NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Hannover: 1980, brož., XXXIX+252 s., 2 listy, 8° (14,5 x 20 cm)
Dobrý stav; obálka vybledlá a mírně opotřebovaná, horní ořízka trochu ztmavlá, se žlutými skvrnkami od stáří.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Lahr: Moritz Schauenburg 1878, polokožená vazba s mramorovanou ořízkou, [VIII]+94 stran, 4° (18 x 26 cm)
desky poněkud odřené, stará razítka a čísla na titulu, průběžně zahnědlé stránky, četné staré poznámky tužkou, celkově ještě dobrý stav
1 400Kč
Bez daně: 1 400Kč
Bez daně: 1 400Kč
Eberswalde - Berlin - Leipzig: Rudolf Müller 1944, pův. sešit, 58 stran, 8° (14 x 22 cm)
stránky zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Wien: Friedrich Witthauer 1842, celoplátěná vazba s titulem na hřbetu, 1560 stran s 36 (z pův. 39) kolorovaných mědirytů (Wiener Moden) a 6 čb. tabulí (3 portréty a 3 obrazy vozů), 4 skládané hudební
desky poněkud ušpiněné a odřené, uvnitř občas hnědé skvrny, chybí obrázky č. 6, 18 a 20, celkově velmi dobrý stav
11 000Kč
Bez daně: 11 000Kč
Bez daně: 11 000Kč
Düsseldorf: A. Bagel 1930.
Desky trochu prohnuté, papír přesádky zahnědlý, uvnitř čistá, pěkně zachovalá, celkově velmi dobrý stav.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Prag: Verlegt und zu haben bei Johann Diesbach 1806, C+[12]+[418] s., 1 příloha/frontispis, 8° (12 x 19 cm)
Horší stav; desky opotřebované a odřené, vazba prasklá, knižní blok rozdělený (viz foto), několik dvojlistů odděleno z vazby, poslední dva listy mají větší skvrny od vody a stopy po činnosti larev/hmy
3 750Kč
Bez daně: 3 750Kč
Bez daně: 3 750Kč
Berlin: Im Propyläen-Verlag [1921-1922], váz., XXIV+319+339+355+337+344+361 s., 8° (13,5 x 22,5 cm)
Velmi dobrý stav; pokryv hřbetu zažloutlý a trochu ztmavlý, některé rohy desek mírně naražené, na titulu (nebo patitulu) každého svazku je perem vepsán podpis majitele, další známky staří a opotřebení
1 750Kč
Bez daně: 1 750Kč
Bez daně: 1 750Kč
Berlin: Neuer Deutscher Verlag 1931, brož., 404 s., 8° (13 x 19 cm)
Uspokojivý stav; přebal potrhaný, rozpadlý na tři části, knižní blok částečně na hřbetu odlepen od obálky, samotný knižní blok ve velmi dobrém stavu.
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Halle a. d. S.: Otto Hendel, celoplátěná vazba s černou a zlatou ražbou, červená ořízka, XII+334 stran+reklama, 8° (12,5 x 18 cm)
exlibris na přídeští, vyšisované okraje stránek, jinak čistá, celkově dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Hostivice: Baron – Dobrovolný svazek obcí Mariánskolázeňsko 2013.
Velmi pěkný stav, pouze horní hrana zadní strany desek je na jednom místně otlačená.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Wien: Verlag Filmpropaganda, Ges.m.b.H., pův. sešit, 8 stran s ilustracemi, 8° (15 x 23 cm)
ve hřbetu natržený, nepatrně vyšisované okraje stránek, jinak čistý, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Prag (Praha): Bursík & Kohout 1902.
Titulní strana trochu zohýbaná, jinak v pořádku, pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Prag: 1928, váz., 176 s., 8° (16 x 23,5 cm)
Dobrý stav; desky mírně opotřebované, na předsádkách jsou razítka a signatury, stránky zažloutlé, na několika stranách je razítko knihovny, na několika titulních stranách je poštovní razítko a zbytky
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Düsseldorf: Julius Buddeus 1866-1879, polokožené vazby se zlatou ražbou na hřbetu, mramorovaná ořízka, XIV+492; XII+428; XXI+686; XIX+749; XIX+642; XVI+586; XII+688; XIV+596 stran s četnými ilustracem
knihovnické štítky na předsádkách, razítka na titulních listech, desky odřené, místy hnědé skvrny, sv. 1-2 a 5 mají hřbet spravovaný přelepenou kůží, u sv. 3 natržený horní kapitálek a u sv. 7 a 8 je
2 550Kč
Bez daně: 2 550Kč
Bez daně: 2 550Kč
Stuttgart: Franz Heinrich Köhler 1840, pův. brož, VIII+240 stran, 12° (11 x 15,5 cm)
zevně poněkud odřená a ušpiněná, ohnuté rohy stránek, ušpiněné okraje, občas podtrhaná a hnědé skvrny, jinak čistá
700Kč
Bez daně: 700Kč
Bez daně: 700Kč
Berlin - Leipzig: Erich Schmidt Verlag 1943, pův. sešit, 43 stran, 8° (15 x 21 cm)
přední deska se signaturou a štítkem, některé stránky natržené, unvitř zahnědlá, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 2593 až 2608 z 4112 (257 stránek)
Zákazníci sk

