NĚMECKOJAZYČNÉ KNIHY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Jena: VEB Gustav Fischer Verlag 1963. Zweite, völlig neu bearbeitete und erweiterte Auflage.
Velmi dobrý stav. Přebal na hřbetu vybledlý a dolní roh lehce otlačený, kniha zcela v pořádku.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Wien: Christian Brandstätter Verlag 2011, brož., 319 s., 4° (24 x 32 cm)
Levý horní roh knižního bloku velmi mírně naražený a odřený; velmi dobrý stav.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Bez daně: 650Kč
Winterthur: Joh. Wurster & Comp. (gedruck von Zürcher und Furrer, Zürich) 1853.
Desky zašpiněné, hřbetní štítek, signatura a razítko knihovny na titulní straně, list s obsahem je zohýbaný, jinak je kniha uvnitř pěkně zachovaná, bez poškození, celkově velmi dobrý stav.
2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Berlin: 1929, váz., [838] s., 4° (24 x 31 cm)
Velmi dobrý stav; na přídeštích jsou razítka a signatury, na dvou stranách je razítko knihovny, stránky zažloutlé, jen zřídka s malým natržením, první list je opotřebovaný, na jednom listu jsou stopy
7 490Kč
Bez daně: 7 490Kč
Bez daně: 7 490Kč
Berlin: Verlag Hans Schiller 2011, brož., 127 s., 4° (29 x 21 cm)
Téměř jako nová.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Prag: Berg- u. hüttenmännischer Verlag "Prometheus" 1930 (1648), pův. brož, [44] nečíslovaných stran, 4° (19,5 x 28,5 cm)
desky poněkud ohmatané, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Lachen: Université de Neuchatel - Faculté de Droit 1949, pův. brož, VII+143 stran, 8° (15,5 x 22 cm)
zevně trochu odřená a otlučená, uvnitř perfektní, celkově výborný stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Leipzig: Verlag von B. G. Teubner 1898; 1900, polokožené vazby se zlaceným hřbetem, mramorované desky a ořízky, XXIV+584; XXXII+608 stran s dřevořezy, 8° (15 x 22,5 cm)
desky a hřbety odřené, nepatrně zahnědlé stránky, jinak čisté, celkově velmi dobrý stav
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Artia, Praha 1961.
Velmi dobrý stav, lehce zažloutlý přebal.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Leipizg: Verlag Deutsche Buchwerkstätten, G.m.b.H. 1930, zdobená celoplátěná vazba, černá horní ořízka, 184 stran s četnými ilustracemi, 4° (17,5 x 23,5 cm)
ohmataná, ořízka s hnědými skvrnami, razítko a datum na zadní straně titulního listu, rohy stránek s otisky prstů, celkově ještě použitelný stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Leipzig: Insel-Verlag 1922, polokožená vazba s titulem na hřbetu, mramorované desky, 84 stran s faksimile a portrétem na frontispisu, 8° (14,5 x 22 cm)
zevně ohmataná a nepatrně ušpiněná, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Stuttgart - Augsburg: J. G. Cotta'scher Verlag 1858, vázaná, s. VIII+468, 18° (11,5 x 15 cm)
Dobrý stav.
75Kč
Bez daně: 75Kč
Bez daně: 75Kč
Berlin: Verlag Der Rote Aufbau 1931, brož., 54 s., 8° (17 x 23 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná a zažloutlá, ořízka a ztráty zažloutlé, knižní blok trochu deformovaný.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Innsbruck: Innsbruck University Press 2018.
Pěkný stav. Kniha je nová, nepoužívaná, zabalená v ochranné folii, jen na zadní straně nepatrně poškrábaná.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Leipzig: Siegfried Lebrecht Crusius 1789, 2. umgearbeitete u. verbesserte Ausgabe.
