NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Wien: Reinhold Verlag 1934, brož., 65 s., 8° (12,5 x 18 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, se třemi natištěnými signaturami, na titulní straně jsou další signatury a razítka knihoven, na pár stránkách jsou zatržení tužkou.
620Kč
Bez daně: 620Kč
Bez daně: 620Kč
Düsseldorf: museum kunst palast 2003, brož., 160 s., 8° (18 x 24 cm)
Obálka mírně opotřebovaná, ořízka mírně zaprášená; vynikající stav.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Stuttgart - Tübingen: J. G. Cotta'scher Verlag 1853, vázaná, s. XII+444, 18° (11,5 x 15 cm)
Dobrý stav.
75Kč
Bez daně: 75Kč
Bez daně: 75Kč
Moskau: Staatsverlag für schöne Literatur (GIHL) 1931, váz., 127+[6] s., 8° (18 x 24,5 cm)
Dobrý stav; desky mírně opotřebované, na předsádkách jsou vlastnická razítka a signatury, na poslední straně je další razítko, původní obálka mírně opotřebována a ořezána.
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Stuttgart: K. Thienemanns Verlag, dekorovaná celoplátěná vazba, černá ořízka, 412 stran s četnými i barevnými ilustracemi, 4° (16,5 x 23,5 cm)
okraje desek odřené, nepatrně zkosená, hnědlé skvrny na prvních stránkách, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Kreisamt, Referat für regionale Entwicklung, Karlovy Vary 1994
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Stuttgart: Kosmos, Gesellschaft der Naturfreunde [cca 1918], pův. poloplátěná vazba, 283 stran s četnými ilustracemi, částečně na tabulích, 8° (14,5 x 20 cm)
nepatrně zkosená, vyšisované okraje, vazba na jednom místě roztržená, občas otisky prstů, celkově dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Stuttgart: Ferdinand Enke Verlag 1954, celoplátěná vazba se zlatou ražbou na přední desce a hřbetu, XI+274 stran s ilustracemi, 4° (19,5 x 27,5 cm)
zevně a uvnitř ohmataná, malé razítko na patitulu, občas podtrahaná tužkou a pastelkou, celkově ale ještě velmi dobrý stav
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Wien: Christian Brandstätter Verlag 2011, brož., 319 s., 4° (24 x 32 cm)
Pravý horní roh obálky velmi mírně pomačkaný; velmi dobrý stav.
780Kč
Bez daně: 780Kč
Bez daně: 780Kč
Berlin: Selbstverlag des Vereines 1899, váz., [2]+XXV+1644+XXX+XXXXII s., 29 nestránkovaných listů, 25 tabulí, 4° (25 x 31 cm)
Uspokojivý stav; desky opotřebované, odřené a vybledlé, hřbetník hlavního svazku částečně odtržen, horní ořízka ztmavlá, na předsádkách a pár stranách jsou razítka, pár rozkládacích tabulí mírně pomač
1 450Kč
Bez daně: 1 450Kč
Bez daně: 1 450Kč
Berlin: Rücker und Püchler 1840, poloplátěná vazba s červeným štítkem na hřbetu, mramorované desky a ořízka, IV+794 stran, 8° (13,5 x 21 cm)
okraje desek odřené, razítko majitele na titulu, stránky částečně s hnědými skvrnami a ušpiněné, mědiryty zřejmě chybí, celkově ještě dobrý stav
1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Bez daně: 1 250Kč
Leipzig: Insel-Verlag 1964, váz., 101+[3] s., 12° (12 x 18,5 cm)
Desky vybledlé a mírně opotřebované, štítky zažloutlé; dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Reichenberg: nákladem autora 1897, brož., [4]+183 s., 8° (14 x 20 cm)
Uspokojivý stav; obálka silně opotřebovaná a zašlá, opravovaná lepící páskou, knižní blok se rozpadá na několik částí, na některých stránkách nečetné žluté skvrnky (jinak stránky čisté, kniha kompletn
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
St. Gallen: Schweizer Gewerbeverband 1938, pův. brož, 96 stran s četnými tabulkami, 8° (15 x 20,5 cm)
stránky zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Cöthen: Verlag Otto Schulze 1876, poloplátěná vazba s titulem na hřbetu, XII+266 stran, 4° (15,5 x 23 cm)
okraje desek odřené, vyšisované okraje stránek, do strany 23 četné poznámky propiskou a pastelkou, celkově ještě použitelný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Katowice: Wydawnictwo Artystyczno-Graficzne RSW "Prasa" 1965, váz., [274] s., 4° (32,5 x 31,5 cm)
Desky opotřebované, vybledlé a zašpiněné, předsádky zažloutlé, se skvrnkami; dobrý stav.
