NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
De Musica Disputationes Pragenses; II
Smetana, Robert (ed.)
Kassel - Basel - Tours - London: Bärenreiter 1974, celoplátěná vazba se zlatou ražbou na přední desce a hřbetu, pův. obálka, 220 stran, 4° (17 x 24,5 cm), jazyk: německy
obálka u kapitálků odřená, jinak perfektní, celkově výborný stav
333Kč
Bez daně: 333Kč
Die Handelsplätze in den Gebirgsregionen der Grafschaft Görz [Gorice, Gorizia, severní Itálie, Rakousko-Uhersko, obchod, ekonomie, geografie]
Dvorský, Viktor
Prag: Geographisches Institut der Böhmischen Universität – Selbstverlag 1907. [= Travaux geographiques Tcheques; 8]
Desky trochu zašpiněné a na okrajích zahnědlé, uvnitř bez poškození, stránky dosud nerozřezány, velmi dobrý stav.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Gliederung der Stadtbücher Nord- und Westböhmens [městské knihy; Sudety; archivnictví; historie; dějiny]
Wenisch, Rudolf
Komotau [Chomutov]: Im Selbstverlage des Vereines [Verein für Geschichte der Deutschen in Böhmen] 1931, brož., 82 s., 8° (14 x 21 cm)
Dobrý stav; obálka zažloutlá, mírně opotřebovaná, vzadu trochu zašpiněná.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Im Reiche der Chemie. Eine leichtfaßliche Schilderung der hauptsächlichsten chemischen Tatsachen und Anleitung zu praktischen Versuchen mannigfaltigster Art. Mit 53 Figuren im Text	[populárně naučná literatura]
Vogel, Gustav
Berlin - Leipzig - Wien - Zürich: W. Vobach & Co. 1922, pův. poloplátěná vazba, VIII+129 stran s 53 ilustracemi v textu, 4° (16,5 x 24 cm)
desky poněkud ušpiněné, na hranách odřené, stránky zahnědlé, jinak hezká, celkově velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Geschichte des Oströmischen Reiches unter den Kaisern Arcadius und Theodosius II. [dějiny, Byzanc, Východořímská říše]
Güldenpenning, Albert
Halle: Max Niemeyer 1885, poloplátěná vazba s ražbou na hřbetu, mramorovaná ořízka, zdobené předsádky, XIV+425 stran, 4° (17 x 23,5 cm)
okraje desek odřené, horní kapitálek natržená, podpis majitele na titulní straně, některé stránky opraveny papírovými proužky, občas podtrhaná, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
1 700Kč
Bez daně: 1 700Kč
AIZ [Arbeiter-Illustrierte-Zeitung; A-I-Z], roč. 12, 1933, č. 46 [časopis; fotografie; nacismus; antifašismus]
Prokop, Paul (ed.)
Prag: AIZ 1933, neváz., 16 [769-784] s., 4° (28 x 38 cm)
Velmi dobrý stav; okraje stránky mírně opotřebované, s pár nepatrnými natrženími.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Die Kunst. Gespräche des Meisters gesammelt von Paul Gsell. Mit 87 Abbildungen. 35.-40. Tausend [sochařství, Rodin]
Rodin, Auguste
Leipzig: Kurt Wolff Verlag 1937, pův. celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, 183 stran s 87 ilustracemi na tabulích, 4° (16 x 23,5 cm)
dolní okraje desek nepatrně odřené, jinak nepoškozená, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Der Reichsberufswettkampf [Německo; propaganda; nacismus; dělnictvo; řemesla; řemeslo]
Artur Axmann
Berlin: Junker und Dünnhaupt Verlag 1938, poloplátěná pevná vazba, 382+[60] s., 8° (17,5 x 25 cm)
Dobrý stav; vazba poškozená (viz foto), desky zašlé, na předsádkách a ořízce drobné žluté skvrnky, stránky čisté.
