NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Wien: Industrieverlag Spaeth & Linde 1948, pevná poloplátěná vazba, VI+392 s., 8° (16 x 23,5 cm)
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Berlin: Erich Schmidt Verlag 1974, pův. brož, 258 stran, 8° (15 x 21 cm)
desky zohýbané, ořízka nepatrně ušpiněná, uvnitř perfektní, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Reichenberg: Roland-Velag Trausel & Co. [1940], pův. sešit, 29 stran s několika mapami, 8° (14,5 x 20 cm)
zevně poněkud odřený, stránky zahnědlé, jinak čistý, celkově velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Amalthea Verlag, 1979.
Dobrý stav, přebal lehce zašpiněný a natržený. Neautorské věnování.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Prag: Jaromír Dolanský 1930, váz., 224+64+32 s., 8° (14 x 18,5 cm)
Dobrý stav; ořízka, stránky a původní obálky zažloutlé, na přídeští jsou razítka a signatury, na dvou stranách a jedné obálce jsou další razítka, na obálkách jsou vepsány tužkou číslice.
4 750Kč
Bez daně: 4 750Kč
Bez daně: 4 750Kč
Berlin: Neuer Deutscher Verlag 1932, neváz., 24 s., 4° (28 x 38 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, s malými natrženími a žlutými skvrnkami od stáří, některé listy na okraji trochu opotřebované.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Königgrätz [Hradec Králové]: Joh. Host. Pospissil [Jan Hostivít Pospíšil] 1853, brož., XVI+280 s., 8° (13 x 20,5 cm)
Obálka opotřebovaná a zašlá, s četnými ztrátami, přední část obálky oddělená, většina stránek se žlutými a hnědými skvrnkami.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Wien: Im Verlagsgewölbe des k. k. Schulbücher-Verschleisses bey St. Anna in der Johannis-Gasse 1821, váz., 104 s., 8° (12 x 18,5 cm)
Uspokojivý stav; vnější stránky znatelněji opotřebované, ohmatané, na stránkách četná zatržení a poznámky psané tužkou (někdy perem), občas menší šmouhy apod.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Berlin: Dietz Verlag 1979, váz., 53+1209 s., 8° (17 x 24,5 cm)
Dobrý stav; desky trochu opotřebované, na zadních deskách jsou nalepeny papírové štítky, na ořízkách jsou stopy prachu, na několika stranách je razítko knihovny, na dvou stranách je stará signatura př
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Frankfurt am Main: Joh. Christ. Hermann'sche Buchhandlung (G. F. Kettembeil) 1831, váz., [2]+322+[2] s., 12° (11 x 18 cm)
Kůže na deskách na několika místech odřená, na hřbetě nalepen papírový štítek s titulem, na předním přídeští starší exlibris, ořízka trochu zašlá, na stránkách menší počet nevýrazných žlutých skvrn; d
1 040Kč
Bez daně: 1 040Kč
Bez daně: 1 040Kč
Leipzig: In Kommission von J. G. Calve's Verlagsbuchhandlung 1820, brož., X+101 s., 8° (13 x 22 cm)
Dobrý stav; obálka vybledlá a opotřebovaná, několik listů má menší bledé skvrny od vlhkosti, několik stránek má drobné žluté skvrnky od stáří.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
M. Gladbach: Volksvereins-Verlag, Gesellschaft mit beschr. Haftung 1920-21, pův. poloplátěná vazba, 96 stran s obsahem, 2° (23 x 31,5 cm)
desky ušpiněné, odřené, vyšisované, podpis majitele na předsádce, stránky zahnědlé, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Prag: in Kommission bey Kaspar Widtmann 1821, pouze 1. svazek; dobová kart. vazba se štítkem na hřbetu, zdobené desky, XII+495 stran, velké 8° (13 x 21 cm)
okraje desek a hřbet odřený, uvnitř netknutá, celkově velmi dobrý stav
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Leipzig: Paul List Verlag 1925, pův. brož, 8 stran+64 tabulí s reprodukcemi v hlubotisky, velké 4° (23 x 30,5 cm)
desky odřené ušpiněné a potrhané, okraje stránek ohnuté, zahnědlé, jinak čistá, celkově ještě použitelný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Berlin: Neuer Deutscher Verlag, Willi Münzenberg 1927, brož., 16 s., 2° (29 x 42 cm)
