4° (13 x 30,5 cm)
hřbet se ztrátami natržený a slepený lepící páskou, rohy stránek ohmatané, razítko na zadní straně titulního listu, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Berlin - Leipzig: B. G. Teubner 1944, pův. brož, 109 stran, 8° (15 x 21 cm)
uvnitř poněkud zahnědlá, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Leipzig: F. A. Brockhaus 1825, váz., XIV+LX+291+[1], [4]+290+[2], [4]+294+[4] s., frontispis + 2 přílohy, 8° (13 x 21 cm)
Velmi dobrý stav; desky jen mírně opotřebované, kůže na pár rozích a na jedné zadní desce trochu odřená, s drobnou ztrátou, předsádky částečně zažloutlé, s hnědými skvrnami od knihařského lepidla, fro
3 750Kč
Bez daně: 3 750Kč
Bez daně: 3 750Kč
Brandenburg: Bey den Gebrüdern Halle 1776, váz., [8]+696 s., 8° (11 x 17,5 cm)
Desky opotřebované, stránky zažloutlé, s drobnými žlutými skvrnkami, pár stránek se ztrátami (opraveno knihvazačem; text nezasažen), chybí několik posledních stránek (697-700) s erraty; dobrý stav.
9 500Kč
Bez daně: 9 500Kč
Bez daně: 9 500Kč
Stuttgart - Ausgsburg: J. G. Cotta'scher Verlag 1855, mramorovaná kartonová vazba, 116 stran, 12° (11,5 x 17 cm)
desky poněkud odřené a potrhané, razítko majitele a podpis na titulu, průběžně menší hnědé skvrny, celkově ještě dobrý stav
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Berlin: Verlag von Paul Parey 1886, zdobená pův. celoplátěná vazba, XVI+735 stran s 9 barevn. tabulemi a ilustracemi v textu, 4° (18 x 25 cm)
desky poněkud ušpiněné a odřené, četné stránky s otisky prstů a ušpiněné, celkově ale ještě dobrý stav
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Velbert: Stadt Velbert - Der Bürgermeister 2003, váz., 88 s., 8° (17 x 23 cm)
Jako nová.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Wien: Verlag Filmpropaganda, Ges.m.b.H. 1931, pův. sešit, 8 stran s ilustracemi, 8° (15 x 23 cm)
nepatrně vyšisované okraje stránek, jinak čistý, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Prag – Leitmeritz – Teplitz: E W. Medau 1837, novější poloplátěná vazba se zlatou ražbou na hřbetu, mramorované desky a řez, XII+246+54 stran, 6 rytin, jedna z nich jako frontispis, kompletní, 13 x 19
hrany desek odřené, uvnitř průběžně hnědé fleky, celkově dobrý stav
4 860Kč
Bez daně: 4 860Kč
Bez daně: 4 860Kč
Leipzig - Berlin: Verlag von B. G. Teubner 1920, brož., VIII+89 s., 8° (15 x 22 cm)
Dobrý stav; obálka, ořízka a stránky zažloutlé, na obálce jsou signatury, na rubu titulního listu razítka knihovny.
730Kč
Bez daně: 730Kč
Bez daně: 730Kč
Hannover: 1980, brož., XXXIX+252 s., 2 listy, 8° (14,5 x 20 cm)
Dobrý stav; obálka vybledlá a mírně opotřebovaná, horní ořízka trochu ztmavlá, se žlutými skvrnkami od stáří.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Prag: J. G. Calve'sche k. u. k. Hof- und Universitäts-Buchhandlung (Josef Koch) 1903, váz., [8]+162+[2] s., 8° (14 x 20 cm)
Na rubu titulní strany podpis majitele napsaný perem, několik stránek mírně zažloutlých; vynikající stav.
