NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
G. E. Lessing's gesammelte Werke. Neue rechtmäßige Ausgabe. Zehnter Band [dopisy; Briefe; osvícenství, 18. století]
Gotthold Ephraim Lessing
Leipzig: G. J. Göschen 1857, vázaná, s. 376, 16° (11,5 x 15 cm)
Velmi dobrý stav.
75Kč
Bez daně: 75Kč
Tabellen für den Behälter- und Kesselbau. Herausgegeben vom Zimmermann & Co. Maschinenfabrik Ludwigshafen am Rhein [kotle, tabulky]
Müller, R.
München - Berlin: Verlag von R. Oldenbourg 1931, pův. poloplátěná vazba, 13 tabulek, 4° (17 x 24,5 cm)
nepoškozená, výborný stav
380Kč
Bez daně: 380Kč
Vierteljahreshefte für Zeitgeschichte; 27. Jahrgang 1979, 3. Heft, Juli [historie, historiografie, časopis]
Bracher, Karel Dietrich - Schwarz, Hans Peter (eds.)
Stuttgart: Deutsche Verlags-Anstalt GmbH 1979, pův. brož., strany 325-470+45-64, 4° (16 x 24 cm)
nálepka na přední desce, jinak perfektní, celkově výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Demos. Ethnographische und folkloristische Informationen; 6/1 (1965)	[časopis, etnografie, folkloristika]
Berlin: Akademie-Verlag 1965, pův. brož, 142 sloupků, velké 4° (21 x 29,5 cm)
zevně poskvrněné, uvnitř poněkud zahnědlé/vyšisované okraje, jinak čisté
80Kč
Bez daně: 80Kč
Louis Comfort Tiffany [moderní umění, užité umění, umělecké řemeslo, vitráže, umělecké sklo, favrile glass, interiérový design, secese]
McKean, Hugh F.
Weingarten: Kunstverlag Weingarten 1988, 2. Auflage. Fotos von Will Rousseau u. a., aus dem Amerikanischen ins Deutsche von Heidewig Fankhänel
Pěkný stav. Desky na okrajích mírně prohnuté, jinak zcela v pořádku.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Elisabeth, Kaiserin von Österreich, Königin von Ungarn. Ihr Leben, ihre Seele, ihre Welt [císařovna Sisi; Sissi; Alžběta Bavorská; Habsburkové]
Thiele, Johannes
Wien: Christian Brandstätter Verlag 2011, brož., 319 s., 4° (24 x 32 cm)
Obálka mírně opotřebovaná; velmi dobrý stav.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Zeitschrift des Vereines deutscher Ingenieure, roč. 47, 1903, sv. 1, č. 1-26 [strojírenství; stroje; strojírenský průmysl]
Th. Peters (ed.)
Berlin: Selbstverlag des Vereines 1903, váz., [2]+XIV+948 s., 9 tabulí, 1 list, 4° (25 x 31 cm)
Dobrý stav; kůže odřená, desky opotřebované a trochu odřené, na přední předsádce malý počet žlutých skvrnek od stáří, dvě tabule mají na okraji malou skvrnku od vody, na titulní straně je razítko a si
1 950Kč
Bez daně: 1 950Kč
Topographie der historischen und Kunst-Denkmale im politischen Bezirke Karolinenthal [Soupis památek; Karlín; Praha; památky; umění]
Podlaha, Anton [Antonín] - Šittler, Eduard
Prag: Verlag der Archaeologischen Commission bei der Böhmischen Kaiser-Franz-Josef-Akademie für Wissenschaften, Litteratur und Kunst 1903, brož., [6]+381+[5] s., 8 tabulí, 4° (18,5 x 27 cm)
Dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná a vybledlá, vzadu s pár otisky/šmouhami, horní ořízka a okraje některých listů trochu zažloutlé, s drobnými žlutými skvrnkami od stáří.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Der ausgewählten Gedichte anderer Teil; Gedichte II [= Insel-Bücherei; 480] [básně; poezie]
Rilke, Rainer Maria
Leipzig: Insel-Verlag, s. a., váz., 79+[1] s., 12° (12 x 18,5 cm)
Desky mírně opotřebované a zažloutlé, předsádky zažloutlé, několik stránek s drobnými hnědými skvrnkami; dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pontonier-Vorschrift (Pt. B.) vom 17. Mai 1910 [= D. V. E.; Nr. 202] [pontony, pontonéři, ženisté]
Herringen, Wilhelm von et. al.