Dobrý stav; stránky ořezány (výtisk byl svázán, poté ze svazku oddělen), jinak jen mírné opotřebení.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
München: C. H. Beck'sche Verlagsbuchhandlung 1931, pův. celoplátěná vazba s obálkou, VII+342 stran, 4° (16,5 x 24 cm)
obálka se ztrátami potrhaná a ušpiněná, vyšisované okraje stránek, jinak čístá, celkově velmi dobrý stav
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Zobrazeny položky 2593 až 2608 z 4112 (257 stránek)
Zákazníci sk

![Die Ordnungsmäszige Buchführung ["Správné účetnictví"; Rakousko] Die Ordnungsmäszige Buchführung ["Správné účetnictví"; Rakousko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/681564-die-ordnungsmaszige-buchf-16868272541-1024x1024.jpg)
![Personalbibliographie zur deutschen Literaturgeschichte. Studienausgabe. Neubearbeitung und Fortführung vo 1966 bis auf den jüngsten Stand. 2., neubearbeitete und ergänzte Auflage [bibliografie, literární dějiny, němčina] Personalbibliographie zur deutschen Literaturgeschichte. Studienausgabe. Neubearbeitung und Fortführung vo 1966 bis auf den jüngsten Stand. 2., neubearbeitete und ergänzte Auflage [bibliografie, literární dějiny, němčina]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/721872-personalbibliographie-zur-17219914801-1024x1024.jpg)
![Englands Gesicht [geografie, přehled, Třetí říše] Englands Gesicht [geografie, přehled, Třetí říše]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/756993-englands-gesicht-geografi-17641646101-1024x1024.jpg)

![Bolschewik, ročník 1, 1930, č. 1-7, zvláštní čísla [časopis; propaganda; KSČ; komunismus; Československo; Bolševik] Bolschewik, ročník 1, 1930, č. 1-7, zvláštní čísla [časopis; propaganda; KSČ; komunismus; Československo; Bolševik]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/715350-bolschewik-rocnik-1-1930--17144696641-1024x1024.jpg)
![Grundlage einer Heil, Wohlfahrt und wahre Freiheit den Völkern bringenden Staatsverfassung [politická teorie; teologie; filosofie] Grundlage einer Heil, Wohlfahrt und wahre Freiheit den Völkern bringenden Staatsverfassung [politická teorie; teologie; filosofie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/657485-grundlage-einer-heil-wohl-16479436661-1024x1024.jpg)
![Jahrbuch der Zeitgeschichte, sv. 1.1 [1820; "Ročenka soudobých dějin"; historie; kultura; politika; věda; 19. století] Jahrbuch der Zeitgeschichte, sv. 1.1 [1820; "Ročenka soudobých dějin"; historie; kultura; politika; věda; 19. století]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/699951-jahrbuch-der-zeitgeschich-16968567351-1024x1024.jpg)
![Jung Land. Halbmonatsschrift für das junge Landvolk; 13. Jahrgang 1920/21 [časopis, katolictví, mládež] Jung Land. Halbmonatsschrift für das junge Landvolk; 13. Jahrgang 1920/21 [časopis, katolictví, mládež]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/738277-jung-land-halbmonatsschri-17410107131-1024x1024.jpg)
![Handbuch der Mathematik mit Rücksicht auf leichte Faßlichkeit und praktische Anwendung zum Gebrauch der Zöglinge des königl. ständ. polytechnischen Instituts in Prag; ... [matematika, učebnice, staré tisky, apart] Handbuch der Mathematik mit Rücksicht auf leichte Faßlichkeit und praktische Anwendung zum Gebrauch der Zöglinge des königl. ständ. polytechnischen Instituts in Prag; ... [matematika, učebnice, staré tisky, apart]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/767412-handbuch-der-mathematik-m-17787575491-1024x1024.jpg)
![Daumier und die Politik ... [grafika, politika] Daumier und die Politik ... [grafika, politika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/689388-daumier-und-die-politik-g-16832953161-1024x1024.jpg)
![Soziologische Theorien im 19. und 20. Jahrhundert. Deutsche Bearbeitung Hans Kasspohl [sociologie] Soziologische Theorien im 19. und 20. Jahrhundert. Deutsche Bearbeitung Hans Kasspohl [sociologie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/762611-soziologische-theorien-im-17730510851-1024x1024.jpg)