2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
System der practischen Arzeneymittellehre. 2. Besondere Arzeneymittellehre; Zweyte Abtheilung, enthaltend die stärkenden oder tonischen Arzeneystoffe [pouze tento 3. svazek, lékařství, lékárnictví]
Herrmann, Leopold Franz
Wien: Gehlen’sche Erben 1830, kartonová vazba se štítkem na hřbetu, mramorované desky, žlutá ořízka, 480 stran, 8° (14 x 20,5 cm)
poněkud skosená, desky odřené a ušpiněné, na začátku a na konci hnědé skvrny a stará skvrna po vodě, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
2 999Kč
Bez daně: 2 999Kč
Rote Revue, roč. 13, 1933-1934, č. 1-12 [Švýcarsko; socialismus; sociální demokracie; časopis]
Zürich: Sozialdemokratische Partei Schweiz - Genossenschaftsdruckerei Zürich 1933-1934, váz., 384 s., 8° (16 x 22 cm)
Velmi dobrý stav; na zadní desce je nalepen štítek, na předsádkách je několik razítek a signatura, na některých obálkách je dobové razítko s adresou, obálky mírně ořezány knihvazačem, výjimečně se zna
2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Kurz gefasste Geschichte des Bisthums und der Diöcese Budweis [České Budějovice; historie; dějiny; diecéze; biskupství]
Mardetschläger, Franz
Budweis: Ig. Wolf 1885, brož., VII+359 s., 8° (13 x 20,5 cm)
Obálka vybledlá, s menšími skvrnkami, pár stránek s malým počtem žlutých skvrnek; velmi dobrý stav.
3 750Kč
Bez daně: 3 750Kč
Der Simpl, roč. 2, 1934, č. 7 [politická satira; karikatura; Simplicus; Simplicissimus; antifašismus; umění]
M. Popper (ed.), Erich Godal [Eric Jacob Goldbaum], Antonín
Prag: Der Simpl 1935, neváz., 12 s., 4° (25 x 35 cm)
Vynikající stav; obálka mírně opotřebovaná, na přehybu s drobným natržením, některé stránky s nepatrným opotřebením na okrajích.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Unterrichtshefte für den gesammten Maschinenbau und die ihm verwandten Zweige des technischen Wissens. [7]. [pouze obrazová příloha, strojírenství]
[Leipzig: Schäfer 1878], polokožená vazba s titulem na hřbetu LXXX+XX+I+I+I listů, 4° (20 x 28 cm), jazyk: německy
hřbet silněji odřený, listy XXVI-XXVII mírně natržené, některé llisty zažloutlé, celkově velmi dobrý stav
1 300Kč
Bez daně: 1 300Kč
Kulturkontakt, Kulturkonflikt. Zur Erfahrung des Fremden. ... [sociologie, konference, sborník]
Greverus, Ina-Maria - Köstlin, Konrad - Schilling, Heinz (ed
Frankfurt am Main: Institut für Kulturanthropologie und Europäische Ethnologie 1988, 2 svazky, pův. brož, 760 stran s četnými ilustracemi, 4° (17,5 x 24,5 cm)
zevně poněkud odřené a ušpiněné, nepatrně vyšisované okraje stránek, jinak čisté, celkově velmi dobrý stav
480Kč
Bez daně: 480Kč
Karl Marx, Friedrich Engels: Gesamtausgabe (MEGA), sv. I/26, Text + Apparat [sebrané spisy; kritické vydání; Dialektika přírody; Dialektik der Natur]
Marx, Karl [Karel] - Engels, Friedrich [Bedřich]
Berlin: Dietz Verlag 1985, váz., 1111 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Dobrý stav; desky trochu opotřebované, na ořízkách jsou stopy prachu, na několika stranách je razítko knihovny, na dvou stranách je signatura psaná propiskou.
1 750Kč
Bez daně: 1 750Kč
Die directen Steuern. Zusammenstellung der Vorschriften zur Benützung für die Steuerämter [přímé daně. Přehled předpisů pro finanční úřady]
Wien: kaiserlich-königliche Hof- u. Staatsdruckerei 1903, polokožená vazba, XII+319 stran, 4° (19 x 26 cm), jazyk: německy
desky odřené a zohýbané, signatura na hřbetu, okraje stran se starými vodním skvrnami, poznámky na titulní straně, rohy stránek s otisky prstů, stránky zvlněné, ještě přijatelný stav
280Kč
Bez daně: 280Kč
 
Valentinská © 2021