Berlin: Ernst Siegfried Mittler und Sohn, Königliche Hofbuchhandlung 1910, pův. poloplátěná vazba, IX+214 stran s četnými ilustracemi, 12° (10,5 x 15,5 cm)
odřená, podpis majitele na titulním listu, vazba potrhaná, rezivé svorky, četné pozn. na okrajích, vlepené dodatky, celkově ještě použitelný stav
600Kč
Bez daně: 600Kč
Sammlung von Buchhaltungs-Aufgaben für höhere Klassen von Handelschulen und zur Vorbereitung auf die Diplomprüfung für Buchhalter. 5. Auflage [účetnictví, učebnice]
Biedermann, H. - Roth, H.
Zürich: Verlag der Schweizerischen Kaufmännischen Vereins 1932, pův. brož, 78 stran, 8° (15,5 x 23 cm)
desky ohmatané, vyšisované okraje stránek, jinak perfektní
80Kč
Bez daně: 80Kč
Nähere Unterweisung in den philosophischen und mathematischen Wissenschaften für die obern Classen der Schulen und Gymnasien. ... [staré tisky, učebnice, matematika, filozofie, Rakousko-Uhersko]
Ebert, Johann Jakob
Wien: Johann Thomas Edlen von Trattnern 1786, pův. vydavatelská kart. vazba se štítkem na hřbetu, 4 listy + 536 stran + [2] listy obsahu +12 měděných tabulí + mědiryt na frontispisu, 8° (13 x 21 cm)
potahy desek z velké části oddřené, občas hnědé skvrny, matematický text v krasopisu na předsádkách a tab. I, občas poznámky tužkou, celkově dobrý stav
4 400Kč
Bez daně: 4 400Kč
Wiener Mode, ročník 4, 1890, č. 1-24 ["Vídeňská móda"; časopis; dějiny módy; secese; secesní móda;  Rakousko-Uhersko]
Wien: Wiener Verlagsanstalt Colbert & Ziegler 1890, polokožená pevná vazba, 904 s., 4° (24 x 32 cm)
Dobrý stav; desky jsou opotřebené, kůže odřená, hřbetník s prasklinou, ořízka zažloutlá, původní obálky trochu zažloutlé, občas s menším počtem drobných žlutých skvrnek.
5 000Kč
Bez daně: 5 000Kč
Die Ereignisse der Pfingstwoche des Jahres 1848 in Prag [revoluce; svatodušní bouře; Praha; historie; rytina; veduta]
Kopp, Ferdinand
Prag [Praha]: Verlag von Friedrich Kretzschmar [Bedřich Krečmar] 1848, váz., [8]+127+[1] s., 2 přílohy, 8° (12,5 x 20 cm)
Dobrý stav; desky mírně opotřebované, předsádky zažloutlé, na malé části stránek jsou šmouhy, příp. několik žlutých skvrnek od stáří, přílohy mají šmouhy a žluté skvrnky od stáří.
3 750Kč
Bez daně: 3 750Kč
Die Junge Hausfrau. Kochbuch [1902; Mladá hospodyňka; stará kuchařka; recepty; ilustrace]
Anna Drůbek [Anna Drůbková]
Prag: Druck der Genossenschaft Vlast [cca 1902-1915], váz., VIII+258+[4] s., 3 tabule, 8° (14,5 x 20,5 cm)
Uspokojivý stav; plátno na deskách silněji opotřebované, na hřbetu je vyražena signatura, ořízka zažloutlá, horní ořízka ztmavlá, na přední předsádce a titulním listě je několik signatur a razítek, pá
2 990Kč
Bez daně: 2 990Kč
 
Valentinská © 2021