NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Leipzig: Verlag von E. A. Seemann 1869, polokožená vazba, [IV]+364+34 stran s rejstříkem, četné rytiny, 4° (20,5 x 28,5 cm)
chybí příloha, desky silněji odřené, některé stránky s otisky prstů, některé stránky jsou částečně vytržené z vazby, jinak čistá, celkově dobrý stav
860Kč
Bez daně: 860Kč
Bez daně: 860Kč
Berlin: Dietz Verlag 1978, váz., 1541 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, jedna s papírovým štítkem, na ořízkách jsou stopy prachu, na několika stranách je razítko knihovny, na dvou stranách je stará signatura přelepena papírovým štítkem.
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Hamburg - Gotha: Friedrich und Andreas Perthes 1840, první vydání, poloplátěná vazba s titulem na hřbetu, mramorované desky a ořízka, 236 stran, 8° (13,5 x 22,5 cm)
okraje desek nepatrně odřené a ohnuté, malé razítko na titulu, první stránky s hnědými skvrnami, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
1 960Kč
Bez daně: 1 960Kč
Bez daně: 1 960Kč
Zürich: Verlag der Schweiz. Kaufmännischen Vereins 1943, pův. celoplátěná vazba s obálkou, 145 stran s tabulkami a ilustracemi, 8° (12,5 x 19 cm)
obálka s nepatrnou signaturou a nepatrně odřená, jinak perfektní, celkově výborný stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Wien: L. Försterʾs artistische Anstalt 1857.
Dobrý stav. Bývalý knihovní exemplář, desky zašpiněné a na rozích odřené, část předsádky odstřižená, ořízka zaprášená, v zadní části svazku u dolního rohu stránek skvrna od vody, jinak uvnitř v pořádk
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Praha: Terezínská iniciativa - Academia 1998.
Výborný stav, nepatrně odřené desky.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Basel: Schweizer Mustermesse Basel 1947.
Desky zašpiněné, hřbet nahoře roztržený, papír trochu zahnědlý, vyčnívající části záložek ohnuté, jinak v pořádku, vzhledem ke stáří velmi dobrý stav.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Anthologie moderner tschechischer Märchen. Prag: Artia 1967.
Velmi dobrý stav. Přebal vpředu na okrajích trochu natržený a vzadu poškrábaný, kniha zcela v pořádku - čistá, světlá, velmi pěkně zachovalá.
880Kč
Bez daně: 880Kč
Bez daně: 880Kč
Berlin: Verlag Bruno Cassirer 1921, pův. kart. vazba, 58 stran, 8° (14,5 x 18,5 cm)
desky poněkud ušpiněné a odřené, hřbetu chybí, exlibris "Inge John" na přídeští, jinak čistá, celkově dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zürich: Fäsi & Beer 1899, váz., 325 s., 3 tabule, 8° (13,5 x 20,5 cm)
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Kiel: Kunsthalle zu Kiel 1974, pův. brož, [160] nečíslovaných stran s četnými čb. ilustracemi, 8° (15 x 21 cm)
desky poněkud ohmatané, jinak perfektní, celkově výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Bautzen: VEB Domowina-Verlag 1974, pův. kart. laminovaná vazba, 163 stran s četnými barevnými ilustracemi, velké 8° (20 x 22,5 cm)
desky nepatrně ušpiněné, jinak výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
München: Seliger-Gemeinde 2001.
Desky trochu poškrábané a na okrajích odřené, uvnitř ale zcela bez poškození, velmi dobrý stav. / Deckel leicht berieben u. vor allem an den Kanten abgeschürft, innen aber tadellos, sehr guter Zustand
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Wien: Paul Zsolnay Verlag 1937, 1. vydání (1.-10. Tausend).
Hřbet odřený, desky trochu zaprášené a horní hrana desek nepatrně odřená, uvnitř čistá, světlá, bez poškození, velmi pěkně zachovalá.
5 100Kč
Bez daně: 5 100Kč
Bez daně: 5 100Kč
Ein Buch der Zeitschrift Blinker. Hamburg: Jahr-Verlag 1997.
Rohy desek jen nepatrně odřené, jinak zcela v pořádku, pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Prag: Verlag von F. Tempsky 1882, váz., XII+267, VIII+282, VII+232 s., 8+14+12 příloh, 8° (13,5 x 18,5 cm)
Velmi dobrý stav; na předních přídeštích jsou majitelem nalepeny související fotografie z jiné publikace, v jednom případě jeho exlibris, na rubu dvou titulních listů nalepena totožná exlibris, na jed
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Zobrazeny položky 2593 až 2608 z 4111 (257 stránek)
Zákazníci sk

![Zeitschrift für bildende Kunst. Mit dem Beiblatt Kunst-Chronik. Vierter Band 1869 [umění, časopis, 19. století, vazba kůže] Zeitschrift für bildende Kunst. Mit dem Beiblatt Kunst-Chronik. Vierter Band 1869 [umění, časopis, 19. století, vazba kůže]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/707037-zeitschrift-fur-bildende--17048949221-1024x1024.jpg)
![Philosophie der Philosophie [filozofie] Philosophie der Philosophie [filozofie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/697927-philosophie-der-philosoph-16946969461-1024x1024.jpg)
![Kleines Handbuch der Reklame. Zahlen und Erfahrungen aus der schweizerischen Werbepraxis. 2. Auflage [reklama, Švýcarsko, hospodářství] Kleines Handbuch der Reklame. Zahlen und Erfahrungen aus der schweizerischen Werbepraxis. 2. Auflage [reklama, Švýcarsko, hospodářství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/736914-kleines-handbuch-der-rekl-17395464821-1024x1024.jpg)

![Über die Galgenlieder [německá literatura, poezie] Über die Galgenlieder [německá literatura, poezie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/761702-uber-die-galgenlieder-nem-17715875241-1024x1024.jpg)
![Zürcher Taschenbuch auf das Jahr 1899. 22. Jahrgang [historie, dějiny Švýcarska; Curych; Zürich; Švýcarsko] Zürcher Taschenbuch auf das Jahr 1899. 22. Jahrgang [historie, dějiny Švýcarska; Curych; Zürich; Švýcarsko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/680635-zurcher-taschenbuch-auf-d-16838110121-1024x1024.jpg)
![Paul Wunderlich [katalog, výstava, umění] Paul Wunderlich [katalog, výstava, umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/720709-paul-wunderlich-katalog-v-17205291031-1024x1024.jpg)
![Sorbische bildende Künstler [Lužičtí Srbové, umění] Sorbische bildende Künstler [Lužičtí Srbové, umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/756402-sorbische-bildende-kunstl-17634712471-1024x1024.jpg)
