NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Berlin: Julius Springer 1913.
Bývalý knihovní exemplář s razítky a signaturami, desky zaprášené a zašpiněné, vzadu a na hřbetu natržené, dole hřbet zpevněný lepicí páskou, titulní strana trochu ohmataná, uvnitř bez poškození, strá
1 480Kč
Bez daně: 1 480Kč
Bez daně: 1 480Kč
Wien: Bei Anton v. Haykul, Buchdrucker, und bei Michael Lechner, Buchhändler 1828, váz., XVI+648 s., 8° (12,5 x 19,5 cm)
Dobrý stav; pokryv na deskách opotřebovaný, s natrženími a ztrátami, rohy desek mírně naražené, na přídeští je exlibris lékárníka z Bielefeldu a na titulní straně jeho razítko, na pár stranách jsou dr
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Wien: Verlag des Vereines 1898, komplet 52 čísel s obsahem, poloplátěná vazba, mramorované desky, XI+764 stran textu+22 tabulí + 64 stran Literaturblatt, 2° (26 x 33 cm)
okraje desek odřené, u horního kapitálku nepatrně natržená, starý knihovní exemplář se štítkem na hřbetu, signaturami a razítky, strany 445-448 u č. 29 chybí, celkově ale dobrý stav
1 470Kč
Bez daně: 1 470Kč
Bez daně: 1 470Kč
Bindlach: Gondrom Verlag 1995, 367 s., 4° (18,5 x 25,5 cm)
Desky na hřbetě trochu vybledlé, jeden roh naražený; vynikající stav.
270Kč
Bez daně: 270Kč
Bez daně: 270Kč
Tübingen: Verlag von J. C. B. Mohr (Paul Siebeck) 1913, pevná poloplátěná vazba, IV+459 s., 8° (15 x 22 cm)
Dobrý stav; desky jsou trochu opotřebované, na přídeští a předsádce jsou exlibris, na titulní straně je razítko z knihovny.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brünn [Brno]: Václav Kovanda 1934, neváz., 8 s., 4° (20,5 x 26 cm)
Vynikající stav; stránky mírně zažloutlé.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Prag: Gedruckt bei Johann H. Pospissil [Jan Hostivít Pospíšil] 1832, brož., 76 s. + frontispis, 8° (11 x 18,5 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, s nalepeným štítkem, stránky zažloutlé, s ohnutými a opotřebovanými růžky.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Prag - Leitmeritz - Teplitz: C. W. Medau 1839, pův. kart. vazba., IV+74 stran, 12° (10,5 x 17 cm), jazyk: německy
zevně ohmataná a mírně odřená, lehce skvrnitá, občas nepatrné poznámky tužkou, celkově velmi dobrý stav
1 540Kč
Bez daně: 1 540Kč
Bez daně: 1 540Kč
Berlin: Hermann Barsdorf Verlag 1922, pův. brož, IX+500 stran, velké 8° (15,5 x 21,5 cm)
ve hřbetu natržená, zevně odřená, uvnitř zahnědlé stránky, celkově ještě dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Berlin-Leipzig: VIVA (Frankes Verlag) 1922, váz., 163 s., 8° (13,5 x 20 cm)
Dobrý stav; desky mírně opotřebované a vybledlé, ořízka zažloutlá, na přední předsádce jsou razítka a šmouhy.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Wien: M. Auer’s Verlagshandlung 1861, poloplátěná vazba s nalepenou přední a zadní stranou pův. obálky, [II]+266 stran, 8° (13 x 18,5 cm)
nálepka na přední desce, exlibris na předsádce, několik málo knihovních razítek a signatur, občas podtrhání tužkou, celkově ale dobrý stav
1 950Kč
Bez daně: 1 950Kč
Bez daně: 1 950Kč
Původní sešit s nalepeným vyobrazením na přední straně obálky, 20 stran s 10 vyobrazeními 15,5 x 23 ..
Obálka zahnědlá a trochu skvrnitá, vpředu signatura knihovny a podpis dřívějšího majitele, dolní roh prvních dvou stran zašpiněný, jinak uvnitř pěkná, celkově v dobrém stavu. / Umschlag gebräunt u. le
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Liberec: Nakladatelství 555 2001, váz., 156 s., 4° (23 x 21,5 cm)
Téměř jako nová.
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
München - Basel: Ernst Reinhardt Verlag 1959, celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, pův. obálka, 536 stran, 4° (17 x 24 cm)
okraje obálky zmuchlané, jinak perfektní, celkově výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Graz: Verlag des Landesverbandes für Fremdenverkehr 1905, pův. brož., XI+344 stran, 8° (12 x 19 cm)
desky se ztrátami odřené, ušpiněné se štítkem, vazba na jednom místě rozpadlá, razítko majitele na titulu, stránky zahnědlé, celkově použitelný stav
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Wien - Pest - Leipzig: A. Hartleben's Verlag 1880, zdobená pův. celoplátěná vazba, mramorovaná ořízka, zdobené předsádky, XVI+632 stran s četnými ilustracemi a příklady, některé barevné a na tabulích,
míně skosená, hrany desek mírně odřené, občas otisky prstů, jinak čistá celkově velmi dobrý stav
2 300Kč
Bez daně: 2 300Kč
Bez daně: 2 300Kč
Zobrazeny položky 2593 až 2608 z 4113 (258 stránek)
Zákazníci sk

