NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kenilworth, sv. 1-5 [1827; historický román; německy; 16. století; vazba; kůže]
Walter Scott - Leonhard Tafel
Stuttgart: Bei Gebrüder Franckh 1827, váz., 180+160+176, 191+168 s., 12° (10,5 x 14,5 cm)
Dobrý stav; kůže na hřbetech vybledlá, horní ořízky ztmavlé, na první titulní straně jsou poznámky tužkou a perem, část stránek má drobné žluté skvrnky od stáří, cca 30 listů je zahnědlých, jinak strá
990Kč
Bez daně: 990Kč
Karl Marx, Friedrich Engels: Gesamtausgabe (MEGA), sv. I/1, Text + Apparat [sebrané spisy; kritické vydání]
Marx, Karl [Karel] - Engels, Friedrich [Bedřich]
Berlin: Dietz Verlag 1975, váz., 1336 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Dobrý stav; desky opotřebované, na zadních deskách jsou nalepeny štítky, na ořízkách jsou stopy prachu, na několika stranách je razítko knihovny.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Prager Pitaval [Pražský pitaval, německy]
Kisch, Egon Erwin
Berlin: Erich Reiss Verlag 1931, první vydání, pův. kartonová vazba, 342 stran, 8° (14 x 21 cm), jazyk: německy
obálka chybí, desky ušpiněné, signatura na hřbetu, list patitulu vytržen, deska hřbetu částečně oddělena od bloku, poslední strana s razítkem "Geheime Staatspolizei Staatspolizeileitstelle Prag,
390Kč
Bez daně: 390Kč
Krieg [německý protiválečný román]
Renn, Ludwig [Golßenau, Arnold Friedrich Vieth von]
Frankfurt am Main: Frankfurter Societäts-Druckerei, 1929. 81.-100. Tausend.
Přebal zahnědlý a na hranách trochu odřený, horní ořízka zaprášená, desky skvrnité, uvnitř ale pěkná, bez poškození, celkově vzhledem ke stáří velmi dobrý stav.
1 480Kč
Bez daně: 1 480Kč
Möbel und Raumkunst in England 1680-1800 [= Bauformen-Bibliothek; Zweiter Band] [nábytek, interiéry, Anglie, Spojené království]]
Ellwood, G. M. (ed.)
Stuttgart: Verlag Julius Hoffmann [1920], poloplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, XI+201 stran s četnými fotografickými ilustracemi, 4° (24 x 30 cm)
desky poněkud odřené a otlučené, razítko majitele předsádce a patitulu, první stránky a ořízka s hnědými skvrnami, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
625Kč
Bez daně: 625Kč
Die Werkzeugmaschine. Zeitschrift für praktischen Fabrikbetrieb, 18. Jahrgang,10. Oktober 1913-25. Dezember 1914 [technika, strojírenství, průmysl, nástroje a nářadí, patenty]
Eksber, M. Chr. - Valentin, E. (ed.)
Berlin: Ernst Valentin Verlag 1913-1914.
Velmi dobrý stav. Bývalý knihovní exemplář. Desky trochu odřené, plátno na hřbetu nahoře lehce natržené, ořízka mírně zaprášená, str. 361/362 na okraji natržená, jinak uvnitř velmi pěkně zachovalá (vi
999Kč
Bez daně: 999Kč
Gottfried Honegger. [Gimpel & Hanover Galerie Zürich, 10. April-12. Mai 1965] [katalog výstavy, reliéfy, litografie]
Zürich: Gimpel & Hanover Galerie 1965.
Přebal trochu odřený a nepatrně zašpiněný, uvnitř bez poškození, velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
„Ausgleich“ als Basis für Verständigung und Versöhnung. Zum Beitrag der Historiker für eine integrative Erinnerungskultur [odsun Sudetských Němců, česko-německé vztahy, kultura paměti, kulturní dějiny]
Bendel, Rainer (Hg.)