1 040Kč
Bez daně: 1 040Kč
Bez daně: 1 040Kč
Lahr: Moritz Schauenburg 1878, polokožená vazba s mramorovanou ořízkou, [VIII]+94 stran, 4° (18 x 26 cm)
desky poněkud odřené, stará razítka a čísla na titulu, průběžně zahnědlé stránky, četné staré poznámky tužkou, celkově ještě dobrý stav
1 400Kč
Bez daně: 1 400Kč
Bez daně: 1 400Kč
Eberswalde - Berlin - Leipzig: Rudolf Müller 1944, pův. sešit, 58 stran, 8° (14 x 22 cm)
stránky zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Wien: Johann Schickh 1830, dobová kart. vazba se zlaceným hřbetem a mramorovanými deskami, 1264 stran s 52 kolorovanými mědiryty (komplet), 4 kolorované obrázky vozů, 1 mapa a 1 příloha s hmyzem, 8° (
desky poněkud odřené, hřbet prvního svazku otlučený, rohy desek ohnuté, občas hnědé skvrny, několik tabulí nepatrně zahnědlých, celkově velmi dobrý stav
13 400Kč
Bez daně: 13 400Kč
Bez daně: 13 400Kč
Zobrazeny položky 2593 až 2608 z 4114 (258 stránek)
Zákazníci sk

![Daumier und die Politik. 64 Tiefdruckreproduktionen nach Originallithographien. Mit einer Einleitung und Bildtexten [litografie, grafika] Daumier und die Politik. 64 Tiefdruckreproduktionen nach Originallithographien. Mit einer Einleitung und Bildtexten [litografie, grafika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/684685-daumier-und-die-politik-6-16771768491-1024x1024.jpg)
![Kaufmännisches Rechnen. II. Teil. Nachdruck der vierzehnten Auflage [účetnictví, obchod, učebnice] Kaufmännisches Rechnen. II. Teil. Nachdruck der vierzehnten Auflage [účetnictví, obchod, učebnice]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/727297-kaufmannisches-rechnen-ii-17286536271-1024x1024.jpg)
![Abriss der Staatsverfassung der vornehmsten Länder in Amerika [geografie; zeměpis; staré tisky; USA; Karibik; Jižní] Abriss der Staatsverfassung der vornehmsten Länder in Amerika [geografie; zeměpis; staré tisky; USA; Karibik; Jižní]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/679802-abriss-der-staatsverfassu-16717203541-1024x1024.jpg)
![Hermann und Dorothea [Heřman a Dorota, divadlo, hry] Hermann und Dorothea [Heřman a Dorota, divadlo, hry]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/718914-hermann-und-dorothea-herm-17181038101-1024x1024.jpg)
![Die Winterblumen. Anleitung für Gärtner und Gartenliebhaber zur Winterkultur der für den Schmuck der Wohnräume ... [zimní květiny, zahradnictví] Die Winterblumen. Anleitung für Gärtner und Gartenliebhaber zur Winterkultur der für den Schmuck der Wohnräume ... [zimní květiny, zahradnictví]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/755560-die-winterblumen-anleitun-17625288911-1024x1024.jpg)
![Schmuck und andere Kostbarkeiten [kovové šperky; starožitnosti; umění; kovolitectví; kovotepectví; dekorace] Schmuck und andere Kostbarkeiten [kovové šperky; starožitnosti; umění; kovolitectví; kovotepectví; dekorace]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/712373-schmuck-und-andere-kostba-17105034991-1024x1024.jpg)
![Ich bleib' bei dir bis morgen früh ... Ein Film von Hermann Kosterlitz und Wolfgang Wilhelm, Regie: Johannes Meyer [= Illustrierter Film-Kurier; Nr. 326] [film, filmový prospekt, 30. léta] Ich bleib' bei dir bis morgen früh ... Ein Film von Hermann Kosterlitz und Wolfgang Wilhelm, Regie: Johannes Meyer [= Illustrierter Film-Kurier; Nr. 326] [film, filmový prospekt, 30. léta]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/749361-ich-bleib-bei-dir-bis-mor-17549144131-1024x1024.jpg)

![Stolypinische Agrarreform und Feldgemeinschaft [Pjotr Stolypin; agrární reformy; Rusko; historie, dějiny Ruska] Stolypinische Agrarreform und Feldgemeinschaft [Pjotr Stolypin; agrární reformy; Rusko; historie, dějiny Ruska]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/703792-stolypinische-agrarreform-17014421431-1024x1024.jpg)
![Acta Creationis [dějepisectví; historiografie; Československo; historie; dějiny Československa; 20. století; exil] Acta Creationis [dějepisectví; historiografie; Československo; historie; dějiny Československa; 20. století; exil]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/744345-acta-creationis-dejepisec-17479201411-1024x1024.jpg)
![Emaus. Kurzgefasste Geschichte und Beschreibung der Kirche und des Klosters Unserer L. Frau von Montserrat zu Emaus in Prag [Emauzy; Emauzský klášter; Na Slovanech; benediktini; dějiny; historie; Praha] Emaus. Kurzgefasste Geschichte und Beschreibung der Kirche und des Klosters Unserer L. Frau von Montserrat zu Emaus in Prag [Emauzy; Emauzský klášter; Na Slovanech; benediktini; dějiny; historie; Praha]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/596613-emaus-kurzgefasste-geschi-16202972771-1024x1024.jpg)
![Kant und Helmholtz über den Ursprung und die Bedeutung der Raumanschauung und der geometrische Axiome [geometrie, prostor, vazba kůže] Kant und Helmholtz über den Ursprung und die Bedeutung der Raumanschauung und der geometrische Axiome [geometrie, prostor, vazba kůže]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/694841-kant-und-helmholtz-uber-d-16892582911-1024x1024.jpg)
![Kaufmännisches Rechnen für Einzelhandelsklassen. In 3 Teilen. 1. Teil. 9. und 10. verbesserte Auflage. 29. bis 38. Tausend [počty, účetnictví, ekonomika] Kaufmännisches Rechnen für Einzelhandelsklassen. In 3 Teilen. 1. Teil. 9. und 10. verbesserte Auflage. 29. bis 38. Tausend [počty, účetnictví, ekonomika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/733068-kaufmannisches-rechnen-fu-17358135691-1024x1024.jpg)
![Wiener Zeitschrift für Kunst, Literatur, Theater und Mode. 1830. Erstes-Viertes Quartal [2 svazky, Jänner-Dezember, č. 1-156], móda, staré tisky vazba, kolorované mědiryty] Wiener Zeitschrift für Kunst, Literatur, Theater und Mode. 1830. Erstes-Viertes Quartal [2 svazky, Jänner-Dezember, č. 1-156], móda, staré tisky vazba, kolorované mědiryty]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/765250-wiener-zeitschrift-fur-ku-17761710491-1024x1024.jpg)