NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Weltstimmen. Die schönsten Weltbücher in Umrissen. Erster Band. Mit 235 Porträts, Handschriftproben, Bühnenszenen, Lichtbildern, Radierungen und Romanillustrationen [světová literatura, časopis]
Stuttgart: Franckh'sche Verlagshandlung 1928, červená celoplátěná vazba s titulem na přední desce a hřbetu, [VIII]+400 stran s četnými ilustracemi, 4° (18 x 24,5 cm)
desky poněkud ušpiněné a odřené, stránky zahnědlé, jinak čistá, celkově ale velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Frauen. 32 Radierungen [= Insel-Bücherei; 577] [Henri Matisse; akty; portréty; ženy; portréty; lepty]
Matisse, Henri
Leipzig: Insel-Verlag 1957, váz., [4]+42+[2] s., 8° (12 x 18,5 cm)
Desky mírně opotřebované a vybledlé; velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Paul Wunderlich. Arbeiten aus dem Hamburger Privatbesitz [Hamburg, Galerie Levy, Mai - August 1973] [umění, katalog, malba]
Raddatz, Fritz J. et al.
Hamburg: Galerie Levy 1973, pův. brož, [24] nečíslovaných stran s částečně i barevnými reprodukcemi, 4° (30 x 21 cm)
desky nepatrně ohmatané, jinak perfektní, celkově velmi dobrý stav
375Kč
Bez daně: 375Kč
Denkschrift über die Maschinenindustrie der Welt. Bestimmt für das Komitee B des vorbereitenden Ausschlusses der internationalen Wirtschaftkonferenz des Völkerbundes. Berlin-Charlottenburg, Oktober 1926 [strojírenství, Německá říše]
Berlin-Charlottenburg: Verein Deutscher Maschinenbau-Anstalten (VDMA) - Karel Lange 1926, pův. celoplátěná vazba, V+194 stran s četnými tabulkami, velké 4° (21,5 x 29,5 cm)
desky poněkud odřené s vyšisovanými okraji, průběžně razítka majitele a rukou psaná čísla, vazba u předsádky prasklá, dolní rohy stránek se starou vodní svrnou, celkově ještě použitelný stav
499Kč
Bez daně: 499Kč
Probleme der kontrastiven Grammatik. Jahrbuch 1969 [jazykověda, kontrastivní gramatika]
Moser, Hugo et al. (eds.)
Düsseldorf: Pädagogischer Verlag Schwann 1970, celoplátěná vazba s názvem na hřbetu, pův. obálka, 192 stran, 8° (14,5 x 21 cm), jazyk: německy
obálka potrhaná a zmuchlaná, hnědá skvrna na některých okrajích stránek, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Raubfische (Hecht, Zander, Wels, Barsch) [= Ein Sonderheft der Zeitschrift Blinker, Nr. 68][rybaření, rybářství, dravé ryby, štika, candát, okoun, sumec]
Koch, Karl – Kuleisa, Bernd (eds.)
Hamburg: Jahr-Verlag.
Obálka na hřbetu trochu otlačená, jinak v pořádku, velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Freundschaft. Monatsschrift, roč. 6, 1932, č. 3 [časopis; německá sociální demokracie; DSAP; Sudety; sudetští Němci]
Taub, Siegfried (ed.)
Prag: Deutsche sozialdemokratische Arbeiterpartei 1932, brož., 48 s., 8° (15 x 23 cm)
Velmi dobrý stav; obálka s malým natržením a dvěma nepatrnými ztrátami.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Karl Marx, Friedrich Engels: Gesamtausgabe (MEGA), sv. I/22, Text + Apparat [sebrané spisy; kritické vydání; Pařížská komuna]
Marx, Karl [Karel] - Engels, Friedrich [Bedřich]
Berlin: Dietz Verlag 1978, váz., 1541 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Dobrý stav; desky trochu opotřebované, s papírovými štítky, na ořízkách je pár stop prachu, na několika stranách je razítko knihovny, na dvou stranách je stará signatura přelepena papírovým štítkem.
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Sittengeschichte des Theaters. ... [dějiny mravů, divadlo]
Schidrowitz, Leo (ed.)
Wien - Leipzig: Verlag für Kulturforschung, zdobená celoplátěná vazba, barevná ořízka, 319 stran s četnými ilustracemi, 5 barevných příloh, jedna pohyblivá, 4° (16 x 23,5 cm)
desky poněkud ušpiněné, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
490Kč
Bez daně: 490Kč
Adler. Zeitschrift für Genealogie und Heraldik, 8. (XXII.) Band (den ganzen Reihe 87. Jg.), Heft16/17, Juli / Oktober 1970, 1. u. 2. Teil [rakouská genealogie a heraldika, časopis]
Igálffy-Igály, Ludwig (ed.)
Wien: Heraldisch-Genealogische Gesellschaft "Adler" 1970.
Obálka potrhaná a u hřbetu zahnědlá, horní roh stran 259-280 lehce ohnutý, jinak v pořádku, slušný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Die Bedeutung Bernard Bolzanos für die Gegenwart [Bernard Bolzano, dějiny vědy, dějiny filosofie, etika, náboženská filozofie, přírodní vědy, pedagogika]
Strasser, Kurt F. (ed.)
Akten des Internationalen Symposiums 30. Oktober – 1. November 2001 in Prag. Praha: Filosofia, nakladatelství Filosofického ústavu AV ČR, 2003.
Pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Die Mode: Menschen und Moden im siebzehnten Jahrhundert [Móda: lidé a móda v 17. století; kulturní dějiny, každodennost, dějiny odívání]
Boehn, Max von
München: F. Bruckmann 1920, 2., vermehrte Auflage. Menschen und Moden vom Untergang der alten Welt bis zum Zusammenbruch der modernen Kultur; Band III.
Desky odřené, hřbet dole natržený a horní část hřbetu chybí, vazba naprasklá vpředu před patitulem, mezi stranami 34-35 a vzadu před poslední stranou, papír vzhledem ke stáří zahnědlý, jinak uvnitř be
250Kč
Bez daně: 250Kč
Die Genesis der Volks-Wirtschaft. Zweite Auflage [národohospodářství]
Bitzer, Friedrich
Stuttgart - Öhringen: Verlag von August Schaber 1871, poloplátěná vazba s titulem na hřbetu, mramorované desky, XXXIX+204 stran, 8° (13 x 19,5 cm)
okraje desek odřené, vymazaná razítka a signatury stránky zahnědlé, občas hnědé skvrny, celkově ještě použitelný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pavel Janák 1882-1956, Architektur und Kunstgewerbe [Praha, Vídeň, 1982-1984; architektura; nábytek; design; katalog]
Olga Herbenová - Vladimír Šlapeta (eds.)
Prag - Wien: 1983, brož., 102+[22] s., 8° (22 x 24 cm)
Velmi dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Wilhelm Blumenhagen's gesammelte Werke. Elfter Band [apart, vazba kůže, sebrané spisy]
Blumenhagen, Wilhelm
Stuttgart: F. Scheible's Buchhandlung 1839, polokožená vazba, mramorované desky a ořízka, 347 stran, 12° (9,5 x 14 cm)
hřbet se ztrátami odřený, stránky částečně silněji zahnědlé a skvrnité, občas otisky prstů, celkově ale ještě použitelný stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021