Bez mědirytin!, desky potrhané a odtržené od knižního bloku, vazba částečně uvolněná, ořízka zahnědlá a horní ořízka zaprášená, některé strany skvrnité, celkově vzhledem ke stáří ještě dobrý stav. / O
4 680Kč
Bez daně: 4 680Kč
Bez daně: 4 680Kč
Wien: Jacques Philipp vorm. Philipp & Kramer 1908, brož., 158 s., 4° (29,5 x 38 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, s malými natrženími a dvěma většími ztrátami, knižní blok oddělen od obálky, vazba uvolněná, pár listů viditelněji opotřebovaných (s otisky apod.), několik listů má dr
2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Bez daně: 2 250Kč
Zobrazeny položky 2593 až 2608 z 4114 (258 stránek)
Zákazníci sk

![Die Wetterfühligkeit des Menschen. Ursachen und Pathogenese der biologischen Wetterwirkung [biologické účinky počasí na lidské zdraví, sezónní onemocnění, bioklimatologie] Die Wetterfühligkeit des Menschen. Ursachen und Pathogenese der biologischen Wetterwirkung [biologické účinky počasí na lidské zdraví, sezónní onemocnění, bioklimatologie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/749183-die-wetterfuhligkeit-des--17545638131-1024x1024.jpg)
![Macht / Power. XVIII. Rohkunstbau [Schloss Marquardt, Potsdam / Postupim, 1. 7. - 11. 11. 2011] [Marc Brandenburg, Christoph Brech, Simon Faithfull, Oswaldo Maciá, Judy Millar, Mariele Neudecker, Frank Nitsche, Katinka Pilscheur, Karin Sander] Macht / Power. XVIII. Rohkunstbau [Schloss Marquardt, Potsdam / Postupim, 1. 7. - 11. 11. 2011] [Marc Brandenburg, Christoph Brech, Simon Faithfull, Oswaldo Maciá, Judy Millar, Mariele Neudecker, Frank Nitsche, Katinka Pilscheur, Karin Sander]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/595980-macht-power-xviii-rohkuns-16197053261-1024x1024.jpg)
![Geordnete und gebesserte Zinbergkwercks Ordnung der Bergstedt Schlackenwalden, ... [faksimile, hornické právo] Geordnete und gebesserte Zinbergkwercks Ordnung der Bergstedt Schlackenwalden, ... [faksimile, hornické právo]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/694114-geordnete-und-gebesserte--16881222281-1024x1024.jpg)
![Die Kostenrechnung in der Baumwollspinnerei. Thèse présentée à la Faculté de Droit, Section des Sciences commerciales, économiques et sociales de l’Université de Neuchâtel pour l’obtenir du grade de docteur [účetnictví, doktorská práce, bavlna] Die Kostenrechnung in der Baumwollspinnerei. Thèse présentée à la Faculté de Droit, Section des Sciences commerciales, économiques et sociales de l’Université de Neuchâtel pour l’obtenir du grade de docteur [účetnictví, doktorská práce, bavlna]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/732035-die-kostenrechnung-in-der-17340172861-1024x1024.jpg)
![Auf Großtierfang für Hagenbeck ... [dobrodružství, Afrika, lov] Auf Großtierfang für Hagenbeck ... [dobrodružství, Afrika, lov]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/684402-auf-grosstierfang-fur-hag-16768990751-1024x1024.jpg)
![Die Briefe der Diotima. Veröffentlicht von Frida Arnold. Herausgegeben von Carl Viëtor. 11.-15. Tausend [dopisy, romantika, Hölderlin] Die Briefe der Diotima. Veröffentlicht von Frida Arnold. Herausgegeben von Carl Viëtor. 11.-15. Tausend [dopisy, romantika, Hölderlin]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/760126-die-briefe-der-diotima-ve-17690816841-1024x1024.jpg)
![Goethe's sämmtliche Werke in vierzig Bänden. 39. Band [Goethovo dílo ve čtyřiceti svazcích, sv. 39; barvy; věda] Goethe's sämmtliche Werke in vierzig Bänden. 39. Band [Goethovo dílo ve čtyřiceti svazcích, sv. 39; barvy; věda]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/679640-goethe-s-sammtliche-werke-16716189881-1024x1024.jpg)
![Der rote Aufbau, roč. 4, 1931, č. 1 (leden) [komunismus; Německo; marxismus; sociální demokracie; KPD; SPD] Der rote Aufbau, roč. 4, 1931, č. 1 (leden) [komunismus; Německo; marxismus; sociální demokracie; KPD; SPD]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/718683-der-rote-aufbau-roc-4-193-17180147821-1024x1024.jpg)
![1648: Kriegführung und Friedensverhandlungen. Prag und das Ende des Dreißigjährigen Krieges [Třicetiletá válka, evropské dějiny, Praha, obležení Prahy Švédy roku 1648, vojenské dějiny, diplomacie, Vestfálský mír] 1648: Kriegführung und Friedensverhandlungen. Prag und das Ende des Dreißigjährigen Krieges [Třicetiletá válka, evropské dějiny, Praha, obležení Prahy Švédy roku 1648, vojenské dějiny, diplomacie, Vestfálský mír]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/755352-1648-kriegfuhrung-und-fri-17623506371-1024x1024.jpg)