![Acta Creationis [dějepisectví; historiografie; Československo; historie; dějiny Československa; 20. století; exil] Acta Creationis [dějepisectví; historiografie; Československo; historie; dějiny Československa; 20. století; exil]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/744345-acta-creationis-dejepisec-17479201411-1024x1024.jpg)
![Kant und Helmholtz über den Ursprung und die Bedeutung der Raumanschauung und der geometrische Axiome [geometrie, prostor, vazba kůže] Kant und Helmholtz über den Ursprung und die Bedeutung der Raumanschauung und der geometrische Axiome [geometrie, prostor, vazba kůže]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/694841-kant-und-helmholtz-uber-d-16892582911-1024x1024.jpg)
![Kaufmännisches Rechnen für Einzelhandelsklassen. In 3 Teilen. 1. Teil. 9. und 10. verbesserte Auflage. 29. bis 38. Tausend [počty, účetnictví, ekonomika] Kaufmännisches Rechnen für Einzelhandelsklassen. In 3 Teilen. 1. Teil. 9. und 10. verbesserte Auflage. 29. bis 38. Tausend [počty, účetnictví, ekonomika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/733068-kaufmannisches-rechnen-fu-17358135691-1024x1024.jpg)
![Wiener Zeitschrift für Kunst, Literatur, Theater und Mode. 1842. Erstes-Drittes Quartal [3 svazky, Jänner-September, č. 1-195] [móda, kolorované mědiryty] Wiener Zeitschrift für Kunst, Literatur, Theater und Mode. 1842. Erstes-Drittes Quartal [3 svazky, Jänner-September, č. 1-195] [móda, kolorované mědiryty]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/765240-wiener-zeitschrift-fur-ku-17761691591-1024x1024.jpg)
![Ursprüngliche, chronologische Geschichte Böhmens, sv. 1 [Dějiny Čech, 1806; historie; České království; středověk] Ursprüngliche, chronologische Geschichte Böhmens, sv. 1 [Dějiny Čech, 1806; historie; České království; středověk]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/727409-ursprungliche-chronologis-17288983821-1024x1024.jpg)
![Charakter. Deutsch von F. Dobbert [= Bibliothek der Gesamt-Litteratur; 756-759] [etika, výchova] Charakter. Deutsch von F. Dobbert [= Bibliothek der Gesamt-Litteratur; 756-759] [etika, výchova]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/718952-charakter-deutsch-von-f-d-17181102611-1024x1024.jpg)
![Jede Frau hat ein Geheimnis, Regie: Max Obal [= Illustrierter Film-Kurier; Nr. 1102] [film, filmový prospekt, 30. léta] Jede Frau hat ein Geheimnis, Regie: Max Obal [= Illustrierter Film-Kurier; Nr. 1102] [film, filmový prospekt, 30. léta]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/749389-jede-frau-hat-ein-geheimn-17549165981-1024x1024.jpg)
![Der Hass der Völker und die österreichischen Universitäten [Národnostní problémy (nesnášenlivost) na rakouských univerzitách, Rakousko-Uhersko, dějiny univerzit, národnostní otázka ] Der Hass der Völker und die österreichischen Universitäten [Národnostní problémy (nesnášenlivost) na rakouských univerzitách, Rakousko-Uhersko, dějiny univerzit, národnostní otázka ]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/703877-der-hass-der-volker-und-d-17016900091-1024x1024.jpg)
![Der Klassenkampf in der Čechoslowakei, roč. 2, 1928, č. 1-11 [sociální demokracie; Československo; odbory] Der Klassenkampf in der Čechoslowakei, roč. 2, 1928, č. 1-11 [sociální demokracie; Československo; odbory]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/744532-der-klassenkampf-in-der-c-17482624431-1024x1024.jpg)
![Geschichte der bildenden Künste [dějiny výtvarného umění v 8 svazcích svázaných do 7, vazba kůže] HOL Geschichte der bildenden Künste [dějiny výtvarného umění v 8 svazcích svázaných do 7, vazba kůže] HOL](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/597744-geschichte-der-bildenden--16213485071-1024x1024.jpg)
![Sechs Tausend deutsche Sprüchwörter und Redensarten [= Bibliothek des Frohsinns; Viertes und fünftes Bändchen] [rčení] Sechs Tausend deutsche Sprüchwörter und Redensarten [= Bibliothek des Frohsinns; Viertes und fünftes Bändchen] [rčení]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/694935-sechs-tausend-deutsche-sp-16895947741-1024x1024.jpg)
![Die Steuervergünstigungen für Wehrmachtangehörige, Kriegbeschädigte und Kriegshinterbliebene [= Beihefte zum Steuerrecht von A bis Z; Heft 3] [daně, právo, slevy na daních, válka] Die Steuervergünstigungen für Wehrmachtangehörige, Kriegbeschädigte und Kriegshinterbliebene [= Beihefte zum Steuerrecht von A bis Z; Heft 3] [daně, právo, slevy na daních, válka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/733244-die-steuervergunstigungen-17364292701-1024x1024.jpg)