![Wissenschaftliche Grundlagen der Erdölbearbeitung [Vědecké principy zpracování ropy; chemie, fyzika, ropa, nafta, petrochemický průmysl] Wissenschaftliche Grundlagen der Erdölbearbeitung [Vědecké principy zpracování ropy; chemie, fyzika, ropa, nafta, petrochemický průmysl]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/693241-wissenschaftliche-grundla-16868242581-1024x1024.jpg)
![Zeitschrift des österreichischen Ingenieur- und Architekten-Vereines; Fünfzigster Jahrgang (50.) Jahrgang. Mit 764 Seiten Text, 22 Tafeln und 64 Seiten Literaturblatt [inženýrství, architektura, Rakousko-Uhersko] Zeitschrift des österreichischen Ingenieur- und Architekten-Vereines; Fünfzigster Jahrgang (50.) Jahrgang. Mit 764 Seiten Text, 22 Tafeln und 64 Seiten Literaturblatt [inženýrství, architektura, Rakousko-Uhersko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/763975-zeitschrift-des-osterreic-17747929461-1024x1024.jpg)
![Die schönsten Indianer-Geschichten [Indiánské příběhy] Die schönsten Indianer-Geschichten [Indiánské příběhy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/575997-die-schonsten-indianer-ge-15911094251-1024x1024.jpg)
![Arbeiter-Zeitung. Organ der österreichischen Sozialdemokratie, roč. 1, 1934, č. 35 [exil; Rakousko; sociální demokracie] Arbeiter-Zeitung. Organ der österreichischen Sozialdemokratie, roč. 1, 1934, č. 35 [exil; Rakousko; sociální demokracie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/724491-arbeiter-zeitung-organ-de-17256133731-1024x1024.jpg)
![Verfallene Denkmäler des frommen Sinnes [1832; kostel svatého Kříže Většího; klášter cyriaků; kláštery; kostely; Praha] Verfallene Denkmäler des frommen Sinnes [1832; kostel svatého Kříže Většího; klášter cyriaků; kláštery; kostely; Praha]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/759006-verfallene-denkmaler-des--17682160961-1024x1024.jpg)

![Das Kamasutram des Vatsyayana... [kámasútra, erotika, Indie] Das Kamasutram des Vatsyayana... [kámasútra, erotika, Indie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/679074-das-kamasutram-des-vatsya-16709429981-1024x1024.jpg)
![Marx und die Gewerkschaften [Marx a odbory, 1922; odborové hnutí; marxismus] Marx und die Gewerkschaften [Marx a odbory, 1922; odborové hnutí; marxismus]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/717444-marx-und-die-gewerkschaft-17164582211-1024x1024.jpg)
![Österreichischer Militär-Kalender für das Jahr 1861. Zwölfter Jahrgang [vojenský kalendář, Rakousko-Uhersko] Österreichischer Militär-Kalender für das Jahr 1861. Zwölfter Jahrgang [vojenský kalendář, Rakousko-Uhersko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/754843-osterreichischer-militar--17615795881-1024x1024.jpg)

![Album starých pohlednic - Podkrkonoší [pohledy; pohlednice; fotografie; Krkonoše; severní Čechy; Sudety] Album starých pohlednic - Podkrkonoší [pohledy; pohlednice; fotografie; Krkonoše; severní Čechy; Sudety]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/667530-album-starych-pohlednic-p-16575322601-1024x1024.jpg)
![Pädagogische Psychologie für höhere Schulen [pedagogická psychologie, vysoké školy] Pädagogische Psychologie für höhere Schulen [pedagogická psychologie, vysoké školy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/711073-padagogische-psychologie--17092141551-1024x1024.jpg)
![Nach Steiermark! Jahrbuch des Landesverbandes für Fremdenverkehr. Nachweisung von Sommerstationen in Steiermark. Mit 145 Illustrationen [průvodce, bedekr, Štýrsko, Rakousko, Alpy] Nach Steiermark! Jahrbuch des Landesverbandes für Fremdenverkehr. Nachweisung von Sommerstationen in Steiermark. Mit 145 Illustrationen [průvodce, bedekr, Štýrsko, Rakousko, Alpy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/747103-nach-steiermark-jahrbuch--17519835831-1024x1024.jpg)
![Illustrirte Geschichte der Schrift [ilustrované dějiny písma, písmo, typografie] Illustrirte Geschichte der Schrift [ilustrované dějiny písma, písmo, typografie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/615508-illustrirte-geschichte-de-16390644321-1024x1024.jpg)