= Vetriebene – Integration – Verständigung. Themen & Impulse; Band 13. Münster - Berlin: LIT Verlag Dr. W. Hopf 2020.
Velmi pěkný stav.
500Kč
Bez daně: 500Kč
Weltanschauungskristalle. Aufzeichnungen eines Achtzehnjährigen. Bausteine zur Weltauffassung von Morgen [filozofie]
Lexa, Heinrich - Herbert, Eugen (ed.)
Magdeburg: Fritz Wolf Verlag 1919, pův. poloplátěná vazba, [X]+128 stran, 4° (17,5 x 24 cm)
desky poněkud zvlněné a ušpiněné, předsádka se starou vodní skvrnou, uvnitř zahnědlá, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Československá republika. Praha - - (Edice Evropská výstavba měst a národní hospodářství, Verlag Dari Berlin)
Vojtíšek, Václav a kol.
Berlín: Nakladatelství "Dari" (Dari-Verlag) 1927, váz., 12+10+448 s., 4° (24 x 31 cm)
Vcelku dobrý stav. Pouze hřbet mírně vybledlý.
3 060Kč
Bez daně: 3 060Kč
David Herrliberger. Zürcher Kupferstecher und Verleger ["Curyšský mědirytec a vydavatel"; umění; baroko; rytiny; knihy]
Hermann Spiess Schaad
Zürich: Verlag Hans Rohr 1983, pevná vazba s přebalem, 191 s., 8° (23 x 20 cm)
Vynikající stav; na přebalu drobná skvrna a nepatrné šmouhy.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Die Prager Moderne: Erzählungen, Gedichte, Manifeste.[Pražská moderna; česká moderní literatura, antologie textů - překlady NJ]
Chvatík, Květoslav
Frankfurt am Main: Suhrkamp Verlag 1991, 1. Auflage.
Horní roh přední části přebalu otlačený, horní roh předních desek lehce ohnutý, uvnitř v pořádku - velmi pěkně zachovalá, celkově velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Matthias Lexers mittelhochdeutsches Taschenwörterbuch. Einundzwanzigste, überarbeitete Auflage [střední horní němčina, slovník]
Lexer, Matthias – Henschel, Erich - Kienast, Richard
Leipzig: Verlag von S. Hirzel 1936, poloplátěná vazba, VII+343 stran, velké 8° (16 x 22 cm)
okraje desek nepatrně odřené, stránky zahnědlé, na jednom místě drobná poznámka tužkou, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Die Geheimnisse der Kathedrale von Chartres [Tajemství katedrály v Chartres; gotika; gotická architektura; středověk]
Charpentier, Louis
Köln: Gaia Verlag 1992, brož., 183 s., 8° (13 x 20,5 cm)
Velmi dobrý stav; nepatrně nalomená vazba.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Von der Urgemeinde bis zum Beginn des 19. Jahrhunderts. 9. Auflage [= Quellenbuch zur Kirchengeschichte. Christentum in Geschichte und Gegenwart; I/II] [círekvní dějiny, náboženství]
Schuster, Hermann - Ringshausen, Karl - Tebbe, Walter (eds.)
Frankfurt am Main - Berlin - München: Verlag Moritz Diesterweg 1976, pův. kart. vazba, XII+190 stran s několika ilustracemi, 4° (17 x 24 cm)
desky poněkud ušpiněné, staré razítko na předsádce, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Lichtenberg's ausführliche Erklärung der Hogarth'schen Kupferstiche [mědiryty, Hogarth, výklad]
Lichtenberg, Georg Christoph G. C.
Wien: Rudolf Sammer, celoplátěná vazba s titulem na hřbetu, 276 stran, rytý frontispis, jinak bez ilustrací, 8° (15 x 21,5 cm), jazyk: německy
poněkud odřená, skosená, uvnitř mírně zahnědlá, celkově ještě dobrý stav
500Kč
Bez daně: 500Kč
 
Valentinská © 2021