730Kč
Bez daně: 730Kč
Bez daně: 730Kč
Zobrazeny položky 2593 až 2608 z 4116 (258 stránek)
Zákazníci sk

![Faschismus und Nationalsozialismus [Fašismus a národní socialismus, 1934; nacismus; ideologie; Mussolini; Hitler] Faschismus und Nationalsozialismus [Fašismus a národní socialismus, 1934; nacismus; ideologie; Mussolini; Hitler]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/759993-faschismus-und-nationalso-17689192951-1024x1024.jpg)
![Podai. Malerei aus Westafrika [museum kunst palast, Düsseldorf, 13. prosince 2003 - 29. února 2004] Podai. Malerei aus Westafrika [museum kunst palast, Düsseldorf, 13. prosince 2003 - 29. února 2004]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/564251-podai-malerei-aus-westafr-15744362121-1024x1024.jpg)
![Goethe's sämmtliche Werke in vierzig Bänden; 6. Band [Goethovo dílo ve čtyřiceti svazcích, sv. 6; poezie] Goethe's sämmtliche Werke in vierzig Bänden; 6. Band [Goethovo dílo ve čtyřiceti svazcích, sv. 6; poezie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/679583-goethe-s-sammtliche-werke-16716117821-1024x1024.jpg)
![Literatur der Weltrevolution, 1931, č. 1 (červen) [literatura; komunismus; marxismus; časopis] Literatur der Weltrevolution, 1931, č. 1 (červen) [literatura; komunismus; marxismus; časopis]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/718112-literatur-der-weltrevolut-17174951431-1024x1024.jpg)
![Deutsches Knabenbuch. Ein Jahrbuch der Unterhaltung, Belehrung und Beschäftigung für unsere Knaben; 23 [časopis, dětská literatura] Deutsches Knabenbuch. Ein Jahrbuch der Unterhaltung, Belehrung und Beschäftigung für unsere Knaben; 23 [časopis, dětská literatura]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/755253-deutsches-knabenbuch-ein--17622641461-1024x1024.jpg)
![Tierhelden. Die Geschichte einer Katze, einer Taube, eines Luchses, eines Hasen, eines Hundes, zweier Wölfe und eines Renntiers. Mit vielen Illustartationen. Berechtigte Übersetzt von Max Pannwitz. 20. Auflage [příběhy, zvířata] Tierhelden. Die Geschichte einer Katze, einer Taube, eines Luchses, eines Hasen, eines Hundes, zweier Wölfe und eines Renntiers. Mit vielen Illustartationen. Berechtigte Übersetzt von Max Pannwitz. 20. Auflage [příběhy, zvířata]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/711475-tierhelden-die-geschichte-17096504831-1024x1024.jpg)
![Klinisch-röntgenologische Differentialdiagnostik der Kungenkrankheiten. Mit 318 Röntgenbildern auf Tafeln und 16 Textabbildungen [rentgen, RTG, medicína, lékařství] Klinisch-röntgenologische Differentialdiagnostik der Kungenkrankheiten. Mit 318 Röntgenbildern auf Tafeln und 16 Textabbildungen [rentgen, RTG, medicína, lékařství]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/749110-klinisch-rontgenologische-17543068811-1024x1024.jpg)
![Handbuch der technischen Chemie. Zum Gebrauch beim Unterricht im Königl. Gewerbinstitut und den Provinzial-Gewerbschulen des preuss. Staats. Dritte, sehr vermehrte Ausgabe. Dritter Band. Mit 6 Kupfertafeln [technická chemie, příručka] Handbuch der technischen Chemie. Zum Gebrauch beim Unterricht im Königl. Gewerbinstitut und den Provinzial-Gewerbschulen des preuss. Staats. Dritte, sehr vermehrte Ausgabe. Dritter Band. Mit 6 Kupfertafeln [technická chemie, příručka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/743341-handbuch-der-technischen--17469733501-1024x1024.jpg)
![Fabeln [= Insel-Bücherei; 831] ["Bajky"] Fabeln [= Insel-Bücherei; 831] ["Bajky"]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/595582-fabeln-insel-bucherei-831-16194278961-1024x1024.jpg)
![VII. Statistischer Bericht des S.G.V. über die Buchhaltungserhebungen im Jahre 1937. Schweizerischer Gewerbeverband [účetnictví, Švýcarsko] VII. Statistischer Bericht des S.G.V. über die Buchhaltungserhebungen im Jahre 1937. Schweizerischer Gewerbeverband [účetnictví, Švýcarsko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/732007-vii-statistischer-bericht-17340117531-1024x1024.jpg)
![Die Probleme der Philosophie und ihre Lösungen. Historisch-kritisch dargestellt [filozofie] Die Probleme der Philosophie und ihre Lösungen. Historisch-kritisch dargestellt [filozofie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/764837-die-probleme-der-philosop-17757363731-1024x1024.jpg)